Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

13 років 4 місяці 23 дні

Автор Тема: Погані дороги, наглі таксисти та інші біди чесних автомобілістів.  (Прочитано 359244 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1204/-13
  • Стать: Чоловіча
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:52:00

Проблемні місця на калуських дорогах
« Прочитано #20 : 13 Січня 2009, 10:32:32 »

Треба робити як в франківську)))Валити з  рушниць по камера!!!!
Ага, а потім один в одного...
Треба тих камер якнайбільше поставити і кілька патрульних машин, щоб пішоходів особливо непонятливих штрафували.
Через років 5 всі будуть їздити акуратно.
У нас звісно є дебільно поставлені знаки, але коли сам їздив за кермом, то памятаю як незручно було їхати коли на підйомі по вул. Бандери місиш 2-3 рази зупинитися через залишені автомобілі, бо власникам бачиш пройти 25 метрів не хочеться.
Відповідь від: 13 Січня 2009, 10:27:10
Ще оде місце про яке я вже багато писав - роздоріжжя Підвальна-Дзвонарська. Там дійсно потрібний односторонній рух і саме у той бік як є зараз і саме через незручність і аварійність ситуації з поворотом з Підвальної ліворуч.
Знаки мають бути і деколи є саме для зручності більшості водіїв, але наші водії хочуть аби було зручно саме йому, а решта хай собі хоч вішаються. Інакше ніж камерами з таким боротися неможливо.
Записаний
... руϟϟкій мір ...  Cпочатку приходить російська культура, російська мова, а вже за ними – російські війська!

bornslippy

• Ветеран
  • Карма +561/-2
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

« Прочитано #21 : 13 Січня 2009, 11:33:32 »

Ще оде місце про яке я вже багато писав - роздоріжжя Підвальна-Дзвонарська. Там дійсно потрібний односторонній рух і саме у той бік як є зараз і саме через незручність і аварійність ситуації з поворотом з Підвальної ліворуч.
ні там проблема не через поворот а зновуж таки не правильне паркування. так як там всі кидають машини як небуть дві машини не розїжджаються. і в цьому випадку камери потрібні для того що б зновуж таки не паркувались де попало!!!!!  а односторонній рух там нідочого!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1204/-13
  • Останні відвідини:

« Прочитано #22 : 13 Січня 2009, 11:55:00 »

Тобі видніше, ти таксист. То моя суб'єктивна думка і я її дотримуюся. Там поворот з поганою видимістю для того хто повертає з Підвальної ліворуч, і вони створюють затор, бо пропускають транспорт що вїджає на Підвальну (а такого там більшісь) і крім того ті хто їде по Дзвонарській прямо мусить чекати поки той бадиль таки пропустить всіх і поверне ліворуч з Підвальної.
В умовах, коли у місті половина водіїв купила права, а інша ходила на курси аби права отримати, а не їздити навчитися ймовірність зіткнення там дуже велика. А Калуш не Сан-Франциско і проїхати один квартал не означає спалити тону бензини. Ну і ще той злощасний базар. ДАЇ чи хто там, знайшли розв'язання і поставили "Цеглу", але ж ми не звикли їздити по правилах.

Ну і на останок.
Хочете поприколюватися - постійте на перехресті біля "Бонаві". Особливо круті приколи бувають коли світлофор переводять з нормального режиму у режим мигалки і потім назад. Найнебезпечніше при працюючому світлофорі їхати праворуч з Ковжуна. У 70% випадків тебе не пропустять. Більшість про то знає, тому їдуть так як кіт, що хоче прослизнути попри псячу будку.  :)
Половина водіїв взагалі не вказує повороти. Бедлам повний.
Записаний
... руϟϟкій мір ...  Cпочатку приходить російська культура, російська мова, а вже за ними – російські війська!

syddia

• Ветеран
  • Карма +369/-0
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

« Прочитано #23 : 13 Січня 2009, 12:08:28 »

очете поприколюватися - постійте на перехресті біля "Бонаві". Особливо круті приколи бувають коли світлофор переводять з нормального режиму у режим мигалки і потім назад. Найнебезпечніше при працюючому світлофорі їхати праворуч з Ковжуна. У 70% випадків тебе не пропустять. Більшість про то знає, тому їдуть так як кіт, що хоче прослизнути попри псячу будку.
Є таке діло. Попадав і я там в непонятки, причому один раз сплужив я :-[ Добре шо інший водій був уважніший за мене. А от одного разу моя реакція спасла мене від аварії при непрацюючому світлофорі коли я їхав по головній, а якийсь гавнюх проскочив перед моїм носом з другорядної. :evil
« Останнє редагування: 13 Січня 2009, 12:22:04 від syddia »
Записаний

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1204/-13
  • Останні відвідини:

« Прочитано #24 : 13 Січня 2009, 12:25:22 »

А мене врятувало те, що я просто акуратно проїхав (на західний манер), вїхав на перехрестя і вже тоді почав повертати. І ще думаю а чого той мерс так вперто пре, але думаю раз пре значить йому дуже треба, то ж думаю хай нарушає, аж тоді дойшло, що світлофор то працює, а значить я маю його пропустити. Діло було після довготривалої роботи "мигалки", якраз вклюсили нормальний режим, а я все ще по старинці звик.  :-[
Записаний

bornslippy

• Ветеран
  • Карма +561/-2
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:

« Прочитано #25 : 13 Січня 2009, 12:54:38 »

щодо дзвонарської . обхати дану ділянку можна через грушевського. а чи звертали ви увагу які там зараз затори ЧЕРЕЗ працюючий світлофор????аж до автошколи!!!! тому обїджаючи тудою ви спалите достаню кількість пального і нервів(в калуші затор - - це ж смішно) !!! варіант другий через бр незалежності а це зновуж таки два світлофори і перехрестя незалежності і лесі українки на якому з боку еліте навіть плити не прибрали і взагалі виїжджати звідти без світлофора дотримуючись правил складно!!!!. і за цим всім впринципі наглядати чи приймати участь в покращенні організації руху повинен керівним даі міста калуша!!!!!
з.і. щодоперекрестя біля бонаві. ну тут потрібно просто бути уважним і просто знати правила проїзду на регулбваних і не регульваних перехрестях і дивитись на знаки. особисто я після одного випадку який нащастя закінчився благополучно, особливу увагу звертаю на все що мигає на дорозі. 
такщо всі форумці автолюбителі будьте взаємоввічливими і уважними на дорозі!!! :drink
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1204/-13
  • Останні відвідини:

« Прочитано #26 : 13 Січня 2009, 13:18:36 »

Я знаю вихід. Забрати нахрен той базар десь на окраїну, а то мішає нормальним пацанам їздити  :-D

Я особисто від такого був би просто в захваті. Похід на базар, для мене за емоціями мало що не дорівнює походу у поліклініку. :o
Записаний

romashkin

• Admin
  • *
  • Карма +730/-5
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:48:05

« Прочитано #27 : 13 Січня 2009, 13:24:30 »

. а чи звертали ви увагу які там зараз затори ЧЕРЕЗ працюючий світлофор????
він просто неправильно відрегульований. потік машин з двох боків приблизно одинаковий,  але зі сторони Вокзалу зелений світить довго, а з протилежної - декілька секунд, тому встигає проскочити пару машин.  :evil
Записаний
Якщо Вас ні разу не називали хунтою, бандерівцем, фашистом, карателем, укропом, порохоботом - задумайтесь, може Ви не така вже й хороша людина. ;)

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1204/-13
  • Останні відвідини:

« Прочитано #28 : 13 Січня 2009, 13:26:20 »

Точно, я недавно таке бачив. Думав може то випадковість, може машин не завжди однаково з двох боків, а тепер розумію що то закономірно.
Записаний

bornslippy

• Ветеран
  • Карма +561/-2
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:

« Прочитано #29 : 13 Січня 2009, 13:36:18 »

він просто неправильно відрегульований.
та це зрозуміло. я до чого і веду що ці чуваки в  смішній формі замість того що б з людей гроші збивати займались би такими важливими речами як правильна організація руху!!! і неправильне паркування на базарі в центрі це теж їхня проблема!!!!
Записаний

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1204/-13
  • Останні відвідини:

« Прочитано #30 : 13 Січня 2009, 13:40:01 »

Вони просто або ще не вдули яке то золоте дно, або не хочуть світитися.
А так камера зловила, по базі пробив, не знайомий Лесіва, не якась шишка, та і машина не дешева - о! Наш клієнт!!!
Не розумію я їх. Як в кущах сидіти у морози - то ми перші. А як позбирати штрафи за неправильне паркування - то ми не хочемо.
Записаний

bornslippy

• Ветеран
  • Карма +561/-2
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:

« Прочитано #31 : 13 Січня 2009, 13:41:18 »

хе так то ж в кишеню не покладеж!!! :-[
Записаний

Zubik

• Старожил
  • Карма +54/-0
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

Пропоную обмінюватись повідомленнями про актуальний стан доріг в Калуші та до ближчих селів.
Надоїло через день попадати у все нові ями та вибоїни  :ganba
Ось мої "напрацювання":

- початок руху по Євшана на "посьолок", між зупинкою біля архітектури і місцем, де колись стояв Т-34 на постаменті - вибоїна майже на всю полосу, об'їзжати бажано ближче до бровки.
 - хто ностальгує подорожами колією - до ваших послуг дорога по вул.Пушкіна, від "Арніки" до кільця, оберігайтесь таксистів, спритно вискакуючих перед вами зі свого місця стоянки вздовж дороги, які часто-густо не переймаються вмиканням відповідного сигналу повороту  :censore
 - поворот навпроти басейну школи №3 - їхати краще зовнішнім радіусом.

Далі буде...
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1204/-13
  • Останні відвідини:

Початок Чорновола. Будьте обережні і їдьте помало. Навпроти церкви "добували газ", свердловину засипали як-будь, утворилась фоса. Всьо б нічо, але хто не знає шо там яма і їде швидо у напрямі до "Крапки", побачивши ямегу приймає різко вліво, а там...
якраз навпроти теж ями, які ті що їдуть до Фуршету теж хочуть об'їхати взявши вліво. ДУЖЕ аварійно небезпечно!
Згадалося авіаційне правило. Коли 2 літаки летять лоб в лоб і пілоти помітили один одного за секунду до зіткнення, вони повинні машинально і не замислюючись різко впасти на ліве крило. На машині таке не проходить  :(
І їдучи з Дзвонарської на Євшана, на перехресті на ЗЕЛЕНЕ, не забуваємо пропускати тих поодиноких варятів, що випливають з Ковжуна прямо чи направо!
Записаний

Ігор_О

• Ветеран
  • Карма +282/-0
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Вулиця Хіміків. Не вулиця, а "напрям". Перестаємо їздити взагалі (професійних спортсменів не стосується).
Записаний

romashkin

• Admin
  • *
  • Карма +730/-5
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:48:05

ну якщо брати глобально, то на Калущині і немає автошляхів. просто ями перериваються кусниками асфальту.  :=)
Записаний
Якщо Вас ні разу не називали хунтою, бандерівцем, фашистом, карателем, укропом, порохоботом - задумайтесь, може Ви не така вже й хороша людина. ;)

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1204/-13
  • Останні відвідини:

Не знаю чи то через форум, але свердловину підсипали, загородили і поклали на дорогу знак. Але все одно обїжджати треба, а та ямка навпроти, сволота не велика, але з 20 см глибиною!

Ще є підла яма навпроти фуршету. Якщо паркуватися коло бровки, то можна влетіти так,що потім вже ніяк не виїдеш, машина ляже на живіт.
Записаний

Zubik

• Старожил
  • Карма +54/-0
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

Вулиця Хіміків. Не вулиця, а "напрям".

На мою думку, то є найкраща дорога після проспекту, але починаючи від 5 школи до колишньої "Ресори", все інше полігон, як і весь Калуш.
Я їду від кільця дворами аж до виїзду біля школи.
До речі, мер там хоче організувати " streetracing",  і сам взяти участь, як не як 14 власних авто дозволяють йому то вдіяти  :o

Сьогодні їхав по Євшана вечером - думав що лишу пів ходової на дорозі, під водою зовсім не видно, чи то ямка, чи то ямега  :censore
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

WikTor

• Ветеран
  • Карма +161/-1
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

Добавлю трошки оптимізму! На скільки мені відомо держбюджетом передбачено транспортний збір перераховувати комунальним підприємствам на будівництво та ремонт доріг у 2009р.
Відповідь від: 19 Березня 2009, 22:09:19
Не знаю як вулиця називається, від Берізки а верніше Посейдону до пятачка майже просіла дорога, по правій стороні в сторону ринку не їхати взагалі!
Записаний

Ігор_О

• Ветеран
  • Карма +282/-0
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Добавлю трошки оптимізму! На скільки мені відомо держбюджетом передбачено транспортний збір перераховувати комунальним підприємствам на будівництво та ремонт доріг у 2009р.
 :=)

Не знаю як вулиця називається, від Берізки а верніше Посейдону до пятачка майже просіла дорога, по правій стороні в сторону ринку не їхати взагалі!
Вул. В.Стуса.Там міняли колектор. "Забули" доробити...
Записаний