Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Як ви думаєте, чи зменшилася наркоманія в Калуші з огляду на зміну влади те керівництва МВС?

Так
- 1 (7.1%)
Ні
- 6 (42.9%)
Ще більше зросла
- 2 (14.3%)
Мене це не цікавить
- 0 (0%)
Я не в  курсі
- 5 (35.7%)

Всього голосів: 14

Голосування закінчилося: 05 Серпня 2014, 11:55:24


Автор Тема: Наркоманія в Калуші.  (Прочитано 42302 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #40 : 22 Січня 2013, 22:13:43 »

Та технічна сторона справи то друге питання, є одна противандальна вулична камера, яку продавець сам товк кувалдою і я приложився разів зо два а в неї тільки фарба скололася на кутику, а прикручується до стіни такими болтищами....  :-[ Так що наріки вкакаються поки їй кінця доїдуть. Але от чи буде та вся "сам себе режисер" дієвою і чи зможуть органи прийняти її як підтвердження звернення. :pardon

italyano

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 82
  • Останні відвідини:
    09 Липня 2017, 12:41:46

    Звідки: Дзвонарська
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #41 : 22 Січня 2013, 22:32:10 »

От звцікавило мене питання чи відеофіксація в під'їздах багатоквартирних житлових будинків дозволена і чи мене потім за ті відеодокази не "взують" за втручання у приватне життя?
 І чи може бути такий матеріал основою для звернення у ОВС?  :butcher
Шановна громадо, подумаємо логічно, я ж наприклад не ставлю камеру до когось в ванну, квартипу, я цим не порушую приватне життя, тому що не ставлю її в межі приватного простору певної особи. Я ставлю камеру в підїзд, він так би мовити для всіх. Я ж ні за ким не слідкую, може, я слідкую, щоб ніхто не пошкодив мій поштовий ящик або слідкую за порядком, щоб не було так би мовити акту вандалізму.
Як доказ відео беруть сто процентів. Згадаємо як водіїв виручає зйомка з відеорегістратора. Щоб впевнитися в його надійності, вірності, відео посилають на експертизу, щоб перевірити чи немає монтажу і фабрикації. Також потрібно щоб зняте відео було якісним, мало дату і час.
Дякую за розуміння та увагу italyano )
« Останнє редагування: 22 Січня 2013, 22:45:01 від italyano »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #42 : 22 Січня 2013, 22:43:00 »

чи зможуть органи прийняти її як підтвердження
Можливо у наших юристів є що сказати з цього приводу.

Знаю, що був час коли відеоматеріали бралися до відома судом але не трактувалися як доказ.
Можливо кодекс вже переписали. Може ще щось. Але згадайте плівки Мельниченка. Їх же направляли на експертизу. Якщо б вони не могли служити доказом ,чи перевіряли би їх?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


italyano

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 82
  • Останні відвідини:
    09 Липня 2017, 12:41:46

    Звідки: Дзвонарська
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #43 : 22 Січня 2013, 23:05:45 »

чи зможуть органи прийняти її як підтвердження
Можливо у наших юристів є що сказати з цього приводу.

Знаю, що був час коли відеоматеріали бралися до відома судом але не трактувалися як доказ.
Можливо кодекс вже переписали. Може ще щось. Але згадайте плівки Мельниченка. Їх же направляли на експертизу. Якщо б вони не могли служити доказом ,чи перевіряли би їх?
Що ж я й прагну донести. Є маса таких прикладів, що до приєднання відеозаписів як доказу до справи. Зараз і раніше брали відеозаписи і навіть аудіозаписи. Згадаємо навіть справу з Гонгадзе, як прогриміли на ціле СНД записи охоронця Кучми .
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #44 : 22 Січня 2013, 23:44:23 »

Я ж ні за ким не слідкую, може, я слідкую, щоб ніхто не пошкодив мій поштовий ящик або слідкую за порядком, щоб не було так би мовити акту вандалізму.
Як доказ відео беруть сто процентів. Згадаємо як водіїв виручає зйомка з відеорегістратора. Щоб впевнитися в його надійності, вірності, відео посилають на експертизу, щоб перевірити чи немає монтажу і фабрикації. Також потрібно щоб зняте відео було якісним, мало дату і час.
Дякую за розуміння та увагу italyano )
Так то воно ніби і так, але ж той самий реєстратор я ставлю в своїй машині (читай всередині свого приватного володіння) а під'зд аж ніяк не є моїм приватним володінням, і як мені доказати що я не шпигую для прикладу за своїм сусідом, коли він приходить і коли йде з дому... Адже камера буде фіксувати все і всіх без вибору... :unknow

Глінтвейнович

  • Початківець
  • *
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 34
  • Останні відвідини:
    28 Липня 2013, 20:05:25

    Звідки: тутешній
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #45 : 23 Січня 2013, 00:16:14 »

Є така КК стаття за вживання? Там здається є за зберігання, розповсюдження, мо він на камері вживав ліки? а за таке хіба що на облік  :unknow, і нема значення, де він вживав, він що порушив право прмватної власності? і т.д.  Дійсно, якісь би громадські слухання, якісь би молодіжні та гром.організіціїї, якийсь резонансний двіж на рівні міста... то так...
а так - Дон-Кіхотство якесь  :(... тема житиме поки не зрубати її на корню, тішить хіба, що добрі форумчани небайдужі  :-[
Записаний

Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #46 : 23 Січня 2013, 09:05:24 »

Ви помітили, як тепер нарків поменшало? Не радійте, просто зима, холодно,  хтось відпав через брак грошей, когось закрили, хтось хорий, макові нарки мають проблеми з маком, але нічого, за літо все налагодиться  :=), вийдуть старі-нові.....
Чого це я? справді, принаймі в мене в підїзді замість 4 тусовок на день хіба 3-4 рази на тиждень!!! і це суттєво!
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #47 : 23 Січня 2013, 09:19:15 »

незнаю як там в підїздах, але я коли була останній раз в Жіночій консультації, то там бачила нариків, при чому кожного разу вони ходили за лікарями і щось випрошували, на них так страшно дивитись, шкода мені таких людей :( Але з іншої сторони в ЖК купа вагітних, то можна  було б якось заборонити заходити туди наркоманам, вони там кашляють, пчихають.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #48 : 23 Січня 2013, 09:28:19 »

Живе над жк такий собі Віталік Длінний, так його годі з ЖК вигнати, а ще його знають всі шофери маршруток. Навязливий неадекват, ніхто не хоче з таким возитися, закривають очі, міцніші бють в голову.... Може то він за лікарями бігав, гроші просив. Він знає, що всіх напрягає, то ж і чекає, коли дадуть відчіпні..
Але так виходить, що правоохоронці, охорона  і варта мають якось вичисляти їх, особливо в ЖК, там же можуть бути і їх жінки, а Рибка добре каже, мало того, що кашляють і пчихають, ще й руками всього торкаються, неадекватні, хтось може перенервувати із жіночок, ненаглядних телепузиків  наших :)
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #49 : 23 Січня 2013, 11:12:01 »

так той довгий Віталька, і ще такий там є низенький худий, теж десь там напевно живе, бо часто на проспекті його видно. А той Віталька то взагалі, прийшов до нас на роботу. зайшов в кабінет, взяв печенько, а потім каже можна, то ми йому всю пачку віддали. А ще після нього весь стіл вимивали. :=)А потім йому сподобалась моя напарниця, то він ходив і ходив. а ми йому кажемо що її вже нема, що звільнилась, а він що ви мені трусите :=) :=) :=)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #50 : 23 Січня 2013, 11:39:13 »

пацаньонка з сусіднього будинку жалко, на його місті міх опинитися любий (
100% опинитись може кожен. але з чого ви взяли що то нарки? я не захищаю але просто цікаво ? справа в тім що нарки тим більше вмазані, це люди котрим нічого не потрібно, люди без агресії(якщо це не галюциногени) і тим більше не розумію нафіга наркам колоти когось СНІДом. Що до фізичного впливу на них. то більшість з них доходяги, нема кого бити , раз шарпнув і він впав. який вихід напрягати мєнтів, дзвонити в телефон довіри , ккерівництву в Франік, тоді наші місцеві зарухаються. в мене на районі тусувались нарки я справився з ними сам але сусіди і мєнтів викликали і нарки не зявляються. але глобально то це хвороба. і мєнти навіть якщо посадять нарка то це тільки усугубить хворобу
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

italyano

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 82
  • Останні відвідини:
    09 Липня 2017, 12:41:46

    Звідки: Дзвонарська
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #51 : 23 Січня 2013, 16:52:46 »

Я ж ні за ким не слідкую, може, я слідкую, щоб ніхто не пошкодив мій поштовий ящик або слідкую за порядком, щоб не було так би мовити акту вандалізму.
Як доказ відео беруть сто процентів. Згадаємо як водіїв виручає зйомка з відеорегістратора. Щоб впевнитися в його надійності, вірності, відео посилають на експертизу, щоб перевірити чи немає монтажу і фабрикації. Також потрібно щоб зняте відео було якісним, мало дату і час.
Дякую за розуміння та увагу italyano )
Так то воно ніби і так, але ж той самий реєстратор я ставлю в своїй машині (читай всередині свого приватного володіння) а під'зд аж ніяк не є моїм приватним володінням, і як мені доказати що я не шпигую для прикладу за своїм сусідом, коли він приходить і коли йде з дому... Адже камера буде фіксувати все і всіх без вибору... :unknow
Я з тобою погоджуюся що до машини як приватної власності. Вона приватна власність і ти спокійно можеш туди ставити відеореєстратор. А під'їзд це не чіясь приватна власність а ЗАГАЛЬНА (СПІЛЬНА), відеокамеру встановлено в місці загального користування, то це передбачає, що місцем, у даному випадку – сходинковою клітиною, під’їздом – можуть користуватися всі мешканці. Тому якихось конкретних заборон щодо встановлення відеокамери в місці загального користування немає. Крім того, відеокамера може сприяти безпеці мешканців будинку та їхнього майна. Бо, не дай Боже, під час скоєння злочину стосовно тієї чи іншої квартири, матеріали, відзняті на відеокамеру, можуть бути доказом здійснення конкретного злочину.
Інша справа, чи будуть використовуватися записи на відеоплівці і як саме. Якщо будуть використовуватися з метою компроментації мешканців будинку чи в інший спосіб, це тягне за собою кримінальну відповідальність.
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #52 : 23 Січня 2013, 17:07:40 »

Спробую я боротися методами bornslippy , якщо не допоможе - треба буде діяти більш рішучими методами. :butcher

italyano

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 82
  • Останні відвідини:
    09 Липня 2017, 12:41:46

    Звідки: Дзвонарська
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #53 : 23 Січня 2013, 17:29:48 »

Іншого можливого варіанту не бачу. Думаю перше дати усне попередження з можливими наслідками, якщо не зрозуміє згодом підуть фізичні, в мене в дворі багато однодумців, які переживають за своїх дітей. Виж знаєте як може бути, хтось може дати попробувати дитині якусь тоблетку, ( в мене молодша сестра бачить як бабуся пє якусь тоблетку(від тиску) зразу каже: "Я тоже хочу. Дайте мені !!!" а вітамінки валить як скажена, тому ховаємо від неї і даємо по одній на день) вона ,незнаючи, візьме. Також дитина може поранитися шприцом і отримати інфекуією, виж знаєти які діти, коли активні і пізнавальні. Так що однодумців хватає.  :butcher
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #54 : 23 Січня 2013, 17:32:34 »

ти не зрозумів. треба рішуче. Я не хочу що б мої діти то бачили, бачу нарків на обрінку позауш , копняка під, вибачте, сраку. і що б більше тут не бачив. а якщо вже пиритон зробили то тоді мєнтів напрягати. потрібно щоб змінили закони , є докази що нарк, ізолювати і лікувати, але то не в нашій державі
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

italyano

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 82
  • Останні відвідини:
    09 Липня 2017, 12:41:46

    Звідки: Дзвонарська
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #55 : 23 Січня 2013, 17:53:24 »

А до того що не в нашій державі я погоджуюся.
Можна і так як ти кажеш, рішуче. Але то не адекватні люди, не всі, може шось псіханути кинутися з ножем чи розбитою бутилкою.

Розкажу історію з дитинства, смішна.
Я тоді вчився в 8кл. На дворі була зима. В нас в підвалі була каптьорка з диваном, столом та й світло провели. Одного зимового дня пішли туди грітися. Сидимо... Чуємо хтось ходить попри каптьорку, згодом дьоргає за двері, тоді чуємо як арматурою бють по дверях та стіні.  :duvno Нас сиділо троє хлопчаків, були малими, напугалися. Ми вийшли, почувши шо біля дверей тиша. Сидимо в підїзді і враз з підвалу вибігає той мужик з арматурою і кричучи біжить за нами. Ми забігли в магазин, взяли там шось, виходимо а він вже ше з двома торчками йшли за нами десь 3 будинки поки ми трошки не пробіглися.
      Ось так ми грілися і мали справу з неадикватами  :D Є шо згадати  =))
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #56 : 23 Січня 2013, 21:48:10 »

Торчка ніхто не посадить ібо не вигідно  :=) Хіба якшо убє когось може тоді міліцаї зачухаються.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #57 : 23 Січня 2013, 23:50:02 »

Так що наріки вкакаються поки їй кінця доїдуть. Але от чи буде та вся "сам себе режисер" дієвою і чи зможуть органи прийняти її як підтвердження звернення.
Так зараз по новим кримінальним законам (викладалась на форумі десь та стаття) до уваги суд бере навіть покази анонімних свідків.
бачу нарків на обрінку позауш , копняка під, вибачте, сраку. і що б більше тут не бачив.
У тому-то і справа, що їх не видно. Напевно вночі коляться. Тому що вранці на сходовій площадці - новий шприц і ампулка напівпорожня.
І так роки. На дверях кодовий замок, але то все фікція - коди часто одинакові. І навіть, якщо у під"їзді замок надійний, то у інших 5 не всі мешканці на такий згодні, бо в основному пенсіонери, і нарікам легко перейти з під"їзда в під"їзд по підвалу.
не розумію нафіга наркам колоти когось СНІДом.
Думаєш, людина під кайфом розуміє що робить і контролює себе? Так, напевно, агресію проявляють ті, які ще не вкололися, або ті, яким "дали копняка під зад" з помсти. Наріки різні бувають. Я чула історію про дівчину(вірніше, бачила), яка свідомо заражувала СНІДом, таким чином мстилася за свою хворобу.
але глобально то це хвороба. і мєнти навіть якщо посадять
Так, це хвороба. І менти\відповідні органи повинні не садити, а примусово заставляти лікуватись, як зараз почали заставляти лікуватись хворих туберкульозом...Може посадити - не вихід для наркомана, але для наших дітей - то тимчасовий вихід. Бо, не всі наркомани такі уже і доходяги, і ще вони знають, що безкарні і ніхто з органів їх не чіпатиме. Тому, у даному випадку, я оберу безпеку дитини\нормальної людини ніж те, що добре для нещасного наркомана. Хоче наркоман, щоб його не трогали - нехай колеться вдома! І ніяк не у наших під"їздах! :!!
Записаний

sanja

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    08 Січня 2016, 00:59:28

Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #58 : 24 Січня 2013, 00:01:36 »

Цитувати (вибране)
У тому-то і справа, що їх не видно. Напевно вночі коляться.
у нас то саме - ввечері ще чисто а враці урожай шприців можна збирати
і головне не лінуються лізти до нас аж на 5 поверх :evil
Записаний
КУПИВ ТАБЛЕТКИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ІНТЕЛЕКТУ- НЕ ЗМІГ ВІДКРИТИ КОРОБОЧКУ...

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #59 : 24 Січня 2013, 12:16:44 »

пистити :punish
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.