Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Відпочинок в м.Калуш і не тільки...  (Прочитано 372167 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #360 : 18 Вересня 2012, 10:56:10 »

Правила Путешествий от Пауло Коэльо

 1. Избегай музеев. Совет может показаться абсурдным, но давайте подумаем: когда ты находишься в чужом городе, не интереснее было бы узнать его настоящее, чем его прошлое?
 Люди чувствуют себя обязанными ходить по музеям, потому что им с детства прививали этот способ соприкосновения с культурой. Конечно, важно ходить в музеи, но но ты должен знать, что ты хочешь увидеть, иначе ты будешь покидать их с чувством, что ты увидел пару очень важных вещей для своей жизни, но сам не знаешь каких.

 2. Ходи в бары. Именно там можно увидеть жизнь города. Я не имею ввиду дискотеки, а те места, где встречаются местные, пьют, говорят о Боге и вселенной и всегда открыты для беседы. Просто купи себе газету, сиди с ней и наблюдай за приходящими и уходящими. Если кто-то затевает разговор, вступай в него, если даже тема покажется не интересной. Ты не увидищь красоту дороги, если будешь смотреть на неё через приоткрытую дверь.

 3. Будь открыт. Лучшими гидами являются местные. Они всё знают, гордятся своим городом, но не работают на агентство. Просто выходи на улицу, выбирай человека, задавай ему вопрос типа: как пройти? Если это не удатся с первым, получится со вторым, и тогда, я уверяю, ты найдёщь замечательное сопровождение на целый день.

 4. Путешествуй один или, если ты замужем или женат, с партнёром. Только так можно по-настоящему покинуть свою страну. Если ты путешествуешь группой, ты только симулируешь путешествие в другую страну, при этом продолжаешь говорить на своём языке, следуещь указаниям гида и больше думаешь о болтовне в группе, чем о том месте, в которое ты приехал.

 5. Не сравнивай. Ничего не сравнивай: ни цены, ни чистоту, ни качество жизни, ни транспорт. Ничего! Ты путешествуешь не для того, чтобы доказать, что ты живёшь лучше. Знакомься с жизнью других и находи то, чему ты можешь у них научиться.

 6. Осознай, что тебя все понимают. Если ты даже не говоришь на языке этой страны, не бойся: я бывал во многих странах, где не мог изъясняться при помощи слов, но всё равно везде находил помощь, получал важные советы и даже находил друзей. Некоторые боятся просто заблудиться во время путешествий, если будут одни. Достаточно просто иметь в кармане визитки отеля и в крайнем случае воспользоваться такси, и сунув визитку под нос водителю.

 7. Не делай слишком много покупок. Трать деньги на такие вещи, которые тебе не придётся носить: билеты в театр, посещение ресторанов, экскурсии. В наше время глобального рынка и интернета можно купить всё и не оплачивать при этом перевес.

 8. Не пытайся проехать мир за один месяц. Лучше остаться четыре или пять дней в одном городе, чем посетить пять городов за неделю.
 Город можно сравнить с капризной женщиной, которой требуется время, чтобы показать себя со всех сторон и дать себя соблазнить.

 9. Путешествие - это приключение. Генри Миллер сказал: лучше открыть для себя незнакомую церковь, о которой раньше никто не слышал, чем отправиться в Рим и чувствовать себя обязанным посетить Сикстинскую капеллу. Сходи и туда, но поблуждай по переулкам, почувствуй свободу и найди то, о чём ты сам ещё ничего не знаешь и что, может быть, изменит твою жизнь.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #361 : 18 Вересня 2012, 12:47:36 »

Були у "Під ясенами"

Гамали стейк з лосося із відварною картоплею.

І лосось  супер і картопелька смачніша ніж вдома.

Сподобалося ДУЖЕ!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


veron

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 161
  • Останні відвідини:
    05 Квітня 2018, 13:18:39

Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #362 : 18 Вересня 2012, 14:13:53 »

треба буде спробувати :)

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #363 : 06 Жовтня 2012, 13:32:56 »

АУ форумчани, знайшла щойно на Фейсбуці повідомлення від Володимира Сакулича:

Організовуємо екскурсійну поїздку по Львівських фортецях. 20 грн. за автобус. Виїзд завтра 8-30 год. (м.Калуш). тел. 099 42 65 365
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #364 : 22 Жовтня 2012, 22:06:32 »

Вже не вперше була в ів-франківській піцерії pаpеrоcіnі (здаеться,правильно написала ;) ) і знову залишилась задоволена :) вона на 100 м. Цікавий,простий інтерер. Коротке,цікаве,італійське ніби меню. Смачно. Швидко. Гарне обслуговування. Чисто. Ціна піци приблизно від 40 грн. Фішка сезону-гарбузове меню (кажу зразу:не пробувала-не фанат)
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #365 : 23 Жовтня 2012, 16:48:06 »

pаpеrоcіnі
:) Caffe E Vino «Peperoncino»
Непоганий заклад. Піцца смачна  :good
Відповідь від: 23 Жовтня 2012, 16:47:12
Опис: Затишний заклад на центральній вулиці міста, що готує смачну піцу та інші страви швидкого харчування. Прекрасна атмосфера, що панує у закладі, притягує щодня велику кількість відвідувачів, які і створюють комфорт при перебуванні у піцерії.
Кількість місць: 60
Кухня: італійська
Меню: м’ясне, пісне, вегетаріанське, карта вин, кавова карта, чайна чарта, десерти
Послуги: Wi-Fi, TV-екран, кондиціонер, взяти з собою, тераса, зона для некурців
Фонова музика: блюз, джаз, італійська (поп)

Відповідь від: 23 Жовтня 2012, 16:47:36
м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 43
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #366 : 04 Листопада 2012, 22:16:16 »

для цього випадку є офіціант якій усе розкаже і покаже..а фотки в меню це уже давно не модно...повір..
Може і не модно, але зручно. А от чи буде вам і нам зручно, якщо я через кожні 15 хв кликатиму офіціанта, щоб пояснив, що входить у певну страву і запропонував те, чого я не пробувала. І пояснювати про те, чого я не пробувала думаю також не модно і безкінечно. Тобто, у такі ресторани без анотації до страв треба ходити тоді, коли знаєш ТОЧНО яку саме страву ти хочеш. А такої у них немає :(. Я, наприклад, часто не знаю - чи м"ясо я захочу чи рибку. А поки офіціант збивчиво розповідає про 10 страву я забула, що входить у перші 9. Чи вистачить їм терпіння по 5-15 разів, не відходячи від столика повторювати склад усіх страв (ну, може за кожен раз на 1 менше)? Так модно? А якщо буде багато відвідувачів. То не стереотип поламано, а зручність для обох сторін закладу на жаль. У мене погана пам"ять і я перед тим як замовити страву перечитую меню від початку до кінця по кілька разів. Така незручність для мене суттєва. І не тільки для мене.
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #367 : 05 Листопада 2012, 08:18:29 »

Якось був в Пек1н1 , дуже виручають фото в меню , бо 1хн1й переклад на англ1йську дуже не зрозум1лий. Хоча 1 фото не дуже допомогли - побачли на фото фруктовий салат на десерт , з вигляду все нормально , але принесли фруктовий салат п1д майонезом. Або справжн1 мисливськ1 сосиски солодк1 на смак. Так що фото виручають , але ....
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #368 : 06 Листопада 2012, 09:14:01 »

С отками,крутяк було би.Сам як у Киеви був,вибирав меню,подобався такий вибир.Хоч бачиш що мають принести. )))
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #369 : 06 Листопада 2012, 11:15:53 »

Точно, тим більше, що в Калуші таке не практикують - бояться поламати ще неіснуючі стереотипи...І не задумуються, що "стікати слюньками" поки дуплиться офіціант насптупного разу просто не захочеться - клієнт вибере може і простіший, але ЗРОЗУМІЛІШИЙ заклад. Хоча - "на кожен товар - свій покупець". Є ще ж така категорія в яку потрапили ми - "цікаво як там, ще ж не були", "а давай ще раз приколемся".
Записаний

MmMaklaut

  • Початківець
  • *
  • Карма +1/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 29
  • Останні відвідини:
    08 Квітня 2014, 00:06:06

    Звідки: Калуш
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #370 : 24 Листопада 2012, 01:13:08 »

там дуже смачно, справді дуже 
І це ФАКТ! :good
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #371 : 11 Січня 2013, 10:43:33 »

Чужими очима http://valse-boston.livejournal.com/644413.html     :drink
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #372 : 11 Січня 2013, 12:23:19 »

Точно, тим більше, що в Калуші таке не практикують - бояться поламати ще неіснуючі стереотипи...І не задумуються, що "стікати слюньками" поки дуплиться офіціант насптупного разу просто не захочеться - клієнт вибере може і простіший, але ЗРОЗУМІЛІШИЙ заклад. Хоча - "на кожен товар - свій покупець". Є ще ж така категорія в яку потрапили ми - "цікаво як там, ще ж не були", "а давай ще раз приколемся".
В Франківську вже практично не залишиось закладів без фото-меню. Дуже полегшує вибір страви  :)
Відповідь від: 11 Січня 2013, 12:15:46
Вже не вперше була в ів-франківській піцерії pаpеrоcіnі (здаеться,правильно написала  )
Ще досить непогана піцерія по вул. Вовчинецька (здається №24). VIVA ITALIA, біля закладу макет пізанської вежі (для орієнтиру). Піцу готують в печі, тоненьке тісто, як я люблю. Ще є PIRATOS по вул. Шопена (бічна вуличка, навпроти Статуправліня, що по вул. Василіянок). В Франківську взагалі дуже багато закладів повідкривалось. Хороший паб ПІНТА на 100-метрівці (якби ще не було галасу), великий вибір пива та закусок. А в підвальному приміщенні піцерії viva italia, відкрили паб Лепрекон, сподобався тим, що частенько по суботам хлопець на електронній гітарі відомі рок-баллади виконує  :good
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #373 : 11 Січня 2013, 12:24:58 »

Була "Під ясенами" . Непогано. Кава добра. Інтер,єр і музика не дуже. Просто посидіти вдвох там не комфортно
Записаний

italyano

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 82
  • Останні відвідини:
    09 Липня 2017, 12:41:46

    Звідки: Дзвонарська
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #374 : 22 Січня 2013, 18:51:07 »

Я також був у Києві...НІ...Калуш ліпший, тут спокійніше  :prapor:
Відповідь від: 22 Січня 2013, 18:46:05
Під ясенами офіціянт раз за разом підходив до нас, питав чи потрібно щось, може шось ше замовите, трошки набридало так собі, футбол літом навіть ліпше в палатці дивитися як на мене, там атмосфера ліпша, а як голо то які крики були є шо згадати,матчі Динамо К. в ЛЧ - ГОЛ !!! Вся палатка кричить, радіє )) :prapor:
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #375 : 22 Січня 2013, 19:53:49 »

Якось був в Пек1н1 , дуже виручають фото в меню
У Франківську у "Мангалі" таке практикують. Деколи страва одним своїм оформленням уже викликає бажання замовити її. От від цього справді слюнки течуть :). Бо склад страви на моє слюновиділення мало впливає, я людина "візуального", а не слухового сприйняття :)
Записаний

italyano

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 82
  • Останні відвідини:
    09 Липня 2017, 12:41:46

    Звідки: Дзвонарська
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #376 : 22 Січня 2013, 20:14:54 »

Спасибі, буду знати ше одну кафешку, кажеш де вона в ІВ.-Ф.
З вигляду може бути як цукерка нацяцькована, а в сиредені *омно.  =))
Мені шоб вигляд був стандартний і щоб не викликав обриду а ГОЛОВНЕ смак, щоб дійсно було видно за що дав гроші.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #377 : 22 Січня 2013, 20:38:07 »

а ГОЛОВНЕ смак
Ну, по тому, що тобі офіціант розкаже про склад страви справжнього смаку ти не відчуєш, як і по картинці. Але слюньки потекти можуть :) Тут раніше йшлося про те, що у меню не подається анотація до страв, бо клієнт має стекти слиною, слухаючи про її вміст. От я і пояснюю від чого вони справді можуть потекти, а від чого -одні незручності, особливо, коли багато клієнтів. Краще той час витратили б на швидкість обслуговування. Ну, це так - особисто моя думка як потенційного\капризного клієнта
Записаний

italyano

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 82
  • Останні відвідини:
    09 Липня 2017, 12:41:46

    Звідки: Дзвонарська
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #378 : 22 Січня 2013, 20:41:59 »

І твоя думка співпадає з моєю  ;)
Записаний

віталіквіталік

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2014, 11:29:12

    Звідки: проспект
Відпочинок в м.Калуш і не тільки...
« Прочитано #379 : 27 Січня 2013, 19:05:05 »

Доброго дня калушани.Ось відгук про мої походеньки по саунах ,може комусь стане в прогоді.САуна троян-басейн 3 на 3 примірно вода тепла ,2 душі парілка 100 градусів точно.ціна 100грн за годину було нас шестеро --300грн за 3 години .ну ніби все як у людей.Це в жодному разі не реклама
Відповідь від: 27 Січня 2013, 18:52:32
їдем далі.Сауна майдан -біля парку.парілка 100 гадусів ,басейн великий може 10 на 4не міряв ну реально великий ,чистий,вода циркулює,на другому поверсі джакузі.ціна 100 грн за год були 2 год =200грн .МЕні сподобалось- знову скажу це не реклама просто моє враження
Записаний