Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Міський транспорт. Розклад руху автобусів  (Прочитано 110330 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська

В когось є розклад руху автобусів №2?

Розклад руху автобусів з зупинки по вул. Підвальна. (рух в бік Карпатської кераміки)


 




Розклад руху автобусів з зупинки по вул. Пушкіна. (рух в бік на Підгірки, Височанку)


 



« Останнє редагування: 17 Вересня 2016, 21:42:39 від yurko »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #160 : 31 Серпня 2016, 13:36:35 »

Не треба сi злостити , ми ж обговорюемо , а не ставимо галочки хто "ЗА" , хто "Проти"
Для мене головне щоб громада підтримала. Це важливіше бо саме люди їздитимуть і будуть користуватись послугами служби. Громада завжди різношерста і кожен має своє бачення. Я їх хочу об"єднати і народити щось загальнокорисне. Депутати і так підтримають якщо це буде на устах і в головах. Можновладців просто треба жучити час від часу і все піде. Розрахунки будуть якщо пройде рішення. Я думаю не важко зрозуміти рентабельність перевезень на дизелі і метані та податки це ті грошики які можна пильнути або пустити куди треба. Від мера і депутатів вимагається тільки дати добро і все буде представлене.
В нашiй мiськiй радi саме так i мислять , навiщо iм напрягатись i так у них усе "НОРМАЛЬНО"
Через систему петицій їх можна трохи туцькати як кота і казати що це добре а то шо зараз це кал а не транспортування пасажирів.
Записаний

Igorok

  • Початківець
  • *
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 47
  • Останні відвідини:
    09 Жовтня 2016, 00:22:16

Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #161 : 31 Серпня 2016, 14:04:04 »

Яким кольором позначаються на карті nadoloni.com маршрути на села (якщо вони наносяться)? (я так зрозумів - чорний - міжміський колір, а синій - внутрішньоміський)
На карті nadoloni.com всі автобусні маршрути відображаються синім кольором. Чорним кольором позначаються залізничні маршрути, червоним - тролейбуси, оранжевим - трамваї
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #162 : 31 Серпня 2016, 21:27:39 »

Яким кольором позначаються на карті nadoloni.com маршрути на села (якщо вони наносяться)? (я так зрозумів - чорний - міжміський колір, а синій - внутрішньоміський)
На карті nadoloni.com всі автобусні маршрути відображаються синім кольором. Чорним кольором позначаються залізничні маршрути, червоним - тролейбуси, оранжевим - трамваї
Я затупив, не звернув увагу що залізниця дуже звивиста відносно прямої траси до Франківська та й сама траса там окремо позначена. Дякую)))
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #164 : 01 Вересня 2016, 21:40:03 »

Може буде рух
Руху не буде. Досить глянути на мою петицію і скільки підписів вона зібрала.
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #165 : 02 Вересня 2016, 10:27:42 »

Руху не буде. Досить глянути на мою петицію і скільки підписів вона зібрала.
Петицiя то весело , але нiякого впливу на життя i роботу влади воно не мае . Я повнiстю тебе пiдтримую в твоiх бажаннях , тому дiйсно хочу тобi допомогти в реалiзацii твоiх пропозицiй .
Вся бiда в тому , що в мiстi у владi сидять дуже недалекi люди , бiльшiсть я iх знаю , бо одного вiку . А штуркнути iх до роботи може тiльки купка депутатiв , якi проголосують i внесуть рiшення в протокол .
А тепер дивись як тося робить . В звязку з тим що у бюджетi мiста лишнiх грошенят нема , то треба заставити пiдприемцiв (перевiзникiв) потратити свiй прибуток не на поiздку за кордон на море  , а на оновлення транспорту . Для цього в мiськiй радi створюеться "программа розвитку мiського транспорту до 2025 року " i там прописуються умови роботи пiдприемцiв на слiдуючі роки . Наприклад :
1. в тендерi на мiське перевезення в 2018 роцi можуть приймати участь тiльки тi пiдприемства у кого нових (вiк 2-3 роки) автобусiв 10% ,  у 2019 роцi 20% , у 2020 роцi 30% i т.д.
2. провести переобладнання автобусного парку на ГБО в 2018 роцi 30% , 2019 роцi 50% i т.д. (також умова тендеру)
3. мiськiй радi пiдготувати i прорахувати программу створення единоi контрольн- диспечерськоi транспортноi служби  червень 2017 рiк i створити диспетчерське пiдприемство сiчень 2018 рiк .
4. мiськiй радi гарантувати отримання кредиту диспечерським пiдприемством для закупивлi обладнання  2018 рiк , запуск обладнання в роботу червень 2018 року .
5. мiська рада гарантуе пiдприемцям подорожчання квиткiв на проiзд в рамках iснуючоi iнфляцii по наступним рокам . Без цего ну нiяк . 
От усе для прикладу аби було зрозумiло як тося повинно робити . I так на протязи 5-8 рокiв можна малими затратами привести усе до людського вигляду . Головне заставити iх зробити таку програму i затвердити на мiськiй радi . Якщо в тебе е купка депутатiв якi можуть провести таке питання на сесiю , то процес можна зрушити .   :prapor:
« Останнє редагування: 02 Вересня 2016, 16:21:33 від Tad »
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #166 : 02 Вересня 2016, 19:15:59 »

Петицiя то весело , але нiякого впливу на життя i роботу влади воно не мае .
Та все впирається в рішення депутатів щодо створення служби. Від служби подається план дій на наступні роки. Цю службу наповнити молодими кадрами і знайти стріляних досвідчених транспортників і дійти до консенсусу. Потрібно:
1. Підготувати пропозиції щодо змінення певних маршрутів для забезпечення повного обслуговування всіх районів міста;
2. Підготувати до сесії план роботи по втіленню системи квиткового і безконтактного проїзду (макети квитків, пластикових проїзних, валідаторів);
3. Показати схематично роботу служби, права і обовязки транспортної служби;
4. Підготувати ТЕО служби і квитків та затвердити їх;
5. Підготувати план впровадження на маршрутах рухомого складу на метанових двигунах на лізингових умовах, попередньо підготувавши інвест-план для інвесторів та отримати всі можливі преференції щодо палива для автобусів;
6. Встановлення і налаштування системи на існуючих автобусах;
7. Розробка плану розширення діяльності служби на межі району і можливості інтеграції Калуша і району в Єдину інтелектуальну транспортну систему Івано-Франківської області і загалом України;
8. Проведення роботи по пуляризації і контролю за оплатою проїзду і рухомим складом.

Загалом так. План може корегуватись до умов, головне - підтримка громадою і затвердження депутатами. Пошук інвестицій можна шукати від імені служби.

Хто ше не підписав дублюю посилання на петицію http://e-dem.in.ua/kalush/petition/view/20
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #167 : 18 Січня 2017, 10:34:26 »

Нарешті наш форумець дослухався моєї поради і виніс в маси розлогий опис своєї ідеї. Зважаючи на те, що на рівні держави замислилися над впровадженням електронного квитка - може щось і вигорить!  ;)

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #168 : 18 Січня 2017, 12:24:51 »

Нарешті наш форумець дослухався моєї поради і виніс в маси розлогий опис своєї ідеї. Зважаючи на те, що на рівні держави замислилися над впровадженням електронного квитка - може щось і вигорить!
То не повний опис. Є повніший і найповніший - з розрахунками, але частковими. Я ходив з тою ідеєю як притрушений і мені всі говорили що то нереально і невигідно. 4 роки я тягався з цьою ідеєю і тепер си збуло. Викладу ще в блог відповідь на мої пропозиції. В мене вся теоретична інформація вмістилас на 8 сторінок тексту.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #169 : 18 Січня 2017, 13:55:40 »

Можеш викласти тут. Хоча б ту другу версію (трохи докладнішу).  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #170 : 18 Січня 2017, 14:08:04 »

Можеш викласти тут. Хоча б ту другу версію (трохи докладнішу)
То багацько. Якщо підготую подання то його можна буде прочитати на сайті міської ради
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #171 : 18 Січня 2017, 14:35:40 »

От видиш...не хочеш громадськість просвітити.
Можна ж файлом кудись закинути і дати посилання. хто захоче - собі скачає.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #172 : 18 Січня 2017, 16:13:20 »

От видиш...не хочеш громадськість просвітити.
Коли буде ближче до подання на розгляд то думаю будуть громадські обговорення і вже в нормальний післяробочий час десь в Мінералі. Там трохи розписано але коротка суть - в мене у блозі.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #173 : 25 Січня 2017, 22:47:57 »

 Кулстори о том, как в Конотопе маршрутчики довыпендривались :)

18 января маршрутчики Конотопа заявили о том что нужно поднять цену проезда с 3 до 6 гривен. В случае отказа они поставили ультиматум о том что не выйдут на маршруты 21 числа. Главным в этой затее было предприятие монополист (почти все маршруты) Корунд-С.

18 января вечером мер заявил что тариф 6 гривен не будет принят и максимум возможно повышение до 4 гривен после дополнительных консультаций.

19 января перевозчики заявили, что власть сама толкает их на страйк и сказали что 21 января не выйдут на маршрут.

19 января мер заявил что если маршрутки выйдут на страйк с перевозчиками будут разорваны договоры. Кроме этого было заявлено что будет развиваться трамвай, что бы он мог обеспечить перевозку всего города

20 января перевозчики согласились снизить цену до 5 гривен.

20 января мер отказался и заявил что цена должна быть 3 гривны и был издан график и схема работы транспорта на время страйка.

Теперь немного исходных данных. Трамвайный парк это 14 вагонов. Из них 10 рабочих, 1 в ремонте, 3 разбираются на запчасти. Выпуск на 3 маршрута - 10 вагонов. Интервал на 1 и 2 маршруте 20 минут на 3 час. Население Конотопа 100 тысяч людей, примерно такой же суммарный пассажиропоток за день. До страйка трамвай перевозил не более 20% пассажиропотока из них 60% льготники. Количество маршруток почти 100 штук (точной цифрой не владею) из них принадлежит городу 4.

21 января на линию вышли все рабочие трамваи и 4 коммунальных маршрутки на те маршруты, которые вывозят районы, где нет трамвая. Я думаю вы понимаете что транспорт был переполнен. Но тут важен еще один фактор, жители города очень разозлились на наглость маршруточников и всячески помогали власти их дожать. Вы не встретите на форумах комментариев о том что нужно было согласиться на повышение. Что бы помочь друг другу люди на машинах по возможности подбирали тех кто стоит на остановке. Кроме этого все с пониманием отнеслись к неудобствам. По возможности люди шли пешком что бы не перегружать транспорт.

22 января все также. Маршруточники призвали собрать сторонникам повышения 23 января возле мерии. В ответ на это мер попросил собраться противников повышения там же.

23 января, 8 утра. На митинг за повышение пришли сами работники маршруток, кроме этого митинг против повышение чуть не побил руководителя монополиста Корунд-С. Власть заявила, что в течении часа договоры будут продлены. И если кто то хочет сохранить договор нужно согласиться на цену в 2,50.

Мелкие перевозчики сразу согласились на предложении мерии и уже в 12 часов заработало еще 4 маршрута. Монополист отказался и с ним был расторгнут договор. В целом это не такая и проблема потому что большинство оставшихся маршрутов минимум на 50% дублируют трамвай и вывозят те же районы что и трамвай.

На 26 января запланирована сессия, на которой планируется выделить деньги на закупку коммунальных автобусов. Кроме это в планах есть пересмотр маршрутов и их оптимизация с целью минимального дублирования трамвая.

Вот прямо таки вышло пособие о том как избавиться от диктата маршруток.

Александр Рудоманов

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #174 : 26 Січня 2017, 08:24:03 »

У нас нема трамвая  :(
Був колись один.
З чорною полосою...

Але розвинути комунальний автопарк з тими ідеями що Тритон викладав - було б круто!  :prapor:

А фактично то ж ринок. Якщо МР права і вимоги перевізників необґрунтовані, і що якість автобусів і чемність водіїв не на належному рівні - створивши комунальний автопарк  МР легко доведе свою правоту, а люди будуть у виграші і по ціні проїзду і по якості послуг.
http://kalush.info/page/kaluski-perevizniki-pro-novi-tarifi-vizmit-avtobus-v-orendu-i-sprobujte-popracjuvati
« Останнє редагування: 26 Січня 2017, 08:33:36 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #175 : 26 Січня 2017, 09:03:16 »

а люди будуть у виграші і по ціні проїзду і по якості послуг.
Юрку , то все дуже просто i легко рахуеться . Просто всi хочуть один одного надурити , перевiзники людей , люди перевiзникiв , а МР всiх  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #176 : 26 Січня 2017, 12:00:42 »

ТА мені якось байдуже, хто кого дутить. Також мені байдуже, чи проїзд буде 4 грн чи 6, бо я їжджу рідко, а тому хочу, щоб то був не скотовоз, а комфортабльний автобус і щоб приїхав за розкладом і щоб у ньому не було людей, як оселедців і щоб водій був нормальний і нормально їхав, а не говорив по телефону чи курив. тоді може бути і 6. А зараз і 4 може і не багато, але не варто.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #177 : 26 Січня 2017, 14:46:45 »

щоб то був не скотовоз, а комфортабльний автобус і щоб приїхав за розкладом і щоб у ньому не було людей, як оселедців і щоб водій був нормальний і нормально їхав, а не говорив по телефону чи курив.
Ну тогди всі ці фактори взагалі на ціну квитка не впливають , тут лише виховання
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #178 : 03 Лютого 2017, 14:58:48 »

Добре, що хоч ненадовго заморозили тариф на міських маршрутах. Але боюсь щоб після цієї ''заморозки'' не було 5 грн за проїзд, так як хочуть перевізники. Щоб не вийшло так, що ті пенсіонери зробили ще гірше ніж мало бути.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #179 : 03 Лютого 2017, 15:39:01 »

Добре, що хоч ненадовго заморозили
То ані не добре ані не погано.
Байдуже скільки коштує проїзд, якщо ним можна собі дозволити користуватися.
Якщо людина живе у Підгірках, на Височанці чи в Хотіні, а працює скажімо в цеху БомБіка, що аж там коло бурси, то вибачте, навіть якщо та людина дуже спортова, то ну ніяк вона без автобуса не обійдеться, якщо своєї машини не має.
Або якщо просто в магазин треба, то зимою не кожен собі може з Височанки "збігати" в центр...

Але якщо людина заробляє адекватно витратам, чи отримує пенсію адекватну - то і вартість перевезення її б не сильно турбувала.
Чого пісьонери бунтують?
Та бо баба в 65 років банально не годна бігати по 3 км в один бік. А пенсія в 1400 грн то наша реальність.
І владі простіше вдавати діяльність і щось там інше регулювати.
Або взяти і лупнути відразу в 2 рази вищу мінімалку...
І так собі РАЗ - і майже мільйон людей безробітні...
Бо так собі Гройсман вирішив.

Тому не в ціні проїзду проблема і не в пісьонерах...  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.