Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

У якій валюті Ви у переважній більшості тримаєте свої заощадження?

Українська гривня
- 29 (41.4%)
Американський долар
- 17 (24.3%)
Євро
- 14 (20%)
Російський рубль
- 1 (1.4%)
Фунт стерлінгів
- 1 (1.4%)
інше
- 8 (11.4%)

Всього голосів: 65


Автор Тема: Валюта, готівка, рахунки у банку та інші фінансові питання.  (Прочитано 137765 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав

найнадійніше тоді купити золотий лацюжок точніше ланцюжища товщиною з великий палець і якраз на товщину шиї шоб тік без головимож зняти і заварити намертво і кілограмовий злиток  просверлити в ньому дірочку і повісити на лацюг і на шию  :P :D і ше якихось алмазів туда повтикати і ніякі інфляції не страшні і не загубиш  :pardon а як вкрадуть то вже не треба буде того
« Останнє редагування: 12 Листопада 2008, 21:20:07 від Хорс »
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

ага, як вкрадуть. А ще не забувайте, що купляти той ланц доведеться, як ювелірний виріб, а продати як лом. Відповідно втрачаєш близько 80% вартості.
Брюлікі - краще, але якщо у мене є гроші на купівлю брильянтів нормального розміру і вартості, то я вже мабуть знатиму і куди їх вкласти, щоб вони мені прибуток приносили, а не лежали мертвим грузом.
 
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

або на рахунках...
тільки не кажіть що рахунки у WebMoney  :)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ну от наприклад я маю на Манах пару десятків баксів, і що з того?
Звісно, що суму в кілька сотень я б там не тримав, а так я не переживаю, а зручності досить.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

жарти жартами але вкладання грошей в коштовності ну тобто в дорогоцінні метали і каміння завжди вигідне. ціна на коштовності якщо і падає то несильно, а з часом тільки виросте. якщо це дійсно якісний і красивий виріб це вже не лом а коштовність.  на мою думку це найнадійніше вкладання коштів. так що хорс впринципі правий. і ще коштовне каміння магічно впливає на людей. так яяк камінь може виглядати дорожче ніж його реальна вартість.
Відповідь від: 13 Листопада 2008, 11:10:09
я проти віртуальних грошей тому що теперішня світова криза впринципі зумовлена якраз цими віртуальними грошима якими є фондові біржі. а нал чи коштовності це завжди щось реальне. або вони в тебе є або їх в тебе нема!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

з коштовностями згода, а нал - це папір, який сам по собі нічого не значить. Головне щоб станок був і фарби вдосталь.
а криза обумовлена, на мою думку, спекулятивними цінами.
Гроші мають бути підтверджені певним еквівалентом.
А як бувало. купляли нерухомість за одну ціну, а за рік продавали в два рази дорожче. які підстави?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

а нал - це папір, який сам по собі нічого не значить.
якраз це папір якому надали значення. і його вартість підкріплюється економікою.
Головне щоб станок був і фарби вдосталь.
за це стаття ;)
а криза обумовлена, на мою думку, спекулятивними цінами.
Гроші мають бути підтверджені певним еквівалентом.
А як бувало. купляли нерухомість за одну ціну, а за рік продавали в два рази дорожче. які підстави?
це закон ринкової економіки попит перевищує пропозицію.

я говорив про світову кризу. світова криза почалась з кризи в сша так як цце найсильніша і найвпливовіша економіка і велика її частина віртуальна фондова. от і наслідки її віртуальності. адже віртуальними грошима можна спекулювати.
 в Україні ж перш за все криза політично економічна. і ще банківська банки нароздавали кредитів а депозити не розвивали от і залишились без грошей .
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Хто що чув про короткотермінові депозити? Чи варто з таким звязуватись? Чи тут так само можуть бути підстави?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Я чув. В Укрсиббанку є таке. Пробував. Ніяких підстав.
Але то має сенс при наявності сум порядка півсотні-сотні тисяч гривень. Невже ти маєш стільки вільних коштів?  :duvno
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Bob

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    31 Серпня 2011, 17:33:34

    Звідки: Київ

Золото треба купляти не як вибір, бо дійсно платиш за роботу... А взагалі краще тримати в різній валюті... Так, наприклад, радили спеціалісти тримати 40% гривня, 30% долл. і 30% євро... Ну а кожен звичайно вирішує сам і під свої потреби... :pardon
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

У більшості інша проблема - було б що тримати, а у чому то вже потім розберемося  :(
Ми в основному тримаємо у їді...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

ггг юра краще сказати в тому що в горшку тобто в  унітазі плаває!!! +1  ;)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


А то правда, шо менети типу євроцентів і т.п. в обмінниках не беруть? :unknow
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Правда. Ніякі не беруть. У Франику беруть у банку. У якому не знаю.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Просто я найшов 20 євроцентів, то мабуть просверлю в них дирочку і буду носити замість брелка. :-D
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Моя Рибка носить євро на щастя. Але просто у гаманці. Без дірки.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Як каже мій батя, певно юлька дала за гривку потриматися  :-D :-D :D

Кравчук звинувачує Ющенка у знеціненні гривні


Приховано: Показати
За знецінення курсу гривні несе повну відповідальність Президент України Віктор ЮЩЕНКО. Про це заявив екс-президент України Леонід КРАВЧУК під час передачі „Майдан” на “5-му каналі”.

„За валютний курс має відповідати той, хто займається цими проблемами відповідно до Конституції і розподілу обов’язків”, - зазначив він.

На переконання Л.КРАВЧУКА, „за спекуляцію, за все те, що відбувається, за політичні ігрища навколо гривні несе відповідальність Національний банк і адміністрація Президента, і сам Президент. У Президента є всі повноваження щоб разом з Верховною Радою навести лад з цією справою, є всі необхідні повноваження. Якщо ці повноваження не використовуються, значить той (Президент – УНІАН) має нести за це відповідальність”.

Він стверджує, що В.ЮЩЕНКО давно міг би вирішити цю проблему.

„Я знаю точно, хто міг би поставити крапку в цьому питанні, і не обкрадати український народ. ...Я був Президентом, і я знаю потік інформації, яку одержує Президент. Він не може не знати, хто спекулює, він не може не знати, хто грає на політичних струнах, він не може не знати, що не потрібно лякати суспільство дефолтами і все таке інше, бо це паніка. Знає? Знає! Чого ж не виконує, коли знає?”, - наголосив колишній глава Української держави.

Л.КРАВЧУК також зазначив, що всі ініціативи В.ЮЩЕНКА призводять лише до прогресуючого обкрадання людей.

„Він не раз зустрічався, не раз брався за це, не раз проголошував суспільству, що він навіть знає, хто займається спекуляцією, називав ці банки – але поки що ніяких змін не відбувається – курс гривні скаче, люди втрачають гроші, людей продовжують обкрадати”, - наголосив Л.КРАВЧУК, навівши приклад: “Якщо десять мільярдів доларів повернути валютного кредиту – це 30 млрд. додаткових гривень люди мають переплатити. Це є елементарна крадіжка”.

 
постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-334882.html
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28


1. Ющенко ніякого відношення до знеціння гривні немає, оскільки в нього просто елементарно немає повноважень ! В країні є НБУ, який прямо відповідає за стан нац. валюти, адже він і тільки він в цій країні має виключне право на емісію грошей та здійснення операцій з іноземною валютою, а також є основним регулятором діяльності банків ! Серед повноважень президента в цій сфері є одне - затвердження голови НБУ, тобто відношення до знецінення гривні він немає !
2. Окрім НБУ, опосередковане відношення до нац. валюти має уряд ! В уряді є така установа як МІН. ФІН., до недавнього часу яке очолював Пензеник - дійсно кваліфікована і професіональна людина. І пані Тимошенко не давала йому проводити належну фінансову політику, зокрема це стосується бюджету, а потім коли побачила, що реально налама дров - зробила його винним ! І саме пані Тимошенко видавала по 1000 грн на руки за колишні втрачені позики Ощадбанку, а це зточки зору економіки - ІНФЛЯЦІЯ !
3. Окрім цього пан Кравчук не врахував світової фінансової кризи, яка основним чином винна у знеціненні нац. валюти, адже впало виробництво металу - основного донора доллара в нашу країну.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

ну то не зовсім так. Правда лише пункт №2


Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Вже Ющенко бакси почав скидати!
Долар і євро на міжбанку падають


Приховано: Показати
Сьогодні на міжбанківському валютному ринку України торги доларом США відкрилися падінням котирувань, що продовжувалося, – 8,4140/8,4675 грн./дол., ціни на російську валюту знизилися – 0,2720/0,2740 грн./рубль, котирування щодо євро-гривні пішли вниз – 12,2610/12,3230 грн./євро.

Як повідомляє фінансова компанія «Інтербізнесконсалтинг», на міжнародному валютному ринку ціни на валютну пару євро-долар продовжують рости – 1,4568/1,4570 дол./євро (у середу - 1,4481/1,4483 дол./євро).

У середу Національний банк України вийшов на ринок з продажем на аукціоні щодо валютної пари USD/UAH з ціною відсікання 8,01 грн./дол.

 
постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-335396.html
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.