Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Друк фото  (Прочитано 42136 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Друк фото
« Прочитано #20 : 16 Липня 2012, 10:04:39 »

Напевно оператором фотодруку працював?

Напевно ;)
Відповідь від: 16 Липня 2012, 09:38:52
Скажу вам про тести, ще з досвіду друку на аналоговій машині, на цифровій мабуть воно вже більш досконало продумано.

Тест і відповідно калібрування - обовязкова процедура при прийомі зміни. Перед друком весільних фото чи фото професіоналі, та фото великого розміру тести робилися знову.

Для орієнтації скажу ще таке, що ото плавання по кольорах відбувається не лише і не стільки через реактиви, скільки через коливання температури і як наслідок коливання світлової температури лампи. І ото коливання ДУЖЕ рідко спричиняло зміни у кольорах більші за 1 -цю. (Одиниця то міра корекції фото по кольорах і світлу).

Що ж до цифрових фото, то як я вже бачу з власного досвіду (друку власних фото), то всі граблі виходять коли оператор починає щось коригувати. Тобто на автоматі виходить практично те, що на екрані монітора. А от якщо на-коректували - то виходить таке, як хотів оператор :=)

Ну а щодо монітора, його кольорових налаштувань і суто фізичних властивостей - то тут теж не все просто.

Якщо у вас справді класний монітор - то він може й передає те, що є насправді, але якщо то монітор скажімо від ноута - то там дуже далеко до правди.

Нормальний монітор я бачив від Aple. Виглядав приблизно так http://www.maccentre.ru/pics/newspics/garantie%202%20ans%20520x350.gif

Модель на жаль не записав, бо був просто пришиблений якістю зображення  :o

Вдома маю ноут і монік Філіпс. Різниця відчутна по кольорах.

Тому якщо вам залежить на якості кольору ваших фото - треба вибрати одну лабораторію, одного оператора ( з яким ненависаюсе познайомитися і просто попросити не вносити поки що корекцій у ваші фото), зробити тестову серію фото і відкалібрувати по них монік в плані ЛЕГКОЇ корекції кольорів у протилежний бік до тих, що вилізли на фото.



Відповідь від: 16 Липня 2012, 09:57:53
Кольорів є 3 основних і 3 допоміжних:

R - червоний    протилежні їм (допоміжні) - голубий
G - зелений                                              - пурпурний
B - синій                                                  - жовтий

Якщо у вас вийшла фотка занадто червона то потрібно зробити налаштування монітора по кольору так, щоб фото на моніторі стало червонішим (фактисно, щоб стало таким, як на фотографії. Тоді при корегуванні фото в фотошопі, ви зробите його менш червоним (таким, як би хотіли його бачити) і на фото вийде те ж саме.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Друк фото
« Прочитано #21 : 16 Липня 2012, 14:57:54 »

скажу ще від себе, мабуть ні один найякісніший монітор не відобразить точно те саме що на фото, тому що він світиться, фото ні. Тому яскраві кольори (оранжевий, голубий, салатовий) все одно на фото будуть тусклішими ніж на моніторі.
Відповідь від: 16 Липня 2012, 14:56:18
І ще багато залежить від того, де ви на ці фото дивитесь і при якому освітленні, при різному освітлені і фото будуть різними.
Записаний

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Друк фото
« Прочитано #22 : 16 Липня 2012, 19:53:39 »

При вході в Барвінок можна здати фотографії зробити.Недорого шось біля гривні за фотку.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Друк фото
« Прочитано #23 : 07 Грудня 2012, 15:43:26 »

Для хакерів,гіків і придвінутих юзвєрєй інформація буде не цікава  :) ,а для тих хто думає ,що інтернет придумали для того щоб існували ОДНОКЛАСНИКИ раджу поцікавитися наступною інформацією.

І так, вірус Penetrator :=)
 (цитувати) Вот небольшая инфа про этот вирус:

Интересуетесь как восстановить файлы после вируса Penetrator (Пенетратор)? Название этого вируса от английского слова penetrate - проникать, проходить, пронизывать, внедряться со шпионскими целями.

Существует легенда о происхождении вируса Penetrator (Пенетратор). Якобы, российский студент был отвергнут своей девушкой и решил отомстить ей, написав этот вирус, а заодно и всем пострадавшим от его деструктивных действий.

Что делает Penetrator?
Все фотографии (.jpg) заменяются новым изображением с надписью Penetrator
Файлы .bmp, .png, .tiff вирус «не трогает»
Аудиофайлы, видеофайлы, файлы Word, Excel и PowerPoint уничтожаются

У вируса Penetrator (Пенетратор) нет «привязки» к конкретной дате - он начинает портить файлы сразу после запуска.

Тот факт, что Penetrator (Пенетратор) не просто удаляет файлы, а именно перезаписывает пользовательские оригиналы, делает практически невозможным восстановление потерянной информации.

Для чого я описую тут ці страшилки?,просто раджу людям найкращі і найцінніщі свої фото по старинці друкувати і тримати їх в альбомі.Крім того що в альбомі їм не загрожують віруси,перегортаючи альбом з друзями ,за філіжанкою запашної кави,ви зможете приємно провести час.

До речі ;)якісно і недорого зробити фото ви можете тепер  і на "стройбазі" в торговому домі "Ягідка"навпроти технікуму.
Вартість цифрового фото формату 10х15 всього 1.20. :) 
« Останнє редагування: 07 Грудня 2012, 16:04:14 від DVania »
Записаний

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина
Друк фото
« Прочитано #24 : 08 Грудня 2012, 23:40:34 »

Не подскажите с пленки еще делают фотки?сколько стоит?И еще вопрос можна фотки с пленки записать на диск?
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Друк фото
« Прочитано #25 : 09 Грудня 2012, 00:48:22 »

Роблять ще і з плівки,але друк вже йде через цифрову машину.Вартість з плівки 10x15 -1 грн. І оцифровувати плівку теж можна,правда ціну я не пам'ятаю треба уточнити.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Друк фото
« Прочитано #26 : 12 Грудня 2012, 14:13:47 »

2012, 13:57:50[/size]
Не подскажите с пленки еще делают фотки?сколько стоит?И еще вопрос можна фотки с пленки записать на диск?
Оцифровка була 40 коп.за кадр,думаю нічого не змінилося не мав як уточнити.Як що щось пишіть в приват.
Взагалі кого цікавить друк фото якісно і недорого,може звертатися в фотовідділ Торгового Дому "Ягідка",або на вул.Винниченка ТЦ "Перлина"(біля кафе"Нива")

крім цього там можна зробити :ксерокопії,фото на документи,друк текстів,ламінування ну тд.тп.
Записаний

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина
Друк фото
« Прочитано #27 : 13 Грудня 2012, 13:48:51 »

Роблять ще і з плівки,але друк вже йде через цифрову машину.Вартість з плівки 10x15 -1 грн. І оцифровувати плівку теж можна,правда ціну я не пам'ятаю треба уточнити.
Спасибо,а может еще подскажите где ремонтируют фотики в Калуше?
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Друк фото
« Прочитано #28 : 13 Грудня 2012, 13:54:16 »

На жаль я не в курсі :unknow ,може в Сако.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Друк фото
« Прочитано #29 : 13 Грудня 2012, 14:45:42 »

У Калуші краще не ремонтувати.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Друк фото
« Прочитано #30 : 13 Грудня 2012, 15:41:34 »

Цитувати (вибране)
Спасибо,а может еще подскажите где ремонтируют фотики в Калуше?
там де мобілки треба питати, але якщо фотоапарат дорогий то краще в сервісний центр
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Друк фото
« Прочитано #31 : 18 Квітня 2013, 13:39:03 »

Акція
Всім форумчанам знижка на друк фото
цифрове фото 10х15 всього за 1 ! гривню.
звертайтеся в приват  :)
« Останнє редагування: 18 Квітня 2013, 13:45:20 від DVania »
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Друк фото
« Прочитано #32 : 19 Червня 2013, 14:42:32 »

Тримати на компі чи друкувати.

Згадайте, наприклад, як проходили свята з приводу всяких днів народження - якщо це не закінчувалося масовим відходняком, обов'язково все переходили до перегляду сімейного альбому. Фотографії завжди було притаманне якщо і не почуття прекрасного, то прагнення до нього, бажання задокументувати не просто особи, але думки, емоції та події, щоб потім згадати і поностальгувати. «А ось дядько Саша! - Ну треба ж, який він тут молодий »- приблизно такі репліки чулися від дорослих у такі моменти.
А що зараз гостям покажете ви? Екран комп'ютера розміром 26 дюймів по діагоналі? І щоб всі дивилися одне і те ж, просто тому, що ви не потрудилися надрукувати фотографії хоча б з відпусток за останні три роки? Ні, порада «зайди на мій фейсбук, я там фотки виклав», звичайно, доречна, але чи є у вас впевненість, що людина так і зробить? У кращому випадку, подзвонить завтра і запитає, як вас знайти на фейсбуці, щоб відмазатися, що був. Паперова версія накладає певні зобов'язання по перегляду.

Фотографія сьогодні все більше йде в комп'ютер - це навіть не стільки сумно, скільки небезпечно. Якщо ви не крали у інших людей час, можливо, і не зрозумієте, скільки воно коштує. Я так робив, і не один раз - я навіть свій час вбивав, а зараз із задоволенням витратив би ті хвилини на щось інше. Уявіть, що ваш фотоархів «на гвинті» раптово накриється, а Seagate або WD потім відмовляться просто тому, що термін гарантії на вінчестер - один рік, і ніяких претензій на вашу «п'ятирічну купу мотлоху» приймати не будуть. Відновити фотографії буде більш проблематично.

Не треба забувати, до речі, що фотограф - це людина, яка робить фотографії, тобто, у нього процес не закінчується клацанням і редагуванням картинок. Він планомірно записує їх на диск (складує на вінчестері, бекапить на іншому, організовує), відправляє на друк, передає замовнику чи моделі в надрукованому вигляді. Все, що ви побачили на екрані, не варте і виїденого гроша - у кожного екран свій, а надрукованому кадру калібрування вже не потрібне, воно просто є. Це приблизно як суперечка про RAW і JPEG - один RAW можна проявити десятком способів і стилів, а JPEG являє собою вже відбувся, проявлений кадр. Природно, обидва вони недороблені, поки не буде друкованої версії, в якій кадр повинен постати перед глядачем - оцінка повинна бути прив'язана до чогось, і фраза «подивися на моєму моніторі, там краще» те саме що пропозиції «на, глянь моїми очима, потім віддаси ». Тому, якщо ви знімаєте фотографії, обробляєте їх, але потім вони не йдуть далі вашого сайту, ви не фотограф, принаймні, несправжній. Надрукуйте, подивіться самі, вам сподобається. Один мій знайомий фотограф взагалі фотографію сприймає тільки після того, як надрукував (фотографія, говорить «повинна лягти на папір»). Напевно, тому його фотографії не просто дивляться, але і люблять (лають, сперечаються з приводу, хвалять - у кожному разі, вони не залишають байдужими).

Фотографія стає фотографією тільки в надрукованому вигляді.

Решта - лише попередні етапи. До речі, у надрукованій фотографії, якщо вичавити сенс зі сказаного вище і систематизувати, є купа переваг перед кадром на вашій флешці або в папці комп'ютера. Таким чином, надрукована фотографія:

Знаходить закінчений вигляд і тільки в такому вигляді може бути оцінена (так виходить розуміння, чого варті шуми, стосовно до конкретного формату, а не просто так, того що поговорити хочеться).
Чудовий спосіб бекапа домашнього архіву, якщо роздати їх батькам, друзям і т.д. Фотографії на дисках і будь-яких носіях далекі від входження у вічність - сучасна болванка CD / DVD, в самих запущених випадках живе не більше півтора року, а випадки трохи краще коштують дорожче. Вінчестери вилітають рідше, але страждають ще й другою проблемою - на великих швидше збирається мотлох, який неможливо розібрати.
Цікава до перегляду гостями з нагоди їх появи у вашому домі.
Має неповторний присмак минулого, яке хочеться згадати і доторкнутися до нього.
Не втрачає актуальності і з роками проглядається без прив'язки до хронології (на відміну від цифрових альбомів, які через пару років застарівають).
Матеріальна, в порівнянні з закодованою в одиниці з нулями цифровою.
Показує ваш рівень як фотографа і збільшує шанси на продаж.
Накладає відповідальність за її якість і мотивує на користь його підвищення.
Може бути повішена на стінку в рамці, завдяки чому стане прикрасою вашого будинку.
Друкуйте фотографії, друзі
© Родіон Ковенькін(переклад з російської)
« Останнє редагування: 19 Червня 2013, 15:42:40 від DVania »
Записаний

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Друк фото
« Прочитано #33 : 19 Червня 2013, 16:00:31 »

Я прийшла робити фотки раз була а мені сказали шо на флешці нема нічого.Але були.Сказали шо може я сама стерла.А не може такого бути шо то вони стерли?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Друк фото
« Прочитано #34 : 19 Червня 2013, 16:59:55 »

Вони то хто? Д-Ваня?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Друк фото
« Прочитано #35 : 19 Червня 2013, 17:37:33 »

Та ну,думаю я тут ні до чого.asin а ви перевіряли чи на вашій флешці щось є перед тим?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Друк фото
« Прочитано #36 : 19 Червня 2013, 17:43:18 »

Я через те і написав, що думаю, що то про Сако. Але пані asin так написала, що виходить, що однозначно про Тебе ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Друк фото
« Прочитано #37 : 19 Червня 2013, 17:49:00 »

Ні то я в фотоательє йшла :) та й не перевіряла .Але знала шо на ній має бути папка з фотками.Треба було вибрати.Може де дітиска і стерли.Але всяке думаю може і там стерли ненароком а сказали шо небуло.Бо у нас як лиш що то зразу сама винувата.Як нема інтернету то зразу маєте віруси.Так все лиш би ни на себе.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Друк фото
« Прочитано #38 : 19 Червня 2013, 17:51:53 »

 :) діти тепер "продвінуті"
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Друк фото
« Прочитано #39 : 20 Червня 2013, 10:38:59 »

я друкую у ДВані  :)  формат 30 х 40 см.
проблем не мав :good
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..