Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Місія журналіста — це говорити правду  (Прочитано 231379 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Місія журналіста — це говорити правду
« Прочитано #60 : 26 Грудня 2013, 22:41:03 »

отримали 400 тис. грн від Посольства США у вигляді гранту на придбання техніки і розробку сайту.
журналісти громадського озвучували в ефірі  - 40 тис доларів. це не такі і великі гроші враховуючи вартість професійного обладнання.
http://hromadske.tv/donate/ тут можна допомогти проекту. до речі суми, які  переказали громадяни уже на порядок більші від суми гранту.
  
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Місія журналіста — це говорити правду
« Прочитано #61 : 26 Грудня 2013, 22:56:56 »

піднявся п'ятий канал...
канал чесних новин (с)
і Скрипін в той час також феєрив, і Слисаренко покійний

а Скрипін vs Чечетов (про "кусочек счастья" і "головешки") на Громадському ТБ - то взагалі щось
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Місія журналіста — це говорити правду
« Прочитано #62 : 26 Грудня 2013, 23:03:05 »

Скрипін vs Чечетов (про "кусочек счастья" і "головешки") на Громадському ТБ - то взагалі щось
 :good :good :good   :drink :drink :drink

Досі згадую і лахаю,
як лиш ту сиву чебураху з окулярами десь по ТВ покажуть  :D :D :D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Місія журналіста — це говорити правду
« Прочитано #63 : 26 Грудня 2013, 23:13:44 »

Ось кліп змонтували (про "кусочек счастья" і "головешки")
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=3Bq3Ee6aU1w" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=3Bq3Ee6aU1w</a>

як лиш ту сиву чебураху з окулярами десь по ТВ покажуть
він мені бабуїна нагадує )))

і ще в тому інтерв"ю було щось таке
Скрипін: ... люди вийшли на Михайлівську площу
Чечетов: я хочу сказать, что Болотная площадь - это ещё не вся Россия
 :D
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Місія журналіста — це говорити правду
« Прочитано #64 : 27 Грудня 2013, 00:41:56 »

Цитувати (вибране)
ГОЛОВЕ́ШКА, головешки, ·жен. (·разг. ). Небольшой кусок дымящегося, тлеющего дерева, полена.. Д.Н. Ушаков Большой толковый словарь

На 5 хв 05 секунд:
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=_D4wsuA8FQw" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=_D4wsuA8FQw</a>

- це відео про події починаючи з 24-го до 30-го листопада.

"Мирні демонстранти" "мирно" демонстрували демонстрації ще до "побиття дітей" о 4-й ранку 30-го листопада.

Друге відео:
 От МВС Украины, хронология событий в Киеве с 24 11 2013 по 1 12 2013  
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=Ib_malXYw5Y" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=Ib_malXYw5Y</a>

Як по-вашому називаються предмети, які кидають "мирні демонстранти" на 7 хв. 40 с, і на 7 хв 47 сек. ???

Дайте будь-ласка відповідь, і якщо не важко, вкажіть де і що там смішного?
Посміємось разом, якщо буде над чим.
Записаний
Следи за контекстами!

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Місія журналіста — це говорити правду
« Прочитано #65 : 27 Грудня 2013, 01:12:54 »

це ж треба було...вишукувати на відео ..чечета б туда.зробили б чучуло. ..уйло неруське.морда єхануровська.монголо-окупантська.
мені більше це подобається <a href="https://www.youtube.com/watch?v=5L5lMN4rf6Q" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=5L5lMN4rf6Q</a> беркут-не люди.тварі без жалю.східняки бичі. і добре що є група радикалів,які їх мочать.не інакше як ЗАСЛУЖЕНО.
а Чорновіл-баба з яйцями. ви б стялися,якби вас вночі підрізало авто за 80тис.цитую Тетяну:Коли ти вночі бачиш що тебе підрізає дороге авто-розумієш,що твоє життя продали".і то дорого.
 дайте відповідь на питання що зробили б в парижі чи греції  чи єгипті за побиття  ?
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

A.L.V

  • Старожил
  • ****
  • Карма +104/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 287
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2023, 23:51:50

    Звідки: S.S
Місія журналіста — це говорити правду
« Прочитано #67 : 27 Грудня 2013, 01:56:33 »

вкажіть де і що там смішного?
Смішно і радісно з того як мусора отримують те що заслужили.Чому вони вийшли до свого народу,який їх годує,в шоломах ,броніках і з дубінками ??Жодна нормальна людина в Україні не співчуває мусорам.Мирні демонстранти не нападають на мирних перехожих.

Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Місія журналіста — це говорити правду
« Прочитано #68 : 27 Грудня 2013, 03:13:37 »

Отаман Відповідати питаннями на питання - то по-жидівськи. :dopovid

Взагалі-то питання було до doktor-maks, може він ще відповість.

Що стосується Чорновіл - то ця гіперактивна екстремістка постійно шукає собі "на сраку пріключєній"
Напевно вона "тітушка", бо була в перших рядах "мирних демонстрантів" починаючи з 24-го листопада, тобто задовго до "побиття студентів".
Саме вона дивіться на  2.02-2.15 і 4.45-5.00 розбила люк і проникла в бус, де були СБУ-шники, вам "чесні" канали показали це відео? ;)

Тепер, щодо підрізання авто - то чи не забагато пафосу щодо "життя продали і то дорого" - то побільше вірте інсцинуаціям "чесних" журналіздів. :=)

Приховано: Показати
«Судя по видео, это были абсолютно спонтанные действия непрофессионалов, которые допустили грубые ошибки. Самая главная — видеорегистратор остался на месте, в результате чего видео попало в общий доступ. Профи, действующие, например, по заказу МВД, такого бы не допустили. Кроме того, зачем бить по лицу? Это занимает время и оставляет следы. Достаточно нанести один удар по жизненно важным органам, чтобы и следа не осталось. Видно, что выместили агрессию или хотели проучить. То, что убивать журналистку не хотели, видно по характеру травм»

Є такий журналіст: Анатолий Шарий  Итак, я решил выложить не просто фамилию, адрес, паспорт, но и весь расклад. Потому предыдущий статус, где указал данные напавшего на Татьяну и его адрес, как вы заметили, убрал.

Расклада не будет. Извините. Потому что все тупо, как угол дома.

Короче, вкратце - попала Таня на мажоров-качков. ВРОДЕ БЫ КАК втулила в Порше Храмцова этого, а потом начались гонки на выживание. Бытовуха. Пытаются пристегнуть к ПР и Ахметову даже - чепуха, конечно. Ввалили всерьез, но бытовуха.

Бизнеса у чувака нет, безработный, как я понял. Короче, самый обычный чувак.

Как я вижу, уже началась травля по полной, постят фотки семьи этого Храмцова. Это ненормально, бля, до того, как не будет понятно - что там произошло. Это ублюдочное поведение толпы уже закол :censore о.

Анатолий Шарий проанализировал предоставленную после обработки в партии "Батькивщина" запись с видеорегистратора Татьяны Черновол:

Извините, но из-за количества вопросов в личку с просьбой высказать свое мнение, выскажусь здесь, отвечать больше не буду и пойду смотреть фильм про сусликов.

Видео, незаконно изъятое народными депутатами и возвращенное назад спустя пять часов - монтированное.

Мы видим, как Татьяна выезжает с заправки, едет в средней полосе. На 9 ч 18. мин. 58 сек. видео ОБРЕЗАНО, потому, понять, что там произошло, тяжело. Есть два варианта. Или Таня при перестраивании задела Порше, или она задела его, обходящего ее слева.

В любом случае, вырезали 14 секунд, что реально немало. Прошу заметить также - она тормозит перед тем, как видео обрывается.

9ч. 19 м. 26 сек. Порше пытается ее остановить. Это обычная схема, когда притормаживает машина, идущая впереди, в расчете на то, что притормозит и идущая сзади. Она бьет его еще раз, царапает правой стороной. Отрывается.

9ч. 20 м. 21 - Таня бьет его, остановившегося, еще раз.

9 ч. 20 м. 25 - ЕЩЕ раз бьет машину, уже с другой стороны.

После этого Порше все время пытается ее остановить. Безуспешно.

9ч. 21 м. 17 - ее остановили. Потом видео обрезано, вырезано секунд 5, что произошло в этот момент - неизвестно, но Татьяна опять оторвалась.

9ч. 21м 35 - опять обрезка. Нет 5 секунд.

9ч 22 м 16 - в первый раз, двигаясь задом, Порше бьет Танину машину.

9ч 22м 50 - начинается хардкор, водитель Порше явно взбешен, он уже лупит авто Тани.

9ч 23м 12 - авто Тани разворачивает, она начинает двигаться по встречке. Мы видим перед ней машину, а потом видео опять обрезано. Что случилось в эти 30 секунд - нам с вами, по мнению спецов из Батькивщины, знать необязательно.

9ч 23м 41 - Таня опять движется по трассе.

9ч 24м 33 - джип догоняет ее, останавливается. Видео опять обрезано, что произошло в течение 10 секунд - неизвестно. Скорее всего, Таня в него опять въехала.

9ч 25м 02 - Таня опять таранит Порше.

9ч. 25 м 12 - самое интересное. Таня ВЫСКАКИВАЕТ из машины и бежит через дорогу налево. Никаких "разбитий стекол" и прочего на видео нет, потому что их и не было, о чем свидетельствует фото ее машины без разбитых стекол.

Напоследок вырезан кусок в 1 минуту 20 секунд.

Я долго думал и понял - почему он вырезан. Порш покатился. Первым выскочил водитель и погнался за Таней. А двое ОСТАЛИСЬ НА МЕСТЕ. Это они откатили машину Тани с дороги, они откатили и Порше.

Я делаю вывод, что группового избиения не было. На видео, вырезанном Батькивщиной, фигурируют два пассажира, что возятся с машинами, пока водитель преследует Таню.

Это не вписывалось в то, что говорила Таня, потому на Туровской решили компромат вырезать.

Звук ОДНОЗНАЧНО монтирован.

Во-первых, мало кто ездит без музыки. Во-вторых - глупо представить, что Таня не произнесла ни слова при таких обстоятельствах. В конце не слышно звука открывающейся двери, куда убежала Таня.

Для чего это сделано? Для того, чтобы не дать полной картины произошедшего. По всей видимости, с вероятностью в 99% - перед нами ДТП и попытка скрыться с места его совершения. Поведение людей в Порше вызвано тем, что автомобиль, как уже известно, был выставлен на продажу, он был новый (в смысле - "не бит, не крашен") и прошел предпродажную подготовку.

Что произошло, когда водитель Порше догнал Таню - неизвестно, ибо, судя по множеству откровенной лжи, фальсификаций и нестыковок, нам пытаются подать бытовуху и нанесение телесных повреждений под откровенно политическим соусом.

Наказание эти люди должны понести только за то, что они совершили, причем, должна быть четко установлена степень вины каждого. В любом случае, это не тюремные сроки, ИМХО, скорее всего - условные с выплатой компенсации пострадавшей. В свою очередь, они имеют полное право выставить иск по возмещению ущерба (как бы это кощунственно не звучало).

Окончательные точки расставит видео с камер наблюдения и опрос свидетелей. Все.

Как Ярема сфальсифицировал видео, вырезав куски, обрезав на моменте драки, и, скорее всего, перезаписав звук, так он будет и уголовные дела фальсифицировать.

Так чем ЭТИ упыри лучше тех, что сейчас? Это одна шайка, мозг у них работает на одной волне, нет оппозиции в Украине, ждем, когда появится.

Відповідь від: 27 Грудня 2013, 02:15:12
дайте відповідь на питання що зробили б в парижі чи греції  чи єгипті за побиття
Гамбург підійде?
Кілька днів тому в Гамбурзі поліція по-європейськи водометами розігнала "мирних демонстрантів":
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=O569iyr01_A" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=O569iyr01_A</a>
Чи поїде Нуланд печеньки там роздавати?


Відповідь від: 27 Грудня 2013, 02:39:11
Мирні демонстранти не нападають на мирних перехожих.
Хронологію подій відслідковуйте: 24-го листопада що було під кабміном? - на це питання мені можете не відповідати, дайте відповідь собі.
« Останнє редагування: 27 Грудня 2013, 03:20:56 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Місія журналіста — це говорити правду
« Прочитано #69 : 27 Грудня 2013, 04:48:19 »

то дитяче лепетання.я питав коли пацана менти зловили набили чи щось таке.
 а такі події-не привід для сильних демонстрацій.
«Ми зустрілися у вбиральні і депутат Ситник накинувся на мене зі словами «Ах це ти! Давно хотів тобі…», та вдарив у обличчя», - описує інцидент Дмитро Добродомов.http://zik.ua/ua/news/2013/12/26/svobodivets_sytnyk_zdiysnyv_napad_na_televeduchogo_zik_dmytra_dobrodomova_450153
« Останнє редагування: 27 Грудня 2013, 05:01:11 від Отаман »
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Місія журналіста — це говорити правду
« Прочитано #70 : 30 Грудня 2013, 00:15:00 »

кому там і які почуття пошкодили?


http://news.mail.ru/foto/160641/#photo0

саме смішне було те,що багато хто не знав,що у них заворушення )))))
Здавалось би, є свобода слова.
Але коли в Штатах було "окупай волстріт", чи в Іспанії лавина майданів - то про це не було голосних репортажів і "чесний" фоторепортер Гараніч з Рейтерз там не тусувався... і ніхто не волав про побиття дітей, мирних демонстрантів.
 Може там все було цивілізовано і культурно?
 -Ні, бо в ютубі є достатньо відео, які свідчать про жорстокі розгони.
Але ці відео не попадали в гарячі новини Євроньюз.
Записаний
Следи за контекстами!

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Місія журналіста — це говорити правду
« Прочитано #71 : 30 Грудня 2013, 00:56:49 »

Взагалі-то питання було до doktor-maks, може він ще відповість.
На мою думку,     
Місія журналіста — це говорити правду / кривду / добро / зло - то поняття філософські, чіткого визначення нема
Місія журналіста — подавати факти
і головєшкі  :hot
Записаний
When doctors differ who is to decide?

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Місія журналіста — це говорити правду
« Прочитано #72 : 30 Грудня 2013, 01:03:47 »

Місія журналіста — це говорити правду / кривду / добро / зло - то поняття філософські, чіткого визначення нема
Місія журналіста — подавати факти

робимо маленький крок в розвитку цього вислову ... і розуміємо, що будь-який факт, поданий в певних (а, в нашому випадку, потрібних умовах) перетворюється на правду / кривду / добро / зло.
Люди, нас всіх давно прорахували. Визнати це — знецінити ЗМІїв.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Місія журналіста — це говорити правду
« Прочитано #73 : 30 Грудня 2013, 10:31:56 »

"знецінення" не означає що їх може колись просто не бути.
Людина потребує сенсацій, пліток, новин, відчуття "Я в курсі", "Я поінформований", "Я в ділі".
У кожної людини це проявляється у різній мірі, але у загальному воно є і як не крути, а позиція "ви всі тупі, а я от усвідомив..." не є виграшною. Реакція зазвичай буде не "О. Ану, може і я подумаю і усвідомлю", а "Ну і сиди собі сам, раз ти такий розумний!".

Відповідь від: 30 Грудня 2013, 10:30:14
А місія журналіста - бути журналістом.
Он Кісєльов. Тоже журналіст.
Поганий?
Та ніфіга! Класний.
Анакше б ми про нього просто не знали і не говорили.

Так лизоблюд і пристосуванець, але ж ЖУРНАЛІСТ  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Місія журналіста — це говорити правду
« Прочитано #74 : 30 Грудня 2013, 11:40:43 »

"знецінення" не означає що їх може колись просто не бути.

все вірно. Ніщо нікуди не зникає. Але при певному підході просто втрачає спочатку вагомість, а потім і зміст. Крім того, я не казав, що позбавити впливи змісту — кінцева мета )) Далі цікавіше ))

Людина потребує сенсацій, пліток, новин, відчуття "Я в курсі", "Я поінформований", "Я в ділі".
У кожної людини це проявляється у різній мірі, але у загальному воно є

Така потреба може свідчити лиш про певний набір комплексів, як правило, не усвідомлених. Як практик контролює почуття голоду та спраги під час утримання від їжі, роблячи їх підвладними собі, так само робиться і з "Я в курсі".

а позиція "ви всі тупі, а я от усвідомив..." не є виграшною.

виграш там, де змагання. Тому, хто переміг найсильнішого противника — себе, ні з ким змагатися. Такі люди всі пройшли ступінь, коли теж комусь казали:

Цитувати (вибране)
"Ну і сиди собі сам, раз ти такий розумний!"
поки не зрозуміли хибність такої позиції і не сказали:

Цитувати (вибране)
"О. Ану, може і я подумаю і усвідомлю"

це не в церкві службу відстояти. Тут свідомість потрібна. Кожен робить свій вибір.
Відповідь від: 30 Грудня 2013, 11:08:11
А місія журналіста - бути журналістом.
Он Кісєльов. Тоже журналіст.
Поганий?
Та ніфіга! Класний.
Анакше б ми про нього просто не знали і не говорили.

Так лизоблюд і пристосуванець, але ж ЖУРНАЛІСТ

об'єктивно.
Крім характеристики "класний".

Якщо з точки зору фінансової доцільності — то це так. Виходить, що ми визнаємо журналістику, як вид бізнесу. Тоді ніяких претензій до інструментів бути в принципі не може. Журналісти просто заробляють гроші, ми про це "в курсі", всі задоволені ))

З другого боку, якщо за результат праці журналіста брати виконання якоїсь задачі (наприклад, створення суспільної думки) то тут все знову дуже відносно: як і всюди, є прибічники і противники, всім не догодиш.

З.І.
Просто назва теми не витримує формату обговорення.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Місія журналіста — це говорити правду
« Прочитано #75 : 30 Грудня 2013, 12:06:52 »

Тому, хто переміг найсильнішого противника — себе, ні з ким змагатися.
То вмирай милая, товмирай милая, то вмирай у-ха-ха...
Відповідь від: 30 Грудня 2013, 12:04:21
об'єктивно.
Крім характеристики "класний".
Згідний. То я так, для загострення  :-[
Відповідь від: 30 Грудня 2013, 12:05:37
Просто назва теми не витримує формату обговорення.
 :good

Але що зробиш...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Місія журналіста — це говорити правду
« Прочитано #76 : 30 Грудня 2013, 12:24:01 »

То вмирай милая, товмирай милая, то вмирай у-ха-ха...

Крім того, я не казав, що позбавити впливи змісту — кінцева мета )) Далі цікавіше ))
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Місія журналіста — це говорити правду
« Прочитано #77 : 30 Грудня 2013, 12:53:05 »

Не мудрствуйте лукаво.
Бо виглядає то так (див. Л. Подерева'янський)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Місія журналіста — це говорити правду
« Прочитано #78 : 30 Грудня 2013, 12:57:18 »

мені пофіг як то виглядає.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Місія журналіста — це говорити правду
« Прочитано #79 : 30 Грудня 2013, 12:59:35 »

Воно і видно.
Приховано: Показати
Пиздять, що ти пророк — пророчествуй, що знаєш,
Або у :censore уй, щось одне iз двух.
Таких гандонiв часто бачив я,
Що всiм  :censore ять: я — гуру, я — учитєль!
Несiть менi усi по три рубля
І мудростi вам дам я до :censore .
А сам читать умiє по складам
І голосно пердить в компан’ї дам.
(«Павлік Морозов. Епічна трагедія»)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.