Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: День міста (2012) очима форумців ♥  (Прочитано 9555 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
День міста (2012) очима форумців ♥
« : 27 Травня 2012, 23:34:54 »

Було б дуже приємно якби тут викладали фото з Дня міста 2012  ;) :bouquet:
« Останнє редагування: 27 Травня 2012, 23:44:56 від Tandylight »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
День міста (2012) очима форумців ♥
« Прочитано #1 : 28 Травня 2012, 09:41:46 »

на жаль в День Міста більшість калушан або сидить дома або виїжджає за межі міста. бо витримати навалу гостей з ближніх сіл нереально. я живу біля парку і з самого ранку втік з міста коли ввечері приїхав був в шоці.машин як на автобазарі пяних безліч. правда салют цього року перекрив всі незручності. салют був надпотужний кращий ніж на день нафтохіміка. короче Насалик постарався. кажуть що на проспекті Л.Украінки і бульварі Незалежності, безкоштовно пригощали національними стравами борщ, кулеша , кабанчик. Тобто підготувались до свята дуже серйозно.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
День міста (2012) очима форумців ♥
« Прочитано #2 : 28 Травня 2012, 10:02:31 »

в День Міста більшість калушан або сидить дома або виїжджає за межі міста. бо витримати навалу гостей з ближніх сіл нереально

+100000000000000000000000 :drink
Відповідь від: 28 Травня 2012, 09:44:44
Українську їду здається бойовий гопак роздавав. Принаймні біля пошти.

А на рахунок того бедламу, що твориться в день міста у парку, то це просто нема слів. Треба проводити концерт десь на стідіоні чи ще де інде, а бажаючі побухати на траві хай собі продовжують то робити у парку.

Не надто приємно йти на концерт і щосекунди думати що зараз трапиться. Описувати перелік всіх можливих ситуацій не буду, але дивно було дивитися вчора на людей, що прийшли у парк з дітьми. Дітям там не було на що дивитися. Тобто було, але не варто!
Біля крамниці Шарм, навпроти "Під ясенів" якийсь нестарий чувак з двійком хлопчурів (один у колясці інший десь на рік старший) тупо відливав у напрямку кущів, стоячи прямо на тротуарі. Бодай би хоч за кущі зайшов. Біля "Найстарішого будинку" що і далі продовжує благополучно валитися, відливав трохи старший дядько, теж у кущі, стоячи на тротуарі. При цьому процес "контролювали" його дружина і малолітня донька. Дружина так голосно щось висловлювала, ніби спеціально привертала увагу перехожих.

На площі героїв зранку пахло напівперетравленим пивом з чіпсами. Але батько казав, що порівнюючи з Амстердамом р=після дня народження королеви - то не пахло зовсім  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
День міста (2012) очима форумців ♥
« Прочитано #3 : 28 Травня 2012, 10:03:06 »

і мене не було в Калуші :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

День міста (2012) очима форумців ♥
« Прочитано #4 : 28 Травня 2012, 10:48:19 »

Я був тільки в центрі і то тільки до 15:00 ,бо на четверту на роботу ішов.Були як завжди сувеніри ,вироби з дерева,ковані,вишиванки,походили,подивилися,п'яних ще не бачив.Маю пару фоток,але з мобілки,якість там слабенька то не викладаю.А те що не попав на "другу ріку"не жалію,вони мені і так неподобаються.Мали здається запускати ліхтарики,було таке?хтось бачив?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
День міста (2012) очима форумців ♥
« Прочитано #5 : 28 Травня 2012, 11:07:56 »

Були ліхтарики. Щтук 50 не менше. Деякі злетіли, загасли і почали падати. Вітер як завжди дув у напрямі Вістової
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


kac

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +106/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1185
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 10:04:55

    Звідки: Калуш
День міста (2012) очима форумців ♥
« Прочитано #6 : 28 Травня 2012, 12:54:36 »

мені найбільше сподобався виступ Арсена Мирозяна(сталевий голос країни).
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=Zb3Qsdl9vnM" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=Zb3Qsdl9vnM</a>
Арсен Мирзоян -Спасите наши души-голос країни
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=pHy7zGeFkug" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=pHy7zGeFkug</a>
Арсен Мірзоян - Бувай, малий
Записаний
While (!Life.EOF) {
You.Money+ ;
You.Girls.Add(new Girl(90,60,90));
BeHappy();
}

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
День міста (2012) очима форумців ♥
« Прочитано #7 : 28 Травня 2012, 13:05:38 »

 Уже за скільки років,мені такі "збіговиська" не до душі.Та робота заставляє йти до парку.Звісно,що публіка не вся була адекватна :=),з біотуалетів відходи виливалися аж на траву,п"яних багато,і дехто з них побував "в гостях у казки"-у міцних руках доблесних правоохоронців :) Та я хочу написати за сам концерт.Мені,якщо чесно,не сподобалося декілька речей.Дійство почалося з величезним запізненням-причини не знаю.Знаю,якщо мають почати о 19-ій,то має так бути,а не о 20-ій.Нехай мені вибачає камерний оркестр "Кантабіле",я шаную їх творчість,та їх виступ був лишній.Чому? Не той час,і не те місце для виступу.Публіка в парку це не сприймає.І трохи шкода як і виконавців,так і слухачів.Одні надриваються на сцені,а інші з нетерпінням чекають,коли це закінчиться.І ще одне-що за гурт "Фреш"? Може я не така компетентна в музичному житті країни,та чомусь було дивно слухати такі пісні,як "яблокі на снєгу" :=) Налийте мені сотку коньяку,і я вам таке видам,що будете аплодувати на "біс",та ще й бабло зароблю :=) Певно тре починати сольну кар"єру :=)
Ну ще-пізненько концерт закінчився...Кажуть що о першій тридцять.Я не досиділа,замерзла,спати хочу,зв"язку нема,дітей шукаю.... :o Добре,що ми заздалегідь домовилися де зустрічаємось.На щастя,ми приперлися до хати близько першої всі живі і здорові.І лиш я почала дрімати,як почалися "сипатися" на телефон СМС-"вам дзвонили" :o
 Салют був файнезний,і вогняне шоу київського театру "Шабаш" теж.
 Ось такі мої враження від концерту.Звісно,не для преси ця інформація :!! ;) :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

IxIXIxI

  • Модератор
  • *
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

День міста (2012) очима форумців ♥
« Прочитано #8 : 28 Травня 2012, 13:14:16 »

 Через вищезгадані причини і не тільки я теж не являюсь любителем таких народних гулянь, але в силу обставин таки довелось побути в парку десь з 21.00 до початку виступу Другої Ріки.. Зі всього побаченого приємні враження склали Арсен, Друга Ріка, фаер-шоу, ліхтарики і салют (тільки у мене склалось враження що його якось нелогічно запустили... тобто, прямо під час концерту: блондинкО співає - салют гримить.. можна було б якось урочистіше його виділити в програмі)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
День міста (2012) очима форумців ♥
« Прочитано #9 : 28 Травня 2012, 14:37:52 »

Може ще фото трішки? А?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
День міста (2012) очима форумців ♥
« Прочитано #10 : 28 Травня 2012, 15:29:05 »

Може ще фото трішки? А?
Відливаючих панів?  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
День міста (2012) очима форумців ♥
« Прочитано #11 : 28 Травня 2012, 16:26:09 »

Може ще фото трішки? А?
Не тільки фото, а ще й відео з феєрверком та вогняним шоу (з мене) - але вже завтра(бо сьогодні проводжаю ДДК).
А від ДДК цитую:"Калуське свято найкраще за усі які я бачив - і за Дні Києва чи Франківська(блідо проти Калуша), феєрверк взагалі неперевершений. Стосовно вогняного шоу - приємно здивований - такої краси ще не бачив ніде. Човни у Калуші на озері не течуть(як часто буває у столицях), весла у хорошому стані, у тирі рушниці високої якості, пристріляні...Атмосфера самого свята дуже родинна, тепла. Дівчатка у вас тут просто унікальні. Так і хочеться бути яничаром і красти їх"
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
День міста (2012) очима форумців ♥
« Прочитано #12 : 29 Травня 2012, 01:16:12 »

 Чекала День міста з нетерпіння. Не вдалось багато побачити. На площі не була. Бачила тільки святкових людей за вікном. В парку сподобалось багато. Музика,натовп, святковий настрій......Все якесь було особливе на фоні феєрверків,ліхтариків в небі,приємної музики....Звичайно ж, хоітлось би,щоб його виділили більше і іншою музикою.Та блондинка не дуже поєднувалась з красою нічного неба,вогнів....Було трошки холодно. Натовп. Людей завжди на свята багато. Таке враження,ніби потрапляєш не в Калуш....Переповнені автобуси, багато авто,скрізь люди й водночас майже пусті двори та вулички з самотніми бабусями.
 Я корінна калушанка. Але останні кілька років не була на масових святах. Вже й забула,що може бути весело. А ще - це добра нагода зустріти 20-30(в кожного ця цифра своя) знайомих людей, яких не бачиш по кілька років.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
День міста (2012) очима форумців ♥
« Прочитано #13 : 29 Травня 2012, 06:29:54 »

Відливаючих панів?
ти вже перетворюєшся у діда-бурчуна  :=)
кожні очі бачать, що хочуть. Як не крути це було свято. І як на кожному святі, звичайно було багато позитивного.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
День міста (2012) очима форумців ♥
« Прочитано #14 : 29 Травня 2012, 08:50:44 »

ти вже перетворюєшся у діда-бурчуна

Я не бурчу , я приколююся.

Я ж написав перед тим про Амстердам.

Але то мені вже не звикати, що мене мало хто відчуває і розуміє...
Відповідь від: 29 Травня 2012, 08:20:37
Купа людей з якими спілкувався були задоволені і навіть приємно вражені.
Сподобалося людям таке:
частування, фонтани, ліхтарики, салют. Декому і концерт.
У центрі зранку в понеділок було на диво не страшно багато сміття. Хоч прибиральниць вийшло більше ніж завжди, але справилися би і штатні.
Так що я не бурчу. Все пучком. от лише ще б щось із концертом придумати, бо у парку то вже ніяк по людськи не вийде зробити.
Там люди привикли за роки приходити і бухати. Їх там від всієї маси майже половина таких буде. То ж аби всім було добре, то певно хай собі і далі там так святкують, але під музику (не живу). А концерт було б добре кудись перенести. туди де нема лежачих місць ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
День міста (2012) очима форумців ♥
« Прочитано #15 : 29 Травня 2012, 09:15:33 »

У центрі зранку в понеділок було на диво не страшно багато сміття.
а от у парку був срач аж до вечора не знаю може вже поприбирали але вчора ще було купа сміття. але то моє суб'єктивне адже я живу біля парку)))
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
День міста (2012) очима форумців ♥
« Прочитано #16 : 29 Травня 2012, 12:02:51 »

О. Я думав що феєрверк був не довго, бо бачив лише найпотужніші постріли ті що у кінці били найвище. А тепер
тут http://kalush.info/page/feyerverk-do-dnja-kalusha-video побачив що то був лиш маленький кусочок  :o
« Останнє редагування: 29 Травня 2012, 12:08:50 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
День міста (2012) очима форумців ♥
« Прочитано #17 : 29 Травня 2012, 12:33:00 »

 А ще - це добра нагода зустріти 20-30(в кожного ця цифра своя) знайомих людей, яких не бачиш по кілька років.
Дійсно - це було напевно найприємніше.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
День міста (2012) очима форумців ♥
« Прочитано #18 : 30 Травня 2012, 00:29:14 »

Накінець завантажила відеоролик з феєрверком  :). Старалась зазняти як могла і уміла :-[ аж руки позатерпали тримати їх догори, тож не судіть строго, прийшлось дивитись через об"єктив і лише 2 рази не втрималась і насолоджувалась "навпростець" тож у той момент може і не зовсім влучно йшов сюжет. Просто дуже хотілось і зазняти для форумчат цю красу і водночас - фейерверки - то моя найбільша слабкість - хотілось дивитись на небо не у квадратик.


А вогняне шоу - не получилось відзнти якісно - бо саме шоу затуляла крита будка посередині. Тож, прийшлось півшоу бігати шукати більш вдале місце. Так на певний час стала акробатом - знімала висячи на одній нозі, піднявши фотоапарат поміж вух попереду стоячих глядачів :=). Довго так встояти було важко - тому сюжет рваний получився :(. Пішла вантажити і його
Відповідь від: 30 Травня 2012, 00:18:28
Приховано: Показати
от так починалось для мене вогняне шоу :(

Але за деякий час таки дещо вдалось "спіймати" в об"єктив :) :



Відповідь від: 30 Травня 2012, 00:27:00
За пару годин ще і парочку фото кину :)
Записаний