Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 24 дні

Голосування

У конфлікті "міська рада - мер" кого підтримуєте Ви?

Міську раду Калуша
Мера міста Калуш
Симпатизую обом сторонам - гадаю вони всі праві у рівній мірі
Не підтримую жодної сторони - всі вони свого варті
Не цікавлюсь місцевою владою

Автор Тема: Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.  (Прочитано 142572 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #20 : 22 Лютого 2008, 11:52:24 »

 Звідки у тебе стільки жовчі - то я не в настрої був.Вибач , якщо чимось образив.З ким не буває.
 Прочитав твої коментарі Депутат. В чомусь ти правий ,в чомусь я погарячкував, а в чомусь ти неправий і не буду тобі доказувати бо конкретними фактами відносно калуських депутатів не маю. Я більше мав на увазі більше тих депутатів що в парламенті.Я висловив свою думку , наболіло.І сперечатись більше не вистачає часу і сил, так як підробляю і голова переважно забита думками про покращення мат. становища(сім"я ,дитина).
 Просто я як звичайний електрик і людина далека від політики бачу тільки протистояння між депутатами і мером. Ще спочатку думав "не можуть бути всі депутати дурні а один Насалик розумний".Але щодня чув від простих людей все більше позитивних  відгуків за мера.Виходить що не такий він вже поганий?
 Думаю що не варто більше сперечатись.Нам від того не легше стане.І чому ти думаєш що я тебе ненавиджу? Просто на мою думку депутатом не повинен бути представник бізнесу , так як особа зацікавлена.Поясню чому. Як відомо грошей забагато не буває. І тому кожен бізнесмен досягнувши певного рівня розвитку бачить що будучи далеким від влади не може досягнути більшого.І починається політична кар"єра.Така наша ментальність,тут не поспориш.
 Щоб вирішити некорисні для нас дебати пропоную тобі Депутат розповісти нам про мера те що на вашу думку він робить неправильно і шо неприпустимо в його діях. Можливо ми багато чого не знаємо і сліпо вірим в чесність і порядність Нашого мера.Ми хочемо фактів.
 "надурив умного українця, тобто тебе" - пам"ятаю принаймі трьох депутатів від нашого округу які засипали нас обіцянками (дитячий майданчик,ремонт в під"їздах і т.д.)Як і слідувало очікувати нічого не отримали.Як виявилось пізніше вони своє отримали(в виді нерухомості,ділянок землі,довгострокові аренди)Звідси і недовіра.
 Тепер конкретно мої вимоги до міської влади.
 1. Дитячі майданчики.(Діти - наше майбутнє! Все найкраще дітям! і т.д.) Пам"ятаю як проходив через наше подвір"я Насалик. Дивувався як багато в нас дітей у дворі. Думали може майданчик який небудь поставлять.Поки безрезультатно :'( Замов словечко , якщо не важко(Винниченка 4)
 2. Дороги. Коментувати не буду , бо боюсь перетворитись на  :evil
 3. Локальне опалення потрібно дозволити.
 4. Наскільки можливо , ввести  в різних "бюрократичних" установах принцип "єдиного вікна"
 Може ще що згадаю , напишу.

"Вчора ми з тобою пили пиво за сусідніми столиками в кафе" ми знайомі ? :drink
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #21 : 22 Лютого 2008, 12:12:42 »

Якщо ми вже перейшли на кокретику, то "ДОРОГИ" в нас просто жах. :evil :evil :evil
А ще би крім доброго асвальту освітлення би на ті дороги, а то в центрі ше так нічо з цим питанням, а переферія то самі потьомки. :(
Не знаю чи то належить до компетенції міської влади, але на Загірї в людей великі проблеми з напругою в електромережі. :( Ввечері нічого потужнішого включити не можна.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #22 : 22 Лютого 2008, 16:40:58 »


Дві бабулі прийшли. А ви кажете що депутатів своїх не бачите. А хочете?
А де можна дізнатись про графіки проведення таких зустрічей?

А взагалі, не все так погано, у нашій владі, якщо даний представник маської влади (якщо він дійсно таким є) небайдужий до того, що ми тут, прості калушани пишемо. Маємо надію, що наш діалог буде мати і зворотній результат, а не залишиться простою писаниною.  :unknow

Відносно зустрічей - можна створити на фрумі тему - "Проблеми калушан" або аналогічну. Раз до нас заходять представники влади, то форум теж може бути засобом зворотнього зв'язку з громадою Калуша.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:59:00

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #23 : 22 Лютого 2008, 18:54:18 »

Ромашкіну
Гарний коментар, слушна пропозиція +1
Тушканчику
Молодець, за небайдужість +1
Медведу
+1 за толерантність (видно Старопрамен додав м'якості  ;) :-D)
Депутату
+1 за те, що хороший депутат і за те, що став форумцем  ;)

Он як я роздобрився  :-D :-[
Не знаю що то, мабуть весною запахло.
Дуже цікаво спостерігати за вашим спілкуванням. Думаю не я один чекаю на продовження. Для гостроти дискусії придалася б участь пані Бютіфул  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Deputat

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    09 Лютого 2009, 14:46:51

    Звідки: Kalush
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #24 : 23 Лютого 2008, 10:45:37 »

Звідки у тебе стільки жовчі - то я не в настрої був.Вибач , якщо чимось образив.З ким не буває

Я звик уже що нас поливають брудом, тому не ображаюсь. Ти теж вибач, якщо образив.

Але щодня чув від простих людей все більше позитивних  відгуків за мера.Виходить що не такий він вже поганий?

Машина пропаганди працює на всю катушку. Навіть в нет пані Красуня залізла. А ще є ціла система розпускання пльоток (не маю на увазі цей форум). І телебачення добре попрацювало і газети. Думаш чому Насалик так тримався за Тетяну Попадюк? Депутати опинились завідомо в програшній позиції. Насалику треба ручну раду, значить треба розігнати стару. Ще восени утворили відділ реєстру виборців і призначили туди своїх людей. Зараз довели директора друкарні до того, що звільняється. Поставлять свого. А тепер склади цепочку логічну. Списки виборців в руках, друк бюлетенів для референдуму чи виборів під котролем, телебачення і газета Дзвони працюють як треба. Плюс тотальне поливання депутатів. Який буде результат? Це все було заплановано ще вліті коли депутати УНП наділи футболки „вільних громадян”. Така схема придумана мером. Кажуть що рада боїться йти на вибори. Не боїться, але умови мають бути рівні. Давай пробіжимо на швидкість сто метрів коли я вже біжу, а ти лише кросовки вдіваєш? Рада забрала ТВ, скоро забере і газету. Є ще і інші задумки. Зрівняєм позиції і підем на вибори чи референдум.

І чому ти думаєш що я тебе ненавиджу? Просто на мою думку депутатом не повинен бути представник бізнесу , так як особа зацікавлена.Поясню чому. Як відомо грошей забагато не буває. І тому кожен бізнесмен досягнувши певного рівня розвитку бачить що будучи далеким від влади не може досягнути більшого.І починається політична кар"єра.

А ще буває що бізнесмен іде у владу не для того, щоб досягнути більшого, а щоб зберегти уже створене від свавілля чиновника. В тому числі і від мовчазного депутата-слєсаря.

пропоную тобі Депутат розповісти нам про мера те що на вашу думку він робить неправильно і шо неприпустимо в його діях. Можливо ми багато чого не знаємо і сліпо вірим в чесність і порядність Нашого мера.Ми хочемо фактів.

Він позбавляє майбутнього цього міста. Він робить собі піар за твій рахунок і твоєї дитини. То довго треба описувати, може на вихідних вийду на роботу і напишу більше.

"надурив умного українця, тобто тебе" - пам"ятаю принаймі трьох депутатів від нашого округу які засипали нас обіцянками (дитячий майданчик,ремонт в під"їздах і т.д.)Як і слідувало очікувати нічого не отримали.Як виявилось пізніше вони своє отримали(в виді нерухомості,ділянок землі,довгострокові аренди)Звідси і недовіра.

От-от. Взяв своє і на другі вибори більше не йде. Що ти йому зробиш? Нічого. Будеш надіятись що четвертий буде кращий. Мажоритарка! А партії ти можеш на наступних виборах відімстити і голос за неї не віддати. Тому вона, партія і зацікавлена в тобі, хоть щось робити мусить, і депутатів своїх тримати на контролі.

1. Дитячі майданчики.(Діти - наше майбутнє! Все найкраще дітям! і т.д.) Пам"ятаю як проходив через наше подвір"я Насалик. Дивувався як багато в нас дітей у дворі. Думали може майданчик який небудь поставлять.Поки безрезультатно  Замов словечко , якщо не важко(Винниченка 4)
 2. Дороги. Коментувати не буду , бо боюсь перетворитись на 
 3. Локальне опалення потрібно дозволити.
 4. Наскільки можливо , ввести  в різних "бюрократичних" установах принцип "єдиного вікна"

Пропозиції приймаю. Хоча це все відомо звичайно і так. Обіцяю, що будемо вирішувати.

"Вчора ми з тобою пили пиво за сусідніми столиками в кафе" ми знайомі ?

Я калушанин і ти калушанин. Цього ж досить!
Відповідь від: 23 Лютого 2008, 10:42:56
Даруй, але хочеш аргементованих повідомлень, то спілкуйся з пані Beautiful, ми ж прості пересічні жителі Калуша глобоко в ту багнюку під назвою політика свого носа не пхаємо. Просто є відчуття, що щось не так і хочеться щоб було краще.

Це відносилось лише до того коментаря про „громаду під Мінералом”. І не один ти відчуваєш що щось не так. Першими це зрозуміли і заговорили якраз депутати. За що тепер дістають.

Не мав би чим зайнятись, то більше б уваги приділяв стосункам міських депутатів з мером. А так з того що чув і бачив, то знаю, що мер мав бажання закласти в бюджеті більші видатки на розвиток (може б тоді і справді появився в нас сучасний реанімобіль), а депутати вирішили більше віддати на соціально захищені статті. Ось вам і приклад палок в колеса, хоча більше смахує на те, що це два кінця однієї палки, бо куди не крутни, а всоди плюси з мінусами. Тай навіть у тому варанті що затвердила міска рада, якщо не помиляюсь, реальних прибутків стане лиш на 9 місяців зарплати, а там всерівно прийдеться простити дотацій у Києва.

Якщо не приділяти увагу то не будеш тоді знати реальний стан справ. А не будеш знати, то і судження твої не будуть об’єктивні. Мер спеціально штовхав раду на порушення закону. Бо тоді міську раду би розігнала сама Ю.В.Т. А рада прийняла бюджет так як каже закон. І це брехня що мер каже ніби це бюджет деградації. Поцікавтеся тим рішенням і побачите, що по кожному виду видатків пішло збільшення на 25-40% від того що було витрачено того року. І на швидку допомогу також.

А шо там з тими зборам, що мали пройти в "Юності" минулої неділі? Хтось прийшов, щось вирішили?

Мер зі своєю групою підтримки поговорили «о свойом, о женском». Насалик отримав свіжу порцію поцілунків в задницю.
Записаний
Справедливість є, за неї варто боротися! Ю.Тимошенко.

Deputat

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    09 Лютого 2009, 14:46:51

    Звідки: Kalush
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #25 : 23 Лютого 2008, 10:56:24 »


Якщо ми вже перейшли на кокретику, то "ДОРОГИ" в нас просто жах.   
А ще би крім доброго асвальту освітлення би на ті дороги, а то в центрі ше так нічо з цим питанням, а переферія то самі потьомки.
Не знаю чи то належить до компетенції міської влади, але на Загірї в людей великі проблеми з напругою в електромережі.  Ввечері нічого потужнішого включити не можна.

Абсолютно вірно. Але міський голва до цього часу не надав на сесію так званий "четвертий додаток". А депутати його вимагали ще 14 січня, коли бюджет приймали. Цей додаток якраз і є список того, що ми хочемо зробити за гроші від продажу землі і майна. Його подає голова, депутати вносять свої поправки. До цього часу нема нічого. А якщо не приймем зараз на сесії то можна рік викинути коту під хвіст. Бо без додатку не можна робити тендери. Навіть якщо зараз пиймем то роботи почнуться не раніше червня-липня. А Насалик каже що четвертий додаток прийматимуть нові депутати. Ну хіба місто має страдати через його бзіки і дитячі образи???
Відповідь від: 23 Лютого 2008, 10:52:25
Не знаю чи в цій темі є щось написано,про те,що Насалик планує ввести в Калуші гольф.Тему я не перечитував так що вибачайте,якщо баян.

Поле для гольфу буде. Але воно в черзі після безкоштовних комунальних тарифів, будівництва Пантеону, тролейбусної лінії, гідроелектростанції і аеропорту в Копанках. Але клюшки можеш вже купляти. Насалик пацан слова.
Записаний
Справедливість є, за неї варто боротися! Ю.Тимошенко.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #26 : 23 Лютого 2008, 11:38:20 »

От-от. Взяв своє і на другі вибори більше не йде. Що ти йому зробиш? Нічого. Будеш надіятись що четвертий буде кращий. Мажоритарка! А партії ти можеш на наступних виборах відімстити і голос за неї не віддати. Тому вона, партія і зацікавлена в тобі, хоть щось робити мусить, і депутатів своїх тримати на контролі.
Просто репліка. У нашій державі це не аргумент. У нас нема політичною культури. Гляньте як наші можновладці скачуть з партії у партію. Завтра він перескочить у більш рейтингову партію...
Вважаю перехід на партійну ситстему передчасний, принаймі на місцях. Хоча у Верховній не краще, зараз ми можемо бачити наслідки недолугої політреформи.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Deputat

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    09 Лютого 2009, 14:46:51

    Звідки: Kalush
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #27 : 23 Лютого 2008, 12:00:48 »


Просто репліка. У нашій державі це не аргумент. У нас нема політичною культури. Гляньте як наші можновладці скачуть з партії у партію. Завтра він перескочить у більш рейтингову партію...
Вважаю перехід на партійну ситстему передчасний, принаймі на місцях. Хоча у Верховній не краще, зараз ми можемо бачити наслідки недолугої політреформи.

Так, скачуть. І на місцях теж. Але якщо цей можновладець замазаний, то він понизить рейтинг більш рейтингової партії. І партія про це має пам'ятати. Я ж казав що ця тема дуже обширна. І поки що ніхто з присутніх так і не довів мені що чотири попередні мажоритарні каденції зробили для міста більше, ніж теперішня партійна. І навпаки, чим теперішня гірша. І взагалі причина не в системі. Головне щоб люди порядні були. І слєсарі, і бізнесмени :frend
Записаний
Справедливість є, за неї варто боротися! Ю.Тимошенко.

Deputat

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    09 Лютого 2009, 14:46:51

    Звідки: Kalush
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #28 : 23 Лютого 2008, 12:07:11 »


У нас нема політичною культури.

У нас взагалі проблеми з культурою І не лише політичною. Але незалежній Україні  лише 17 років, нам далеко до європейської чи штатовської політичної культури. Але ж будемо вчитися!  :)
Записаний
Справедливість є, за неї варто боротися! Ю.Тимошенко.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #29 : 23 Лютого 2008, 12:49:59 »

А ще буває що бізнесмен іде у владу не для того, щоб досягнути більшого, а щоб зберегти уже створене від свавілля чиновника.
Оце якраз про пана Іваницького, який каже сам про себе, що він не депутат, а "газда". І тепер завдяки тому що він являється "газдуючим депутатом" так розбудовується над своїми канцтоварами "Кредо", що загороджує все сонячне світло жителям 4-го підїзду на Пушкіна, 8!!! :evil
   Жителі написали колективну скаргу... і шо з того, це як плювок у глибоку криницю - навіть не знаєш чи він долетів. :(
   І це вам захист від свавілля чиновників? Та аж ніяк - це спосіб тупо відмазатись від законних претензій пересічних калушан!  :agressive І чхати "газді" Іваницькому на те, що він разом з калушанами "пє пиво за сусіднім столиком", дихає одним повітрям, сувається по тих самих розбитих дорогах і т.д. і т.п. :agressive

Тепер щодо Тебе Deputat. Перестань використовувати у своїх повідомлення такі брудні способи впливу на свідомість людей як типу "ми пили з тобою пиво за сусідніми столикмами" або "ми ходимо по одних вулицях" або
Він позбавляє майбутнього цього міста. Він робить собі піар за твій рахунок і твоєї дитини.
Давай все таки більше викладай кокретики. Насправді мені дуже цікаво читати Твої пости, бо не дуже десь і візмеш такої цікавої інформації. ;)

Якщо не приділяти увагу то не будеш тоді знати реальний стан справ. А не будеш знати, то і судження твої не будуть об’єктивні.
А я і не претендую тут на обєктивність. Калуш і так повинен гордитись таким патріотом свого міста як я. Я працюю у Франіку, але живу у Калуші і кожного дня доїжджаю до роботи. Хоча міг вже давно забити болт на Калуш і жити собі спокійно в облцентрі. Мені бракує часу щоб дізнаватись більше інформації про Калуш, а не бажання.
Записаний

Deputat

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    09 Лютого 2009, 14:46:51

    Звідки: Kalush
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #30 : 23 Лютого 2008, 13:35:53 »


Оце якраз про пана Іваницького, який каже сам про себе, що він не депутат, а "газда". І тепер завдяки тому що він являється "газдуючим депутатом" так розбудовується над своїми канцтоварами "Кредо", що загороджує все сонячне світло жителям 4-го підїзду на Пушкіна, 8!!!
   Жителі написали колективну скаргу... і шо з того, це як плювок у глибоку криницю - навіть не знаєш чи він долетів.

Не знав про скаргу. Мушу вияснити і тоді скажу точніше що там. Але пам'ятаю що добудову свою він почав ще при Сушку. Тобто не будучи депутатом.

Перестань використовувати у своїх повідомлення такі брудні способи впливу на свідомість людей

А в чому тут бруд? Хіба це не правда? Знайди в моїх коментарях де і коли я тобі чи іншим збрехав. А правда брудною не буває. Брехня буває. Це до речі те, що мене найбільше в Насалику бісить - це частина відповіді Medvedu.

А я і не претендую тут на обєктивність.

Шкода. А я намагаюсь, тобто хочу бути об'єктивним. Того стараюсь розібратись максимально в суті проблеми перед тим як щось говорити з того приводу. Не люблю зайвий раз розуміти що був не правий.

Мені бракує часу щоб дізнаватись більше інформації про Калуш, а не бажання.

Розумію. Тому я тут.
Записаний
Справедливість є, за неї варто боротися! Ю.Тимошенко.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #31 : 23 Лютого 2008, 21:55:39 »

Все ж  хотів би почути відповідь на моє питання з попередньої сторінки. Звідки можна взяти інформацію про проведення зустрічей депутатів з громадянами? І за якими принципами проходять зустрічі? Депутати закріплені за дільницями, чи по черзі ходять на різні дільниці - знайомляться з народом - бабулями.  :=) Це набагато цікавіще ніж розмови про переваги систем формування влади.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #32 : 25 Лютого 2008, 11:17:34 »

Не знав про скаргу. Мушу вияснити і тоді скажу точніше що там. Але пам'ятаю що добудову свою він почав ще при Сушку. Тобто не будучи депутатом.
Скарга була і була вона адресована п. Насалику, а відповідь була дана п. Різником, який, як мені відомо, має відношення до водотеплосервісу. :unknow
   Щодо суті питання, то може п. Іваницький папери виготовив ще і раніше, і припустимо, що він має у приватній власності те приміщення фірми "Кредо". Останнє формально дозволяє йому робити надбудову, але як бути із санітрними нормами, згідно яких певну частину світлої пори доби в квартирах жителів 4-го підїзду буд. № 8 має попадати сонячне світло? Проектуючи розміщення багатоповерхівок на Пушкіна чомусь проектанти розмістили їх так, а не інакше.
   Якщо п. Іваницький такий успішний, як він про це заявляє, то чому він гонорово не купив собі десь вільну земельну ділянку (наприклад на проспекті) і там міг би собі будувати що завгодно і як забажається. :unknow

А в чому тут бруд? Хіба це не правда? Знайди в моїх коментарях де і коли я тобі чи іншим збрехав.
А я і не казав що це не правда. Просто такого роду вислови не несуть якогось конкретного смислового навантаження, а покликані несвідомо вплинути на свідомість опонента і просто читача. :P

Шкода. А я намагаюсь, тобто хочу бути об'єктивним. Того стараюсь розібратись максимально в суті проблеми перед тим як щось говорити з того приводу. Не люблю зайвий раз розуміти що був не правий.
А що буде з того, що я і інші тупо будуть погоджуватись з Тобою. На скільки я знаю, то в спорі народжується істина. :pardon А вона вже не може бути обєктивною, чи не обєктивною. Най буде, що ми тої істини не знайдемо, але ж її пошук це вже рух в перед, а значить розвиток. А розвиток поєднаний з високою людською мораллю ніколи не призведе до гіршого.  ;)
Записаний

Deputat

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    09 Лютого 2009, 14:46:51

    Звідки: Kalush
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #33 : 25 Лютого 2008, 11:20:17 »

Зустрічі з виборцями відбуваються кожного третього четверга у всіх ЖЕКАХ, Народних Домах Підгірок, Хотіня, Загір'я і Мінералі з 18.00. Оголошення було в пресі і на телебаченні. Кожен депутат сам вирішував де йому працювати але менше трьох на дільниці немає.
Записаний
Справедливість є, за неї варто боротися! Ю.Тимошенко.

Deputat

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    09 Лютого 2009, 14:46:51

    Звідки: Kalush
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #34 : 25 Лютого 2008, 12:12:19 »

Скарга була і була вона адресована п. Насалику, а відповідь була дана п. Різником

А коли та скарга була і відповідь? Напиши якщо знаєш точніше, я ж пообіцяв вияснити.

Якщо п. Іваницький такий успішний, як він про це заявляє, то чому він гонорово не купив собі десь вільну земельну ділянку (наприклад на проспекті) і там міг би собі будувати що завгодно і як забажається.

Значить не такий успішний як Ігор Хемич. Жартую. Обов’язково виясню!

Просто такого роду вислови не несуть якогось конкретного смислового навантаження, а покликані несвідомо вплинути на свідомість опонента і просто читача.

Смисл був у тому, що я такий же калушанин і така ж людина як і присутні тут а не чорт з рогами. У повідомленнях пані Красуні доречі брудного смислу більше. Можу довести.

А що буде з того, що я і інші тупо будуть погоджуватись з Тобою.

Я не Насалик, щоб хотіти щоб зі мною тупо погоджувались  :) Просто намагаюсь бути об’єктивним і хочу того ж від інших. Вибач, якщо образив. Давайте спорити.
Записаний
Справедливість є, за неї варто боротися! Ю.Тимошенко.

Deputat

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    09 Лютого 2009, 14:46:51

    Звідки: Kalush
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #35 : 25 Лютого 2008, 15:58:38 »

Почну потрохи відповідати на питання, які поставив Medved. Але почну з витягів коментаря Красуні а далі по ходу продовжимо.

Цитата: А стосовно влади - відразу скажу, що в протистоянні "мер-депутати" більш схиляюсь на бік Насалика.

Скромно сказано так, м’якенько „більш схиляюсь”  :)  Попробувала би не схилятись до шефа.

Цитата: Мало хто вірив, що бюджет 2007 року (120 млн.грн.), який, до речі, втричі більший за попередній (Сушковий) буде виконано! Одному депутату від БЮТу довелось з’їсти капелюха (власне така була умова спору за виконання бюджету) Правда, капелюх був випечений з борошна.
Як Ви розумієте - втричі підняти фінансову планку для міста можна було тільки з тим розрахунком, щоб нічого не вкрали, адже не збільшилось втричі платників податків.
 

Повна брехня, розраховано на дефіцит інформації у людей. Бюджет Сушка 2006 року був 80.5 мільйонів гривень, Насалик планував 142 мільйони а виконав 112. То де втричі? Збільшвся подохідний податок з зарплати з 13 до 15 процентів, збільшилась орендна плата за землю в 1.7 раза. На початку року як подарок з неба отримали 8 мільйонів боргу Оріани за землю, яку мали платити ще при Різнику. Дякуючи Очкуру до речі. Більша частина пішла на піар мера, на тринадцяту зарплату бюджетникам. А не на дороги. Майна і землі продано більше ніж Сушком за два роки перед тим. А якщо врахувати ще інфляцію у 2007 році? Брехня, а не економічне чудо. Крім того бюджет не виконано і капелюх Романишин не їв. Скоро на сесії буде звіт виконання бюджету 2007 от і побачимо, хто істи буде.

Цитата: В бюджеті міста цей продаж був запланований і запланований власне на 4 млн.

Брехня, не був запланований. У нас як перед 2007 роком так і перед 2008 дотепер нема переліку ділянок, які плануєм продавати. Депутати ввели цю норму своїм рішенням. Так само в грудні прийняла Верховна Рада. Але це не заважало Насалику казати, що депутати міняють закони України і лобіюють свої інтереси. Це інтереси міста знати наперед що будемо продавати, коли і за яку ціну. Цитую газету Дзвони №50 за 30.06.2007: „А покупці можуть запропонувати за неї і більше 25 млн.грн. Гарантію того, що ця цифра не буде меншою, дав міський голова Ігор Насалик. В іншому випадку він пообіцяв просто зняти цю земельну ділянку з торгів. У нього таке право є.” Право у нього було і на торгах він був. Але надурив і депутатів і громаду.

Цитата: А щодо покупця, який і насправді є членом УНП  (І.Хемич), і якого разом з Насаликом всюди звинувачують за якусь змову, то хочу повідомити, що він законним чином взяв участь у  торгах і переміг.

Другим учасником був тоже унпівець Богдан К*******ий. Коли його спитали чого він навіть кроку одного не зробив, він відповів що передумав купляти ту ділянку. Але питання, якщо передумав то чого прийшов на аукціон? Бо інакше би він не відбувся. Кажете що не було змови?

Цитата: оголошення про його проведення транслювалось навіть по всеукраїнському 5 каналу. І, що головне, - на цю тему було вже рішення кількох судів. І всі вони свідчать :аукціон був проведений законно.

Я хоч і калушанин, але не міг зрозуміти нічого з тої реклами. Ні де знаходиться, ні інші речі. Закон вимагав поставити інформаційний щит з описом ділянки, площею, ціною і куди подавати заявки. Коли депутати відчули змову і зашуміли, то такий щит на картоні з упаковки від телевізора і написаний маркером в останню ніч кинули в бур’яни. Цей щит у нас. Фото тоже є. А якби зробили так як треба, може більше клієнтів би було на аукціоні? І реклами на 5 каналі може не треба було. І суди ще не закінчились, депутати за свої кошти найняли адвокатів і процес ще не закінчився.

Цитата: Ігор Очкур, голова міської організації "Нашої України", заступник міського голови, який, як не дивно, все ще працює в команді мера,  

Очкур написав заяву на звільнення відразу як вернувся на роботу. Вона є у Боднарчука. І якщо він ще в команді ради то він має працювати на раду, депутати ще не дали йому дозволу йти геть.

Цитата: програв  Насалику в суді. Позов на цей раз подавав мер. А стосувався він наклепів Очкура на міського голову, та публічного звинувачення його в тиску на депутатів.

Очкур висловився з приводу конкурсу по директору телебачення і тиску на депутатів Нашої України. Наскільки я знаю він подав апеляцію на це рішення суду. Значить ще не кінець в цій справі.
 
Цитата: все медичне обладнання, яке обіцяв Насалик (мамограф, томограф і т.д. і т.п.) уже встановлено в міській поліклініці. Калушани матимуть змогу безкоштовно обстежуватимуться.  Для іногородніх це задоволення буде коштувати приблизно 800 грн. 

Ти забула сказати що томограф ми взяли в борг і ще лише будемо за нього платити. А платити будемо з того що землю продавати. Але то потрібна річ. Депутати між іншим за цю купівлю томографа одноголосно проголосували. Ти просто забула сказати. І забула, що це все за гроші калушан і їх дітей, а не Насалика. Будь точніше.




Цитата: Стосовно себе - я й справді маю відношення до влади.

Ой, справді???!!!  :=)
Записаний
Справедливість є, за неї варто боротися! Ю.Тимошенко.

Deputat

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    09 Лютого 2009, 14:46:51

    Звідки: Kalush
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #36 : 12 Березня 2008, 14:39:25 »

Прошу вибачення за паузу, у мене бувають проблеми з інтернетом.

Стосовно питання, яке піднімав Tywkanchuk.

Я говорив з Іваницьким і дещо вияснив. Прошу мене не сильно бити, розказую те що взнав. В цій історії є кілька цікавих моментів. Для початку про те, як розглядаються скарги і заяви. Є терміни для такого розгляду і підготовки відповіді. Відповідь надсилається заявнику а якщо є багато підписів, то тому хто в списку перший. І має бути його адреса. Ваша заява, тобто жителів будинку була підписана багатьма, але для відповіді по заяві був вказаний такий собі Михайло К*******ельний. Він тоже живе у тому під’їзді. Коли йому прийшла відповідь на скаргу Михайло сам подзвонив Іваницькому вияснити в чому суть. Бо виявляється що він і не знав про ту скаргу! Прикольно? Є ще пару моментів. Наприклад то, що скарга появилась якраз під час кампанії проти депутатів міської ради. Хоча Іваницький почав добудови свої вже давно, скарги пішли аж тепер. Коли статті були в пресі проти Іваницького і Питлика. В самій скарзі, каже Іваницький, про нього пишуть як депутата трьох скликань, хоча він вперше депутат. І взагалі в скарзі слово депутат згадується раз десять. В самому тексті скарги починається з Іваницького, а закінчується всіма депутатами-підприємцями. Чого би то? Ще один момент. Скаржники пишуть що добудова Іваницького затіняє їм сонячне світло. А я от вперше уважно дивився на ті вікна. Та їх там нема просто! Хто небудь звертав увагу? Що за п’яний архітектор цей будинок будував? Там є балкони з балконними дверима і жодного вікна! Я ще такого не бачив. Крім того Іваницький показував мені проект який погодили відповідні служби. Я не захищаю Володю, але роблю з цього всього пару висновків. По-перше наїзд на нього був не просто так. Сам В.Петрів, заступник мера розказував, що йому була дана команда шукати прблеми у депутатів-підприємців які мають справи з будовами. Команда пішла щодо Іваницького, Романишина, Барни і т.д. У Барни до речі скоро проблеми тоже почнуться, Насалик дав команду п'ятачок зносити. У Іваницького після того було пару наїздів з різних органів. А місяць назад у нього на фірмі вилучили компи з бухгалтерією під приводом що не було ліцензійного Windows. Другий висновок – підприємці є різні, і чесні, і не дуже, і порядні, і не порядні. Але депутатство тут ні при чому. Конкретно про Іваницького, то йому депутатство зараз шкодить у бізнесі, а не помагає. Якби мовчав, проблем би було менше. Вибачте, якщо щось не так написав. За що купив, за то продав. Але питання до Tywkanchuka – ти сам ініціював написання тієї скарги, чи лише долучився до вже написаного? Без образ, це треба для вияснення істини.
Записаний
Справедливість є, за неї варто боротися! Ю.Тимошенко.

beauty

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #37 : 12 Березня 2008, 15:31:39 »


Коли йому прийшла відповідь
Так відповідь є?  :duvno

Хоча Іваницький почав добудови свої вже давно, скарги пішли аж тепер.
Будувати свій олівець він почав давно, а добудову на даху десь місяці три тому, тоді і почалися скарги, тому, не слід аж ніяк це пов"язувати з кампанією проти депутатів міської ради.

В самій скарзі, каже Іваницький, про нього пишуть як депутата трьох скликань, хоча він вперше депутат.
Не бачу тут ніякого відношення до його надбудов. Може, в чомусь люди помилились. :unknow


Там є балкони з балконними дверима і жодного вікна!
А, що там балкони з затемниними вікнами і сонячне світло туди не може попадати?

По-перше наїзд на нього був не просто так.
Може, наїзди якісь на нього і були, я цього не знаю, але скарга точно нічого спільного з цим не має.

Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #38 : 12 Березня 2008, 16:50:06 »

Для початку про те, як розглядаються скарги і заяви.
Самі знаєм. :P Не перший рік вже держслужбовцем працюю.

Ваша заява, тобто жителів будинку була підписана багатьма, але для відповіді по заяві був вказаний такий собі Михайло К*******ельний. Він тоже живе у тому під’їзді. Коли йому прийшла відповідь на скаргу Михайло сам подзвонив Іваницькому вияснити в чому суть. Бо виявляється що він і не знав про ту скаргу! Прикольно?
Мабуть про пана Михайла згадали заради авторитету :unknow, бо він юрист і багато в житті добився.

Наприклад то, що скарга появилась якраз під час кампанії проти депутатів міської ради. Хоча Іваницький почав добудови свої вже давно, скарги пішли аж тепер.
На це Тобі відповіла beauty. Дійсно ту стрілу (пародію на олівець) вже вибудували давно. Вона чуть спортила краєвид, але сильної тіні не зробила, а ті стіни, що почали зводитись недавно повністю перекривають доступ світла до людських балконів. :evil З балконів світло через засклені двері попадало в кімнати, а ще на балконі люди сушать білизну та ін перепраний одяг.

І взагалі в скарзі слово депутат згадується раз десять.
Та просто людей вже дістала вітчизнянана влада від верху і до низу, може тому і погарячкували з словом "депутат", але фак як то кажуть "на фейс" він є депутатом і ще ним буде пару років, якщо Насалик не добється свого :-D. Добре хоч зняли недоторканість з депутатів місцевого рівня. :)

Сам В.Петрів, заступник мера розказував, що йому була дана команда шукати прблеми у депутатів-підприємців які мають справи з будовами. Команда пішла щодо Іваницького, Романишина, Барни і т.д. У Барни до речі скоро проблеми тоже почнуться, Насалик дав команду п'ятачок зносити. У Іваницького після того було пару наїздів з різних органів.
От бачите самі між собою чубитесь, а у нас - простих людей, лоби тріщать. :(

питання до Tywkanchuka – ти сам ініціював написання тієї скарги, чи лише долучився до вже написаного? Без образ, це треба для вияснення істини.
Я тої скарги в очі не бачив і в тому будинку не живу. :P Гадаю як би я її писав то вона б вийшла значно грамотнішою. ;) Все, що я пишу, знаю зі слів жителів того підїзду.
   І як від цього зміниться істина? :unknow Що, шукаєте крайнього? Якщо підозрюєш мене у підтримці Насалика, то тут також промах, бо якщо уважно почитати мої пости на форумі, то можна помітити, що я і на нього гнав. :P

P.S. Щодо самого п. Іваницького, то з ним я перетнувся у житті лиш одного разу. Я підїхав на своєму авто близько до купи його піска. Так він дивився на мене такими очима, що здавалось ще трохи і пропалить мене наскрізь. А гловне, що той пісок був бездоладно висипаний на підїздній дорозі до будинку.
« Останнє редагування: 12 Березня 2008, 19:22:03 від tywkanchuk »
Записаний

Deputat

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    09 Лютого 2009, 14:46:51

    Звідки: Kalush
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #39 : 13 Березня 2008, 17:52:59 »

Дорогі друзі! Мушу ще раз повідомити, що я тут ні на чиїй стороні. Я хочу вияснити все максимально точно і достовірно, щоб мати змогу об’єктивно оцінювати ситуацію. Люблю об’єктивність. я вже казав.  :)
По-перше, Tuwkanchyk спочатку писав що “як в колодязь – не знаєш чи долетіло”. Потім пише що відповідь була від Різника. Значить все-таки знаєш що долетіло?  :) Повідомляю те що взнав: відповідь була від Петріва. Щодо Михайла-юриста погоджуюсь. Він авторитетна людина. Але як можна писати його прізвище в скарзі без його згоди? Тобто люди написали скаргу, підписались, але першим поставили не себе а іншого. От йому відповідь і прийшла, бо він перший у списку. Такі правила. А інші ходять і бурчать, що влада на них забила, бо не відповідає. А Михайлу приходить відповідь, він без зеленого поняття що то, сам дзвонить Іваницькому. Отака картина. По-друге, я бачив ту скаргу і читав. Нехороше відчуття, чесно. У мене дійсно склалося враження, що питання добудови і затемнення вікон то справа десята. Головне у тій заяві було „гон” саме на депутатів як таких. Це моя думка. Якщо треба попрошу зісканувати і дам прочитати тут на форумі. Якщо треба. Крім того, передаю запрошення від Іваницького для всіх зацікавлених. Ви можете всією делегацією зустрітись з ним у зручний час і обговорити ці питання. Він готовий говорити в любому форматі. Можна і Петріва запросити. По-третє, я дійсно сильно здивувався архітектурі того будинку. Припустимо що нема добудов взагалі. Але я ще не бачив такого, щоб з кімнати на балкон були лише двері, без вікна. Таке лише на кухнях роблять, але ж то не кухні! Непродумано було ще коли проект робили, 100%.
Наступне, не хочу що хтось у чомусь мене чи Іваницького підозрював чи остерігався. При чому тут „шукаєте крайнього”? У Іваницького є копія скарги з усіма прізвищами і підписами. І що, він комусь чимось грозив? Мстився? Під двері нагадив? Я навмисно спитав чи не Tushkanchyka була ініціатива. Він видається мені порядною і небайдужою людиною. Якби це він зробив, я би не вважав ту скаргу заказною. А так вважаю і маю на це підстави. Ось яку істину я хотів добути. Це моя думка і ви можете з нею не погоджуватись. Наступне. Так, на депутатів останнім часом ідуть наїзди. Самі знаєте за що. Це підло, це нагадує 37й рік чи кучмізм. Наїзди йдуть навіть на членів сімей депутатів. Це правда і я можу наводити багато фактів. Яка мета? Зробити раду слухняною, заляканою. Так само робив і Сушко колись, я вже писав про це. Але він в основному купував собі депутатів, рідко пресував. А Насалику купити не получилось, хоч і пробував. і дальше пробує декого. Але я не про це. Не розумію Tushkanchyka. На депутатів наїжджають, вони огризаються, а чого у тебе чуб тріщить? Ну що тобі від того? Що конкретно тобі від того сталось? Не перегинайте, друзі.

Відповідь від: 13 Березня 2008, 17:49:02
P.S. Щодо самого п. Іваницького, то з ним я перетнувся у житті лиш одного разу. Я підїхав на своєму авто близько до купи його піска. Так він дивився на мене такими очима, що здавалось ще трохи і пропалить мене наскрізь. А гловне, що той пісок був бездоладно висипаний на підїздній дорозі до будинку.

Це серйозна причина щоб не любити підприємців. Особливо депутатів. Я вже боюся і подумати, чи правильно я сьогодні на людей дивився. Ногу натер, кривився. А люди ж могли подумати що я їх поглядом пропалюю. Жартую.  :frend
Записаний
Справедливість є, за неї варто боротися! Ю.Тимошенко.