Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 18 днів

Автор Тема: Погані дороги, наглі таксисти та інші біди чесних автомобілістів.  (Прочитано 413182 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


ВИМАГАЮ КРАЩИХ ДОРІГ!!!  :ganba

Вважаю це на даний час найбільша і найголовніша проблема автомобілістів. Від цієї біди походять і інші біди, які приводять аж до ДТП на дорогах нашої держави.
« Останнє редагування: 19 Травня 2008, 16:52:07 від tywkanchuk »
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:23:21

    Звідки: пр. Л.Українки

  Гонщики на скутерах уже дістали. Сьогодні був свідком аварійної ситуації, яка правда закінчилась благополучно.
  Два "рокера" на скутері вирішили повернути наліво по трасі, будучи практично справа на обочині,  і чуть не опинились під колесами машини, що їхала ззаду.
  Страшно їхати, коли бачиш таких "роверистів" перед собою....
« Останнє редагування: 13 Травня 2008, 09:06:39 від tywkanchuk »
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Мля нету слов, я ненавижу водителей маршрутных такси! Просто все уе...ны! http://fishki.net/comment.php?id=28340   >:(
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


   Ось цікава статейка у газеті "Дзвони Підгір'я" під назвою „Наведіть порядок на проїжджій частині вул. С.Бандери”
Приховано: Показати
   Шановна редакціє! Ми, калуські водії приватних транспортних засобів, хочемо через вашу газету звернутися з проханням до заступника міського голови Ігоря Очкура.
   На ділянці дороги на вул. С.Бандери (від вул. Грушевського до ресторану „Веселка”) вкрай затруднений проїзд автомобілів, які рухаються в обох напрямках. Біля тротуарів по обидва боки проїжджої частини дороги постійно паркується транспорт, створюючи таким чином затори та аварійні ситуації, що часто призводить до ДТП, особливо в зимовий період.
   Просимо міську владу звернути увагу керівництва ДАІ на цю проблемну ділянку дороги і встановити на ній відповідні дорожні знаки. Тільки так можна на одній з центральних вулиць міста навести порядок.

З повагою М.ХОМИК. За дорученням калуських автомобілістів.
[/cut]
Дзвони Підгір'я

   До цих слів ще хочеться додати щоб на...н вигнали тих таксистів з кармачика що на самому торці площі Героїв. :evil Тоді водіям буде де залишати свої автівки. А то ті к...и без будь якої оплати (принаймні я так думаю, якщо помиляюсь то справте мене) окупували місце для стоянки :agressive, а чесному водію навіть нема де приткнутись. Нераз буває стане два три "ваділи" з шашечками та так що вже іншим місця нема, хоча там вільно могло б ще стояти зо 3-4 машини. :(

   А ще трохи дивною виглядає процитована стаття. Немов би її писала особа приближена до влади. І чого це цей "добросовісний" водій ні словечка не згадав про якість асвальтового покриття на згадуваній ділянці дороги.  :unknow Чуть нижче "Веселки" є таке місце, що там можна всі колеса лишити.
   Вкотре вже висловлює своє фе всій місцевій владі. :ganba
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


   Жаль, що газета "Калуський нафтохімік" не має інтернет версії.  :( Сьогодні рано за ранковим горнятком кави прочитав в цій газеті цікаве інтервю голови Калуського міськрайонного суду. Дане інтервю стосувалось розгляду содом адмінсправ про порушення на транспорті (в сфері дорожнього руху). Там обговорювалось багато ньюансів розгляду загаданих справ. Найбільше мене шокувало повідомлення про те, що в суд поступив протокол на порушника ПДР, який працював таксистом маючи лише трьохтижневий стаж водіння автівки. Тобто пройшло лиш три тижні як він отримав водійське посвідчення, а вже взявся возити людей. :o :fool Бейко М.А. (голова суду) назвав такого водія кілером, в якого в руках не пістолет а кермо автівки. :(

   Ну і як тут не назвати таксистів головною бідою автомобілістів. :evil

   Я маю три роки чистого водійського стажу (самі права одержав вже давно) і всерівно мій батько, до речі водій з багаторічним стажем, каже, що я їжджу лише на 50 відсотків від того як має їздити профі. А тут придур не встиг привикнути де тормоз, а де газ, а вже преться возити людей. :agressive :fool :evil
Записаний

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City

 Ще страшніше що такі таксисти-чайники працюють вночі і ганяють як навіжені. Скільки їздив в таксі , помічав що страші водії їздять акуратніше. Маю майже 10 років безперервного стажу але далекі поїздки завжди планую на день.
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

тому що по наших дорогах літати можуть тільки мажори яким не шкода машини чи ідіоти які взагалі не уявляють що буде з тою машиною при такій їзді. старші чи просто досвідчені люди рахують гроші.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"

Той таксист з 2-тижневим стажем водіння заїхав у зад Опелю Вектра, що мав в неділю їхати на базар  :o - ремонтували ночами!  :D
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Про погані дороги

Коли повертались сьогодні з відрядження додому до Франківська, вирішили заїхати по справах на "Лукор-Нафтохім". Іхали зі сторони Долини. Я кажу, давай поїхали по об'їздній (це там де знак "Миколаїв 66"). Краще би не казав. Там є ділянка дороги в жахливому стані. І це у вас в Калуші називається Об'їздна?

А знак нас дуже розвеселив. Бо би їхали з Миколаєва (цементний завод). Звичайно, можна їхати на Миколаїв через Журавно, Жидачів. Так і їздили раніше. Але при виїзді з Калуша (ви зрозуміли як на Копанки) дорога також розбита вщент

« Останнє редагування: 20 Травня 2008, 00:25:37 від tywkanchuk »
Записаний
When doctors differ who is to decide?

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


І це у вас в Калуші називається Об'їздна?
:D Ні, Макс, то в нас називається "Танкодром". От береш старого москвича, затемнюєш в ньому вікна, чіпаєш на дах 120 міметрову гармату добираєшся до "обїздної" і Ти вже на Т-72 на яворівському полігоні. :-D
   Оце Ти прікольнувся з водія, він мабуть крім матів ніц не говорив цілу дорогу по "обїздній". Я правда також раз туди поперся, але варто відзначити, що я їхав на татовій машині і не мав при собі документів. :pardon

при виїзді з Калуша (ви зрозуміли як на Копанки) дорога також розбита вщент
Ну ше трохи і дорога на Франік буде не в кращому стані. :( От наприклад поки автодор запустить другий міст у Майдані, то той що відкрили пару років назад завалиться. :help
Єдтина втіха, що в мене хоч стара мафина і товчу помаленьку, а от як купити нове авто, то воно по наших дорогах скоро по технічному стану дожене мою старушку. :(
Записаний

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City

Ну ше трохи і дорога на Франік буде не в кращому стані.
Зараз їзджу в Франківськ кожен день . Дорогу треба знати напам"ять. Якщо не знаєш - покришкам  :censore
Колєга влетів на днях вечером в яму , результат: нове колесо не піддається балансуванню.Ділянка від муз.школи до "кишеньки" нічого крім матюків в душі не викликає :ganba
Дураки і дороги , однако... :ganba
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Це проїжджа частина вулиці названої іменем Героя України Олекси Гірника. До речі, на цій вулиці і до тепер живе його син Євген Гірник, який на днях став народним депутатом України Веховнрої Ради України 6-го скликання.  :(


Як на маене, то я б встидався показати людям обличчя, якщо б я будучи нардепом допустив щоб попри мою хату проходила така жахлива дорога. :unknow
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:23:21

    Звідки: пр. Л.Українки

він дбає про добробут всього українського народу, а не про дорогу до свої хати  :D
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

перш ніж наводити порядок в країні. тре навести порядок в себе дома. :)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Блин ну вот потеплело и повылазили эти скутеристы твою мать  :censore  :evil И что самое интересное с каждым годом они ведут себя всё наглее, дать бы им пару раз  :butcher
« Останнє редагування: 14 Березня 2008, 13:53:17 від WikTor »
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


О да WikTor тут я з Тобою цілком і повністю солідарний.

Поскоріше б вже запровадили обовязкову реєстрацію цих транспортних засобів і ввели б хоч якісь обмеження на їх використання, а то ганяють шмарки хто як хоче. :evil
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


   Не знаю чи багато народу зі мною погодиться, а ще можете мене вважати женоненависником, та я переконаний, що жінки за рулем, то є велика біда на дорогах. А особливо якщо ця жінка у формі і при пагонах, то це просто капець! :evil

   Сьогодні рано мав таку ситуацію, що підпортила мені настрій на весь день. Повертаю я на перехресті на зелене світло на ліво. Проскочити треба швидко поки зустрічна машина далеко. Та лиш я завертаю - облом, бо мало того, що на тій дорозі машини вже і так стоять у 2 ряди щоб проїхати далі, так щей одна дама у формі (мабуть з виконавчої служби) тупо зайняла мою полосу (для неї це вже зустрічна) і чемно чекає зеленого світла. :o А мені хоч всерися нема куди їхати...
   Чесно я людина не сильно матюклива, але не зважаючи шо то дама, а таки опустив вікно і виматюкався на повну котушку. :evil :censore :evil А та дура, спокійно дочекалась зеленого і поки її пропустили у свій ряд, поїхала як нічого і не було далі. :(
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Эх Володя Володя,  :( я тут только могу посочувствовать, нужно было припиреть её передком и делов то? постояли бы минуток несколько, она бы подумала, хотя чем там думать! Бабы за рулём это преступление, хотя не все конечно, есть что хорошо водят, даже получше и мужиков, но логика их вождения не потдаются каким либо объяснениям! Я чесно скажу Вам, езжу с бухгалтером на работу и с работы, она знает мой стиль вождения, уже пристёгиваться перестала, и за ручку не хватаеться  :D НО при езде и характером езды впереди идущей машины, и пускай с тонироваными стёклами, я говорю что за рулём сидит БАБА!  :agressive  :agressive :agressive НА процентов 90% я бываю прав!

В принципе я приблезительно понял обстановку, так вот, когда какая то тянучка и вот такие бычары как эта тёлка вылетают на встречку, проезжают какую то часть обогнав всех и ему на встречку машина он начинает вклиниваться в поток машин! Я ЛИЧНО СТАРАЮСЬ ЭТИХ УРОДОВ НЕ ПРОПУСКАТЬ, ииииии вот подьезжает встречная машина, водила вылазит из окна и начинает говорить приятные вещи этому уроду! На что этот водила посмотрит грустными глазами на тебя, мол жлоб чё не пропустил, а у меня ехидная улыбка! ПОШЛИ В ЖОПУ из за таких и возникают пробки, все спешат, всем хочеться быстро доехать, но УВАЖЕНИЯ к сожалению мало на дорогах встретишь!

Хух Володь, зацепил ты меня, выорался письменно полегчало!  :D :D :D
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Ще однією бідою автомобілістів, на мою думку, є погодні катаклізми.

Ось гляньте на ці фото, які були зроблені моєю співробітницею вчора приблизно о 18.00 на трасі Івано-Франківськ - Богородчани.

      

  Це випало так багато граду. Кажуть, що гард був таким великим і рясним, що дуже сильно побив багацько машин. На асфальті раптово утворилась суміш граду і листя, через шо з десяток машин опинились у кюветі, навіть бусик перевернувся з людьми. В одній машині град повністю побив лобове скло, а страхівка закінчлась в тих людей на минулому тижні, новий договір про страхування планувати укладати за пару днів як зявляться гроші. :(
  Можна тільки поспівчувати тим людям, які попали у таку халепу. Особисто я в цей час був в кінотеатрі, а машина стояла на вулиці, але на щастя у Франику падав сильний дощ без граду.
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Дійсно жах! Розмовляв з батьками кажуть що дійсно жахлива погода у Вас, а у нас сонечко, тепло, дождя немає, я вже навідь відкрив купальний сезон!  :-D
Записаний