Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Ви знаєте що таке

ЛСД
- 23 (6.4%)
амфетаміни
- 20 (5.5%)
екстазі
- 25 (6.9%)
трамадол
- 20 (5.5%)
марихуана
- 29 (8%)
гашиш
- 25 (6.9%)
морфін
- 18 (5%)
кодеїн
- 11 (3%)
опіум
- 25 (6.9%)
героїн
- 27 (7.5%)
кокаїн
- 25 (6.9%)
клофелін
- 22 (6.1%)
метадон
- 13 (3.6%)
тіопентал
- 3 (0.8%)
сібазон
- 6 (1.7%)
алкоголь
- 36 (9.9%)
нікотин
- 34 (9.4%)

Всього голосів: 36


Автор Тема: Наркотики ведуть у пекло  (Прочитано 52944 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Наркотики ведуть у пекло
« : 16 Березня 2008, 22:18:54 »

Наркотики змінюють світогляд людини, призводять до моральної деградації людини, а потім і до повної руйнації особистості.

Наркоманія! Скільки смертей за цим словом, скільки болі, скільки поламаних життів? Дуже багато! І не відомо, скільки ще життів заберуть із собою в пекло наркотики!

До Вашої уваги також голосування. Хто знає (чув) про існування, дію і наслідки вживання таких наркотиків, той може вказати всі 17 пунктів.
« Останнє редагування: 16 Березня 2008, 22:51:08 від doktor-maks »
Записаний
When doctors differ who is to decide?
Перше повідомлення / Продовження теми 

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Наркотики ведуть у пекло
« Прочитано #40 : 05 Серпня 2009, 11:59:40 »

З наступного тижня починає свою роботу стаціонарний реабілітаційний центр.
Звертайтеся за телефонами: 8-093-941-03-12, 8-093-846-45-44
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Наркотики ведуть у пекло
« Прочитано #41 : 06 Вересня 2009, 19:09:58 »

Наркотики змінюють світогляд людини, призводять до моральної деградації людини, а потім і до повної руйнації особистості.

Наркоманія! Скільки смертей за цим словом, скільки болі, скільки поламаних життів? Дуже багато! І не відомо, скільки ще життів заберуть із собою в пекло наркотики!

До Вашої уваги також голосування. Хто знає (чув) про існування, дію і наслідки вживання таких наркотиків, той може вказати всі 17 пунктів.
почитай Кастанеду. головне відношення до наркотиків і те що ти від них хочеш отримати. взагалі наркотики це назва за якою закріпився нгативний стереотип. чому мексіанці наприклад. вживають речовини для досягнення просвітлення чи для розуміння незрозумілого ??? просто в них відношення інше.у нас вживають наркоту тільки для того що б поторчати.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Наркотики ведуть у пекло
« Прочитано #42 : 06 Вересня 2009, 22:45:44 »

вживають речовини для досягнення просвітлення чи для розуміння незрозумілого
Після такого "просвітлення" наступає затемнення, потім нова доза для досягнення "просвітлення", потім доза збільшується...
Наркотик, особливо важкий, викликає у людини стан "малосольного огірка". Попробувавши 1 раз, навіть після 10-20 років абстиненції, хворобливий потяг до переживання "просвітлення" може проявитись. Як огірок, будучи хоча би трішечки засоленим, вже ніколи не буде свіжим.
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наркотики ведуть у пекло
« Прочитано #43 : 06 Вересня 2009, 23:16:17 »

Мені майже байдуже чи дійсно ведуть наркотики до пекла. Я бачив до чого вони ведуть навіть якщо того пекла і нема.

Наркотиками є і алкоголь і тютюн. Дехто ними вважає чай і каву, для декого ними є солодощі чи м'ясна їжа.

Якщо людина свідомо і за власним бажанням позбавляє себе здоров'я і життя, то про безсмертну душу вона тим більше не думатиме.

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Наркотики ведуть у пекло
« Прочитано #44 : 07 Вересня 2009, 08:46:55 »

Після такого "просвітлення" наступає затемнення, потім нова доза для досягнення "просвітлення", потім доза збільшується...
Наркотик, особливо важкий, викликає у людини стан "малосольного огірка". Попробувавши 1 раз, навіть після 10-20 років абстиненції, хворобливий потяг до переживання "просвітлення" може проявитись. Як огірок, будучи хоча би трішечки засоленим, вже ніколи не буде свіжим.
ну я мав на увазі не всі наркотики . звичайно кокс чи гєра чи щось штучне це дійсно погано. просто не можна все сприймати однобоко. наркотик значить погано . вибач але ставлення наших людей(західна культура) до життя і їх цінності, формують певний стереотип що до наркотиків. повторюю не все можна назвати наркотиком.
Наркотиками є і алкоголь і тютюн.
звичайно . +1 це ще гірші наркотики ніж конпля чи амфітамін.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Наркотики ведуть у пекло
« Прочитано #45 : 22 Жовтня 2012, 23:44:55 »

Багато чого можна додати в голосуванні:
Субітекс, джефф, Вінт, тропікамід, все це стопроцентово крутилося-крутиься в Калуші, це не нове....
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
Наркотики ведуть у пекло
« Прочитано #46 : 23 Жовтня 2012, 22:13:56 »

інтересно що би було якби зїсти всі наркотики зразу ?
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Наркотики ведуть у пекло
« Прочитано #47 : 23 Жовтня 2012, 22:25:13 »

Наркотиками є і алкоголь і тютюн. Дехто ними вважає чай і каву, для декого ними є солодощі чи м'ясна їжа.
Вважати можна. Але наркотики, як на мене ті речовини, які викликають незворотнє привикання і незворотні процеси в організмі. При потребі людина може відмовитись від кави чи паління і досить швидко організм сам від них очиститься. А от від дії героїна, наприклад - ніколи. Тому що зміни йдуть уже на клітинному рівні. Тут я згідна з  
Як огірок, будучи хоча би трішечки засоленим, вже ніколи не буде свіжим.

Відповідь від: 23 Жовтня 2012, 22:18:35
Щоб бути точнішою полізла у Вікіпедію:
Цитувати (вибране)
Нарко́тик (от греч. ναρκωτικός — приводящий в оцепенение) — согласно определению ВОЗ — химический агент, вызывающий ступор, кому или нечувствительность к боли. Термин обычно относится к опиатам или опиоидам, которые называются наркотическими анальгетиками.[1][2]

Наркотики используются:

как сильные анальгетики в медицинских целях;
для получения удовольствия (смотри статью Рекреационное использование психоактивных веществ);
для достижения состояния изменённого сознания при религиозных обрядах, гадании и т.п. (смотри статью Энтеоген).
Зачастую в медицине и юриспруденции термин «наркотик» используют не вполне точно, в расширенном понимании, обозначая им все нелегальные психоактивные средства вне зависимости от их фармакологии.
Чай, кава, алкоголь, тютюн і т.д. не викликають зміни свідомості і суттєво не обезболюють . Тобто, при них можна казати не як про справжній наркотик, а лише як про речовини з можливою наркотичною дією.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Наркотики ведуть у пекло
« Прочитано #48 : 23 Жовтня 2012, 22:30:00 »

скажіть ви курите, чи мали справу з алкоголіками? держава допомагає заробляти тютюновим та алко компаніям на здоровї нації. від тютюну та алкоголю гине набагато більше людей ніж від гери чи коксу. та сигарети і алкоголь не забороняють. а придумують всякі написи. насправді владі легше керувати деградованою нацією. а ви наркотою лякаєте
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Наркотики ведуть у пекло
« Прочитано #49 : 24 Жовтня 2012, 03:33:52 »

скажіть ви курите, чи мали справу з алкоголіками?
Мала. Знімала у кінченого алкаша кімнату...Дуже неприємно, м"яко кажучи. Але не смертельно...Тим більше, що він був досить тихим алкашем за виключенням викриків у гарячці. Якби не його алко-друзі терпіти можна було б.
Пасивних курців насправді гине більше ніж самих курців. Я вживаю алкоголь - по днях народженях, святам. Якщо хочу. Так само легко можу і не вживати. Палити також кидать за день. Це не рівноцінний приклад наркоманії, яка 100% знищує людину. А наркоман у відключці - самий жорстокий вбивця. Людину в стані алкогольного(це ж тимчасове) сп"яніння можна привести до тями чи зупинити навіть словом. Нарика - ні. Алкаші і курці в основному лише себе труять, а наркомани - убивають в першу чергу наших дітей хоча б своїми зараженими покиданими навколо шприцами.
Не можемо викорінити наркоманію - давайте відведемо для них якийсь притон за межами міста - хай там роблять що хочуть. І нам примарний спокій, і міліції не в ущерб.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Наркотики ведуть у пекло
« Прочитано #50 : 24 Жовтня 2012, 08:01:59 »

Мала. Знімала у кінченого алкаша кімнату...Дуже неприємно, м"яко кажучи. Але не смертельно...Тим більше, що він був досить тихим алкашем за виключенням викриків у гарячці. Якби не його алко-друзі терпіти можна було б.
безцінний досвід. от якби серед ваших родичів були алкаші і не мирні а такі що вам би хотілось їх прибити, може б ви по іншому ставились до алкоголю і алкоголіків.
Пасивних курців насправді гине більше ніж самих курців.
теж незрозуміла фраза.особливо на фоні цієї.
Алкаші і курці в основному лише себе труять
ви визначтесь чи гинуть пасивні чи труять себе. зрештою запитайте будь якого курця кого він труїть. і почитайте статистику скільки людей помирає від сигарет.
Це не рівноцінний приклад наркоманії, яка 100% знищує людину.
ну раз вам не підходить рак горла чи цироз печінки, то давайте розглянем приклад туберкульозу чи сніду чи гепатит. всім ким вас можуть заразити в лікарні. і держава на вас наплює ще й винними зробить. ви говорите про речі про які знаєте тільки по шприцах на сходовій клітці. 
А наркоман у відключці - самий жорстокий вбивця. Людину в стані алкогольного(це ж тимчасове) сп"яніння можна привести до тями чи зупинити навіть словом. Нарика - ні.
якби ви розуміли то таких дурниць не писали б нарки в основному пасивні. і агресивні якраз тільки коли потрібна доза. алкаші агресивні завжди. більшість побутових злочинів вбивств відбувається саме після розпивання.
не подумайте що я за нарків. просто давайте будем справедливі. нарки такіж хворі як тютюно чи алко залежні. чому держава не заборонить алкоголь і тютюн котрі вбивають значно більше людей. чому ви не осуджуєте ментів котрі криють бариг. чому не осуджуєте аптекарш котрі бачать біду , але думають тільки про власне збагачення. вам легше звинуватити хворих які самі собі вже допомогти не можуть. лиш би не бачити їх. що б вони не заважали вам .
я також ганяю нарків з свого двору. але цим проблему не вирішиш. вони  всього лиш перейдуть у інший двір а потім у інший і так поки не згниють десь.
на мою думку потрібно що б держава цим займалась серйозно і так само з сигаретами і алкоголем
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Наркотики ведуть у пекло
« Прочитано #51 : 24 Жовтня 2012, 09:58:30 »

інтересно що би було якби зїсти всі наркотики зразу ?
тобі би зустрівся зі справжнім гикачем    :evil:=)
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Наркотики ведуть у пекло
« Прочитано #52 : 24 Жовтня 2012, 15:47:04 »

може б ви по іншому ставились до алкоголю і алкоголіків.
Я їм не симпатизую аж ніяк. Моє ставлення до такого - вкрай негативне. А до наркоманії - меганегативне.

теж незрозуміла фраза.особливо на фоні цієї.
Цитата: Сонечко+ від Сьогодні в 03:33:52
Алкаші і курці в основному лише себе труять
В основному - це значить, що зараз у громадських місцях все таки стараються як не заборонити, то розмежувати курців і некурців. Тому страждають від курців, в основному ті, що вимушені знаходитись із людиною, що палить довший час в одному приміщенні. Хоча і тут є кілька варіантів - наприклад просто попросити не палити. (Попроси не колотись нарика :=))
 
то давайте розглянем приклад туберкульозу чи сніду чи гепатит. всім ким вас можуть заразити в лікарні.
Так, життя взагалі небезпечна штука(с)
більшість побутових злочинів вбивств відбувається саме після розпивання.
Не сперечаюсь. Алкоголізм - зло. Але навіщо, говорячи про одне зло кивати на інше? У світі багато зла, але це не значить, що від цього потрібно закривати очі на наркоманію.
нарки такіж хворі як тютюнозалежні
Та ні - все таки не такі ж. Далеко не такі.
чому ви не осуджуєте ментів котрі криють бариг. чому не осуджуєте аптекарш котрі бачать біду , але думають тільки про власне збагачення. вам легше звинуватити хворих які самі собі вже допомогти не можуть.
Звідки такий висновок :o? Я осуджую таке явище як наркоманія. І таке явище як корислива "байдужість" відповідних органів. За аптекарш сказати важко (вони жінки, слабкі жінки і тому часто безпечніше їм дати ніж створити ситуацію, коли тебе пристукнуть і все одно заберуть ті "ліки"). Значить вартує наймати охорону не лише у банки і супермаркети. А забезпечити аптекам державну охорону. Особливо у нічний і вечірній час.
на мою думку потрібно що б держава цим займалась серйозно і так само з сигаретами і алкоголем
На мою - також. А як "заставити" чи промотивувати держоргани? :unknow
Значить прийдеться з наслідками цього смертельного явища боротись поки що якось самим. Просто треба тоді це робити більш масштабно і організовано. Не просто ганяти нариків. А знайти ту структуру яка ними згодиться зайнятись. Давайте відводити їх у протестантські церкви - у них багато прихожан, які мали б мати велике бажання мати ще більше прикладів чудесних справ від Бога. У нас і Свідки Єгова, і Євангелісти, І Адвентисти\П"ятидесятники, і Баптисти, і ....На всіх матеріалу для чуда вистачить.Може цинічно. Але НЕМА КОМУ займатись "цими хворими". Значить треба замінити наркодиспансери на духовні установи. Все одно вони, як я розумію ще НІКОГО не вилікували. Навіщо тоді на них тратити кошти? Краще вже зробити з них наркопритон закритого типу. Хочеш колотись - колись. Але там, а не по всьому місту.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Наркотики ведуть у пекло
« Прочитано #53 : 24 Жовтня 2012, 18:50:13 »

Я їм не симпатизую аж ніяк. Моє ставлення до такого - вкрай негативне. А до наркоманії - меганегативне.
а для мене тотожні.
В основному - це значить, що зараз у громадських місцях все таки стараються як не заборонити, то розмежувати курців і некурців. Тому страждають від курців, в основному ті, що вимушені знаходитись із людиною, що палить довший час в одному приміщенні.
тільки в кафе і то не всюди))
варіантів - наприклад просто попросити не палити. (Попроси не колотись нарика
признаюсь ніразу не бачив як мажуться нарки. і не хочу. тому і уявити собі таку картину не можу. і думаю на цьому форумі таких мало.
Так, життя взагалі небезпечна штука(с)
отож і кожен сам вибирає як собі його вкоротити.
Не сперечаюсь. Алкоголізм - зло. Але навіщо, говорячи про одне зло кивати на інше? У світі багато зла, але це не значить, що від цього потрібно закривати очі на наркоманію.
я всього тільки намагаюсь пояснити що ви звертаєте увагу на одне зло , в той же час не звертаєте увагу на інше можливо гірше.
Та ні - все таки не такі ж. Далеко не такі.
о так куріння це мабуть найгірший наркотик.
Звідки такий висновок ? Я осуджую таке явище як наркоманія. І таке явище як корислива "байдужість" відповідних органів. За аптекарш сказати важко (вони жінки, слабкі жінки і тому часто безпечніше їм дати ніж створити ситуацію, коли тебе пристукнуть і все одно заберуть ті "ліки"). Значить вартує наймати охорону не лише у банки і супермаркети. А забезпечити аптекам державну охорону. Особливо у нічний і вечірній час.
писав вже в іншій темі дивіться в корінь зла.
Хочеш колотись - колись. Але там, а не по всьому місту.
давайте робити все вище вказане з тими хто пє в скверах чи курить на зупинці?! Юрко дав ідею. але її реально втілити в життя тільки коли будуть реальні докази. наприклад з фотіком вистежити ментів котру кришують і зафіксувати. і то нема гарантії. що справі дадуть хід. а найголовніше хто буде з фотіком вистежувати ментів?! у всіх свої проблеми. тому....
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Наркотики ведуть у пекло
« Прочитано #54 : 26 Квітня 2013, 18:26:13 »

Люблю слуxати такі свідоцтва, Дякую Богові за кожного такого чоловіка
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=CLOyWYXwyE8" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=CLOyWYXwyE8</a>
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Наркотики ведуть у пекло
« Прочитано #55 : 04 Серпня 2014, 05:45:31 »

 :( :( :(
Записаний

chaeman

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 21:32:08

    Звідки: Калуш
Наркотики ведуть у пекло
« Прочитано #56 : 14 Січня 2016, 12:37:06 »

Да, это реально проблема, на самом деле от нее без лечения не избавится.У меня знакомый проходил реабилитацию тут http://polinar-clinic.com/services/rehabilitation/, это заняло кучу времени и было очень не легко. Тут лучше раньше начинать лечение чем забивать на него.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Наркотики ведуть у пекло
« Прочитано #57 : 21 Січня 2016, 20:52:59 »

і тут уже спамери появились   :o

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Наркотики ведуть у пекло
« Прочитано #58 : 21 Січня 2016, 20:56:56 »

то не спамер , то реклама
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наркотики ведуть у пекло
« Прочитано #59 : 21 Січня 2016, 21:07:31 »

Одні продають коноплю - інші пропонують лікування  :=)

То мені нагадало дев'яності, коли та ж кантора різала скло і вибивала вікна  :dopovid
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.