Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Як ви думаєте, чи зменшилася наркоманія в Калуші з огляду на зміну влади те керівництва МВС?

Так
- 1 (7.1%)
Ні
- 6 (42.9%)
Ще більше зросла
- 2 (14.3%)
Мене це не цікавить
- 0 (0%)
Я не в  курсі
- 5 (35.7%)

Всього голосів: 14

Голосування закінчилося: 05 Серпня 2014, 11:55:24


Автор Тема: Наркоманія в Калуші.  (Прочитано 42306 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Наркоманія в Калуші.
« : 22 Жовтня 2012, 16:30:47 »

Давно хотів почати цю болючу тему. Якщо форум читають поважні люди, сподіваюся щоби ця проблематика хоч якось "світилася"  Але починаю її не так задля осуду наркозалежних, а як з недбальством тих, хто міг би це принаймі зменшити, а може і викорінити. Згідний, фантастика, але.....

Майже кожен день в під`їзді зустрічаю шприци. А ще такі собі фанфурики з назваю "Тропікамід".

http://narkokliniki.ru/entsiklopediya-narkotikov/tropikamid.html
Згодом буду мати більше часу, попишу в цій темі.
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #1 : 22 Жовтня 2012, 16:54:02 »

Ну не те, щоб ми тут цього не обговорювали
http://forum.kalush.info/index.php/topic,700.0.html
Але таки ця тема буде більш вужча і більш про Калуш.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #2 : 22 Жовтня 2012, 17:27:46 »

Тема там би розчинилася, дякую, що не відмодерували туди.

Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #3 : 22 Жовтня 2012, 23:38:46 »

Кожен з нас знає, як виглядають інєкційні наркомани, ті, що коляться. Не секрет, що в Калуші за останні 10 років, їх кількість суттєво зросла. Нема в нашому місті мікрорайонів, в яких не мешкало б 2-3 наркомани. Та й вік їх значно знизився.
Що мене вражає. Колись, щоби по зовнішньому вигляду здалека розпізнати чи людина колеться чи ні, то нарку(скорочено) треба було колотись мінімум 5-10 років і то щоденно. Тепер же, по ході, по виразу обличчя, по манерах і т. д. відразу видно.
Діти ходять підїздами, а на сходах "мажуться" нервові хлопці, щось не так і може дитину налякати, крикнути та й чому діти маютиь це бачити??? Чому вони мають питати про шприци??? Не дай Боже візьме його до рук???!!!!
Я розумію, що ця тема мене "кусає", але й знаю багатьох, кому це не байдуже.
Не важко прослідкувати, як з деяких аптек і дуть "затарені" нарки, і, якщо нема домофону, шмиг у підїзд ширятися. А таряться якраз в більшості випадків Тропікамідом і ще іншим дрантям, яке можна вільно купити без рецепту. Я допитувався у нарка, якого застав у свому підїзді, чим він колеться і т.д. Він мені сказав, що в більшості випадків, цими краплями "доганяються" після Субітексу, або "ески", якась така синтетика, дешевша за героїн, але дорожча за ширкуЩо ж треба для цього? - гроші! А якщо вже нема звідки брати, напр. з дому? КРАСТИ!, геніально, а де? - всюди! Наркоман спочатку потрапляє у сильце, але там спочатку відчуває ілюзію щастя. Потім, коли смак першого кайфу розчиняється в реаліях наркомських буднів, його можна вже рахувати за хворого. Але рідко хто хоче лікуватись, і тоді можна автоматом переводити в ранг потенційного злочинця. Я вже не буду перераховувати якісь зіпсуті людські якості, заразність різними хворобами, нездатність буди здоровими батьками і купа різного фе.
На що хочу звернути увагу. В Калуші постійно були , і є точки, "бариги", а особливо ті, хто кришує це дрантя. ДУУЖЕ сумніваюся, що міліція, СБУ не знає усіх цих розкладів. Якщо вже я, грішний розпізнаю здалека цю всю кухню, райони, де можна (напевно) купити наркоту, бачу "стрєлки", чую розмови по телефону, як бігають вищезгадані "герої" як ошаленілі містом, то невже цього всього не бачать Внутренні Органи????? :ganba :ganba :ganba Посидівши пару годин у деяких дворах, можна мішками налапати нарків. І невже в цих хворих створінь не можна взнати, де вони це г...но купують?(зараз маю на увазі Субітекс, та й ширку), варто нарку , який залежний (в торбі) потримати 2 дні без дози, то він багато чого може розказати.
Розрадьте  :unknow

Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #4 : 23 Жовтня 2012, 10:48:53 »

Проявляй радикальнi методи.Не буду казати що герой,2х пассажирiв зловили були на районi в себе,ми с пацанами добре "поговорили" з ними,пiсля того,не було видно у мене на районi наркiв,зараз треба буде опять бачу по району полапати якщо е.Сам не байдужий то цiй,проблемi,так як також буду мати дiтей,i хвилююсь щоб десь не попало на таке,чи до таких.I не тiльки за своiх,а i за чужих дiтей маленьких.Мусорам по барабану на це,вони доять iх на лаве.СБУ таким мелким не займаеться,для цього мусора е.Накрити поставку i т.д. з кучою наркоти якi не забашляли,вот це уже iхне )
Записаний

Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #5 : 23 Жовтня 2012, 11:09:58 »

Бачив раз таку картину. В центрі, біля аптеки 36.6вже було темно, ходять зазирають в аптеку ППС-ники. а в аптеці нарки купують всю кухню, що їм там треба. ППС- ники від радості труть долоні, обличчя такі радісні, є з кого скосити :=), на другий день тільки- но звечоріло, а ППС вже виглядає там же тільки ззаду будинку, де "бонаві". Злачне місце получається там. Колись такі самі кадри ловили хронів з бару "Під ясенами", а тепер тут.  "Свято место пусто не бивает".
До-речі, а вище спорттоварів продавали і бадяжили щось, якесь зілля, так чув від жителів того дому.... От там тре було "пасти", або "постукати " в двері....
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #6 : 23 Жовтня 2012, 11:45:05 »

Знаю тiльки 5 точок,де на квартирах робиться все то i збувають деякi,но менi вiд цього не холодно i не жарко,поки у мене на районi,не почнуть мутити.Якщо мусора не накривають,значить сосуть лаве с точки.А вломлюватись в хату,накривати гражданскими це не весело.Якщо не помиляюсь 187 стаття вiд 7 до 12 рокiв,а ще багато тодi у них пропаде дорогоцiнностей,грошей ... а протизаконного нiчого найдено не буде,тiпа бандюки вломили хату чистого громадянина,а не накрили наркопритон.А ппсники тiшать себе просто,нiчого серйозного не роблять вони,повiр.До речi,у нас на Франкiвщинi,самий низький рейтинг кримiналу,злочинiв тобiш.Значить весело платять )))
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #7 : 23 Жовтня 2012, 15:57:55 »

 Де є поруч з будинком аптека-є проблема у під"їздах.Шприців та флаконів від ліків щодень збільшується.Буквально нещодавно дзвонить мені дочка,і каже :"Мамо,я заходжу у квартиру,а якийсь пацан під нашими дверима в ногу шприц колить..." Проблема є,та от вирішення її-нема :( Чесно,я боюся з наріками зачіпатися.Одного разу сусідці підпалили двері.А у мене діти...Не раз повідомляла відповідні органи-результату нуль :=)
 Недавно дивилася програму про ті ліки,які вільно продаються у аптеках.З них наркомани готують собі зілля.Записала деякі :=)( не для себе :=) :)) кодтерпін,кодеїн,кофекс.І головне що у "верхах" знають цю проблему.І що з того?
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #8 : 23 Жовтня 2012, 16:34:56 »

Я гадаю, що то має бути купа офіційних звернень, "блискавок", газетних статей. А головне: чи знаєте в Калуші якісь організації, молодіжні, громадські, які спільно могли б взяти на себе тягар стукати в "скалу"? Бо ясна річ,що то все гроші,  :evilі не малі. Але хочу сказати, що дарма хтось закриває на це очі, кажучи, мовляв, не моя проблема. Хто-зна, завтра може бути вже і його проблема, адже у кожного (майже кожного) ростуть діти, ото буде, коли він з часом "спалить", що його дитя вживає. :o
 Судячи з вигляду і повадок деяких нарків, там є особи із заможніх сімей, можливо і впливових....
Дякую, всім, кому не байдужа ця проблема, принаймі з вашими відгуками не почуваю себе форумним Дон-Кіхотом, бо в мене в підїзді із сусідами так є, їм якось до одного місця, лиш би не крали..." - А що молоді, ну то шо зробиш, батьки куда сі дивлют?"
А ми куди дивимся??? :(
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #9 : 23 Жовтня 2012, 17:28:06 »

смішні ви наркотики це мєнтовська тема. поки мєнти не будуть зацікавлені і аптекарші не перестануть продавати наркам необхідне доти проблема не вирішиться
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #10 : 23 Жовтня 2012, 17:29:59 »

смішні ви наркотики це мєнтовська тема. поки мєнти не будуть зацікавлені і аптекарші не перестануть продавати наркам необхідне доти проблема не вирішиться
То що, йти спокійно вечеряти і спати???
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #11 : 23 Жовтня 2012, 17:38:19 »

в темі "історії для душі" виклав цікаве оповідання: http://forum.kalush.info/index.php/topic,7353.new.html#new
« Останнє редагування: 23 Жовтня 2012, 18:09:44 від yurko »
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #12 : 23 Жовтня 2012, 20:26:59 »

То що, йти спокійно вечеряти і спати???
ні розводити теревені на форумі.  :duvno
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #13 : 23 Жовтня 2012, 21:56:49 »

То що, йти спокійно вечеряти і спати???
ні розводити теревені на форумі.  :duvno
 :good
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #14 : 24 Жовтня 2012, 03:14:37 »

Вже б ті сволочні нарики кололись у себе вдома. Так ні - розкидають заражені шприци по под"їздам і дит.майданчикам! :evil Хіба організовуватись дворами і відловлювати тих нещасних у чужих районах, щоб ті самовбивці не підпалювали двері(бо не знатимуть де живуть ті, що їх ганяють) і не мстились жильцям під"їздів, у яких ширяються.
Іншого виходу не бачу. Міліції 100% не вигідно втрачати "жилу" і "займатись" ними. Хоч бери і створюй таємні групи "антинарики", "антихами", "антипедофіли" і т.д.
А виловлених нариків відправляти у сектицеркви-скити, які ними згідні займатись
« Останнє редагування: 24 Жовтня 2012, 03:20:22 від Сонечко+ »
Записаний

Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #15 : 24 Жовтня 2012, 09:43:58 »

То що, йти спокійно вечеряти і спати???
ні розводити теревені на форумі.  :duvno
Ну то й додаю до ваших теревенів ще ці.... чому  :duvno??
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #16 : 24 Жовтня 2012, 09:52:33 »


 Хоч бери і створюй таємні групи "антинарики", "антихами", "антипедофіли" і т.д.
А виловлених нариків відправляти у сектицеркви-скити, які ними згідні займатись
Десь на ютубі бачив, як в Росії є такі Антинарки, і спільно з органами викривають притони та інші точки. Дивно, але факт. Та й на Україні є люди, що ходять поперек.... 
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #17 : 24 Жовтня 2012, 10:45:28 »

млинець. ви дивитесь на наслідки проблеми а не на корінь. корінь проблеми в тому що влада забила на народ. народ бідніє. на фоні цього погіршується кримінальна обстановка, моральний стан людей відповідно нарків стає більше. чесно мене більше вбивають люди котрі курять при дітях. мами котрі бухають і не дивляться за своїми дітками. а ви побачили шприц і давай викривати злосних нарків. це теж потрібно. але біда не в цьому. зрештою поставте домофон і нарків не буде у вас в підїзді.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #18 : 24 Жовтня 2012, 11:43:44 »

Якщо вони самі там не живуть.

Частково і зі Сліпі можна погодитися

Правда теж воно не так просто.

У країнах де держава не так кладе як у нас на людей - наркоманія процвітає. Бо є бабло щоб купити  :=)

Але там є також клініки, де за то ж бабло їх лікують.
А поліція слідкує і виловлює.
А ще закриває очі на наркобаронів, там де не дає ради їх посадити.

Різниця між нами і ними лише у тому, що там якщо я виглянув з вікна і побачив, що біля мого будинку (навіть не в середині) якийсь підозрілий чоловік робить щось підозріле, то я практично інстинктивно беру трубку і набираю 911.
І тоді поліція просто МУСИТЬ приїхати і подивитися.

І повірте, вона таки приїде, і або когось затримає, або хоча б опитає свідків і мене як сідка ,якщо не вийде зловити, або якщо насправді не було кого ловити, бо мені померещилося.

Тому ніхто і не буде там ширятися в місці де його бачить хтось, хто може подзвонити.


А як є у нас - ви знаєте.

І говорити, що вирішенням проблеми є злочинна діяльність незаконного угрупування, означає поширювати заклики до протиправних дій.

Це потрібно розуміти.

Якщо ти вже так роздратований, що готовий когось прибити, то треба розуміти, що за це можеш посидіти в каталашці.


Тому і пишемо, що люди повинні не наріків ганяти, а владу. У тому має бути свідомість і небайдужіть.
За таке ніхто не посадить, а потім ще й сама влада вам грамоту дасть, що ви її під дупу копнули.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Наркоманія в Калуші.
« Прочитано #19 : 24 Жовтня 2012, 12:44:32 »

млинець. ви дивитесь на наслідки проблеми а не на корінь. корінь проблеми в тому що влада забила на народ. народ бідніє. на фоні цього погіршується кримінальна обстановка, моральний стан людей відповідно нарків стає більше. чесно мене більше вбивають люди котрі курять при дітях. мами котрі бухають і не дивляться за своїми дітками. а ви побачили шприц і давай викривати злосних нарків. це теж потрібно. але біда не в цьому. зрештою поставте домофон і нарків не буде у вас в підїзді.
Прочитайте початок моїх дописів у цій темі! :) Я спрямовував дописи не до осуду цих людей (дітей). Домофон - це перша моя відповідь саміому собі. Дякую. Але тема називається не "Наркоманіяв моєму підїзді", а в Калуші!!! Викривати це не моє хоббі. Я показав приклад, що Органам ніц то не було б варта викрити.
А за моральний стан людей, що роблять вищезгадане вами при дітях, повністю з вами погоджуюсь, а ще не люблю, коли при них матюкаються і б`ють жорстоко при всіх.
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність