Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ  (Прочитано 87148 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09

Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #120 : 25 Липня 2015, 18:16:16 »

Ксеню, та ж я не казала, що поступили не правильно. Лиш оті погані слова ріжуть вухо. Ну, але то моя думка. Якщо такі методи допоможуть, тоді нехай так і буде.
Хочеться вірити, щоб
Цитувати (вибране)
не минуло це все йому
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #121 : 27 Липня 2015, 13:53:42 »

О, почалась дискусія..... Я радий, що зміг привернути увагу до цієї проблеми. Дякую за підтримку, зміну карми, і звичайно ж дякую за "тапки". Критика дуже важлива складова дискусії, вона показує інший, не свій погляд на предмет дискусії і дозоволяє переосмислити свої погляди.
Внесу трохи уточнення. Поганими словами того організма там, на ріці, я не називав, хоча хотілось не тільки обізвати. Просто дуже обурила його наглуватість, от уявіть, ви підходите, пояснюєте людині, що це не варто робити, підходять жінки, інші сторонні люди пояснюють йому це, а йому це до лампочки, ще й огризаяться - типу "А де тут пише, що тут мити машину неможна?", Ork пояснює, що відїдь чоловіче від води, бо вся зараза тече у ваду, а відповідає - "А в тебе є документи на газову установку ?", побачивши, що в ОРКа на машині стоїть газова. За того організма вступається його жінка - мати трьох дітей, тесть.... Вони всі вважають його правим, бо..... інші теж миють.... і т.д. І скажіть, як тут змінити їм погляди, суспільну свідомість?...  Це люди, які не визнають своїх помилок... тим більше сімя колишніх/теперішніх ментів. Як їм привити правильну свідомість?...  Ви ж не думаєте, що ми прибігли і одразу почали на них кричати і обзивати? Звичайно спочатку зробили зауваження з аргументами.
Я вважаю що розмови про пережитки комуністичної епохи, необхідність зміни моралі, свідомості і т.д. - пусті балачки. Замість того, щоб писати на папері щось про дії при владі краще написати, як би ви вчинили в схожій ситуації, а потім звіритись з лиском, коли побачите, як хтось наприклад йдучи містом кине обгортку від морозива повз урну. Вияв правильної свідомості хизуванням не вважаю. Вважаю кожен на нашому місці (я був не один) повинен діяти аналогічно. От уявіть, - миє воно машину, а тут сходяться люди - троє, і роблять зауваження, потім ще шестеро, потім ще з десяток.... тоді до нього щось би й дійшло, почав би розуміти, що суспільство проти нього, і інші почали б задумуватись, а так поки нас мало - "воюємо" різними методами. Вважаю, що ніяка влада нам не допоможе, поки не допоможемо собі самі. Взагалі влада - як той цуцик. Спочатку лізе спати в ліжко, потім підрісши гризе тапки, потім лізе на кухню, потім в холодильник, і т.д. Допоки господар не пояснить хто тут головний. Просто треба підняти д.пу і почати щось робити. Як постелиш - так і виспишся. Всі ми хочемо жити краще, давайте зробімо життя кращим. Ніяка влада нам не допоможе, допоки будемо цього просто чекати.... 
Панове krapochka, Рибка, ББА та yurko, наперед перепрошую за критику. В спорі, як відомо, народжується істина. Для того й пишу. Чекаю "тапків" в свою сторону. Дякую Вам за дописи. Всі ми калушани і повинні триматись разом. Ставлення до того організма не зміню поки він не визнає свою неправоту. Своїм вчинком не хизуюсь і почав висвітлення цієї проблеми виключно для того, щоб звернути увагу форумчан на цю проблему і пошук шляхів вирішення. Дякую. :prapor:
 
Записаний

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09

Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #122 : 27 Липня 2015, 14:26:27 »

Цитувати (вибране)
Замість того, щоб писати на папері щось про дії при владі
це я навела як приклад того, що всі хто приходять до влади - змінюються, а до влади - такі ж люди як і ми. От порівняння про цуцика досить влучне. Будь хто стане таки цуциком, дорвавшись до влади. Такий менталітет українців, на жаль.
Цитувати (вибране)
Ви ж не думаєте, що ми прибігли і одразу почали на них кричати і обзивати?
вибачте, подумала якось так  :-[ (з Вашого допису)
Від себе дякую Вам, Hawaets!!! Мабуть і справді потрібна боротьба такими методами. Ще раз пробачте, якщо написала чи подумала неправильно в Вашу адресу.
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #123 : 27 Липня 2015, 15:19:46 »

Такий менталітет українців, на жаль.
Неправильно!
Це загальнолюдська риса.
"Чого пес лиже яйця? Бо дістає!"  >:(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #124 : 27 Липня 2015, 15:21:53 »

От що дійсно є нашою рисою, що на відміну від інших європейців, нас роками привчали ходити строєм і не висовуватися. Тому ми і мовчимо. Тому і дозволяємо різномастим сучим синам нас оббирати і гробити наше здоров'я та й життя в цілому.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09

Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #125 : 30 Липня 2015, 22:31:33 »

Ось сьогодні на Фейсбуці побачила
Цитувати (вибране)
Вони заслуговують того, як живуть!

Накипіло...

Живу за кордоном. Приїхали з чоловіком у гості до моєї мами. Я зібрала близьку рідню на пікнік з шашликом. Вирішили піти в місце недалеко від маминого будинку - красива поляна з озером і невеликим ліском. Усе дитинство і юність я любила гуляти там серед ароматних трав і польових кольорів, купатися в озері.

Пришли на місце. Польові трави перетворилися на жорсткий високий бур'ян, багато місць випалені або закидані пластиковим сміттям. Я була так розчарована! Ми ледве знайшли більш-менш чисту полянку біля озера, прибрали сміття і недопалки, щоб можна було сісти, розвели вогонь в мангалі. Шашлик вийшов смачний, але вид моєї улюбленої поляни мене пригноблював - все таке брудне, жалюгідне. Озеро - і те помутніло. Зайти в нього поплавати я не ризикнула.

Із самого початку я наказала рідним не кидати сміття в траву і кущі, а збирати в спеціальний пакет. Сама перевірила, щоб після нас нічого не залишилося. Вже дуже шкода мені було полянки. І я голосно обурювалася, як можна так загидити місце, де самі ж і відпочивають. На виході з поляни в ста метрах є сміттєві баки - невже так важко туди донести?

Коли ми вже збиралися йти, я виявила, що пакету із сміттям ні у кого в руках немає. Я стала запитувати, у кого він. І мама від мене відмахнулася - мовляв, ми вже викинули. Я сторопіла: "Як викинули, куди"? - "Туди, в очерети. А що, ми самі крайні? Усі там кидають"! Я дуже сильно стримувалася, щоб не матюкатися. Дістати сміття звідти було вже неможливо - він застряг в очереті над обривом.

Я усвідомила велику істину: вони заслуговують того, як вони живуть. Вони заслуговують потресканного асфальту, ліхтарів без ламп, брудних вулиць, смердючих річок, злочинного уряду, жебрацьких зарплат і пенсій. Їм самим плювати на себе, то чом би уряду не плювати на них? Вони самі себе не поважають - хто їх поважатиме у відповідь?

Це не уряд смітить на вулицях і громить дитячі майданчики. Це не президент краде лампочки і дроти. Я більше не вірю вашим скаргам. Земляки, ви самі собі створили пекло, і вам в нім жити. Міняйтеся самі, тоді вимагайте іншого відношення до вас.
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #126 : 31 Липня 2015, 09:54:07 »

От що дійсно є нашою рисою, що на відміну від інших європейців, нас роками привчали ходити строєм і не висовуватися. Тому ми і мовчимо. Тому і дозволяємо різномастим сучим синам нас оббирати і гробити наше здоров'я та й життя в цілому.
селекція  :)
гомосовєтікус
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #127 : 04 Серпня 2015, 00:17:24 »

Ось сьогодні на Фейсбуці побачила
Вот оно че, Михалыч, вот оно че. 100%.  У всіх своїх бідах винні МИ САМІ.
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 00:44:43

    Звідки: korotka
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #128 : 22 Жовтня 2023, 22:00:59 »

https://pbs.twimg.com/media/F8060FoXUAAlS4J?format=jpg&name=large   Річки України напевно сюда.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ