Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Автор Тема: Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"  (Прочитано 49558 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #20 : 08 Листопада 2012, 13:44:21 »

усміхнуло випадкове спостереження. надзвонює Яночка з Англії,навязує послуги брокера.
 не вміє зацікавити,але я про інше. зараз в багатьох брокерів акція на подвоєння депозиту.
але акція діє до.. 21.12.2012 (прямо до кінця світу).при нагоді спитаю як подзвонить чому так :=)
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #21 : 08 Листопада 2012, 15:09:08 »

чекаю відповідь, що робити.
Лизнув ср..ку дяді Сему? Біжи за долларом!

Відповідь від: 08 Листопада 2012, 14:26:02
смішне те що одна імперія зла очерняє іншу. при тому всьому сама бере участь у процесах.
  Во главє обох імперій жидівські маріонетки.  Назначаються і
Цитувати (вибране)
утверждаются все марионеточные презики так называемых независимых государств: Украины, Грузии, прибалтийских "штатов" и т.д.
Если у кого есть сомнения, что все эти "казачки засланные" работают согласно инструкций дяди Сэма, то просто надо проанализировать основные вехи их "царствований". При Ельцине чётко реализовывался "Гарвардский проект" и бывшему советскому народу пришла полная "liberty" от многих социальных гарантий советского строя, в первую очередь от права на труд, ну и от "бремени" всеобщей коллективной собственности на заводы и фабрики. Потом, после расстрела Думы в 1993-м, только у очень доверчивых верующих в "liberty" американского образца осталась уверенность, что "ельцинский режим" лучше и демократичнее чем, например, "андроповский"... http://ya3223.livejournal.com/27800.html

Відповідь від: 08 Листопада 2012, 14:38:58
зараз в багатьох брокерів акція на подвоєння депозиту.
але акція діє до.. 21.12.2012 (прямо до кінця світу)
Конец света переносится - настоящий кризис начнется в 2013:
Приховано: Показати
    Четыре года назад центральные банки выбрали политику "расширяй и претворяйся": она обогатила политиков и "финансовых аристократов". Казалось бы, мир смог выбраться из кризиса без особых потерь - за все и везде заплатило государство.
    Правительство США за четыре года заняло $6 трлн, ФРС напечатал $2 трлн наличных, а еще $16 трлн потратил на помощь банкам и финансовому сектору.
    Это поддержало систему, которая была создана до кризиса 2008 года. Те, кто был богат, сохранили свои деньги - корабль все еще на плаву.
    Цунами взятых взаймы и напечатанных денег дало надежду и тем, кто сейчас не знает, как расплатиться по долгам. Но доходы простых американцев снизились на 8%. Те, кто был бедным, стали беднее, а те, кто был богатым - богаче.
    Можно утешать себя тем, что так было всегда. Но в этот раз, похоже, такое утешение не очень подходит к ситуации. Мировые рынки ждет невиданный шторм, который разрушит шатающиеся основы несправедливой финансовой системы.

Записаний
Следи за контекстами!

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #22 : 08 Листопада 2012, 15:25:33 »

я б казав не звертати увагу на проблеми штатів що вони живуть в борг.вони вийдуть з ситуації.
 вчора десь 1.30 ночі в грецькому перламенті голосували за нові заходи економії.попри бунти на вулицях дводенні. пенсійний підняли до 67 років. нехай греки раніше порoзсирали гроші коли були в еврозоні і жили не в міру,то тепер процент всеодно платити  прийдеться дяді й всеодно якась  :censore  в уряді ті гроші натиряє а народ буде віддавати ,як це було в лазаренком чи кучмою і оріаною в калуші.
 брат сміється що лазаренко вкрав не мої гроші...
-коли цукри-продукти віддавали за газ за безцінь,виключали світло й приходилось гризти граніт нуки при свічках.коли люди виїжджали немитим туркам давати в попу,витирати задниці італйкам і цям , аби заробити бо воно хамло 370млн вкрало і тепер надалі готувалось жити в маямі з новою жінкою-то так має бути? жесть.на кол
 я згідний з тим що рецесія можлива десь після нового року.може в лютому. перед нови роком буде раллі,все поросте.а потім будуть і продавати на біржах.
 зараз має бути позитив.ринки не люблять обаму,міри економії затверджуні в греції,так що все поки зашибца . й ті всі фільми ,зняті кацапами про нову валюту замість долара,крах економіки через відмову від долара і все таке..-то більше схоже на брєд ніж як застереження
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #23 : 08 Листопада 2012, 16:03:56 »

Отаман проблема в тих хто при владі, а не в народові. адже влада і далі розкошує а народу врізають все що можна , хай краще собі вріжуть видатки.
 Зверніть увагу ті країни де влада живе так як народ,(їздять на роботу на велосипедах, вдягаються в звичайний одяг , харчуються нормальною їжею) , там і народу непогано попри кризу. і ще як може бути що в світі криза а багачів стає все більше, і все багатіють і багатіють. якась цікава криза.
 так шлях щтатів тупиковий, і впевнений вони вже над цим задумуються, адже доларова булька яку вони роздули, рано чи пізно лусне, і тоді всі відчують справжню кризу як було в 30х роках. тому й наголошую що нам потрібно проводити власну політику а не чекати на штати чи москаликів. покищо Україна здатна сама себе прогодувати. головне перестати привязуватись до бакса. але це швидше фантастика.
Відповідь від: 08 Листопада 2012, 16:00:14
й ті всі фільми ,зняті кацапами про нову валюту замість долара,крах економіки через відмову від долара і все таке..-то більше схоже на брєд ніж як застереження
так кацапи смішні але тенденція є. Каддафі наглядний приклад. зрештою то навіть не питання в тому чи долар впаде. питання в тому чи хочеш ти далі бути рабом штатів. я тільки тепер зрозумів слова Ігора_О на рахунок того що бакс підкріплений економічно. він справді підкріплений . і підкріплюємо його ми.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #24 : 08 Листопада 2012, 16:08:22 »

головне перестати привязуватись до бакса.
Я не чув від жодного патрійота ні слова на цю тему. Зате одівали вишиті сорочки і багато горланили в передвиборчу кампанію про все що завгодно, крім цього, про вили, про люстрацію і т.д. А народ і ведеться, ходить, обирає.
Записаний
Следи за контекстами!

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #25 : 08 Листопада 2012, 16:10:17 »

так.так. всі для кого долар-то круто.для кого заробити долар в день-шо 500 баксів в день.
 сьогодні читав коменти про Мазурка.
опущу те що пістолет в правій руці а стрілявся в скроню ліву і тепло вдіти а без капців...
 мова про інше.
пише один мудрагель що все було задумано для того аби можна було без домашок озброїти власну оорону.не пожаліли тих 3х людей для впровадження закону.
а Мазурка викрали і тримали десь в підвалі ,йому була заготована доля вмерти,бо він схожий на кілера .
 а піпл все те прохавав.коментатор пише що вони зрозуміли що ми-бидло якому можна все навязати й втюхати любу тюльку
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #26 : 08 Листопада 2012, 16:12:09 »

хамло 370млн вкрало і тепер надалі готувалось жити в маямі з новою жінкою
А його зам по тодішньому уряду, яка замішана у всі ті махінації,  у нас головна апазиціонерка, і за ті справи їй ще не пред"являли, сидить по іншій статті.
Записаний
Следи за контекстами!

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #27 : 08 Листопада 2012, 16:19:41 »

так-так.вона така сама.і бабло дала на замоч Щербаня.і тиряла за часів Кучми.
 а тепер їй болить за Україну. хитріша за всіх.то треба вміти.
 і Кучма знав шо Павел тирить.думаю замовить його.йому тут не жити.крім кучми думаю є багато хто хто не хоче такого свідка
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #28 : 08 Листопада 2012, 16:25:59 »

Я не чув від жодного патрійота ні слова на цю тему. Зате одівали вишиті сорочки і багато горланили в передвиборчу кампанію про все що завгодно, крім цього, про вили, про люстрацію і т.д. А народ і ведеться, ходить, обирає.
на разі стояло питання скинути теперішніх покращувачів. так більша половина опозиції то є псевдоопозиція.  їм головне до кормушки. і до недоторканності. але на даний момент актуальним було повалення режиму , що через власні амбіції було успішно провалено.
А його зам по тодішньому уряду, яка замішана у всі ті махінації,  у нас головна апазиціонерка, і за ті справи їй ще не пред"являли, сидить по іншій статті.
я тільки на цьому форумі купу раз казав що тимошенка злодійка. та у людей пам'ять коротка. ну і у всьому завжди хтось винен. тимошенку наприклад оббрехав режим кучми. хоча чесно признаюсь при кучмі було саме кайфово.  той хитрий лис залицявся і до рашки і до америкашки.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #29 : 08 Листопада 2012, 16:32:16 »

зато згідні що з Свбодою є надія на покращення?
комуняки почали стяти на мітинг не виходити.тягнибок гарно пояснює що бути патріотом власного в власній нації-то нормально.бо для всіх то дико ,як ущімлення інших меншин.
 вчора вітали Тягнибока на мітингу,многая літ співали.аж розчулило.
якби відбулись повторні вибори-результат би покращився.
в криму місцеві кацапи вже хочуть свою свободу зробити(партію).
правда програма в них-віддати крим росії
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #30 : 08 Листопада 2012, 16:51:05 »

я теж їх підтримую , але на державному рівні вони ще нічого не досягли. мають шанс. так що поживемо побачимо. як на мене на даний момент головним пріоритетом є відновлення ядерного статусу України. тоді можна будувати власну політику.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #31 : 08 Листопада 2012, 22:14:15 »

Це з тої ж байки, що і: "Зайцев поймаю, шкварок нажарю, продам, дом построю, забором обнесу, ров по периметру выкопаю..."
Де хоч раз борець за націю Тягнибок хоч раз заікнувся проти Піндосії і проти долара?
-Цитати в студію. -Що, нема?
 -Такий самий горлопан, бувший соратник помаранчевої братії, яка кучкувалась навколо Ющенка і співала "Разом нас багато" і горлали: "Ющенко ТАК!". Аж поки не перестарався, і його вирішили помаранчеві політтехнологи відділити в окремий політичний проект до пори до часу. Ось той час і підійшов.
Записаний
Следи за контекстами!

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #32 : 08 Листопада 2012, 23:37:06 »

не ті задачі на часі. наразі хто б не прийшов до влади не зможе проводити політику котра б протистояла щтатам. навіть не так не зможе проводитинезалежну політику. все поступово. спочатку потрібно вигнати злодіїв своїх. змінити психологію рабів. заручитись підтримкою а головне розумінням соціуму. тоді можна щось протиставляти. а наразі маємо пів країни відносно свідомих і пів країни котрі вважають злодія кращим ніж патріоти.
Відповідь від: 08 Листопада 2012, 23:36:24
вібачте за ачєпятки . пишу пяний :-[
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #33 : 09 Листопада 2012, 18:58:39 »

Цитувати (вибране)
...известно, что Обама является ставленником корпорации «Zero» («фингруппа Ротшильдов» и их агентов, типа Сороса), которая играет против доллара США, перекупает активы и готовится к предстоящему дефолту. К моменту переоценки долларовых активов в привязанные к весу золота новые учетные единицы, эта финансовая группа готовится стать основным выгодополучателем от краха электронно-бумажного доллара.
Гуд бай, Америка!
Записаний
Следи за контекстами!

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #34 : 10 Листопада 2012, 15:37:57 »

проблема навіть не в баксах а в нав'язаних цінностях. хто має більше матеріальних цінностей той крутіший і люди йдуть на все аби стати крутішими, багатшими.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=OshRaJingb8" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=OshRaJingb8</a>
Запрещенный фильм в Америке. Дух времени
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #35 : 10 Листопада 2012, 15:59:02 »

Ніхто не звернув увагу, коли я писав про цей фільм ось тут:
В фільмі «ZEITGEIST Moving Forward» (Дух часу-3.Наступний крок.) переконливими прикладами показали, що умови, в яких ростуть діти в початковий період після народження, і навіть ще під час перебування в утробі, в значній мірі впливають на процес розвитку людської істоти. І в вирішальній мірі - на формування складу психіки особистості і його суспільної адекватності. Яка частина генетично обумовленого потенціалу проявиться (виросте з дитини Мауглі чи Моцарт) - залежить як від батьків, так і від вихователів.
Записаний
Следи за контекстами!

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #36 : 10 Листопада 2012, 17:53:14 »

я пробував та якось не вистачало часу. до речі в цьому фільмі пояснюється і про наркоманію і про злочинність і най головніше про людські цінності.
Відповідь від: 10 Листопада 2012, 17:52:07
з.і забув написати що це третій фільм.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #37 : 25 Листопада 2012, 16:15:27 »

«ZEITGEIST Moving Forward» (Дух часу-3.Наступний крок.)

http://www.usdebtclock.org/

Відповідь від: 15 Листопада 2012, 00:08:05
Записаний
Следи за контекстами!

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #38 : 04 Грудня 2012, 18:08:46 »

була й в мене така думка
"Издание The Telegraph опубликовало статью о том, что у матери бывшего Премьер министра Греции Джорджа Папандреу открыт счет в швейцарском банке на сумму 550 млрд. евро. Эти домыслы могут перерасти в настоящий кошмар и спровоцировать в Греции новую волну протестов против фискальной консолидации. Сам Папандреу вызывает сочувствие. Вскоре после выборов в 2009 года, он раскрыл бухгалтерские махинации, которые позволили Греции накопить огромный дефицит. Шутка в том, что до него премьер министрами были его отец и дед. Ни у кого не было бизнеса, способного принести такие прибыли. Итак, получается, что Греции нужны жесткие меры экономии, а главная политическая семья страны, находившаяся у власти последние 60 лет, умыкнула из бюджета более полумиллиарда евро. Если выяснится, что еще у кого-то есть счета в швейцарском банке, Грецию ждут реки крови."
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"
« Прочитано #39 : 04 Грудня 2012, 19:17:31 »

Просто біда в The Telegraph з арифметикою
"550 млрд. евро" - то не просто "более полумиллиарда евро", а набагато більше >> приблизно в 1000 раз

Хоча, можливо, то труднощі перекладу, треба було "более полутриллиона евро"

Відповідь від: 04 Грудня 2012, 19:12:59
Але сума вражає - на рахунках Каддафі було тільки 200 млрд. дол. США
Записаний
When doctors differ who is to decide?