Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Автор Тема: Рожеве життя в СРСР  (Прочитано 380156 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1860 : 30 Січня 2021, 14:58:41 »

секс був , але по талонам і по блату ( а також в першу чергу для портєйнай єліткі )    :D   :D    :D   

Совки з усього могли зробити дефіцит . Адже недаремно існує анєкдот , що якби совок пабєділ в Сахарє , то там би був дефіцит піску     :D   

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:10:26

Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1861 : 30 Січня 2021, 15:00:40 »

але по талонам і по блату
Тебе точно по талонам зробили  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:10:26

Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1862 : 31 Січня 2021, 14:15:59 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=BzS8KKuoabI" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=BzS8KKuoabI</a>

"Давайте представим, что мы перенеслись в 2017 год..." Тарапунька и Штепсель (1968) :good
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1863 : 01 Лютого 2021, 01:14:45 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=WMy_FsPUcEs" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=WMy_FsPUcEs</a>

ПЛАГИАТ ТЕХНИКИ В СССР
 


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1864 : 02 Лютого 2021, 02:09:57 »

Уявімо що ми живемо в період з середини 70-их до середини 80-их
1.Скільки в СРСР коштувала доставка піци? А гамбургера? Яка ціна капучино або лате на виніс?
2. Де у вільному продажі можна було купити/продати  долари або фунти?
3. Скільки коштувала гаряча путівка в Париж? Амстердам? Балі?
4. Як часто ви відпочиваєте за кордоном?
5. Скільки коштує побудувати двох поверховий будинок під ключ? Трьох поверховий? Яка могла бути кримінальна відповідальність за побудову таких будинків?
6. Скільки коштувала пачка "памперсів?" Де їх можна купити?
7. Скільки коштувала відеокасета Зоряних воєн або Емануль?
Скільки років тюрми можна отримати за перегляд цих фільмів?
8. Де можна купити і почитати: Булгакова Майстер і Маргарита? Пастернака Доктор Живаго? Твори Маланюка? Зерова? Стуса? Солженіцина?
9. Чому для вступу в університет обовязково потрібно було бути комсомольцем?
Чому для того аби стати комсомольцем мав вивчити більшість праць Леніна, Сталіна, Брежнева та програмних висновків зїздів КПРС?
10. Де в СРСР можна було оперативно купити машину? Квартиру? Іноземну побутову техніку?
Хамон? Пармезан? Оливкову олію? Тунцець? Італійські або Аргентинські вина?
Французькі сири?

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:10:26

Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1865 : 02 Лютого 2021, 08:54:25 »

Де в СРСР можна було оперативно купити машину? Квартиру?
Розказуе доросла людина , яка живе де прийдеться , по гаражам , по складам, по цехам  .В СРСР таких називали БОМЖ  :=)
Доробився на наглосаксiв  :D
у мене немає будинку і я живу весь час в тих будинках ТИМЧАСОВО . Найбільший прикол - що я навіть за отоплення , воду і енергію не плачу . Але це не значить , що в тих будинках , де я живу , все включене 24/7 .
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1866 : 02 Лютого 2021, 13:04:12 »

Ха ха . Так і є - я є бомжом . УРА ! тепер ти знаєш все . Я так це приховував , що піпєц .

зі .ЗНаєш - я такий анєкдот про чапаєва і пєтьку . Там починається з того що ...   

Петька спрашивает у Василия Иваныча
- Василь Иваныч, что такое нюанс? Часто слышу слово,а смысл не понимаю.
...



Нюанс в тому , що чомусь кацапи ( і взагалі весь світ ) намагаються попасти в Англію ( навіть в вигляді бомжа ) , але чомусь не бажають жити на скрєпних курортах солнєчнава магадана і сургута .  :o



Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:10:26

Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1867 : 02 Лютого 2021, 13:40:00 »

навіть в вигляді бомжа
Вiдчуваемо гордiсть - наглосакський бомжара  :prapor:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1868 : 02 Лютого 2021, 18:48:41 »

не то слово . Ваньки за цей титул ще купу бабла платять і раком перед хйлом повзають       :=)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:10:26

Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1869 : 02 Лютого 2021, 19:02:21 »

Ваньки за цей титул ще купу бабла платять і раком перед хйлом повзають   
Як жеж ти себе ненавидиш  :facepalm:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1870 : 02 Лютого 2021, 19:07:24 »

А тепер уяви як я відношусь то сраних рюцкє мудаків   :D     

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1871 : 05 Лютого 2021, 15:56:38 »

"За 13 років каторжної праці власнику цієї облікової книжки нарахували лише 1240 тудоднів. На які отримано аж цілих 989 кілограмів зерна та 218 рублів і 29 копійок грошей.
Тобто, по 800 грамів зерна та 18 копійок грошей на один трудодень. Можна порахувати інакше: 13 років – це 4748 днів. Тобто цей колгоспник жив на 200 грамів зерна та 5 копійок на день. Ось така «арифметика».
Павло Бондаренко

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:10:26

Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1872 : 06 Лютого 2021, 13:33:59 »

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1873 : 07 Лютого 2021, 01:44:26 »

Бог создал Крым, а черт – Нарым

История скреп:


В 1930-х годах развернулась масштабная кампания по раскулачиванию деревни и наиболее трудолюбивой части её населения. На государственном уровне устанавливалась норма в 60 тысяч человек арестованных и 400 тысяч человек высланных, но ОГПУ во главе с Г. Ягодой предоставляли уже в первые годы программы данные, превышающие первоначально заявленные.
Семьи чаще всего не подозревали, что они попали в черный список на выселение и жили обычной жизнью. Спецотряды по работе с кулаками могли заявиться в дом ночью и распределить всех членов семьи по разным направлениям: кого-то на Север, кого-то в Сибирь или Казахстан. Тех, кто сопротивлялся, расстреливали на месте. Советская власть создавала себе опору в виде колхозов, самодостаточное крепкое крестьянское хозяйство было очевидной помехой на пути к “коммунизму”.

Нарымский край стал пристанищем для сотен тысяч ссыльных крестьян. В советское время существовала поговорка: “Бог создал Крым, а черт – Нарым”. Природа этого края говорит сама за себя: непроходимы болота и топи, вокруг которых разлились притоки Оби, выбраться из которых было невозможно. Для таких поселений не строили заборов с колючей сеткой, побег был сравним с самоубийством.

Половина людей умирала от голода и болезней еще на пути в Сибирь, а многие погибали уже на месте. Жизнь в тайге становилась настоящим испытанием. Нередко люди умирали от съеденных ядовитых грибов или ягод. Иногда голод доводил до крайностей, встречались и случаи каннибализма.
После того, как крестьян высаживали на берегу реки, перед ними открывался вид дикой необжитой местности. На тысячу человек выдавалось по три топора и три пилы. Одни строили дома из веток и поваленных деревьев, которые больше походили на шалаши. Другие копали землянки и норы, чтобы хоть как-то защититься от непогоды. Если семья переживала зиму, то к осени для выживших ставили бараки.

Просто проговорите про себя и осмыслите словосочетание “детский барак” и вам навсегда расхочется слушать сказки про справедливую и счастливую жизнь в СССР.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:30:50

    Звідки: пр. Л.Українки
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1874 : 07 Лютого 2021, 20:31:27 »

https://gorlis-gorsky.livejournal.com/3452198.html
Если цены и зарплаты сраного СССР перевести в наши цены и зарплаты, совкам станет невыносимо грустно
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:30:50

    Звідки: пр. Л.Українки
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1875 : 07 Лютого 2021, 20:36:14 »

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1876 : 09 Лютого 2021, 21:12:40 »

"Архіви очима відомих сучасників"

Ось що розповідав видатний український оперний співак Дмитро Гнатюк про долю свого старшого брата Івана:


– Я дякую Богові за те, що знайшлися
люди, які відкрили мені очі на нашу родинну трагедію. Саме співробітники Чернівецького архіву допомогли довідатися про те, в яких нелюдських муках помирав мій старший брат Іван.
До того часу було відомо тільки те, що він пропав безвісти.

Так я й писав в усіх анкетах, які довелося заповнювати. Насправді Іван нікуди не зникав. Його, безневинного, глибоко віруючого хлопця запроторили до тюремної камери й без суду і слідства позбавили життя.

 Хочу трішки розповісти про нашу сім’ю. Вона була велика і красива. Шестеро дітей. Чотири хлопці і дві дівчини. Усі тягнулися до культури, музики, театру. Для селянської родини – це рідкісне явище, повірте . Моя мама дуже гарно співала. Мала прекрасний голос. Нерідко її звинувачували, мовляв, чого ти заводиш сумних пісень? У тебе ж такі гарні діти…
А, може, вже тоді вона щось передчувала. Принаймні, я добре знаю, що саме через цю загибель сина вона завчасно покинула цей світ.
Я був молодший від Івана на три роки. Часто згадую, яким він був ставним і розумним. Якщо мене полонила музика і спів, то Іван мав неабиякі здібності, я б сказав навіть талант до іноземних
мов. Ще в школі вивчив і добре володів румунською. А потім опанував усі східноєвропейські мови. Мріяв побувати за кордоном, побачити світ. Щоб ці плани здійснилися, закінчив гімназію, а потім пішов на навчання у вищу морську школу. Тоді, коли Буковину возз’єднали з Україною, якраз у червні 1940 року він приїхав на літні вакації додому. Коли прийшов час повертатися на навчання, Іван дістався кордону (це приблизно за 30 кілометрів від Чернівців), а там йому сказали, щоб їхав у місто, в комендатуру, й узяв перепустку. Він так і зробив. У комендатурі його й арештували. Мамине серце підказувало, що син десь недалеко. Вона ходила до тюрми, просила дозволу побачитися з сином, а їй відповідали, що такого там немає. З того часу нам доводилося пояснювати – і усно, і письмово, що брат пропав безвісти.

Лише з настанням незалежності України моєму молодшому братові Давидові вдалося довідатися, як усе було насправді. Мені було моторошно читати архівну справу. Нашого брата катували. Йому зламали хребет, обіцяючи навчити його російської мови. А він благав своїх мучеників покликати перекладача, з яким він може спілкуватися і німецькою, і французькою, і англійською, і іншими мовами. Після неймовірних тортур його розстріляли. Про місце поховання нам досі нічого не відомо. Ось така трагедія, правду про яку нам донесли архівні документи. Читати їх мені було і страшно, і боляче.

Разом з тим я часто задумуюся ось над чим. Якби я знав про це раніше, моє життя склалося б інакше. Як брата репресованого, мене ніколи не випустили б за кордон. Та й взагалі зі мною і з моїми рідними могли б таке зробити!.. Можливо, так повинно

було статися. Я розповів про одну трагедію, а таких – мільйони. Якби не архіви – хто б про це знав!
Сьогодні я чую: навіщо копирсатися в минулому? А я вважаю: треба. Кожен народ, кожна людина має право знати про те, що було, щоб чимось дорожити в житті. А найдорожче, на мою думку, – це свобода. Про це засвідчують архіви, які зберігають найправдивіші документи про те, як наші співвітчизники відстоювали право на волю, який важкий шлях вони пройшли, яких втрат зазнав
наш народ у своїй історії.

Джерело: old.archives.gov.ua

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:10:26

Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1877 : 13 Лютого 2021, 09:26:59 »

https://prolviv.com/blog/2020/02/01/u-merezhu-vyklaly-svitlyny-z-produktovykh-mahazyniv-lvova-1981-1983-rokiv/?fbclid=IwAR0iawzTSQUQNZjZOyDitI0eJPTaVqVrSJlkZPndCRHhJAC-cOLToqeBL-s
У мережу виклали світлини з продуктових магазинів Львова 1981-1983 років
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:30:50

    Звідки: пр. Л.Українки
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1878 : 13 Лютого 2021, 09:36:00 »

сказати, що бідненько - нічого не сказати.

а то "Касса" в Львові.  :facepalm: В савєтах мову лілеяли, як Тад тут любить писати.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1879 : 13 Лютого 2021, 09:39:16 »

Я ще таку вагу "Таир" пам'ятаю. Було надсучасно!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.