Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Допоможіть врятувати життя!  (Прочитано 6206 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Допоможіть врятувати життя!
« : 13 Вересня 2012, 18:19:47 »

Життя прожити - не поле перейти.Так каже народна мудрість.Людина здатна здолати будь-які труднощі,які випадають на її долю.Та коли втрачає здоров"я-сил на боротьбу стає все менше і менше...Залишається віра, надія- на Бога і на людей...На їх поміч.Кожного дня ми стаємо свідками того,коли звідусіль лунають прохання про допомогу-врятувати життя та здоров"я.Адже самі знаємо,що його збереження стає дедалі важчим...

 Я хочу написати історію життя 38-річної калушанки Оксани Ломиш.Знаю її з дитинства,як просто хорошу людину.Ми давно не бачилися,та коли зустрілися випадково,я її не впізнала.Зізнаюся чесно-переді мною стояла жінка років...Не важливо,та те що я почула від неї,змусило звернутися до усіх небайдужих.

 У 1984 році,коли Оксані було 10 років,у неї виявили цукровий діабет,зараз уже важко судити чому так сталося.Та факт залишається фактом.З тих пір,протягом 27-ми років,двічі на день жінка робить уколи інсуліну.За цей час недуга понесла за собою чимало проблем:часткова втрата зору,порушення роботи усіх органів.За цей період Оксана перенесла 6 операцій для відновлення зору,останній раз-6 років тому.З часом відчула болі в серці,а далі...Наприкінці грудня минулого року у жінки відмовили нирки.Як зізнається сама Оксана,вона думала що вже все перенесла...Та на таку кару і муки,які її очікували-не сподівалася.З 22 грудня минулого року жінці призначили гемодіаліз.Через день,протягом 4-ох годин Оксана рятує своє життя на лікарняному ліжку.Після таких процедур,жінка почувається дуже погано.Сил терпіти такі муки уже немає.Залишається одне-заміна нирки.До цього дійшли на сімейній раді.Мама погодилася віддати Оксані свою нирку.Здали усі необхідні аналізи,які дали позитивний результат.Знайшли в Україні клініку.А там-вартість операції 240 тисяч гривень.А грошей немає,і сил терпіти такі муки теж.Адже навіть харчування повноцінне жінці заборонено.Не більше 600 грамів рідини в добу.Сюди входять і овочі, і фрукти, і рідкі страви.Таким чином родина жінки знову перед вибором : або Оксана терпить муки і очікує свого останнього часу,або потрібно шукати кошти для пересадки нирки...У жінки залишилися тільки перестарілі батьки, а в самої Оксани група інвалідності "один А".Ані сім"ї, ані дітей у Оксани немає.Залишилися лише небайдужі до чужого горя люди...

 Хто хоче допомогти Оксані здійснити її мрію-жити,не залишайтеся осторонь...


 Реквізити для перерахування коштів :

 Одержувач ПАТ КБ ПРИВАТБАНК

 рахунок 29244825509100 в ПАТ КБ ПРИВАТБАНК

 МФО 305299

 Код ЄДРПОУ 14360570

 Призначення платежу: кошти на операцію

 Для зарахування на картку 4405885017184257 для Ломиш Оксани Антонівни,ідентифікаційний код 2717606128

  Це гривневий рахунок.Номер картки для перерахування у євро: 6762462053269657.

 Номер мобільного Оксани  050 971 32 46.
  • Виписка з амбулаторної картки видана калуською ЦРЛ 03.01.2012 р. Діагноз: Цукровий діабет 1 типу, важка форма, хронічна хвороба нирок 4 ступеня корегована гемодіалізом, Діабетична нефропатія, артеріальна гіпертензія, анемія важка форма. 
Приховано: Показати
[smg id=3498]

Приховано: Показати
[smg id=3497]

  • Виписка з історії хвороби Івано-Франківської обласної лікарні від 23.12.2011 про лікування хронічнох ниркової недостатності замісною нирковою терапією
Приховано: Показати
[smg id=3501]


  • Виписка з діагнозом: цукровий діабет, хронічна хвороба нирок 4 стадія, діабетична нефропатія
Приховано: Показати
[smg id=3502]

  • Пенсійне посвідчення
Приховано: Показати
[smg id=3496]


 
« Останнє редагування: 14 Вересня 2012, 22:26:05 від Tandylight »
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Допоможіть врятувати життя!
« Прочитано #1 : 13 Вересня 2012, 19:03:49 »

Якщо потрібно, я виставлю медичні документи Оксани.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Допоможіть врятувати життя!
« Прочитано #2 : 13 Вересня 2012, 19:53:00 »


 Люся,я могла помилитися в рахунках.Поспішала,а завтра не матиму змоги вияснити точно.Просто якось переписала все,і тепер хвилююся чи добре.До Оксани дзвонити не дуже хочу-може вона відпочиває,адже сьогодні знову був діаліз.Зі своєї сторони ще занесу копіїї її документів у калуський фонд ( той,де підприємці допомогають,я правильно не знаю назви). Ще одне додам,що такі операції за кордоном коштують набагато більше.Оксані не має різниці,де будуть робити,головне аби дешевше.Зупинилися на київській клініці. :(

 
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Допоможіть врятувати життя!
« Прочитано #3 : 13 Вересня 2012, 21:15:30 »

В рахунках все добре - я перевірила. І про Київ теж вважаю правильно. Тільки гроші б зібрати.
Відповідь від: 13 Вересня 2012, 21:13:30
Ага! Забула! Дівоче прізвище Оксани Сокольська. Може її хтось знаю по дівочому прізвищу.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Допоможіть врятувати життя!
« Прочитано #4 : 13 Вересня 2012, 22:01:00 »


 Дякую ,Люсічка  :frend  Оксана зареєстрована в однокласниках.Щоправда не завжди має доступ до інтернету :(
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Допоможіть врятувати життя!
« Прочитано #5 : 14 Вересня 2012, 10:01:54 »

Люся якщо знайдеш у одноклассниках, виклади будь -ласка фото, щоб можна було поширювати інформацію через газети  :bouquet:
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Допоможіть врятувати життя!
« Прочитано #6 : 14 Вересня 2012, 16:40:03 »

я в галерею виклала скан всіх документів і про діабет і про діаліз і навіть про поганий зір. Не знаю як то додається в тему
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Допоможіть врятувати життя!
« Прочитано #7 : 14 Вересня 2012, 21:32:00 »

я в галерею виклала скан всіх документів і про діабет і про діаліз і навіть про поганий зір. Не знаю як то додається в тему
Додала
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Допоможіть врятувати життя!
« Прочитано #8 : 11 Жовтня 2012, 00:46:27 »

Andriy Grabchuk
Терміново. Жителям Івано-Франківська!

В дитини діагноз "гострий лімфобластичний лейкоз", дитина в тяжкому стані в реанімації, ми шукаємо донорів крові!
Група 1, резус неважливий!
Прийди в Центр переливання крові на Бандери- дай Владікові(2 роки!!)можливість жити!!!!
Бажано прийти завтра о 10год, проте можна і в інший час, просто чим швидше ми зберемо кров, тим більше шансів у Владика вижити!!!
Номер мами(Віра Володимирівна) - 0983830086
Записаний