Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Міський транспорт. Розклад руху автобусів  (Прочитано 110319 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська

В когось є розклад руху автобусів №2?

Розклад руху автобусів з зупинки по вул. Підвальна. (рух в бік Карпатської кераміки)


 




Розклад руху автобусів з зупинки по вул. Пушкіна. (рух в бік на Підгірки, Височанку)


 



« Останнє редагування: 17 Вересня 2016, 21:42:39 від yurko »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

antoshka

  • Початківець
  • *
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 40
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2018, 07:23:43

    Звідки: HYY
Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #60 : 09 Травня 2014, 09:13:35 »

Є таке фото від райлікарні. Можна відняти хв 10-15 і буде час відправлення від Кераміки
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #61 : 09 Травня 2014, 10:08:08 »

Ну може трохи більше хвилин але дійсно приблизно так. Дякую!

Порадувало "Суботні дні". І то на всіх графіках так. Певно адвентисти писали  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #63 : 11 Лютого 2015, 21:40:01 »

В якому році сталася ДТП в Підгірках - біля парку - коли розбилася маршрутка 6 Лікарня - з вухами?
Відповідь від: 11 Лютого 2015, 21:19:41
О вже знайшов - лютий 2008 року - 3 загиблих(((
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #64 : 13 Квітня 2016, 10:53:57 »

Додав розклад руху з Підвальної. Хто буде десь випадково бачити такі таблиці (у гарному стані) - фотографуйте і викладайте посилання, а я буду оформляти у першому пості ;)


Крім того, для зручності пошуку, буду викладати ще і на сайті http://kalush.info/page/rozklad-avtobusiv
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #65 : 13 Квітня 2016, 11:11:08 »

Чого взагалі вирішив сфоткати?
Є от маршрут 1А. Я бачив купу разів, що той автобус їде, але ніде не бачив розкладу. Написано, що він їздить аж на Глібова. То означає, що ним можна і на Мостиську поїхати і на город (у кого в районі Глібова дачі). Загалом дуже потрібний такий рейс і зараз я вже знатиму, коли його ловити  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Igorok

  • Початківець
  • *
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 47
  • Останні відвідини:
    09 Жовтня 2016, 00:22:16

Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #66 : 11 Червня 2016, 16:56:14 »

Привіт всім. Хто знається добре на маршрутах громадського транспорту Калуша? Маю на увазі назви і розташування всіх зупинок по всьому Калуші. А також точні напрямки всіх маршрутів, як то 1, 1а, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 8Б, 11А, 11Б, 12.
Наношу всі маршрути на карту міста, тому потрібна ваша допомога. Пишіть сюди, в приват, або можу надати інші контакти. Буду вдячний за допомогу в наповненні вашого міста й для мене рідного також)))
Можливо є якісь карто-схеми маршрутів, буду вдячний.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #67 : 11 Червня 2016, 17:11:53 »

Ой у неті схем нема. не знаю чи взагалі є.
Найпростіші схеми руху 1, 8 і 6. Вісімка їздить з Карпатської кераміки на цвинтар на Височанці. Назад тією ж дорогою. Шістка так само, тільки до лікарні. Одиничка до вокзалу. При чому з вокзалу їде по Козоріса, а на Вокзал по Долинській.
8А і 6А на перехресті Євшана з Бульваром незалежності при пусі до Кар.Кераміки звертають на бульвар і до зупинки Технікум їдуть вже проспектом, а не Євшана - Пушкіна.


Як їде отой   1а, що їздить по Євшана і Січових стрільців - загадка для мене. Він 3 рази на день в період з квітня по листопад їздить аж до р. Сівка у районі дач по дорозі до автопарку. Як він робить ото коло - без поняття.
Як їздять інші маршрути - без поняття.
11 то на залісся. Мабуть так як 8-ка, лиш дальше їде. І здається він був просто 11, а не 11а.

Мабуть маршрути розділили, бо один з них (мабуть "б") буде їхати по Чорновола, коли відкриють міст.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #68 : 11 Червня 2016, 18:36:32 »

3 - на загір'я через Гірника за спуском на ліво, робить півколо попри церкву потім стадіон на ліво і до магазинчика, 5 їздить так як 6 до Кахелини направо в царське село і на загір'я попри парк і до вул. церковної, там робить розворот.
1а і 1б - (один з них точно) їдуть по українській вулиці, потім до райлікарні і на вокзал
2 - в хотінь ;)
Записаний

Igorok

  • Початківець
  • *
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 47
  • Останні відвідини:
    09 Жовтня 2016, 00:22:16

Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #69 : 11 Червня 2016, 21:28:35 »

Оу, дякую за відповідь. Радий що відгукнулися. Ну тоді буду задавати питання по ходу їх виникнення. Але насамперед для чого мені це. Є така карта http://www.openstreetmap.org/#map=14/49.0259/24.3619 про яку хтось чув, але більшість не чули і не знають про неї. Це вільна карта, до редагування якої може долучитися будь хто, правда, перед тим вивчивши правила редагування цієї карти.
Цю карту можна використовувати в будь яких цілях на будь яких сервісах, оскільки вона має відкриту ліцензію. Скажімо 1+1 в своїх сюжетах ТСН послуговується саме цією картою. Тому що наприклад, їм довелося б платити Гуглу. На цю карту можна наносити не тільки будівлі, вулиці, адресацію, а й маршрути громадського транспорту і інші корисні речі, як наприклад місцезнаходження пожежних гідрантів ітд. Власне чим я й зараз займаюсь. Звісно все це на волонтерських засадах. Навіщо мені це треба? Просто вболіваю за свій край. Хочу внести хоч якусь маленьку лепту в щось, що може комусь принести якусь користь.
Від цих карт я вже давно маю користь, бо використовую їх в навігаторах (7ways, OsmAnd, maps.me тощо). Скажімо в рідному Брошневі-Осаді на Гугл картах лише назви вулиць і декілька адресованих будинків в центрі. А на карті http://www.openstreetmap.org/#map=15/48.9945/24.1885 вніс всю адресацію селища, кожного приватного будинку, а також багато точок інтересу (POI). Тепер таксі чи швидкій, маючи карту, не доведеться блукати-шукати.
 
Тепер взявся за Калуш, місто де родився. Буду наповнювати інформацію по можливості, і дякуватиму за допомогу.

Тепер до карти. Ось тут http://openbusmap.org/ можна глянути вже ті маршрути що наніс. (Карта відкривається десь в Європі, треба переміститись до Калуша, або вгорі ввести в пошуку "Калуш". На цій карті правки відображаються одразу після їх внесення. Є й інші сервіси, але там затримка на кілька годин-днів.
Якщо помітите якісь неточності, помилки - пишіть. До речі, зупинка на Підвальній в напрямку Кераміки - як називається? Вулиця Підвальна? А на Бандери біля лазні так і називається Лазня?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #70 : 11 Червня 2016, 21:32:09 »

Лазня точно лазня, а Підвальна раз так пише на табличці- значить мабуть так і є
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Igorok

  • Початківець
  • *
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 47
  • Останні відвідини:
    09 Жовтня 2016, 00:22:16

Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #71 : 11 Червня 2016, 21:36:00 »

А зупинка Карпатська кераміка біля самої Карп.Кер. чи наступна після Поліклініки? Там після Поліклініки в напрямку кераміки є ще зупинки, вони діючі? Назви якісь мають?
http://nadoloni.com/c/24.33448,49.04625,17/l/mapnik/o/mshyb?lang=uk (в правому верхньому кутку є кнопка шари, можна вибрати для перегляду супутниковий знімок Bing, або Mapnik - власне шар карти).
Записаний

Igorok

  • Початківець
  • *
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 47
  • Останні відвідини:
    09 Жовтня 2016, 00:22:16

Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #72 : 11 Червня 2016, 21:37:38 »

Лазня точно лазня, а Підвальна раз так пише на табличці- значить мабуть так і є
Я не знаю як пише на табличці на Підвальній. Я в Калуші прожив лише 3 роки, назв всіх зупинок не знаю.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #73 : 11 Червня 2016, 22:03:15 »

Та я викладав фото розкладу, кілька постів вище ;)
Я то мав на увазі.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Igorok

  • Початківець
  • *
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 47
  • Останні відвідини:
    09 Жовтня 2016, 00:22:16

Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #74 : 11 Червня 2016, 22:20:58 »

А маршрути 8А і 6А вони в двох напрямках ходять чи лише в напрямку Карпкераміки? Тобто є 8А з КК до Височанки (через Пушкіна) і 8А з Височанки до КК (Пошту)?
І так само 6А: з КК до Лікарні черед Пушкіна, і зворотньо 6А: Лікарня (через Пошту) до КК ??? Так? Чи маршрут "А" лише в зворотньому напрямку до КК? Перепрошую що перепитую)))

Так, значить на Підвальній зупинка Підвальна (просто раніше на карті цю зупинку хтось позначив як Центр, чого не може бути). Дякую.
Записаний

Igorok

  • Початківець
  • *
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 47
  • Останні відвідини:
    09 Жовтня 2016, 00:22:16

Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #75 : 11 Червня 2016, 22:21:42 »

На бульварі Незалежності по ходу зупинок немає в обох напрямках?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #76 : 11 Червня 2016, 22:32:15 »

Туди автобуси 8а і 6а йдуть лиш у напрямку до проспекту і зупинку роблять просто навпроти Кристалу. Там немає обладнаної зупинки чи навіть  знаку. Але автобус завжди зупиняється.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Igorok

  • Початківець
  • *
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 47
  • Останні відвідини:
    09 Жовтня 2016, 00:22:16

Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #77 : 11 Червня 2016, 22:51:05 »

Туди автобуси 8а і 6а йдуть лиш у напрямку до проспекту і зупинку роблять просто навпроти Кристалу. Там немає обладнаної зупинки чи навіть  знаку. Але автобус завжди зупиняється.
Значить 8А і 6А односторонні, від "К.К." таких маршрутів немає, правильно зрозумів? Лише від Лікарні і Височанки? Сорі що перепитую, просто не до кінця зрозумів.

ps. Мда, трохи запущено у нас з громадським транспортом. Можна було б трохи підрихтувати. Вказівники, знаки, схеми ітд...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #78 : 11 Червня 2016, 23:10:21 »

Поясню. 8а і 6А їдуть з КарКем до Лікарні і Цвинтару, як звичайні 8 і 6. А назад коли їдуть, то після зупинки Фуршет, проїхавши 200 м повертають на перехресті ліворуч, стають коло Кристалу,далі їдуть на проспект, повертають праворуч і там мають ще 2 зупинки "Пошта" і "журавлик" (не знаю як правильно називається зараз), а далі від Технікуму до КарКем знов їдуть вже як звичайні 6 і 8.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Igorok

  • Початківець
  • *
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 47
  • Останні відвідини:
    09 Жовтня 2016, 00:22:16

Міський транспорт. Розклад руху автобусів
« Прочитано #79 : 11 Червня 2016, 23:44:34 »

Поясню. 8а і 6А їдуть з КарКем до Лікарні і Цвинтару, як звичайні 8 і 6. А назад коли їдуть, то після зупинки Фуршет, проїхавши 200 м повертають на перехресті ліворуч, стають коло Кристалу,далі їдуть на проспект, повертають праворуч і там мають ще 2 зупинки "Пошта" і "журавлик" (не знаю як правильно називається зараз), а далі від Технікуму до КарКем знов їдуть вже як звичайні 6 і 8.
 Зрозумів. Дякую.  :good
Записаний