Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

13 років 9 місяців 15 днів

Автор Тема: Dress-Code  (Прочитано 24440 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

 • Глобальний модератор
 • *
 • Карма +1051/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3130
 • Останні відвідини:
  08 Травня 2019, 21:01:31

  Звідки: Київ
Dress-Code
« : 21 Травня 2012, 15:41:10 »

Свого часу мене ця тема цікавила та й цікавить досі. В чому, куди і як прийнято ходити. Які модні тенденції того чи іншого стилю :) У кого є натхнення, доповнюйте :)
Мені сподобалась ця стаття, то ж вирішила  відкрити тему бо не бачила підходящих.

Цитувати (вибране)
Одяг, як фактор, від якого залежить перше враження
Одяг - ось перше, на що ми звертаємо увагу, побачивши людину вперше. Одяг впливає на сприйняття людини, яка його носить, на стадії першого враження. Особливо велика роль одягу при короткочасних контактах. З одягу починається формування першого враження, навіть якщо через деякий час ми забули, у що людина була одягнена.
При зустрічі з партнером або роботодавцем недбалість і розкутість в одязі може призвести до небажаних наслідків. «Жалюгідний зовнішній вигляд» - одна з перших причин відмови в прийомі на роботу за результатами співбесіди. Наша зовнішність дана нам природою або батьками, і змінити її не в наших силах. Але необхідно пам’ятати, що в діловому спілкуванні на іншу людину діє не стільки прямі й універсальні ознаки фізичної привабливості, скільки непрямі: смак в одязі і доглянутість тіла, а так само ознаки підготовленості до зустрічі.

Вибір стилю одягу сприймається як свідчення того, який у людини образ власного «Я», точніше - яких еталонів-стереотипів вона дотримується, що вважає правильним, пристойним, красивим. Людині «автоматично» приписуються ті якості, які традиційно пов’язуються з одягом, в якій її бачать

На поведінку людини впливає одяг, в який вона одягнена

При сприйнятті людини в уніформі їй автоматично приписується певна роль і очікується відповідна поведінка. Полегшуючи приписування ролі (очікуване суспільством), уніформа обмежує діапазон очікуваних вчинків і з боку того, хто сприймає, і з боку того, хто її носить (так, від людини в білому халаті ми очікує одної поведінки, у військовій формі - іншої; жінка в халаті і фартуху, жінка в діловому костюмі, жінка в бальній сукні і жінка в білизні і мереживних панчохах не тільки сприймається, але і веде себе по-різному).

Вчені з Північно-Західного університету в Іллінойсі (США) тривалий час вивчали залежність поведінки людини від її одягу. Виявилося, що одяг впливає не тільки на нас і нашу поведінку, але й на оточуючих.

Якщо дати двом різним людям однакові халати, але одній людині сказати, що це халат хіміка, а іншій – що це халат художника, їхня поведінка та світосприйняття будуть абсолютно різними.

«Одягаючи діловий костюм, ми не тільки формуємо певне враження на оточуючих, ми також призводимо враження на самих себе» – говорить автор дослідження Адам Галінськи. - «Людина, яка одягнена в діловий костюм, починає переймати якості, які асоціюються з діловим одягом».

Для того, щоб дослідити вплив одягу на людину, дослідники провели експеримент, під час якого добровольцям пропонувалося носити білий халат. При цьому одні учасники експерименту думали, що носять медичний халат, а інші – що халат належить художнику.

Ті добровольці, яким сказали, що на них медичний халат, проявили максимум уваги. Адам Галінськи пояснює це тим, що лікареві необхідно бути уважним.

У свою чергу, ті учасники експерименту, яким сказали, що халат належить художнику, були не настільки уважними, зате проявили свою креативність.

Автор дослідження говорить, що на проведення експерименту його підштовхнув відомий мультфільм «Сімпсони». В одній із серій «Сімпсонів» є епізод, в якому група учнів, одягнених у сіру шкільну форму, веде себе дуже тихо. Однак, після зливи, яка зробила одяг школярів різнобарвною, діти починають вести себе зовсім по-іншому.

«Я подумав про те, що одяг, який ми носимо, має колосальний вплив на нашу поведінку» – говорить Галінськи. - «Одягнувши чорну футболку, ви станете більш агресивним, але якщо ви надягнете халат медсестри, то, швидше за все, ви станете більш милосердним».

У зв’язку з отриманими даними, Адам Галінськи настійно радить добре подумати, перш ніж одягнути той чи інший одяг. Подумайте, які якості можуть стати в нагоді вам сьогодні і тільки після цього, вибирайте, що ви будете сьогодні носити.

На випускний – у білизні і панчохах

На україно- і російськомовних ресурсах Інтернет продовжують обговорювати наряд учениці павлоградської школи № 15 (Дніпропетровська обл.), яка прийшла на випускний практично в нижній білизні. 17-річна Настя Фоменко вразила всю школу, а потім і Інтернет, сміливою сукнею в стилі минулорічної колекції Dolce & Gabbana, але з власним «креативом»: довжина чорної прозорої сукні була мінімальна, а наряд доповнювали чорні панчохи та червоні туфлі. Інтернет-спільнота бурхливо зустріла фото дівчини в епатажній сукні - в соцмережах розгорілися жаркі дискусії: навіщо вона це зробила, куди дивилися батьки, і хто вона після цього. Дописувачі розділился на кілька таборів: багато коментарів містять нецензурну лайку на адресу випускниці та її батьків, ще частина – брутальні пропозиції, дехто підтримує «творчий порив» дівчини, але більшість все-таки обурюється – випускний вечір, за встановленими соціальними і моральними нормами – не подіум для демонстрації еротичного одягу та білизни.


Тримає кругову оборону і її мама Олена Фоменко - вчителька української мови та літератури тієї ж 15-ї школи, хоча події навколо випускного наряду доньки призвели до серцевого нападу. Вона також вважає, що вибір такої сукні був творчим поривом дочки. І не розуміє, чому такий галас викликала саме її дочка. «Мені ж було дуже приємно, що моя дитина після випускного не пішла в кафе пити і курити, а поїхала з батьками додому і відзначила випускний з соком і тортом в тісному колі», - каже Олена Фоменко. А те, що пишуть в інтернеті про вульгарність дочки, вона називає маячнею. «Донька у мене гарна, стежить за фігурою, бігає вранці. Навіть з хлопчиками не зустрічається - на першому плані зараз навчання», - зазначила мати «творчої» випускниці.

Проте Настя Фоменко стала не єдиною, хто «відзначився» відвертістю у випускний вечір. Виявилося, у павлоградської випускниці є «колега» з Рівного. Шоправда, багато хто вважає, що в цьому платті вона виглядає цілком пристойно і скромно. Тим не менш, наряд дівчини також схожий на сукні колекції від Dolce & Gabbana, яка стала такою популярною в Україні.

В обох випадках ми маємо підтвердження того, як одяг може формувати думку суспільства. Питання ж - чим керувалися випускниці, і що приховує їхнє підсвідоме «Я» лишається відкритим…


Символізм одягу

Певні види одягу традиційно асоціюються з певним соціальним становищем, політичною орієнтацією, мірою консервативності поглядів на відносини між статями, ступенем товариськості і т.д. Добре відомо вплив одягу на сприйняття фізичної привабливості і сексуальності людини. Доведено зв’язок одягу з оцінкою таких характеристик людини як: снобізм, боязкість сором’язливість, ставлення до протилежної статі, природність або неприродність. Символізм в одязі пов’язаний із загальним явищем перенесення особливостей зовнішнього вигляду людини на його внутрішній світ. Так, жорсткість одягу символічно асоціюється з фізичною силою, «вертикальність» ліній - з моральною чистотою і стійкістю; щільно облягаючий одяг може символізувати жорсткий контроль людини над собою; вільність і неохайність асоціюються з аморальністю.

Помічено вплив одягу на поведінку того, хто його носить. Через особливості крою і посадки виробу на фігурі, одяг не тільки задає поставу, жести, пози та інші особливості рухів тіла людини, але і мов би диктує певну манеру тримати себе в суспільстві в більш широкому розумінні цього терміна; породжує, як говорили раніше, манеру поведінки. Вибираючи одяг, людина не просто оформляє свою зовнішність, а й визначає стиль своєї поведінки.

Не тільки люди, чия професія передбачає носіння однострою - військові, поліція, прокурори та ін обмежені у виборі одягу. В даний час безвліч людей одягаються відповідно до правил соціального чи професійного співтовариства, дотримуються так званого «дрес-коду». Погодьтеся, прийти на серйозні переговори в спортивному костюмі - щонайменше безглуздо, це викличе настороженість і недовіру. Але також безглуздо з’явитися в співтоваристві байкерів в строгому костюмі з білою сорочкою і краваткою. Про одяг на випускному вечорі мова йшла вище.

Шокують часом відверті наряди наречених під час шлюбних або вінчальних церемоній (проте, в останньому випадку, це ще й свідчить про моральність священиків, які погоджується освячувати шлюб у подібних парах).

Звертають також увагу на відповідність одягу віком і статусом людини. Одяг є своєрідним «соціальним сигналом», свого роду «візитною карткою». Засвоєння неписаних правил того, як треба одягатися, - це невід’ємна частина мистецтва робити кар’єру.

Стереотипи у сприйнятті одягу дуже стійкі: представники ділових кіл та керівники високого рангу вважають за краще так званий консервативний стиль одягу, причому як чоловіки, так і жінки. Це стосується не тільки костюма, але і всіх деталей: певної марки годинників, сумок, запальничок, краваток та іншого. Цим іноді успішно користуються шахраї - людина, на якій добре сидить дорогий строгий діловий костюм сприймається як надійна і заслуговує довіри, у неї незручно запитати документи...

Молодь та представники творчих професій схильні одягом ще раз підкреслити свою індивідуальність, нестандартність і незалежність. Відхилення від цих стереотипів можуть викликати подив і недовіру, ставлення до людини як до «чужинця».

Сильно привертає увагу ступінь охайності одягу. Неохайність і неохайність швидко псують враження, якщо, звичайно, це не спеціальний стиль хіпі. Бідно одягнена людина може викликати співчуття і бажання допомогти, а вкрай неохайна – гидливість...

Отже, порада наостанок: якщо Ви хочете змінити життя – іноді достатньо змінити одяг. Головне – не помилитися з вибором стилю і фасону…

Взято на українському національному порталі.
Записаний

advokat

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +722/-1
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 2145
 • Останні відвідини:
  20 Вересня 2017, 23:20:40

  Звідки: Івано-Франківськ
Dress-Code
« Прочитано #1 : 21 Травня 2012, 16:04:53 »

У нас, які в більшості організацій, є корпоративний кодекс, в якому чітко прописано зовнішній вигляд працівника нашої банківської установи. Звісно ж чітко ніхто корпоративного стилю не притримується (в банківських установах він дуже жосткий), особливо літом в спекотну погоду (тяжко ходити в жару в панчохах і туфлях закритих))). Я б з радістю підтримала ідею створення такої собі уніформи в декілької варіантах, щоб не перетворювати прихід на роботу на вихід на подіум, як дехто з наших працівників.
Знаю, що в банку "Надра" колись вимагали відправляти щоранку фото працівників в повний зріст, з метою контролю за дотриманням корпоративного стилю. Працівники умудрялись нафоткатись наперед і скидувати вже давно підготовлені фото. В ГУ це просікли і кожного ранку дзвонили по відділенням, називали код, ті його малювали на аркуші паперу і з ним мали фоткатись для відправки в ГУ  :=)
Відповідь від: 21 Травня 2012, 16:03:31
Ось відповідна стаття  :)

Дресс-код работе не помеха

http://www.superjob.ua/groups/topics/1963/
Записаний

Гикач

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +137/-14
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 629
 • Найвеселіший форумець 2013
 • Останні відвідини:
  19 Листопада 2017, 10:45:33

  Звідки: Мальдіви
Dress-Code
« Прочитано #2 : 21 Травня 2012, 16:07:30 »

Одяг, як фактор, від якого залежить перше враження
Який примітивізм складати своэ перше враження про людину по її одязі. Той для кого одяг має хоч якесь значення для мене є мавпою недоеволюціонованою
Записаний

yurko

 • Адміністратор
 • *
 • Карма +1206/-13
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 28356
 • Останні відвідини:
  Сьогодні в 15:49:24

  Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Dress-Code
« Прочитано #3 : 21 Травня 2012, 16:10:59 »

Знаю, що в банку "Надра" колись вимагали відправляти щоранку фото працівників в повний зріст,

Це вже просто Пі.............................................................................................


Америка віддихає...


Не дурно той банк в дупі  :=)


А якщо серйозно, то я б звідти втік відразу після впровадження такої фігні.
Записаний
... руϟϟкій мір ...  Cпочатку приходить російська культура, російська мова, а вже за ними – російські війська!
Русские всё вокруг себя называют славянским, чтобы потом всё славянское назвать русским.
—  Карел Чапек

advokat

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +722/-1
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 2145
 • Останні відвідини:
  20 Вересня 2017, 23:20:40

  Звідки: Івано-Франківськ
Dress-Code
« Прочитано #4 : 21 Травня 2012, 16:13:09 »

Який примітивізм складати своэ перше враження про людину по її одязі. Той для кого одяг має хоч якесь значення для мене є мавпою недоеволюціонованою
Тут річ мабуть не в зустрічі по шикарності чи простоті одягу, і негативну думку в зв'язку з цим. А про те, що по манері одягатись про людину можна достатньо сказати :)
Записаний

Гикач

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +137/-14
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 629
 • Найвеселіший форумець 2013
 • Останні відвідини:
  19 Листопада 2017, 10:45:33

  Звідки: Мальдіви
Dress-Code
« Прочитано #5 : 21 Травня 2012, 16:14:52 »

А про те, що по манері одягатись про людину можна достатньо сказати
От хто судить про людину по манері вдягатись , той відстав у духовному і розумовому розвитку
Записаний

advokat

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +722/-1
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 2145
 • Останні відвідини:
  20 Вересня 2017, 23:20:40

  Звідки: Івано-Франківськ
Dress-Code
« Прочитано #6 : 21 Травня 2012, 16:40:00 »

Що за категоричність. Про людину судять за комплексними ознаками))) А не за якимись окремо взятими :) Просто манера одягатись - одна з підказок :)
Записаний

TRITONOS

 • Вісник благих новин
 • *
 • Карма +600/-8
 • Offline Offline
 • Повідомлень: 944
 • Останні відвідини:
  23 Травня 2020, 18:52:53

Dress-Code
« Прочитано #7 : 21 Травня 2012, 17:37:05 »

Ще підмітив досить цікаву річ: дівчатка - підлітки хочуть показати себе старше і натягують якісь балахони, розмалюють губки (там якись мейк-ап чи як воно називається) і ходять на дискотеки. Ось наприклад прийшов хлопець "відірватись" від тяжких робочих буднів на дискотеці. Йому може дуже хочеться сексу. Він пробує підшукати партнерку. Ось і дівчинка - з вигляду років 18-19 (хоча насправді 16 або менше). Танці,випивка,тоалет,"акт спарювання",ранок,міліція,КПЗ,стаття "Згвалтування неповнолітньої", увязнення на пару років. Міліцію не хвилює чи то було по обоюдній згоді чи ні - факт на ліцо. Ось хлопчина сидить і думає як він умудрився так облажатися. Ось хочу вже я піти купити цигарки. Як прийду у футболці і якихось штанях то не продають навіть у сільському магазині а якщо вдіну курточку шкіряну, футболку або рубаху, чорні джинси і туфлі то навіть у Гостинному сигарети відпускають (не говорю вже про лікеро-горілчані вироби). І якось вправду сказано було: "Зустрічають по одёжці, провожають по уму"
Записаний

TRITONOS

 • Вісник благих новин
 • *
 • Карма +600/-8
 • Offline Offline
 • Повідомлень: 944
 • Останні відвідини:
  23 Травня 2020, 18:52:53

Dress-Code
« Прочитано #8 : 21 Травня 2012, 21:24:36 »

Записаний

Гикач

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +137/-14
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 629
 • Найвеселіший форумець 2013
 • Останні відвідини:
  19 Листопада 2017, 10:45:33

  Звідки: Мальдіви
Dress-Code
« Прочитано #9 : 21 Травня 2012, 22:48:10 »

"Зустрічають по одёжці, провожають по уму"
Доречі хто цей брєдовий вислів придумав ?
Записаний

TRITONOS

 • Вісник благих новин
 • *
 • Карма +600/-8
 • Offline Offline
 • Повідомлень: 944
 • Останні відвідини:
  23 Травня 2020, 18:52:53

Dress-Code
« Прочитано #10 : 21 Травня 2012, 22:53:27 »

Доречі хто цей брєдовий вислів придумав ?
То наш братський український народ  :prapor:
Записаний

Гикач

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +137/-14
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 629
 • Найвеселіший форумець 2013
 • Останні відвідини:
  19 Листопада 2017, 10:45:33

  Звідки: Мальдіви
Dress-Code
« Прочитано #11 : 21 Травня 2012, 23:01:34 »

А конкретніше , хто саме з народу ? Ну не могли всі разом придумати.
Записаний

Alexander

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +670/-5
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 3342
 • Останні відвідини:
  28 Серпня 2020, 09:03:47

  Звідки: kalush
Dress-Code
« Прочитано #12 : 21 Травня 2012, 23:05:38 »

то народна мудрість :) така як -баба з возу кобилі легче :=)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

romashkin

 • Admin
 • *
 • Карма +730/-5
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 6891
 • Останні відвідини:
  Сьогодні в 15:36:42

  Звідки: пр. Л.Українки
Dress-Code
« Прочитано #13 : 21 Травня 2012, 23:16:55 »

Доречі хто цей брєдовий вислів придумав ?
це древня народна мудрість і не тільки українська.
а взагалі, краще спершу запитатись в Гугла, щоб не виглядати невігласами.  ;)
Записаний
Якщо Вас ні разу не називали хунтою, бандерівцем, фашистом, карателем, укропом, порохоботом - задумайтесь, може Ви не така вже й хороша людина. ;)

Tandylight

 • Глобальний модератор
 • *
 • Карма +1051/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3130
 • Останні відвідини:
  08 Травня 2019, 21:01:31

  Звідки: Київ
Dress-Code
« Прочитано #14 : 22 Травня 2012, 12:34:01 »

Є свої перегиби, як з Надрами, але думаю що  усі ці моменти придумали вже після того...як люди самі не змогли зрозуміти як і куди і в чому. Уявіть собі з іншого боку, що Ви приходите у Банк а до Вас виходить двівчинка з голим пупцем с пірсингом у резинових капцях з диким макіяжем і нігтями що мають декілька сантиметрів стразів сваровськи на собі..і повірте такі випадки бувають..Але люди які намагаються залучити ну наприклад в той таки банк клієнтів щоб взяти їх гроші і в тому числі з них дати зарплату тим таки робітникам прекрасно розуміють що такими працівницями від банку можна лише відлякати... Я колись також працювала у місці де є такий собі етичний кодекс. Так зокрема прописувалось не ходити у одежі з яскравими назвами марки чи "дизайнера" як то "Гучі" чи АДІДАС :) на все пузо :) Не одягати туфлі з відкритим носком і п♥яткою ( ну цей момент відверто ігнорувався літом як і панчохи), але прпипустимо якщо ти приходив у джинсах ти отримував зауваженя від відділу кадрів і власне могли і зняти з зарплати, хоча не чула щоб до цього доходило..Трохи раніше, та й зараз ще можна побачити але вже не так повально, така проблема була в судах....Помічники та секретарі суддів, ходили на роботу у відритих блискучих босоніжках на платформі і 12 см шпильці, при цьому у джинсах з відкритими ямочками на попі і майках з виваленими грудьми...Не знаю мені це як мінімум смішно, але насправді викликає жаль, що і вони і їх начальство абсолютно непритомне якщо таке допускає

ТОму не згідна що зустрічати по одежці це примітивізм. Примітивізм це не одягнутися як належить. Відповідно до місця.

Інше питання якщо ти не маєш можливості ( фінансової), але навіть у тому випадку ти можеш підібрати елегантні ( ну чи залежить від дрес коду) більш дешевші речі відповідно до твого бюджету
Відповідь від: 22 Травня 2012, 12:24:06
Це до дрес коду не відносить, але моя донька досі від враженням після того як ми півтора гоини прочекали менеджера в Приватбанку який бипоміняв її картку на нову..Поки ми сиділи...це можна було просто згоріти зі стида..Одна дівчина поруч дуже старано жуючи жувачку намагалась пояснити клієнту режирм використання рахунку..ібуло аж боляче слехати коли вона російською "срЕдства!" виговорювала як "средствА!"...Ну невже отримуючи вищу освіту( економічну певне навіть) ніхто неміг їй сказати що так говорити неправильно...Потім ця ж "леді" встала і на весь зал з свого місця загарлапанила щось на кшталт: " Ніно Григорівно, Ви мені не позитчите 200 гривень!!!!" ...але то ліричний відступ, хоча вважаю що це ланцюжики одного цепу ;) невихованості..

Стільки є матеріалів і можливостей вчитися і бачити все в режимі онлайн,слідкувати за еталонами, що називається, мати навіть телепрограми про те,  як купити речі економ варіанту,на гаманець кожного і виглядати при цьому елегантно ніби від дизайнера,  люди нехтують цим і приркиваються, що головне душа
Записаний

Доктор Хаос

 • Старожил
 • ****
 • Карма +67/-1
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 268
 • Мля..
 • Останні відвідини:
  07 Червня 2019, 11:49:54

  Звідки: м. Київ
Dress-Code
« Прочитано #15 : 22 Травня 2012, 14:21:30 »

http://www.adme.ru/gazprom/firmennyj-stil-gazproma-62921/
Встречают по одежке провожают по уму.
Відповідь від: 22 Травня 2012, 14:20:25
Я думаю должны быть определенные ограничения. Вы же не пойдете в театр в джинсах.
Записаний

advokat

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +722/-1
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 2145
 • Останні відвідини:
  20 Вересня 2017, 23:20:40

  Звідки: Івано-Франківськ
Dress-Code
« Прочитано #16 : 22 Травня 2012, 14:47:29 »

Дехто, мабуть, і в одних сімейних трусах допускає парадно-вихідний варіант  :=)
Записаний

Гикач

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +137/-14
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 629
 • Найвеселіший форумець 2013
 • Останні відвідини:
  19 Листопада 2017, 10:45:33

  Звідки: Мальдіви
Dress-Code
« Прочитано #17 : 22 Травня 2012, 18:33:53 »

Труси і галстук цілком допустимі для парадно вихідного варіанту , якщо людині так подобається то чому б ні ? 
Відповідь від: 22 Травня 2012, 18:27:23
Це до дрес коду не відносить, але моя донька досі від враженням після того як ми півтора гоини прочекали менеджера в Приватбанку який бипоміняв її картку на нову..Поки ми сиділи...це можна було просто згоріти зі стида..Одна дівчина поруч дуже старано жуючи жувачку намагалась пояснити клієнту режирм використання рахунку..ібуло аж боляче слехати коли вона російською "срЕдства!" виговорювала як "средствА!"...Ну невже отримуючи вищу освіту( економічну певне навіть) ніхто неміг їй сказати що так говорити неправильно...Потім ця ж "леді" встала і на весь зал з свого місця загарлапанила щось на кшталт: " Ніно Григорівно, Ви мені не позитчите 200 гривень!!!!" ...але то ліричний відступ, хоча вважаю що це ланцюжики одного цепу  невихованості..
Бачите вам не подобається поведінка дівчини , то ваші проблеми а не її , ідіть в інший банк , хто вам мішає ? Тій дівчині ітак добре чому вона має підстроюватись під вас ?
« Останнє редагування: 22 Травня 2012, 19:17:58 від Гикач »
Записаний

Tandylight

 • Глобальний модератор
 • *
 • Карма +1051/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3130
 • Останні відвідини:
  08 Травня 2019, 21:01:31

  Звідки: Київ
Dress-Code
« Прочитано #18 : 26 Травня 2012, 02:04:50 »

Труси і галстук цілком допустимі для парадно вихідного варіанту , якщо людині так подобається то чому б ні ? 
Бадєбіл...
Відповідь від: 26 Травня 2012, 02:03:15
Бачите вам не подобається поведінка дівчини , то ваші проблеми а не її , ідіть в інший банк , хто вам мішає ? Тій дівчині ітак добре чому вона має підстроюватись під вас ?
То її проблеми, Гикачу, а не мої, я прийду іншим разом, можливо і в іншйи банк, а її в інше місце не візьмуть так і бичкою залишиться..

Записаний

Лалія

 • Модератор
 • *
 • Карма +964/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3210
 • sol ∞
 • Останні відвідини:
  22 Квітня 2016, 19:30:58

  Звідки: Калуш
Dress-Code
« Прочитано #19 : 26 Травня 2012, 10:25:24 »

Тенді  :bouquet:
Записаний