Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Голосування

У конфлікті "міська рада - мер" кого підтримуєте Ви?

Міську раду Калуша
Мера міста Калуш
Симпатизую обом сторонам - гадаю вони всі праві у рівній мірі
Не підтримую жодної сторони - всі вони свого варті
Не цікавлюсь місцевою владою

Автор Тема: Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.  (Прочитано 142566 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

beauty

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #40 : 13 Березня 2008, 18:15:21 »

Все таки справедливості нема і марно боротись з вітряками :( Може і варто за неї боротись, але десь там ... , не тут ... далеко ... :(
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #41 : 13 Березня 2008, 18:44:16 »

По-перше, Tuwkanchyk спочатку писав що “як в колодязь – не знаєш чи долетіло”. Потім пише що відповідь була від Різника. Значить все-таки знаєш що долетіло?
Значить так, тут ми непорозумілись. Я мав на увазі що толку з тої скарги цілий ноль, а не те, що не було відповіді на скаргу. Думаєш людям стало більше світла попадати у квартири від того що прийшла формальна відписка?
  
Але я ще не бачив такого, щоб з кімнати на балкон були лише двері, без вікна. Таке лише на кухнях роблять, але ж то не кухні! Непродумано було ще коли проект робили, 100%.
Ну для чого тут цей відволікаючий момент? :unknow Ми ж говоримо про те, що добудова буде затіняти, а вже як той будинок збудували, то його ніхто не змінить. Тай загалом п. Іваницький свої стіни вже також розвалювати не буде. Таким чином, наш спір перетворюється на пустодзвін, балаканина заради балакнини.
   Хоча є ще один вихід - суд. Та там лиш п. Н. може виборювати правду, коли ображають його честь і гідність. Загалом така справа була б досить важкою і потребувала б великих затрат часу та коштів. Це ж не клаптик землі у сусіда відсудити. :(

Це серйозна причина щоб не любити підприємців. Особливо депутатів.
Я ж не написав, що ненавиджу п. Іваницького чи когось іще із депутатського корпусу. Як можна бачити він справді успішний підприємець. З його діяльності мені неподобається лиш та надбудова, про яку ми ведемо мову. :!! А в решті най йому буде здоровя і все добре в житті. ;)
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #42 : 13 Березня 2008, 21:31:25 »

Щоб не виглядала дана тема однобоко, то запитаємо пана Депутата ще про щось. :)

Ось статейка з газети "Дзвони Підгіря"
Чи приймуть депутати соломонове рішення?
Приховано: Показати
   З ініціативи депутатів у порядок денний останньої сесії було внесено питання про затвердження заступників міського голови, зокрема, на посаду першого заступника Олександра Челядина, на посаду заступника з питань житлово-комунального господарства Ігоря Матвійчука та на посаду заступника з гуманітарних питань Галину Романко. Здавалося, що така пропозиція депутатського корпусу мала б означати, що він готовий нарешті затвердити заступників і дати голові можливість працювати з тими, з ким він хоче. Проте подальший перебіг подій вказував в якійсь мірі на те, що частина депутатів якраз і не налаштована прийняти соломонове рішення.
   Коли дійшла черга до розгляду цього питання, депутати захотіли заслухати своєрідні звіти про роботу, а також задати ряд запитань в.о.заступників. І варто зазначити, що деякі з них містили своєрідний підтекст, відчувалися в них і старі образи та непорозуміння, а також політичні розбіжності. Найбільш позитивно депутати були налаштовані до Ігоря Матвійчука. Запитання, чи не збирається він зняти свою кандидатуру, як минулого разу, коли вони не дали „добро” на затвердження інших заступників, свідчило про те, що і цього разу народні обранці готові його затвердити. Щодо двох інших кандидатур, то тут результат міг бути менш оптимістичним.
   Перш ніж приймати рішення, депутати вирішили порадитися. Після наради фракцій секретар міськради Роман Боднарчук повідомив: «Ми дійшли висновку, що голосування треба перенести, оскільки в залі залишилося тільки 29 депутатів і для позитивного рішення може не вистачити голосів».
   Тож про остаточний вердикт депутатського корпусу щодо заступників міського голови ми довідаємося аж у середу, 12 березня, коли відбудеться третє і вже, мабуть, завершальне засідання двадцять дев’ятої сесії міськради.
Людмила Пастушок.


Оригінал тут

   Так у мене питання, що таке важливе сталось у депутатів, що змусило їх покинути сесію міської ради ще до її офіційного завершення? Виходить, що вони (ті які пішли скоріше) поставили свої інтереси вище над суспільними?
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 06:49:13

    Звідки: пр. Л.Українки
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #43 : 13 Березня 2008, 21:38:19 »

Я бачив, що пані Beautiful заходила на форум і читала повідомлення Deputatа.
Мабуть шановній пані немає що відповісти у захист своєї позиції і позиції нашого шановного мера?  :duvno
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Deputat

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    09 Лютого 2009, 14:46:51

    Звідки: Kalush
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #44 : 14 Березня 2008, 08:20:19 »


Все таки справедливості нема і марно боротись з вітряками  Може і варто за неї боротись, але десь там ... , не тут ... далеко ...

Може й нема. Але боротися за неї все-одно варто. Саме тут і зараз. Щоб самому себе поважати. Така моя думка.

Я мав на увазі що толку з тої скарги цілий ноль, а не те, що не було відповіді на скаргу. Думаєш людям стало більше світла попадати у квартири від того що прийшла формальна відписка?

А ти вважаєш що після скарги мали прийти майстри і знести добудову? За правилами мала прийти комісія, розібратися і винести якісь висновки. Я так думаю, що комісія якась і була. А от чому людей не запросили? Це недобре. Але ще раз кажу, Іваницький готовий з вами зустрітись. Петріва, Кузевича, Пострильоного я тоже організую. Я думаю так буде краще ніж справді перетворювати тут форум на переливання з пустого в порожнє. І я буду вважати що зробив конкретну добру справу. Ви хоча б вислухаєте один одного. А то ви пишете скарги, Іваницький відбивається довідками і дозволами, і т.д. Зустріньтесь.

Ну для чого тут цей відволікаючий момент?

Та не відволікав я. Просто дійсно здивувався, бо не бачив такого. Перли будівництва епохи соцреалізму. Якщо хтось знайде ще щось схоже в Калуші, підскажіть.

Хоча є ще один вихід - суд. Та там лиш п. Н. може виборювати правду, коли ображають його честь і гідність. Загалом така справа була б досить важкою і потребувала б великих затрат часу та коштів. Це ж не клаптик землі у сусіда відсудити.

Не лише Н.! Очкур у нього суд теж виграв коли його звільнили. А недавно апеляційний суд відмінив рішення калуського, де Н. виграв у Очкура моральну шкоду. А клаптик землі у сусіда відсудити взагалі практично неможливо.  :)

Я ж не написав, що ненавиджу п. Іваницького чи когось іще із депутатського корпусу. Як можна бачити він справді успішний підприємець. З його діяльності мені неподобається лиш та надбудова, про яку ми ведемо мову.  А в решті най йому буде здоровя і все добре в житті.

І я не писав що ненавидиш. Просто з того як ти описав вашу єдину зустріч, я зрозумів що друзями ви не стали. Значить я помилився, вибач!  :)

Так у мене питання, що таке важливе сталось у депутатів, що змусило їх покинути сесію міської ради ще до її офіційного завершення? Виходить, що вони (ті які пішли скоріше) поставили свої інтереси вище над суспільними?

Сесія почалась в той день о 10.00. Коли перейшли до питання заступників було вже 18.00. Перед тим було десь 40 питань різних. Тих питань, на які люди місяцями чекають, земельних, приватизаційних. Тобто суспільні інтереси ми захистили і обов’язок виконали. Останнім було питання затвердження заступників мера. Більшості калушанам від того чи вони затверджені, чи так собі працюють ні холодно, ні жарко. Депутати не залізні, у когось сімейні справи якісь були. Ми ж працюєм на громадських засадах. Крім того кілька депутатів просто втекли щоб не бути присутнім саме на розгляді цього питання. Бо є кілька депутатів, які по роботі залежні від мера і його зондер-команди. Уже були випадки коли тим депутатам, які „неправильно” голсували ліпили догани і знімали премії. Щоб не підставляти цих людей зайвий раз лідери фракцій їх просто відпускають. От і перенесли питання на пізніше. А в середу продовжили. Матвійчука затвердили, інші ще почекають.
Відповідь від: 14 Березня 2008, 08:17:34
Хочу подякувати Tushkanchyku за те що переніс цю тему в окрему гілку. Давно просилось.  :drink
+1
Записаний
Справедливість є, за неї варто боротися! Ю.Тимошенко.

Ігор

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 5
  • Останні відвідини:
    01 Листопада 2008, 23:40:06

    Звідки: пр. Лесі Українки
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #45 : 16 Березня 2008, 12:28:16 »

Шановний депутат! А чи не могли б Ви навести приклади нечуваного героїзму Ваших колег, яких намагається купити Насалик, а вони не здаються. І яким чином ведуться переслідування депутатів і їх сімей! Нам буде дуже цікаво - це ж просто детективний сюжет.
Як на мене - це просто наклеп. Насалик неодноразово публічо на сесіях міської ради наголошував, що він ні на кого не тисне і жодного питання не лобіював. І ніхто з депутатів цього заперечити не зміг! Думаю, що якщо були б такі факти, і враховуючи Вашу з ним любов, Ви неодмінно це "розтрубіли" на всю Україну.
 Поки що, Ви, депутати, здатні лише демонстративно покинути зал, написати грізне звернення про те як Вас ображають...
 І чомусь пан Депутат забув написати як закінчилась чергова сесія. Для форумчан скажу. Депутат Джуган сказав меру, що він веде себе по-хамськи і попросив Насалика в наказовій формі покинути зал і не заважати працювати депутатам. Насалик вийшов, після чого зробив у кулуарах неофіційну заяву, приблизно таку: наше спілкування з депутатами набуло потворних форм, мені неприємно вислуховувати відверті образи, я більше не братиму участі в пленарних засіданнях сесій, уповноважу на це секретаря ради Романа Боднарчука.
 Р.S. І буде цілком правий. Цей балаган потрібно завершувати. І депутати матимуть можливість довести свою необхідність громаді.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #46 : 16 Березня 2008, 16:52:26 »

Ціха... Покоління NEXT обізвалось. :-D Дайте ще сюди пані Beautiful і тут таке почнеться...
__________________________________________

Якось на днях по місцевому телебаченню побачив кавалок сесії міської ради. Якраз розглядалось "РІЗНЕ", все виглядало як ідилія: і п. Насалик майже ні на кого не підвищував голос і депутати в більшості говорили по темі (ну лиш окремі там зачитували якісь маніфести). Здавалось, що все розрулиться само собою і не потрібно буде ніяких перевиборів. Але ж ні, це ж треба було "нахальним" депутатам образити "чесного" мера... :=)
Записаний

Deputat

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    09 Лютого 2009, 14:46:51

    Звідки: Kalush
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #47 : 17 Березня 2008, 11:34:02 »

Шановний депутат! А чи не могли б Ви навести приклади нечуваного героїзму Ваших колег, яких намагається купити Насалик, а вони не здаються. І яким чином ведуться переслідування депутатів і їх сімей! Нам буде дуже цікаво - це ж просто детективний сюжет.

Приємно чути молоде покоління насаликофанів!  :)
Ігор, друже молодий! Та воно тобі треба? Ти ж до універу вступати готуєшся, нащо забиваєш собі голову дурним? Мені дуже не хочеться вступати з тобою в дискусію, бо знаю що то без толку. Все-одно колискові мами-Красуні і байки вуйка-ніби-заступника візьмуть своє. Але мушу тобі відповісти заради інших форумчан.
По-перше уважно читай пости. Я ні разу не написав, що Насалик пробував купувати депутатів цього скликання. Я писав про попередників і наводив факти. Звичайно були поодинокі спроби і у Насалика. І на жаль не безуспішні. Мені відомо про два факти як мінімум, коли жінки депутатів отримали роботу дякуючи чоловікам-депутатам. Зараз ці депутати на особливому контролі у своїх фракціях, бо вже були випадки типу „я мушу так голосувати...” Стосовно утисків є багато різних нюансів. Ти би у свого вуйка спитав, він якраз тим і займається що бігає по прокуратурах домовлятись. Щоб нарити щось на депутата І*****ва твій вуйцьо їздив навіть до Рожнятова в прокуратуру.

Як на мене - це просто наклеп. Насалик неодноразово публічо на сесіях міської ради наголошував, що він ні на кого не тисне і жодного питання не лобіював. І ніхто з депутатів цього заперечити не зміг! Думаю, що якщо були б такі факти, і враховуючи Вашу з ним любов, Ви неодмінно це "розтрубіли" на всю Україну.

Ти навіть говориш словами своєї мами!  :) Та фактів стільки, що тут місця не стане все описувати! Ти би ліпше на сесії міської ради ходив, ні разу тебе не бачив. Між іншим, сесії міської ради є ВІДКРИТИМИ і кожен може бути присутній. Запрошую всіх, кому цікаво. Наступна сесія буде спеціальна – екологічна, 24 березня. Щодо неодноразових і публічних заяв Насалика у мене є два вислови: 1. Триндіти – не мішки носити. 2. Насалику вірити – себе не поважати. Ці висновки у мене появились після майже двох років знайомства з цим чоловіком. Я можу навести пару десятків „публічних і неодноразових” заяв. Які виявились просто пшиком і бульками.

Поки що, Ви, депутати, здатні лише демонстративно покинути зал, написати грізне звернення про те як Вас ображають...

Ще депутати вміють і хочуть працювати. І працюють. Ходи на сесії, а не слухай вуйка-неудачника! Ми зал покидаємо лише тоді коли когось з нас ображають. Насалик теж зал покидав пару раз. Навіть публічно і неодноразово казав що сесії більше проводити не буде. Але він пацан слова, хотів дав слово, хотів забрав. Подивимось як цей раз буде.

І чомусь пан Депутат забув написати як закінчилась чергова сесія. Для форумчан скажу. Депутат Джуган сказав меру, що він веде себе по-хамськи і попросив Насалика в наказовій формі покинути зал і не заважати працювати депутатам.

Ти не перекручуй, як твоя мама! Чому не кажеш що перед тим сталось? А перед тим пан мер знову обізвав депутата Питлика брехуном! Після чого Джуган ПОПРОСИВ мера не вести себе по хамськи і покинути зал. До речі, ні разу не чув щоб депутати якось називали пана мера образливо. Зато я особисто чув такі слова як „урод”, „ублюдок”, „товариш зі Парижу”, „індюк”, „індєєц”, „пі****рас”, „балбєс” з вуст Насалика і в сторону депутатів, і в сторону найвищих посадових осіб України. А деколи це звучало і публічно. Невже ніхто не може зрозуміти, що Насалик веде себе як ображена дитина? В Києві його уже ніхто не сприймає, депутатом стати знову йому не світить. Одна надія, якщо мажоритарку вернуть. Тому він приїхав тут лохів розводити. І веде себе так, ніби всі кругом гондураси, а він один Дартаньян. Типу, ну що ви бачили в своєму житті, що ви знаєте сіромахи. Він всерйоз сприймає себе ледь не Богом місцевим!

наше спілкування з депутатами набуло потворних форм, мені неприємно вислуховувати відверті образи,

Цікаво. Йому неприємно вислуховувати як він відверто ображає депутатів?

І депутати матимуть можливість довести свою необхідність громаді.

І мер також зможе довести свою необхідність.

Якось на днях по місцевому телебаченню побачив кавалок сесії міської ради. Якраз розглядалось "РІЗНЕ", все виглядало як ідилія: і п. Насалик майже ні на кого не підвищував голос і депутати в більшості говорили по темі (ну лиш окремі там зачитували якісь маніфести). Здавалось, що все розрулиться само собою і не потрібно буде ніяких перевиборів. Але ж ні, це ж треба було "нахальним" депутатам образити "чесного" мера...

Друзі! Приходьте на сесії, хто має час і цікавість! Це добре, що телебачення хоч зараз почало показувати справжню роботу ради. Питання „Різне” є на кожній сесії. І кожен раз записуються 10-15 чоловік з питаннями виборців. А між сесіями письмові запити депутати також дають. А щодо маніфесту – то була заява про недопустимість образ зі сторони мера, що мало місце під час сесії в „Юності”. Климентій зачитав цю заяву, а Насалик знову сказав „брехун”. Ну нормально?

Я бачив, що пані Beautiful заходила на форум і читала повідомлення Deputatа.
Мабуть шановній пані немає що відповісти у захист своєї позиції і позиції нашого шановного мера? 

Бачиш, син на амбразуру кинувся  :)
Записаний
Справедливість є, за неї варто боротися! Ю.Тимошенко.

beauty

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #48 : 17 Березня 2008, 16:44:31 »

Ого, які в нас тут "страсті-мордасті" почались :=)
Цікаво, хто ж таки візьме верх у цій боротьбі протиріч  :unknow
Може б ми якесь голосування провели, щоб дізнатись, кого ж все таки підтримує більшість форумців.
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

Deputat

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    09 Лютого 2009, 14:46:51

    Звідки: Kalush
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #49 : 17 Березня 2008, 17:00:45 »

Цікаво, хто ж таки візьме верх у цій боротьбі протиріч 

Хочеться, щоб верх взяв здоровий глузд!  :)
Записаний
Справедливість є, за неї варто боротися! Ю.Тимошенко.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #50 : 17 Березня 2008, 17:04:21 »

народ про що суперечка???!!! хоч я і не прихильник носалика але мушу визнати, що він зробив більше ніж попередники за всі сроки. те що все зроблене ним має корисні мотиви, це вже інше питання(користь двігатєль прогреса). але фішка в тому що носалик пищить як хоче свалити з калуша. його б воля він би самоусунувся. але нащастя на це може дати дозвіл тільки кабмін. так що не переймайтесь дурним!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #51 : 17 Березня 2008, 17:09:07 »

він зробив більше ніж попередники за всі сроки. те що все зроблене ним має корисні мотиви
ДА??  :o Странно, будучи последний раз в Калуше, я не увидел нормальных дорог, понакладывали полицейских хрен знает зачем, если по такой дороге и не разгонишься особо, а полицейские ой как не дешиво стоят, Калуш весь перерыт, не пройти, а центр, какая была клумба красивенная с ёлками, и что там, тоговый центр, ахренеть! Да саму площадь сделали красиво, не спорю, но а всё остальное? я когда ставил машину на стоянке в центре я не мог спокойно не подняться с Основе магазину всё в болоте, ни домой спуститься таже история! Может я чего не допонимаю?  :unknow
« Останнє редагування: 17 Березня 2008, 17:17:13 від WikTor »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #52 : 17 Березня 2008, 17:14:05 »

це все не його "заслуга"  :=) а що до доріг мене запевняли афтарітєтні люди що ось ось мають почати ремонт доріг в калуші. маю надію
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

beauty

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #53 : 17 Березня 2008, 17:38:37 »


а що до доріг мене запевняли афтарітєтні люди що ось ось мають почати ремонт доріг в калуші. маю надію
 Невже, невже ми цього дочекаємось  8)  Якось так уже звиклолось до тих поганющих доріг, що, мабуть, до нормальних аж важко буде привикнути :=)
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #54 : 17 Березня 2008, 17:53:21 »


Може б ми якесь голосування провели, щоб дізнатись, кого ж все таки підтримує більшість форумців.
Я за.
Пропоную модератору включити опитування в даному топіку.
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #55 : 17 Березня 2008, 23:49:29 »

На прохання трудящих сотворив глосування. ;)
Якщо воно мо якесь недосконале і кострубате, то вже звиняйте. :pardon
Правда понапридумував цілу купу варіантів, що вже сам не знаю де ставити галочку.  :-D
Записаний

Deputat

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    09 Лютого 2009, 14:46:51

    Звідки: Kalush
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #56 : 18 Березня 2008, 16:30:50 »


народ про що суперечка???!!! хоч я і не прихильник носалика але мушу визнати, що він зробив більше ніж попередники за всі сроки. те що все зроблене ним має корисні мотиви, це вже інше питання(користь двігатєль прогреса).

Давай говорити фактами. Так само як ти не прихильник Насалика, так я не прихильник Сушка. Але Сушко за минулу каденцію зробив Європейську дорогу, яка при добудові Помаранчевої мала розгрузити центр і збудував гімназію. Тепер твоя черга підтвердити свої слова фактами – що таке зробив Насалик за половину каденції більше, ніж його попередники за всі сроки? Давай – факт на факт.

але фішка в тому що носалик пищить як хоче свалити з калуша. його б воля він би самоусунувся. але нащастя на це може дати дозвіл тільки кабмін. так що не переймайтесь дурним!!!

Ну це зовсім не так. Фішка в тому, що він хоче піти так, щоб за ним жаліли! Типу, погані ви, піду я від вас! І винною зроблять міську раду. Насправді Кабмін тут ні до чого. При чому Кабмін до виборного суб’єкта? Є три причини для відставки мера: його смерть, його заява за власним бажанням, і недовіра висловлена 2/3 міської ради. Це перераховано у законі про місцеве самоврядування. Чому ніхто з вас не ставить питання, а чого міська рада його не відправить у відставку? БЮТ+Наша Україна+РУХ мають 42 депутата, а треба 34! Ми можемо зробити це хоч завтра і поставити на ньому хрест. Питання: чому депутати терплять, як їх мішають з г***ном, ображають, оббріхують? Оголошую конкурс на кращу версію!  :)

ДА??   Странно, будучи последний раз в Калуше, я не увидел нормальных дорог, понакладывали полицейских хрен знает зачем, если по такой дороге и не разгонишься особо, а полицейские ой как не дешиво стоят, Калуш весь перерыт, не пройти, а центр, какая была клумба красивенная с ёлками, и что там, тоговый центр, ахренеть! Да саму площадь сделали красиво, не спорю, но а всё остальное? я когда ставил машину на стоянке в центре я не мог спокойно не подняться с Основе магазину всё в болоте, ни домой спуститься таже история! Может я чего не допонимаю? 

В цьому проглядується європейське місто Насалика.  :) Якщо серйозно, ти повністю правий. Майже повний параліч комунальних служб – ще один результат тупого популізму.

це все не його "заслуга"   а що до доріг мене запевняли афтарітєтні люди що ось ось мають почати ремонт доріг в калуші. маю надію

В цьому році з дорогами буде ще гірше ніж торік. Заявляю афтарітєтно  :). Серйозно, хлопці і дівчата, не буде так скоро нічого. Є причини серйозні.

Невже, невже ми цього дочекаємось    Якось так уже звиклолось до тих поганющих доріг, що, мабуть, до нормальних аж важко буде привикнути

Дочекаємось.
Записаний
Справедливість є, за неї варто боротися! Ю.Тимошенко.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #57 : 18 Березня 2008, 18:45:20 »

Попробую троха позаступатися за Насалика. Так, для рівноваги.
Ну по-перше. Смітники (збільшення кількості, частіше і регулярніше вивозять, продумано сортування по видах сміття, правда останнє  "цигани" не підтримали)
По-друге. Полатали дахи і повкладали вікна по підїздах. Доцільність другого сумнівна, але то і так за людські гроші. Ще би то "цигани" усвідомили і перестали тоті вікна ломити і палити.
По-третє. Міняють труби, хоть повільніше як би всім хотілося, але бачу що міняють (вул. Хмельницького і Ковжуна).
Ну і ще школи і парк. Принаймні парк хоч рушили, а при Сушку боялися навіть почати.

Ну і аргумент, що Європейська дорога - то плюс, теж досить сумнівний. Так як її зробили, то зараз і у найближчому майбутньому дорожче ремонтувати буде. (за проектом під асфальт мав іти бетон, але...).
Я не фанат Насалика, скоріше навіть навпаки але казати, що Сушко був кращий?!
Та я краще проти вітру ви**ся. 
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #58 : 18 Березня 2008, 22:19:03 »


Але Сушко за минулу каденцію зробив Європейську дорогу, яка при добудові Помаранчевої мала розгрузити центр і збудував гімназію.
центр та дорога не розгрузила - це факт , хоча впринципі вона корисна, але ти вважаєш що її зробили нормально. вибач в мене питання ти їздиш за кермом???
гімназія???? -гімназію робили ще коли я там вчився а це було дуже давно!!!!! повір мені насалик бачив набагато матьоріших депутутів ніж депутати калуської ради. і думаю йому цікавіше робити гроші ніж сваритись з депутатами.
В цьому році з дорогами буде ще гірше ніж торік. Заявляю афтарітєтно  . Серйозно, хлопці і дівчата, не буде так скоро нічого. Є причини серйозні.
куда вже гірше??? є причини називай!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #59 : 19 Березня 2008, 11:23:48 »

Питання: чому депутати терплять, як їх мішають з г***ном, ображають, оббріхують?
Мабуть їм цем подобається!!! :D

Другий варіант, що вони такі добрі і свідомі того, що позачергові вибори випють останні "соки" з і так ледве жевріючого бюджету міста. :)

А ще не факт, що прийде новий мер, бо наївні калушани можуть і далі повестись на туж таки "щедру" кандидатуру. :pardon
Записаний