Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Рожеве життя в СРСР  (Прочитано 377630 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #240 : 13 Вересня 2016, 15:10:06 »

сша просто знищили диктатуру
а їх хтось просив ?  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #241 : 13 Вересня 2016, 15:25:05 »

а їх хтось просив ?

виясни . Те що ти не просив - не значить , що хтось інший не просив . І зверни увагу , як швидко ті диктатури втратили прихильників .

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #242 : 13 Вересня 2016, 19:03:14 »

Про ББА
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #243 : 13 Вересня 2016, 20:31:15 »

Не переживай , голубчік ти нашь , можеш собі сперечатись з такими як ти "инжинирами" після уроків в школі  . Вони тебе зрозуміють   :=)   Як же ж тебе "торкнуло" жиццє в униламу савку    :facepalm:

---------------------------------------



Десятилетиями советский и российский учёный В.В.Налимов занимался научными исследованиями: как в сталинских лагерях, так и после освобождения из них и мог делать выводы об устройстве советской системы:

«Я пытался понять — почему в тоталитарной административно-командной системе столько идиотизма. Всё было настолько нелепо, что разумного ответа нет. Идиотизм носил характер ментальной эпидемии. […]

Возвращаюсь к текущему ходу событий. После двухмесячного поиска работы я наконец нашёл себе место. Становлюсь начальником геофизического отряда Средневолжского геофизического треста. Работа в Самарской дуге, на берегу Волги, недалеко от Самары. Чудесное место: всхолмленный берег реки, южные липовые леса; правда, всё слегка подпорчено добычей нефти. Моя задача — геофизические замеры, каротаж во вновь разведуемых нефтяных скважинах. Работа однотипная — несподручная. Меня, правда, почему-то сразу восприняли как теоретика в этой незнакомой мне области и поручили ещё и занятия с юными техниками.
Русская природа и щедрая приволжская осень как-то взбодрили после мрачной Москвы, несмотря на бездорожье здешних мест и ужасные чернозёмные грязи. Тут я познакомился с особенностями послевоенного стиля работы. Как-то принимаю инвентарь отряда. Спрашиваю:
— А зачем мне трактора?
— Как же — на чем же за зарплатой будешь ездить?
— Но зачем же два?
— А где запчасти будешь брать?

Аргументация убедительная.
А тут ещё в районе происходит сдача урожая и у меня отбирают грузовик. Спрашиваю:
— На чём же я буду ездить с аппаратурой на скважину, в случае срочного вызова?
— На пожарной машине. Всё договорено.
— А если пожар?
— Чёрт с ним, пусть горит. Нам приказано помогать уборке.

Опять все убедительно.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
В лесах встретился с работниками заготовительной конторы. Заготавливают семена диких яблонь для посадки. Оказывается, что заготавливаются они в вареном состоянии. Их берут у тех, кто готовит повидло из диких яблок. Говорят, так сподручнее. Если на всё смотреть с позиций театра абсурда, то опять же всё убедительно.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Прошло чуть больше полугода, и вдруг узнаю: секретный приказ - очистить область от ненадежных элементов. Ибо в случае новой войны самому Генералиссимусу уготовано безопасное место именно в Самаре. Опять логика абсурда». […]
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
«Пятый пример: неожиданно приходит телефонный приказ из министерства о том, чтобы уменьшить отбраковываемую неполноценную верхнюю часть стального слитка. Мы пишем докладную записку о том, как при этом будет ухудшено качество металла.
Нам но телефону ответ:
— Мы сами знаем, книги тоже читали и учились. Вы делайте, что вам приказано.
— А если будет рекламация по качеству?
— Рекламацию признать, не выезжая на место, и впредь этому заказчику в течение полугода ничего не поставлять!

И вот в одну прекрасную весну приходит сообщение о том, что западные районы Сибири остались без плугов: сплошной брак. Катастрофа - задерживайся посевная. Нам приходят на исследование, образцы нашего же металла. Сотрудники лаборатории весьма квалифицированные металловеды — отказываются давать заключение: зачем самим затягивать петлю на собственной шее.
Приходит заключение из Центрального института нашего министерства. И вот чудо — о низком качестве металла ничего не говорится. Вся ответственность перекладывается на завод — изготовитель плугов. Все вздохнули свободно.

Потом я спрашиваю сотрудников ЦНИИЧерМета — как же мы вышли сухими из воды? Ответ прозвучал примерно так:
— Ваша сталь, конечно, дерьмовая, но мы знаем, что это не ваша вина. А вот технология термообработки на заводе-изготовителе столь ужасна, что и из хорошей стали получился бы брак.

И вот результат: главный инженер того завода и начальник Отдела технического контроля получили по десять лет.
Правда, срок пришлось отбывать недолго. Из сказанного выше понятно, почему наша богатейшая страна неуклонно устремлялась к нищете. […]
-------------------------------------------------------------------------------------
… академик А.И. Берг, который,  возглавляя Научный совет по кибернетике при АН СССР, естественно, поддержал обращение к математике. Речь здесь шла, с одной стороны, об управлении исследованиями путем использования математической теории эксперимента, с другой - об управлении непосредственно технологическими процессами путем построения математических моделей, дающих возможность находить оптимальные режимы. Вскоре мы получили одну из первых ЭВМ. Правда, произошло это весьма странным образом, типичным для плановой экономики. Вызывает меня в конце года заместитель директора по хозяйственной части и спрашивает:
— Не нужно ли тебе купить что-нибудь очень дорогое? Если деньги останутся неиспользованными, на следующий год уменьшат ассигнования, а это крайне нежелательно.
— Нужно. ЭВМ. Стоит очень дорого.
— Отлично. Срочно подавай заявку.
Через полгода:
— Ну, и подвёл же ты меня.
— Чем?
— Так я думал, что покупаю тебе какую-нибудь игрушку на письменный стол, а тут требуется срочно выделить 60 кв. м., да ещё на самом нижнем этаже.
— И что же теперь?
— Ничего. Как-нибудь справлюсь. Выселю каких-нибудь бездельников.
« Останнє редагування: 13 Вересня 2016, 20:41:29 від ББА »
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #244 : 14 Вересня 2016, 00:14:07 »

А ось як савки наводили камудристичні порядки в Афганістані

Как убивали просто так, воспоминания ефрейтора ВДВ Сергея Бояркина

За всё время службы в Афганистане (почти полтора года) начиная с декабря 1979г. я наслушался столько историй, как наши десантники убивали просто так гражданское население, что их просто не счесть, и ни разу не слышал, чтобы наши солдаты спасли кого-то из афганцев – в солдатской среде такой поступок был бы расценён как пособничество врагам.

Ещё в ходе декабрьского переворота в Кабуле, который длился всю ночь 27 декабря 1979г, некоторые десантники стреляли в безоружных людей, кого видели на улицах – потом без тени сожаления весело вспоминали об этом как о забавных случаях.

Через два месяца после ввода войск - 29 февраля 1980г. - в провинции Кунар началась первая боевая операция. Основной ударной силой были десантники нашего полка – 300 солдат, которые десантировались с вертолётов на высокогорном плато и пошли вниз наводить порядок. Как мне рассказывали участники той операции, порядок наводили следующим образом: в кишлаках уничтожали запасы продовольствия, убивали весь скот; обычно, прежде чем войти в дом, туда бросали гранату, затем стреляли веером во все стороны - только после этого смотрели, кто же там находился; всех мужчин и даже подростков сразу расстреливали на месте. Операция длилась почти две недели, сколько тогда убили людей – никто не считал.

То, что творили наши десантники первые два года в отдалённых районах Афганистана – это был полный произвол. С лета 1980г. в провинцию Кандагар для патрулирования территории был направлен 3-й батальон нашего полка. Никого не опасаясь, они спокойно ездили по дорогам и пустыне Кандагара и могли безо всяких выяснений убить любого человека, повстречавшегося на их пути.

Вот самая обычная история, которую мне рассказал очевидец. Лето 1981г. провинция Кандагар. Фотография - на земле лежат убитый афганец и его осёл. Афганец шёл своей дорогой и вёл осла. Из оружия у афганца была только палка, которой он погонял осла. Как раз по этой дороге ехала колонна наших десантников. Его убили просто так, автоматной очередью, не сходя с брони БМДшек.

Колонна остановилась. Один десантник подошёл и отрезал у убитого афганца уши - на память о своих боевых подвигах. Затем под труп афганца установили мину, чтобы убить ещё кого-нибудь, кто обнаружит это тело. Только на этот раз задумка не сработала - когда колонна тронулась, кто-то не удержался и напоследок из пулемёта дал очередь по трупу - мина взорвалась и разорвала тело афганца на куски.

Встречавшиеся караваны обыскивали, и если находили оружие (а старые винтовки и ружья у афганцев были почти всегда), то убивали всех людей, кто был в караване, и даже животных. А когда у путников никакого оружия не было, то, иной раз, применяли верный отработанный трюк – во время обыска незаметно из своего кармана вытаскивали патрон, и, делая вид, будто этот патрон нашли в кармане или в вещах афганца, предъявляли его афганцу как доказательство его вины.

Теперь можно было и поиздеваться: послушав, как человек горячо оправдывается, убеждая что патрон не его, начинали его избивать, затем смотрели, как он на коленях умоляет пощадить, но его опять избивали и потом расстреливали. Следом убивали остальных людей, кто был в караване.

Кроме патрулирования территории, десантники часто устраивали на дорогах и тропах засады на врагов. Эти "охотники на караваны" никогда ничего не выясняли – даже наличия оружия у путников - просто внезапно стреляли из укрытий во всех, кто проходил в том месте, не щадя никого, даже женщин и детей.

Помню, один десантник, участник боевых действий, восторгался:

- Никогда бы не подумал, что такое возможно! Убиваем всех подряд - а нас за это только хвалят и награды вешают!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #245 : 14 Вересня 2016, 02:02:31 »

 :D

«Мое первое посещение супермаркета происходило под присмотром людей из ЦРУ, и я думал, что это была инсценировка. Я не верил в то, что этот магазин может быть настоящим. Мне казалось, что раз я необычный гость, то они могли меня разыграть. Ведь это было такое красивое просторное здание с невероятным количеством товаров и без очередей. В России все привыкли к длинным очередям. Впоследствии, когда я понял, что супермаркет настоящий, я получал удовольствие от знакомства с новыми продуктами. В России того времени, впрочем, и в нынешней — трудно найти хорошие консервы. Поэтому я ежедневно покупал самые разные консервированные продукты. Однажды я приобрел баночку с надписью «Обед» и поджарил ее содержимое с картошкой, луком и чесноком — получилось вкусно. Наутро приятели сказали мне, что я съел куриные консервы для кошек. Но они были вкусными! Они были лучше тех консервов для людей, которые и сегодня делают в России!»

Виктор Беленко о жизни в США.

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #246 : 14 Вересня 2016, 08:42:01 »

А ось як савки наводили камудристичні порядки в Афганістані

Как убивали просто так, воспоминания ефрейтора ВДВ Сергея Бояркина
Ага таки історій від таких афганців як ти тисячі. Про все решта так само.
А ось добрі янки наводять демократію в іраку
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=DBfVEOeyqIg" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=DBfVEOeyqIg</a>
Або так
В лівії
А так виглядають демократичні права і свободи в самих США
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=6AdDLhPwpp4" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=6AdDLhPwpp4</a>
Це для номальних людей, а не для ББА. Повторюсь про ББА ще раз
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #247 : 14 Вересня 2016, 10:10:08 »

Америка була в СРСР ???

Бачу треба починати чистити офтопи.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #248 : 14 Вересня 2016, 11:03:54 »


Petro Buyak
13 ч ·
Розпочинаємо разом із Mox Perkalaba Юра Пєтнюк роботу над проектом Вся правда про Кримінальну Галичину
У кінці 80-х в Станиславові було всякого різного. Починали грати в три стаканчика на корточках, трохи згодом ставили монітори цвітні з тараканами бігущіми. Лотерей, всяких лохотронів. То було пов'язано із початком появи базарів на об'їздній там біля річки і взагалі народ ломанувся на заробітки в польшу, чехію на німці. Всі жерли жвачки зеленіли від води всякої непристойних кольорів. Но було ше таке явище як нашестя карликів сумочників. Дана братва була опасней всіх тих бариг і вишедших із зони блатних із своїми іграми. Помню шо СБУ ше оголосило було операцію "Павутина" у Франківську бо їх настільки багато розвелося на вулицях шо жах був. Тільки на одній площі Шептицького нараховано було агентами СБУшниками близько 14 карликів які грали на баянах збираючи біля себе толпу і вдаючи мандруючі театри. Інші ж шмигали наче діти поміж галичанками і підрізали сумки, брили "котлети", різали куртки із шкірзамінників. Операція "Павутина" була дуже короткотривала але досить плідна. За один сезон тобто весна-літо було затримано і посажено в СІЗО щонайменше 58 представників короткоходячих. Звичайно цього ніхто не оголошував, боялися паніки і обурення західноєвропейських представників захисту подібних людей. Но таке було. Зара вже якраз десь в 2016-му році перші партії тих зеків мають відбути свою ходку і вийти на свободу тому наступного літа будьте обережні і не дуже ведіться на вуличних театралів дивного росту.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #249 : 14 Вересня 2016, 13:18:29 »

Цікаво і повчально, але мушу сказати що то ще у 1999-му процвітало. Я колись описував, як мене з колєґою (потім він був моїм дружбою) затягли пограти в лохотрон з стрілянням булавкою з воздушки у колесо з цифрами. Я тоді досить шустро його витягнув звідти. А були такі, що ще додому бігали по гроші  :=) (бо хтіли забрати "виграш")  :facepalm:
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #250 : 14 Вересня 2016, 13:50:47 »

Бачу треба починати чистити офтопи.


Добре діло зробиш . Особливо це стосується теми "корисні практичні поради" - можеш знести всі мої посилання ПІСЛЯ  http://forum.kalush.info/index.php/topic,5538.msg196019.html#msg196019 . Дякую
« Останнє редагування: 14 Вересня 2016, 14:44:58 від ББА »
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #251 : 14 Вересня 2016, 14:05:05 »

Бачу треба починати чистити офтопи.
Не треба нiц чистити , форум повинен знати своiх героiв  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #252 : 14 Вересня 2016, 15:02:30 »

форум повинен знати своiх героiв

Тобі цікаво читати про обрізання чи инжинірні панятія школяра по клікусі "sokol" в темі "корисні практичні поради" ?    :o

ellano

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3
  • Останні відвідини:
    16 Вересня 2016, 19:04:33

    Звідки: Чернігів
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #253 : 16 Вересня 2016, 12:21:42 »

Не рахувались , а боялись як тупу мавпу з ядерною гранатою . А це все таки не одне і те ж . А вже про "стабєльнасць" савка можеш розказувати дурникам з Африки , так як українці пережили 70 років цієї кончєної стабільнасці  . На папері завжди все красиво  , а в реальності була повна жопа . Випуск чавуна на душу насєлєнія заради випуску станков на душу насєлєнія нафіг нікому не потрібні . Недаром у людей прижилось словосполучення "унилий савок"


А зараз красота. Ніякого захисту від держави не добитися. Ні соцальної, ні правової, ні тим паче реальної. Територію профукали, і не відомо коли повернемо, а можливо ніколи. Зато будемо говорити що СРСР поганий а нниншнє положення добре. Я не буду говорити що тоді було все добре. Просто будучи розумною людиною я не відкидаю можливості навчатися. І тим паче в "ворогів". Що до випуску станків, можливо вони були гірші за імпортні, але вони були власного виробництва. Я на такі зауваженя відповідаю так -наші футболісти грають гірше німців, але  вболівати ходимо ми все таки за нашу команду. Чим більше такої незалежності тим більше можна на себе розраховувати і робити що хочешь а не слухати "порадників". Н буду говорити яким чиномс, якою ціною розбудовувалась економіка, але вона будувалася. А зараз ми практично залежим від імпорту. І розраховуватись приходиться природними ресурсами. Про наших нащадків ніхто не думає що їм залишити. Система навчання повністю знищена. І із інтелектуальної країни перетворимся в "бидло", котре їсть чіпси і запиває пивом. Те саме в Штатах зараз, але Штати не Україна в них є гроші на запрошення інтелектуальної молоді. У нас в даному питанні альтернативи немає. Або деградуємо або прийдетья розвивати систему навчаня, але не за американським зразком. Навіть америкнці свого часу визнали що навчання в СРСР краще їхнього. Так що плювати будь ласка в чужий колодязь не треба, в крайньому разі до тих пір поки свій кращий не збудуєшь. А поки що нам пишатисяч нічим.
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #254 : 16 Вересня 2016, 12:39:55 »

Так що плювати будь ласка в чужий колодязь не треба, в крайньому разі до тих пір поки свій кращий не збудуєшь.
Ви дуже сильно помиляетесь , наш ББА плюе саме у свiй рiдний колодязь , бо тепер дають йому смоктати водичку саме з чужого колодця . А чужа водичка не дае надхнення на вiдбудову власного . ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #255 : 16 Вересня 2016, 12:53:45 »

І чим ти ліпший від ББА, коли плюєш в недобудований і так само не допомагаєш його будувати?
 :facepalm:
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ellano

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3
  • Останні відвідини:
    16 Вересня 2016, 19:04:33

    Звідки: Чернігів
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #256 : 16 Вересня 2016, 14:01:38 »

Так що плювати будь ласка в чужий колодязь не треба, в крайньому разі до тих пір поки свій кращий не збудуєшь.
Ви дуже сильно помиляетесь , наш ББА плюе саме у свiй рiдний колодязь , бо тепер дають йому смоктати водичку саме з чужого колодця . А чужа водичка не дае надхнення на вiдбудову власного . ;)

[/q
Так що плювати будь ласка в чужий колодязь не треба, в крайньому разі до тих пір поки свій кращий не збудуєшь.
Ви дуже сильно помиляетесь , наш ББА плюе саме у свiй рiдний колодязь , бо тепер дають йому смоктати водичку саме з чужого колодця . А чужа водичка не дае надхнення на вiдбудову власного . ;)


Можливо Ви і праві. Але гадити досягнення наших предків це погано. Можливо з такими ресурсами які були в СРСР можна було жити і краще. Але те що зараз в Україні це вже занадто. Церковні щурі і то заможніші ніж пересічний українець. Головна помилка СРСР це занадто велике бажаня стати гегемоном у світі, при цьому не зважаючи на інтереси власного народу. Але ми маємо право навчатися на помилках. І взяти найкраще що було, як у "капіталістів2 так і у "комуністів" Хоча якщо чесно преважна більшість з нас це комуністи. Інакше би не шанували своїх національних героїв, таких як Наливайко, Довбуш, Кармалюк і інші
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #257 : 16 Вересня 2016, 14:19:22 »

І чим ти ліпший від ББА, коли плюєш в недобудований і так само не допомагаєш його будувати?
А от тут треба чiтко розiбратись що таке iнтереси держави i тодi буде зрозумiло хто плюе , а хто дiе в iнтересах спiввiтчизникiв .  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #258 : 16 Вересня 2016, 14:39:43 »

Гг.
Звучить знаєш як?
"А ти бабка нє путай ситуацію с прастітуцієй!".

Як треба щось гарно пояснити і викрутитися так відразу як не "геополітика" так "інтереси держави".
В інтересах якої держави, щоб на неї гнали громадяни свої і інших держав?

Щось я тут ніяк не вкурю фішку.

Якщо б ББА  писав з держави яка зараз воює з ношою і розказував, як у нас тут хреново і неправильно - то я бсказав, що ББА пише в інтересах ненашої держави, а тієї іншої.

Якщо б ББА бував тут раз на 5-10 років, але постив статті про націоналізм, який він бачить лише по ВВС, то я б сказав, що ББА свідомо поширює пропаганду тієї країни яка його поїть з кринички...
Бо не може він того робити несвідомо, адже все ж хоч і не часто але тут буває і людей бачив на власні очі, тому так просто під вплив ВВС потрапити не міг. Мабуть ото ВВС ДОВГО його промивало.
« Останнє редагування: 16 Вересня 2016, 14:46:07 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #259 : 16 Вересня 2016, 17:11:40 »

наш ББА плюе саме у свiй рiдний колодязь , бо тепер дають йому смоктати водичку саме з чужого колодця .

Я жив в кацапстані і мав можливість прожити ще в інших 4 країнах світу . Тому навіть в найгіршому сні не бажаю нашим людям жити так як живуть кацапи в своїй рашці . Але саме цікавіше розкажи мені яким же чином я плюю в свій рідний колодязь , коли бажаю , щоб українці жили як нормальні люди .