Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Рожеве життя в СРСР  (Прочитано 377851 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1440 : 03 Вересня 2019, 14:23:20 »

я тому навіть купив хату в наглосаксії і її подхрюківающіх вилизувачів
 :D фантазьор
У тебе нари 2х чи 3х поверхові.
В тебе їх також тисячі ? :P
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1441 : 03 Вересня 2019, 14:25:07 »

Ще раз повторю , бо бачу , що ти чомусь морозишся на 4 му ярусі своїх нар

==========================

Бис знав , що поляки вклали точно такий же договір з Гітлером , як і Молотом з Рібентропом , прямо слово в слово .

хм . ти дивись . Поляки з німцями підписали договір в 1936 році , а кацапи - в 1939 році , але це поляки виявляється вкрали ідею у савків . І ще краще розкажи про секретний договір про розподіл Чехії  :) 

Спочатку вся Європа і америка і СРСР  з Гітлером щиро торгувала , цілювалась в десни ,

ти дивись - все прямо як з твоїм кацапстаном і хйлом - весь світ торгує в ватною підарасією  :o   :o   :o 

Отди глянь на ББА , що з него наглосакси зробили

точно . і я тому навіть купив хату в наглосаксії і її подхрюківающіх вилизувачів сраки  ( тобто в Чехах , а точніше в Карлових Варах )


А саме страшне , що розказуючи меншому поколінню усяку галіматью і брєд , ростять майбутніх напівдегенратів , для яки вся європейська цінність полягає в своєчасному ГМО гамбургеру і Кака-колі .

Дивно , що скрєпи і духовнасть рюцкє гівноміра їх чомусь не приваблює  :o   А ще більш дивно , що самі же духовні і скрєпні ватні пропагандони тримают бабло бізнес і сімї в наглосакському світі   :facepalm:

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1442 : 03 Вересня 2019, 14:29:24 »

повторю
Харі Рама, Харі Крішна  :prapor:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1443 : 03 Вересня 2019, 14:37:14 »

Чехія, Словаччина, Польща, Німеччина, Австрія...  Їх молоді покоління вже давно живуть у мирі і в атмосфері дружби народів (хіба якісь знавці історії ще до сих пір не можуть заспокоїтися). Всім вже давно пофіг на те,  що було 80 років тому чи навіть 30 (поділ Німеччини) . Для більшості це вже туристичні принади, а не якась драма предків і їх нації.  Лишіться вже того ровера.

Яка різниця де хто живе - в Україні,  Польщі,  Росії чи ще дальше.  Всі забули.  Всім гуд. В Берліні вже є і євреї,  і сексуальні меншини і  купа арабів.  Всім в більшій мірі вже давно до лампочки те, що було колись.

Жертв німецьких концтаборів, радянського ГУЛАГу, Волинської трагедії,  жертв всіх націоналістів і диктаторських режимів вже не воскресиш.  Це вже сталося. Це чорні плями в історії тих країн та націй, які це допустили чи підтримували. Але це вже історія... 

Історію ніколи вже не зміниш.  Все вже сталося так як сталося. В сучасних реаліях це не актуально. Треба йти вперед,  знаючи історію, але не акцентуючи на прогріхах минулих поколінь занадто велику увагу.

Звинувачувати представників однієї нації, меншини, людей, які проживають на цих територіях в злочинах попередніх поколінь це неприпустимо. 

« Останнє редагування: 03 Вересня 2019, 17:15:50 від Helgi »
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1444 : 03 Вересня 2019, 16:20:31 »

В загальному , я з тобою повністью погоджуюсь . Історію треба знати , і знати треба лишень з одною метою , аби в майбутньому не допускати помилки , які допускали наші пращури . А от давати якісь критичні оцінки , тобто вихваляти , чи ганчувати , чи виправдовувати ті чи інші поступки наших пращурів не варто. Це все так складно . І сидячи в мякому кріслі навпроти монітора , дуже тяжко правильно зрозуміти і дати правильну оцінку діям людини в той чи інший скрутний момент життя .
Тому й тема ця і називається "Рожеве життя в СРСР", для тих хто зараз сидить за компом це дитинство , юність , а хтось чув про СРСР тільки з анекдотів .
Я , як і більшість з вас, родився в СРСР , тому й відношення до цього питання чисто традиційне , не ліберальне , не космополітичне .
СРСР то моя Родіна , Батьківщина , і відношусь я до цього питання як і до своїх батьків . Я можу з батьками не погоджуватись , можу критикувати , можу сперечатись , але я ніколи небуду бажати поганого своїм батькам , ніколи не буду встидатись своїх батьків , ніколи їх не зраджу .
І яке б не було погане СРСР чи добре , ми родились тут ,виросли , вивчились , пізнали світ .
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1445 : 03 Вересня 2019, 19:58:24 »

Самий прикол в тому , що зараз ті німці чи австрійці чи чехи живуть в ЄС , але чомусь вони себе не вважають якимись зборними солянками типу совка ( савєцкіє людішькі панімашь ) . А я наприклад ніколи себе не вважав совковим гражданіном , і як це не дивно , але під час служби в кацапії кацапи теж мене не вважали якимось савєцкім жітєлєм , а називали "хахлом" . Щоб їм не було приємно , я їх теж не називав якимись савками , а чесно називав кацапами . Тому те , що ти савковій гражданін - ну маладєц . Тепер витирай ноги об власовскій прапор і знищуй фанатів рюцкє гівноміра і прихильників рашистів=фашистів
« Останнє редагування: 03 Вересня 2019, 20:06:13 від ББА »
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1446 : 04 Вересня 2019, 01:41:19 »

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1447 : 04 Вересня 2019, 20:09:59 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=lLeRyqiIslQ" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=lLeRyqiIslQ</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1448 : 04 Вересня 2019, 20:20:42 »

Тотим соросівським гівнов , котре вам в штани насрали наглосакси , ще довго буде від вас смердіти .
 Кіно ще за 2015 , а не вивітрюється . Може вже й пора портки попрати , тай підмитись ? ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1449 : 04 Вересня 2019, 21:41:01 »

Кіно ще за 2015
А знаєш чого мені гугля його ниньки підкинула?
Бо ти так дупу напинаєш своїми постами у тій темі, що воно подумало "певно то Юрка сильно цікавит, раз він в таких темах часто - і підкинуло як відео "по темі".

Так, що напрасни ваши старанія
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1450 : 04 Вересня 2019, 22:43:21 »

А знаєш чого
А ти знаєш як я люблю це питання - ЧОГО ?
А дійсно , чого воно так зле ? Могло ж бути якось краще . Адже у СРСР був достатньо великий індустріальний потенціал, ну крім жувачок і джинсів . Тобто коли СРСР розвалювався кожна республіка отримала досить серйозну частину того надбання , але у всіх все стрімко пішло вниз . Росія лиш тепер, через 30 років почала виходити з того штопора , а Україну все ще закручує.
Відповідь на це питання я , як завжди, починаю шукати в нас самих . Так от коли СРСР розвалився ми всі перейшли з соціалістичної формації в капіталістичну , і наші знання , наша освіта , наша ментальність не була спрямована на виживання в капіталізмі . Якщо фізика , хімія , матиматика у всіх однакова , то про таке як бізнес адміністрування , комунікації , адаптація , хеджировання ризиків , ми навіть не уявляли .  Ви нагадайте як в 90х нас всі обманювали , буквально всі , держава , влада , банки з банкірами , екстрасенси , різного роду "спеціалісти" міжнародного рівня , які міняли наші багатсва на скляні буси . А все тому , що їх того вчили . Всякі Сороси , Карнеги і т.д. Помятаєте цю книжку -Как приобретать друзей и оказывать влияние на людей. Їх того вчили , а в СРСР того не треба було . Якщо в фундаментальних науках ми були з капіталізмом на рівних , то в плані маніпулювання , підпорядкування , переконання , використання різного роду загально людських принципів , для досягнення бізнес мети , ми пасли задніх. Нас виховували як чесних "строітелєй камунізма" , які щиро вірили в те що написано в газеті і сказано по телевізору , то чиста правда . Нас , соціалістичних лохів, спочатку обікрала наша ж новостворена держава , забравши у наших батьків усі збереження , потім обікрала влада , коли пацани приватизували все що належало всім , потім появились заморські крутелики і почали все скуповувати за буси .
Так що ми самі винні в тому , що у нас таке складне життя получилось . Не було у нас  знань аби достойно вступити в капіталістичну формацію . А життя проходить ...
Як я люблю казати - Хто на що сі вчив  ;)
« Останнє редагування: 05 Вересня 2019, 12:20:57 від Tad »
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1451 : 05 Вересня 2019, 20:21:12 »

Адже у СРСР був достатньо великий індустріальний потенціал,

 :D    :D    :D    :towall    :facepalm:   

Ну тепер зрозуміло , чого це совки все крали за бугром - щоб був патєнціал . А в натурі потенціал був лише в виплавкє сталє з угля чьтобі сдєлать станкі і патом абрабатівать чавун каторій віплавілі з угля .... :D    А в магАзинах було одне гівно - зате савєцкє . Та й за тим гівном були черги як за святою водою , бо всі ресурси витрачались на "вігатавлєніє чавуна" і тд

 А щоб було веселіше , то згадай як в совку люблять списувати - якраз те , що потрібно для шпигунів . Як каже сургуцький Тад - хто на що сі вчив  :facepalm:

зі . а якщо ти "чєсна вєріл сказаному в цєлєвізарє і напісаному в газєтє" - то це уже остання стадія пі..ца  :o   

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1452 : 06 Вересня 2019, 00:00:17 »

А в магАзинах було одне гівно
От тому Ти виріс такий серемудрий на тому гівні . Тепер воно з тебе так і лізе  :D
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1453 : 06 Вересня 2019, 02:50:48 »

ну я хоча би позбуваюсь лайна , а тебі як набили його по повній програмі - так ти ним до цього часу і базариш і думаєш  :=)   

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1454 : 06 Вересня 2019, 21:36:13 »

ну я хоча би позбуваюсь лайна
Скiльки ж ти того доброго , на халяву , нажервисi  :facepalm: вже скiко з тебе лiзе , а кiнця не видко  :barf
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1455 : 07 Вересня 2019, 12:13:22 »

ну я хоча би позбуваюсь лайна
Скiльки ж ти того доброго , на халяву , нажервисi  :facepalm: вже скiко з тебе лiзе , а кiнця не видко  :barf


Ну навіщо мені якесь савкове лайно в собі тримати ?  :o   Чим менше лайна залишиться - тєм болєє лючшє   :=)   А ти давися ним - а то не дай бог позбудешся його і навіть не будеш мати чим "гардіцца"    :=) 

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1456 : 07 Вересня 2019, 15:59:25 »

Була нормальна краiна , але на догоду наглосаксам подiлились на мiсцевих князькiв . Тепер на догоду наглосаксам вбиваемо один одного , мiняемо одних на других . Чи варти того були жувачки з джинсами аби розвалити свое життя ? Хтiлося бути мiсцевим царьком , бути самостiйними ? Що маете , де тота ваша самостiйнiсь ? В американському посольствi ?
Отто фон Бiсмарк тоже силою об"еднав мiсцевих князькiв в едину державу , нiмцi вiд того тiльки виграли .  :fool
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1457 : 07 Вересня 2019, 16:39:44 »

Тепер на догоду наглосаксам вбиваемо один одного
 :towall :facepalm:  :censore

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1458 : 07 Вересня 2019, 16:41:35 »

Курва сране кацапське лайно припхалося на чужу землю...

То  :censore не під Рязанню одні одних вбивають на догоду наглосаксам.

Припиняй ті медведчуківські методички строчити, бо то вже ні смішно ні цікаво!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Рожеве життя в СРСР
« Прочитано #1459 : 07 Вересня 2019, 18:31:46 »

Припиняй ті медведчуківські методички строчити
То офiцiйна опозицiйна партiя в Радi . Тут нiякоi крамоли нема  :P
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь