Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

13 років 2 місяці 18 днів

Автор Тема: Друк фото  (Прочитано 33347 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Dron

• Користувач
  • **
  • Карма +11/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Останні відвідини:
    07 Червня 2018, 16:01:06

Друк фото
« : 21 Квітня 2012, 16:17:23 »

Скажіть будь-ласка де в Калуші найякісніше друкують фото?
Записаний

DVania

• Ветеран
  • Карма +963/-2
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Друк фото
« Прочитано #1 : 21 Квітня 2012, 16:57:14 »

Я в приват Вам написав.Найякісніші фото друкують в "Ромашці" це фотостудія в Івано-Франківську ,але у них є пункти прийому в Калуші.
Записаний

Dron

• Користувач
  • **
  • Карма +11/-0
  • Останні відвідини:

Друк фото
« Прочитано #2 : 19 Травня 2012, 22:41:54 »

Може хтось знає назву фотолаби на якій друкують в Сако?
Записаний

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1204/-13
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:54:36

Друк фото
« Прочитано #3 : 20 Травня 2012, 09:29:36 »

Сако друкує у Сако. Назву фотомашини може? А для чого воно вам? Чи Норіцу чи Аґфа, різниці нема. Найбільша різниця в папері, реактивах і руках оператора.

В ту саму фотомашину можна заливати реактиви від Кодак, і папір від Кодак ставити, а можна від Коніки чи Фуджі (папір).

Пересічний користувач навіть маючи для порівняння фото з одного кадру не завжди побачить різницю, а вже котре фото "краще" - точно не відрізнить. Бо критерій "краще" переважно субєктивний. Обєктивно ж краще те фото, яке найближче до реалу.
А тут інші граблі. Ви бачили фото на моніторі фотоапарата і на моніторі вашого компа. Кожен з них має певні налаштування і якості, від яких показує кольори дещо по своєму.
Тому моя вам порада. Беріть тестове фото, здавайте у кілька фотолаб, порівнюйте результат.
Але і то вам не дасть певності, бо наступного разу у тій же лабі вам можуть надрукувати чуть інакше.
Для того фотохудожник чи просто фотограф якому залежить, завжди додає зразок.

Звичайні ж фото (дні народження, "як ми бухали на річці", день міста, моя подорож) друкуються без ніяких зразків, з мінімальною корекцією. Так і має бути. 
Записаний
... руϟϟкій мір ...  Cпочатку приходить російська культура, російська мова, а вже за ними – російські війська!

DVania

• Ветеран
  • Карма +963/-2
  • Останні відвідини:

Друк фото
« Прочитано #4 : 20 Травня 2012, 09:57:25 »

Я я,натюрліх  :) ,фотки це дуже суб'єктивно
Записаний

vover

• Ветеран
  • Карма +197/-5
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:32:54

Друк фото
« Прочитано #5 : 20 Травня 2012, 12:19:08 »

Цитувати (вибране)
Знаю, а що потрібно? :)
Записаний

Dron

• Користувач
  • **
  • Карма +11/-0
  • Останні відвідини:

Друк фото
« Прочитано #6 : 20 Травня 2012, 15:31:02 »

Цитувати (вибране)
Знаю, а що потрібно? :)

Потрібно цифровий профіль,  або хоча б назву машини.
Записаний

Dron

• Користувач
  • **
  • Карма +11/-0
  • Останні відвідини:

Друк фото
« Прочитано #7 : 20 Травня 2012, 19:15:41 »

Сако друкує у Сако. Назву фотомашини може? А для чого воно вам? Чи Норіцу чи Аґфа, різниці нема. Найбільша різниця в папері, реактивах і руках оператора.

В ту саму фотомашину можна заливати реактиви від Кодак, і папір від Кодак ставити, а можна від Коніки чи Фуджі (папір).

Пересічний користувач навіть маючи для порівняння фото з одного кадру не завжди побачить різницю, а вже котре фото "краще" - точно не відрізнить. Бо критерій "краще" переважно субєктивний. Обєктивно ж краще те фото, яке найближче до реалу.
А тут інші граблі. Ви бачили фото на моніторі фотоапарата і на моніторі вашого компа. Кожен з них має певні налаштування і якості, від яких показує кольори дещо по своєму.
Тому моя вам порада. Беріть тестове фото, здавайте у кілька фотолаб, порівнюйте результат.
Але і то вам не дасть певності, бо наступного разу у тій же лабі вам можуть надрукувати чуть інакше.
Для того фотохудожник чи просто фотограф якому залежить, завжди додає зразок.

Звичайні ж фото (дні народження, "як ми бухали на річці", день міста, моя подорож) друкуються без ніяких зразків, з мінімальною корекцією. Так і має бути. 

Корекції мені не потрібно, просто хочеться щоб фото на моніторі відповідало зробленому фото на папері (за умови що монітор правильно від калібрований) і не важливо чи це пянки-гулянки чи худ. фото. Зі всіх в Калуші де робив найбільша схожість в сако. Фото трішки жовтіші ніж на моніторі. Наскільки знаю то марку хімії чи паперу не міняють кожного дня. Всюди де друкував то був Fujifilm CrystalArchive.
Записаний

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1204/-13
  • Останні відвідини:

Друк фото
« Прочитано #8 : 21 Травня 2012, 08:29:29 »

Як я чув, Кодак банкрут. Тому тепермабуть всюди (крім Коніки) буде папір і хімія від Фуджі.

По кольорах, як я вже і казав, ніхто Тобі нічого спеціально ніде не буде налаштовувати. Вибираєш де найближче до того, як ти хочеш і там друкуєш. Максимум можеш свій монік відстроїти у кольори протилежно до тих що вилазять після друку. (Якщо жовтить, робиш фото синішим, тоді з друку вийде норма).
Але чесно кажучи то трохи мазохізм. Бо двоє людей бачать те саме фото по різному.
Записаний
... руϟϟкій мір ...  Cпочатку приходить російська культура, російська мова, а вже за ними – російські війська!

vover

• Ветеран
  • Карма +197/-5
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:32:54

Друк фото
« Прочитано #9 : 21 Травня 2012, 12:45:05 »

Цитувати (вибране)
Але чесно кажучи то трохи мазохізм. Бо двоє людей бачать те саме фото по різному.
Ну приблизно настроїти все одно треба, а невелике відхилення хіба експерти побачать
Записаний

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1204/-13
  • Останні відвідини:

Друк фото
« Прочитано #10 : 21 Травня 2012, 13:43:02 »

Потрібно цифровий профіль,  або хоча б назву машини.

Не знаю що чоловікові скаже слово "Noritsu"
Відповідь від: 21 Травня 2012, 12:50:39
Цитувати (вибране)
Вопрос: я напечатал фотографии, но изображение на бумаге сильно отличается от того, что я видел на своем мониторе.
Ответ: Здесь существует определенная проблема. Дело в том, что исходя из разницы в физических свойствах отображения цвета на фотобумаге и экране монитора, 100%-го соответствия получить практически невозможно. Кроме того, это может быть связано еще и с тем, что цветопередача фотомашины не соответствует цветопередаче Вашего монитора. Для того, чтобы добиться такого соответствия, необходимо сделать один-два отпечатка «без коррекции», при этом Вы увидите, как на фотобумаге выглядит исходное, необработанное изображение, а затем произвести настройку своего монитора при помощи программных средств типа Colorific или Adobe Gamma, либо при помощи аппаратно-программных средств типа COLORTRON.
Вопрос: я хочу сам заниматься цветовой коррекцией своих фотографий. Для этого мне нужен цветовой профиль вашей фотомашины. Где его взять?
Ответ: Стандартных профилей для фотомашин FUJI Frontier не существует. В фотомашинах Frontier для обеспечения точного цветового соответствия используется метод автоматической калибровки фотобумаги по эталонным отпечаткам цветовых образцов и серой шкалы при каждой замене рулона бумаги. После печати такого отпечатка, он помещается в автокалибратор, который корректирует цветопередачу машины с учетом результатов печати тестового отпечатка. Операция повторяется до тех пор, пока тестовый отпечаток не выйдет с эталонно чистыми цветами и эталонно нейтральной серой шкалой без какого-либо цветового оттенка. Все эти поправки вносятся в стандартный для фотомашины профиль sRGB. Так что вам необходимо подстроить цветопередачу Вашего монитора под отпечаток машины и работать в пространстве профиля sRGB.

Короче, все як я вже і радив.
Відповідь від: 21 Травня 2012, 12:53:18
Повірте Dron, вам наперед доведеться:
1. Запастись терпінням і що ще важливіше здоровою долею пофігізму.
2. Звести до мінімуму спілкування з персоналом фотостудії (як би то дивно не звучало, але так краще для Вас, персоналу і навіть фотки в середньому теж будуть кращі  :=) )
3. Усвідомити і примиритися з тим, що ідеалу не існує, хоча прагнути до нього треба.
4. У випадку справді художніх фото добиватися того, щоб фото вражали спостерігача постановкою, сюжетом, екпресією, нетиповістю і просто красою, незважаючи на їх кольорову "вдалість".
5. Змиритися з тим, що фото, які не претендують на якусь художню цінність (як я вже писав вище) Вам ніхто не перероблятиме через те, що вони на Вашу думку не такі, як Ви їх сподівалися побачити.
Відповідь від: 21 Травня 2012, 13:02:54
Ще плюс така цитата.
Цитувати (вибране)
Вопрос: Что обозначает понятие «фотограф-профессионал»?
Ответ: Фотограф-профессионал - клиент, чья фотография связана с коммерческой деятельностью. Обычно фотографы-профессионалы имеют довольно большие и относительно регулярные объемы фотопечати. Для таких клиентов используется индивидуальный подход в формировании скидок на фотопечать. Также, фотографы-профессионалы, в зависимости от направления деятельности (вечеринки, свадьбы, школьная фотография) могут иметь определенные, «любимые» форматы печати - при такой системе величины скидок на эти форматы могут превышать величины скидок на те форматы, которые этими фотографами используются редко.
Записаний

DVania

• Ветеран
  • Карма +963/-2
  • Останні відвідини:

Друк фото
« Прочитано #11 : 21 Травня 2012, 13:46:04 »

Юра поставлю тобі + бо ти все правильно пишеш.
Записаний

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1204/-13
  • Останні відвідини:

Друк фото
« Прочитано #12 : 21 Травня 2012, 13:48:03 »

Дякую. Як не як троха в тім ся розбираю  ;)
Записаний

Morrison

• Старожил
  • Карма +50/-0
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2013, 18:16:04

Друк фото
« Прочитано #13 : 21 Травня 2012, 14:30:22 »

Коніка теж використовує папір Фуджі
2. Звести до мінімуму спілкування з персоналом фотостудії (як би то дивно не звучало, але так краще для Вас, персоналу і навіть фотки в середньому теж будуть кращі   )
 діло говориш)
Записаний

Alexander

• Ветеран
  • Карма +670/-5
  • Останні відвідини:
    28 Серпня 2020, 09:03:47

Друк фото
« Прочитано #14 : 22 Червня 2012, 21:35:07 »

діло говориш)
 :) а я так люблю з ними поболтати :) хто знає де на "ромашку" можна в Калуші замовлення оформити
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

kocmoc

• Ветеран
  • Карма +132/-25
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

Друк фото
« Прочитано #15 : 22 Червня 2012, 22:53:39 »

Фото буде мати яскраві і чіткі кольори тільки тоді,коли поміняли реактиви у машинці.Через 2 тижні все буде так, як ніби то постояло на сонці деякий час  :) (це я про друк фото у фотоательє)
Записаний

DVania

• Ветеран
  • Карма +963/-2
  • Останні відвідини:

Друк фото
« Прочитано #16 : 22 Червня 2012, 23:11:31 »

діло говориш)
 :) а я так люблю з ними поболтати :) хто знає де на "ромашку" можна в Калуші замовлення оформити
Я знаю  :),у мене.Яке саме замовлення? пиши в приват.В загалі хто чув про фотосалон "Ромашка" і хотів би друкувати свої фото там,звертайтеся до мене в приват.У нас хороша якість і реальні ціни наприклад для любителів найбільш розповсюджений формат 10x15 цифра всього 1.10,для професійних фотографів ціни на друк інші, і по них можна домовлятися.
« Останнє редагування: 22 Червня 2012, 23:21:59 від DVania »
Записаний

kocmoc

• Ветеран
  • Карма +132/-25
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

Друк фото
« Прочитано #17 : 22 Червня 2012, 23:54:39 »

де та Ромашка знаходиться?
Записаний

DVania

• Ветеран
  • Карма +963/-2
  • Останні відвідини:

Друк фото
« Прочитано #18 : 23 Червня 2012, 00:02:33 »

В Івано-Франківську
Записаний

cocren

• Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Останні відвідини:
    31 Жовтня 2016, 22:54:50

Друк фото
« Прочитано #19 : 16 Липня 2012, 00:40:15 »

Фото буде мати яскраві і чіткі кольори тільки тоді,коли поміняли реактиви у машинці.Через 2 тижні все буде так, як ніби то постояло на сонці деякий час  Посмішка (це я про друк фото у фотоательє)
Оце вже в тему! Кожного ранку оператор друкує тест, звіряє,коректує. А далі йдуть відхилення і т.д. Друкував в коніці - фото на 100% ідентичне з моніторним.

Відповідь від: 16 Липня 2012, 00:36:40
Дякую. Як не як троха в тім ся розбираю  Підморгую
Напевно оператором фотодруку працював?
Записаний