Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

У якій валюті Ви у переважній більшості тримаєте свої заощадження?

Українська гривня
- 29 (41.4%)
Американський долар
- 17 (24.3%)
Євро
- 14 (20%)
Російський рубль
- 1 (1.4%)
Фунт стерлінгів
- 1 (1.4%)
інше
- 8 (11.4%)

Всього голосів: 65


Автор Тема: Валюта, готівка, рахунки у банку та інші фінансові питання.  (Прочитано 137779 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


   Сьогодні побачив як на моїх очах посеред робочого дня біля банку міняли на табло курс американського долара (звичайно у меншу сторону). :( Це мене наштовхнуло запитання, а якій валюті зараз в більшості довіряють форумці?
   Також можна в цій темі поговрити і про інші фінансові питання. Наприклад, у якій валюті ви отримуєте зарплату, як саме її отримуєте - готівкою чи на карточку? і т.д.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Хм. Так, як більшість грошей все одно йде на їду, то стараюся гроші відразу тратити. а то що назбирується, тримаю у гривнях "у панчосі".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

а чому доступний тільки один варіант??? я тримаю і в гривні і в долларах!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


а чому доступний тільки один варіант??? я тримаю і в гривні і в долларах!!
Ну розумієш питання стоїть в якій валюті у переважній більшості Ви тримаєте свої заощадження?
Якщо буде потреба, то я відредагую голосування.
Я наприклад також маю у схованці пару доларів і пару євро, але то далеко не визначальна сума, оскільки я отримую зарплату в гривнях, то їх і тримаю доки не потрачу. :)

тримаю у гривнях "у панчосі".
А чо не проголосував за відповідний варіант? :(
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

якось останнім часом не виходить заощаджувати.  ;)
витрачаю швидше ніж приходять, тому такої проблеми не маю.  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Молодец Володь, опередил с темкой! +1 ;)

Да уж, об этом на работе обсуждалась тема, люди нервничают что опять курс упал, но в принципе паники нет, так как официальный курс НацБанка такой как и был, и по всей видимости это опять таки искуственное понижение курса дабы народ массово начал продавать доллары! Это уже не раз было, люди ведуться а кто то на этом богатеет! Сегодня в новостях слышал о том что НацБанк взялся за решение этого вопроса, так как не доволен большой разницой в стоимости покупки доллара в разных обменных пунктах. По этому думаю что вопрос будет решён в ближайшее время! Хотя поволноваться есть о чём! ТАкже у нас сотрудники обратились ко мне с вопросом о том на сколько выгодно держать свои сбережения в виде золота в банках, и процент капает и твёрдая валюта, которая ну не дешевеет уже очень много лет а только наоборот, правда и процент по ниже! У меня просто родственник близкий не буду говорить кто да как но он работает в банковской сфере а вернее один из учредителей новых банков! Всю эту кухню прожевал! В общим как что узнаю новенького отпишусь обязательно! И повода для паники пока не вижу!
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Ну, Віктор, чуть заспокоїв, а то я вже хотів бігти здавати тих пару зелених, шо тримав у шухляді. :pardon
Записаний

beauty

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш

Мені зарплату дають на руки в гривнях. Хоч і нема дуже з чого, але намагаюсь трохи відкладати то на те, то на се.
Щодо падіння долара, то штучно це чи ні, але явно для мене не вчасно. А то я щось собі трохи підзбирила і коли прийшлось їх поміняти, курс якраз впав  :(
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Народ, хто шо чув за доляр? Спускати його зараз за смішну ціну, чи мо ше до осені потримати, бо понадаровували на весілля тих лопухів, тай не знати шо з ними робити? :unknow
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

офыцыйний курс нацбанку буде знижений це гарантыя!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 00:44:43

    Звідки: korotka

перекинь трохи у euro und schweiz frank
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Народ, хто шо чув за доляр? Спускати його зараз за смішну ціну, чи мо ше до осені потримати, бо понадаровували на весілля тих лопухів, тай не знати шо з ними робити?
  Треба було таки тримати доляри до осені. :( Та разом з тим, я хоч і розміняв їх на гривні, але одразу ж потратив гроші на корисні придбання. :)

  У звязку з фінансовою кризою я вирішив допомогти своєму банку через який отримую зарплату. Я частково прислухався до їхнього заклику не знімати готівку, а розраховуватись по безналу, і підключився до системи "Приват.24". Тепер старатимусь проводити максимальну кількість фінансових операцій через інтернет і т.п. Наприклад останнім часом я навіть не спускаючись до банкомату поповнюю свої мобільні рахунки і рахунки своєї жінки.

  Загалом ми рухаємось до цивілізованого світу і там заведено в більшості користуватись сучасними засобами розрахунку, а не банкнотами які затираються. ;)

  Чи ще хтось з форумчан довіряє розрахункам через інтернет? Чи є в когось досвід оплати комунальних послуг по безналу? :)
« Останнє редагування: 12 Листопада 2008, 13:03:39 від syddia »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

готівка готівка і тільки готівка. все інше віртуальне!!! я тільки за готівку!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Валюта, готівка, рахунки у банку та інші фін&
« Прочитано #13 : 12 Листопада 2008, 12:59:28 »

Наприклад останнім часом я навіть не спускаючись до банкомату поповнюю свої мобільні рахунки і рахунки своєї жінки.
мені мобільний банкінг зручніше ніж приват 24.
можна поповнювати рахунок, навіть не підключаючись до Інтернету і будучи далеко від цивілізації, головне щоб покриття було.
наприклад, щоб попвнити свій рахунок на телефоні
відправляємо на номер 10060 смс з текстом
PAYсума поповнення+чотири останні цифри картки.
Докладніше можна почитати на сайті Приватбанку.

Ще у Привата є корисна послуга, після проведення будь-якої операції з вашою карткою, на телефон приходить смс із сумою залишку на рахунку і потраченою сумою. Дуже зручно.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Ще у Привата є корисна послуга, після проведення будь-якої операції з вашою карткою, на телефон приходить смс із сумою залишку на рахунку і потраченою сумою. Дуже зручно.
Я вже давно користуюсь такою послугою. Плата за таке задоволення мізерна - 3 грн./міс, зате легко стежити за своїм балансом на зарплатній карточці. :)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

а хіба не зручніше стежити за готівкою в своїй кишені чи панчосі???
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Готівка в кишені швидше розійдеться. Як викрадуть ту готівку з кишені, то рахуй пропало, а от карточку можна швидко заблокувати. Тепер навіть існує можливість заблокувати карточку через мобільний телефон.

От поїхав ти в якусь глухомань, де ше є покриття мобільного опереатора, але ваучерів поповнення ніде купити. Є пластикова карточка і можна без проблем поповнити мобілу на будь-яку суму. :)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Готівка в кишені швидше розійдеться
Це субєктивне ;)
Як викрадуть ту готівку з кишені, то ра   пропало, а от карточку можна швидко заблокувати.
теж питання випадку, і карточку не завжди швидко заблокуєш.
От поїхав ти в якусь глухомань, де ше є покриття мобільного опереатора, але ваучерів поповнення ніде купити. Є пластикова карточка і можна без проблем поповнити мобілу на будь-яку суму.
якщо є покриття то можна передзвонити знайомим і вони перекинуть гроші на рах!! а контрактні абоненти можуть говорити в мінус. і тим паче якщо ти в глухомані ти з карточки готівку не знімеш. а нал він всюди нал!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

Для мене немає значення нал чи безнал - головне наявність коштів або в кишені, або на рахунках...
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

теж питання випадку, і карточку не завжди швидко заблокуєш.
карточку можна заблокувати смс-кою, практично миттєво.
Цитата: syddia від Сьогодні в 15:19:47
Готівка в кишені швидше розійдеться
Це субєктивне
я теж вважаю, що субєктивне, гроші на картці навпаки легше тратити.

переваги картки в тому, що не завжди зручно носити з собою великі суми грошей.

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)