Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Голосування

У конфлікті "міська рада - мер" кого підтримуєте Ви?

Міську раду Калуша
Мера міста Калуш
Симпатизую обом сторонам - гадаю вони всі праві у рівній мірі
Не підтримую жодної сторони - всі вони свого варті
Не цікавлюсь місцевою владою

Автор Тема: Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.  (Прочитано 142573 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Beautiful

  • Новачок
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    28 Лютого 2008, 20:58:59

    Звідки: Лесі Українки

З Новим роком усіх форумчан! Прийміть вітання й з нагоди Різдва Христового! Дозвольте ввійти до Вас з найкращими побажаннями. Заради справедливості скажу - надзвичайно цікаво Ви спілкуєтесь. Тому і я не втрималась - зареєструвалась. Сподіваюсь, що мої повідомлення будуть для Вас цікавими. 
Перш за все скажу, що я цікавлюся політичними, соціальними, економічними подіями в нашому місті. А стосовно влади - відразу скажу, що в протистоянні "мер-депутати" більш схиляюсь на бік Насалика. Як би ми не критикували його, але все пізнається в порівнянні. Мало хто вірив, що бюджет 2007 року (120 млн.грн.), який, до речі, втричі більший за попередній (Сушковий) буде виконано! Одному депутату від БЮТу довелось з’їсти капелюха (власне така була умова спору за виконання бюджету) Правда, капелюх був випечений з борошна. 
Як Ви розумієте - втричі підняти фінансову планку для міста можна було тільки з тим розрахунком, щоб нічого не вкрали, адже не збільшилось втричі платників податків.  Як показує час, Насалику вдалося це зробити, незважаючи, що власне міські депутати частенько ставили йому перепони - в тому числі з продажем з АУКЦІОНУ земельної ділянки площею 14 га. В бюджеті міста цей продаж був запланований і запланований власне на 4 млн., що відповідає  реальній експертній оцінці тієї ділянки. А щодо покупця, який і насправді є членом УНП  (І.Хемич), і якого разом з Насаликом всюди звинувачують за якусь змову, то хочу повідомити, що він законним чином взяв участь у  торгах і переміг. З таким успіхом могли б й інші калуські бізнесмени, і депутати в тому числі,  позмагатись, тим більше, що цей аукціон був більш ніж прозорим - оголошення про його проведення транслювалось навіть по всеукраїнському 5 каналу. І, що головне, - на цю тему було вже рішення кількох судів. І всі вони свідчать :аукціон був проведений законно.
Тепер про судові розборки всередині влади. Напередодні новорічних свят Ігор Очкур, голова міської організації "Нашої України", заступник міського голови, який, як не дивно, все ще працює в команді мера,  програв  Насалику в суді. Позов на цей раз подавав мер. А стосувався він наклепів Очкура на міського голову, та публічного звинувачення його в тиску на депутатів. 
І насамкінець, бо я уже усіх втомила,- все медичне обладнання, яке обіцяв Насалик (мамограф, томограф і т.д. і т.п.) уже встановлено в міській поліклініці. Калушани матимуть змогу безкоштовно обстежуватимуться.  Для іногородніх це задоволення буде коштувати приблизно 800 грн.  А станція швидкої медичної допомоги з 1 січня перейшла від району в підпорядкування міській владі. В міського голови дуже амбітні плани і стосовно неї.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Beautiful все написано так грунтовно і підкріплено фактами що то вже ліпше пасувалол писати таке в темі Новини виключно міста Калуша. Та менше з тим.

Написано все ніби і правильно, ніби і пан мер все добре робить. На мою думку головна його помилка полягає в тому що він, говорячи з депутатами, використовує надто зухвалий тон. Я розумію, що він пан з Києва і є успішним бізнесменом (до речі на запитання одног депутата він так і не розповів який саме в нього "успішний" бізнес), але депутати люди як і всі решта, і у них також є людська гідність. Природньо я би також ображався як би до мене говорили таким тоном як говорить наш мер. А коли вже людина ображена, то вона буде ставити палки в колеса своєму опоненту по причині і без неї.
Не знаю Beautiful, яке Ти маєш відношення до місцевої влади і чи буває на засідання міської ради, але там "шановні" депутати і "шановний" мер вже такий бруд ллють одне на одного шо просто стає соромно за їхню поведінку. :!! :'-(

А щодо покупця, який і насправді є членом УНП  (І.Хемич), і якого разом з Насаликом всюди звинувачують за якусь змову, то хочу повідомити, що він законним чином взяв участь у  торгах і переміг. З таким успіхом могли б й інші калуські бізнесмени, і депутати в тому числі,  позмагатись, тим більше, що цей аукціон був більш ніж прозорим - оголошення про його проведення транслювалось навіть по всеукраїнському 5 каналу. І, що головне, - на цю тему було вже рішення кількох судів. І всі вони свідчать :аукціон був проведений законно.
Законні, чесність, прозорість, обовязковість судових рішень... також в першу чергу притаманні і рейдерським схемам. В даному випадку не берусь оцінювати аукціон щодо продажу 14 га калуської землі, але раз вже депутати зашуміли, то значить там щось таки не так, адже всім відомо, що диму без вогню не буває.

Хоча приємно, що в людей ще жевріє вогник довіри до судової гілки влади. Правда от лиш в неї вірять лиш ті, на чию коритсь винесені судові рішення. :pardon
Тепер про судові розборки всередині влади. Напередодні новорічних свят Ігор Очкур, голова міської організації "Нашої України", заступник міського голови, який, як не дивно, все ще працює в команді мера,  програв  Насалику в суді. Позов на цей раз подавав мер. А стосувався він наклепів Очкура на міського голову, та публічного звинувачення його в тиску на депутатів.

А станція швидкої медичної допомоги з 1 січня перейшла від району в підпорядкування міській владі. В міського голови дуже амбітні плани і стосовно неї.
Шо амбітні то амбітні! Спершу мер обіцяв новенький сучасинй закордонний реанімобіль для калуської швидкої допомоги. Потім тема пішла про пару беушних автівок ззакордону у вигляді гуманітаної допомоги. Тепер же обіцяють, що може вибють дві машини з тих одинадцяти уазіків, що мають дати централізовано на всю Івано-Франківську область. :(
Короче поживемо побачимо. ;)
Записаний

Beautiful

  • Новачок
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    28 Лютого 2008, 20:58:59

    Звідки: Лесі Українки

Насправді, поживемо - побачимо. Але я впевнена, що міський голова нас буде приємно дивувати впродовж часу своїх повноважень. Головне, щоб ми, калушани (і загірчани в тому числі), відчули якісні зміни. Щодо  полеміки в сесійній залі - я згідна - все воно якось не так.  Однак, підстав для цього чимало. Який вихід з цього? Можливо, непогано було б таки провести позачергові вибори до міської ради. Хоча, на мою думку, поки є партійна система виборів, а не мажоритарна - вряд чи можна на щось краще сподіватися.
Стосовно себе - я й справді маю відношення до влади. Тому мені хочеться надалі діділитися з Вами інформацією так би мовити з офіційних джерел. Думаю, що це буде цікаво і доречно.javascript:void(0);
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Будемо раді і далі отримувати офіційну інформацію  ;)
Думаю, що і ті кому в роботі мера подобається геть усе і ті, кому геть усе не подобається будуть щиро раді змінам на краще у житті нашого міста.
Дострокові вибори, на мою думку, нічого не змінять. Звісно, якщо мер реалізує ідею створення партії "Вільних громадян" то розклад сил у раді дещо зміниться. У такому разі його руки будуть розвязані і він зможе робити те, що задумав.
Наприклад Т. Попадюк далі буде директором міського телебачення. І ми далі будемо бачити в ефірі новорічну програму записану не у системі PAL а у NTSC, "якісні" прямі ефіри і змістовні новини. Але, що "головне", концерт вітань продовжуватиме виходити, ба навіть почне виходити по 2 рази на день, на радість сільських жителів. Звісно я собі трохи піджартовую, але думаю всі погодяться, що інформаційний орган міської ради, який створений в першу чергу для об'єктивного висвітлення  її роботи, у даний час займається ( з легкої руки п. Попадюк) перед перевиборною агітацією мера і систематичним обливанням бруду депутатського корпусу.
Ви можете заперечити, що то мовляв показується думка випадкових перехожих, жителів міста.  Але якось дивно виглядає, коли одна з тих "випадкових" після висловлення свого "ФЕ" на адресу депутатів, витягує з кишені папірець і починає читати хвалебну оду директору телебачення. Або ще раз про прямий ефір з депутатами. Це був повний фарс, з елементарним затиканням рота.
Скажете, а чого тебе так зачіпає саме питання телебачення? Відповім. Період його створення і розвитку припав якраз на час, коли по телевізору ще особливо і не було на що дивитися. Тоді поява нового каналу була своєрідним проривом. Це вже потім, пізніше розкрутився ICTV і 1+1, а до того я дивився всі передачі місцевого ТБ, від початку і до кінця. Було справді дуже цікаво. А ще, я ненавиджу цензуру і затуляння рота у всіх проявах, для того і був створений наш форум, щоб кожен бажаючий міг висловити свою думку. Думаю теж усі погодяться, що дана концепція форуму, яка була заявлена на самих початках його існування зберігається і не порушується.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


... думаю всі погодяться, що інформаційний орган міської ради, який створений в першу чергу для об'єктивного висвітлення  її роботи, у даний час займається (з легкої руки п. Попадюк) перед перевиборною агітацією мера і систематичним обливанням бруду депутатського корпусу. Ви можете заперечити, що то мовляв показується думка випадкових перехожих, жителів міста.  Але якось дивно виглядає, коли одна з тих "випадкових" після висловлення свого "ФЕ" на адресу депутатів, витягує з кишені папірець і починає читати хвалебну оду директору телебачення.
Вчора по міському ТВ бачив прямий ефір "Пусі" з отцем Кишенюком (парох Хотіня). Так той так підлабузно вихваляв мера п. Насалика та декана о. Бігуна і наголошував, що молився саме за їхнє здоровя, що аж встидно стало за священника. Хоча що тут дивно, адже він під час одних із виборів до міської ради навіть був в першій пятірці блоку "МИ", думаю всі погодяться, що священникам не місце у світській владі.

Але я впевнена, що міський голова нас буде приємно дивувати впродовж часу своїх повноважень.
О! дивувати він мастак. І я не розумію його стилю одягу :unknow ніякої офіціозності. Що за смішна привязка, мовляв одягну костюм коли Калуш стане європейським містом. :fool Вважаю, що мер повинен виглядати завжди достойно.

Тому мені хочеться надалі діділитися з Вами інформацією так би мовити з офіційних джерел. Думаю, що це буде цікаво і доречно.
Оце справді добре. Завжди раді чути актуальні і обгрунтовані думки. ;)

Можливо, непогано було б таки провести позачергові вибори до міської ради. Хоча, на мою думку, поки є партійна система виборів, а не мажоритарна - вряд чи можна на щось краще сподіватися.
Щодо цієї позиці, то може обговорити її у розділі "Політика, суспільство, держава", оскільки це вже явно не "пльотки". Особисто я також категорично проти пропорційної системи виборів на місцевому рівні.
Записаний

Deputat

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    09 Лютого 2009, 14:46:51

    Звідки: Kalush
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #5 : 20 Лютого 2008, 12:03:57 »

Привіт усім!
Давно не заходив на форум, але бачу тут стає все цікавіше. От і представниця мерської „гвардії” зареєструвалася, так би мовити, пропаганду - в інтернет-маси!  :) Причому подається це нібито як погляд сторонньої людини. Яка цікавиться політикою і суспільним життям в місті. Хочу лише додати, пані Beautiful не просто цікавиться, вона займається цим професійно, тобто зарплату отримує. Не хочу казати на якій посаді, але ця посада ну дууууже вже наближена до міського голови. Впевнений, що впізнав цю пані, бо епістолярний стиль її мені добре відомий. Тому я також зареєструвався тут. Вважаю, що форумчани мають право знати також і думку депутатів міськради, отримувати інформацію не менш офіційну за інформацію радників мера  :) За неписаними правилами нету пропоную спілкуватися на ТИ, тим більше, що з Красунею ми в реалі так і спілкуємось  :frend

Із великим задоволенням відповім на всі ваші запитання – прошу одного: давайте поважати одне одного і обходитись без бруду.
Записаний
Справедливість є, за неї варто боротися! Ю.Тимошенко.

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #6 : 20 Лютого 2008, 12:27:31 »

Я так зрозумів ти представник БЮТ. А хто в вас зараз голова Калуського округу?
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #7 : 20 Лютого 2008, 13:02:01 »

Певно в Калуській політиці запахло смаленим, якщо пані Н. Бабій вперше за тривалий час дала інтерв'ю газеті "ВІКНА", до цього часу відверто зневажавши стосунками з журналістами даного видання  :o
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

Deputat

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    09 Лютого 2009, 14:46:51

    Звідки: Kalush
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #8 : 20 Лютого 2008, 14:15:17 »

Я представник громади Калуша! Що таке "округ"?
Записаний
Справедливість є, за неї варто боротися! Ю.Тимошенко.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    24 Квітня 2024, 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #9 : 20 Лютого 2008, 15:16:29 »

хм, я так не думаю. У нас тепер нема представників громади, а є представники партій.  :unknow

Адже як голосували наші громадяни?
о, цей від Юльки - значить наш чоловік, а цей він нунс - теж наш....
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #10 : 20 Лютого 2008, 15:24:59 »

Я представник громади Калуша! Що таке "округ"?
 :D Те ж саме може сказати Насалик , Ющенко,Янукович... Я бачив що "громада Калуша " кричала на підтримку депутатів міськради під бк "Мінерал". З підпису у твоєму профілі я зробив висновок що ти депутат(або представник) від БЮТу.
Під "округом " я мав на увазі представництво партії БЮТ у Калуші та районі.То хто там зараз ним керує?
Власне запитання :
 1.Що ви , як депутати бачите в діяльності мера Калуша негативного по відношенню до населення Калуша ? А конкретно до середнього та малозабезпеченого класу.(До малозабезпеченого класу особисто я відношу також сім"ї середній сукупний дохід яких перевищує 1000грн.)Суперечки між "чесними" підприємцями за землю,нерухомість і т.д. мене не цікавлять,як і більшість на цьому форумі.
 2. Що корисного дупутати вбачають в діяльності мера за період його перебування на посаді?
3. Що на вашу думку потрібно змінити у стратегії керування і розподілу бюджетних коштів щоб наше місто перетворилось на зразок для інших міст України.А ще щоб калуські дороги перестали виглядати як полігон для танків.
« Останнє редагування: 20 Лютого 2008, 15:31:01 від Medved »
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

Deputat

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    09 Лютого 2009, 14:46:51

    Звідки: Kalush
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #11 : 20 Лютого 2008, 16:50:59 »

хм, я так не думаю. У нас тепер нема представників громади, а є представники партій. 

Адже як голосували наші громадяни?
о, цей від Юльки - значить наш чоловік, а цей він нунс - теж наш....


Як голосували виборці - це питання їх політичних чи особистих уподобань. Важливо те, ким себе відчуває той, кого вибрали. Я відчуваю себе саме представником громади, бо жив і живу у Калуші. Я є твоїм сусідом, ходжу по тих самих вулицях і дихаю з тобою одним повітрям. І під’їзди наші мало відрізняються. І діти мої тут живуть, а не лише ХОЧУТЬ ЖИТИ  І ночую я в Калуші, а не в Рогатині. А стосовно теми що краще, мажоритарна система чи пропорційна готовий поспорити. Сушко мав ручну раду саме через мажоритарку. Бо депутат не перед ким не мав відповідальності. Ну вибрали, хто знає чи ще раз виберуть. Тому й велися хто на план під хату, хто на посаду. Зараз депутат може вилетіти з корпусу легко, якщо партія скаже. А партію „купити” важче, погодься. Бо партія піде ще раз на вибори. Тут вже не пройде нахапати що можна і звалити. Бо якщо наробили справ - шансів нема. От і відповідальність.
Записаний
Справедливість є, за неї варто боротися! Ю.Тимошенко.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #12 : 20 Лютого 2008, 19:07:54 »

Приємно бачити на форуму представника депутатського корпусу.
Але хочеться все ж почути (прочитати) відповідь на питання котрі задав Медвед. Бо такими є питання простих калушан, а відповіді з боку депутатів чомусь ніколи не почуєш. Звісно конфлікт зараз не між ангелом і чортами, але більшість калушан за браком будь-якої обєктивної інформації сприймає чортами саме депутатів. Тому варто роз'яснити свою позицію чітко і коректно. Можливо і зміниться чиясь думка.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Deputat

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    09 Лютого 2009, 14:46:51

    Звідки: Kalush
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #13 : 20 Лютого 2008, 20:10:30 »

Цитата: Під "округом " я мав на увазі представництво партії БЮТ у Калуші та районі.То хто там зараз ним керує?

Районною організацією керує пані Ольга Сікора (ресторан такий є Асторія, знаєте?) Міською керує Роман Боднарчук, він є і секретарем міської ради.
На інші запитання відповім обов'зково, але часу не вистачає. Депутати працюють багато, хоча мало хто про це знає. Що правда,то правда  :)
Записаний
Справедливість є, за неї варто боротися! Ю.Тимошенко.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #14 : 20 Лютого 2008, 23:51:48 »

Тому я також зареєструвався тут. Вважаю, що форумчани мають право знати також і думку депутатів міськради, отримувати інформацію не менш офіційну за інформацію радників мера
Та я бачу в нас на форумі стає гаряче, маю на увазі в політичному сенсі. :) Радує, що нашу форумівську родину не минають своєю увагою особи з місцевої влади. Правда хотілось би щоб такі особи не тільки викладали тутечки свої розлогі думки щодо тієї чи іншої проблеми, але й реально дослухались до наших, тобто мешканців міста, побажань. ;)

пані Beautiful не просто цікавиться, вона займається цим професійно, тобто зарплату отримує.
Ми її одразу розкусили. Хоча признаюсь читати її пости досить цікаво. Але чи то мо хто її тут образив чи вона зрозуміла, що її намагання особливого результату не принесуть, тай давно вже тут не появлялась. :pardon

Я представник громади Калуша! Що таке "округ"?
Гадаю не всі з калуських депутатів можуть так гучно про це заявити. Тому висловлю свою думку, що пропорційна система виборів на місцях не доцільна. :!! Раніше ми обирали кокретних людей і вони час від часу появлялись на очі своїх виборців, а зараз ми справді обирали "котів в мішку".

А стосовно теми що краще, мажоритарна система чи пропорційна готовий поспорити. Сушко мав ручну раду саме через мажоритарку. Бо депутат не перед ким не мав відповідальності. Ну вибрали, хто знає чи ще раз виберуть. Тому й велися хто на план під хату, хто на посаду. Зараз депутат може вилетіти з корпусу легко, якщо партія скаже. А партію „купити” важче, погодься. Бо партія піде ще раз на вибори. Тут вже не пройде нахапати що можна і звалити. Бо якщо наробили справ - шансів нема. От і відповідальність.
Звучить не переконливо. А може п. Сушко був просто добрішою людиною тай ділився з усіма депутатами, а не лише зі своїми однопартійцями. :-D

Та це ми все товчемо воду в ступі. Краще давай пане Deputat викладіть шлях виходу з кризової ситуації, а то депутатська більшість і мер пхають один одному палки в колеса, а в місті від цього жити краще не стає. :(
Записаний

Deputat

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    09 Лютого 2009, 14:46:51

    Звідки: Kalush
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #15 : 21 Лютого 2008, 12:32:24 »

Те ж саме може сказати Насалик , Ющенко,Янукович... Я бачив що "громада Калуша " кричала на підтримку депутатів міськради під бк "Мінерал".

Насалик скоріше є представником громади Києва чи Кончі-Заспи. Кожен з вас, калушан, більше представляє громаду Калуша ніж Насалик.
Під Мінералом була лише частина громади. Були також роботяги сурового вигляду які стояли в сторонці. Їх тимчасово зняли з робіт на басейні 3-ї школи. Були хокеїсти Дороша. А ще був Ігор Хемич, підказував бабулям кому з депутатів кричати ганьба. І ОМОН тихенько стояв в одному дворі на Чорновола. Депутати могли привести і свою "громаду Калуша", але подумали ОМОН лишити без роботи.
На запитання відповім згодом. Обов'язково. Просто багато можна говорити на всі три питання. Навіть дисертацію можна написати. Але залишу це для Н.Бабій  :=)
Записаний
Справедливість є, за неї варто боротися! Ю.Тимошенко.

Deputat

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    09 Лютого 2009, 14:46:51

    Звідки: Kalush
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #16 : 21 Лютого 2008, 12:53:38 »

Правда хотілось би щоб такі особи не тільки викладали тутечки свої розлогі думки щодо тієї чи іншої проблеми, але й реально дослухались до наших, тобто мешканців міста, побажань.

Розумно. Чекаємо ваших конкретних побажань.

Ми її одразу розкусили. Хоча признаюсь читати її пости досить цікаво. Але чи то мо хто її тут образив чи вона зрозуміла, що її намагання особливого результату не принесуть, тай давно вже тут не появлялась.

Хворіє вона зараз. А в нет заходить на роботі, їй за це зарплату платять.

Гадаю не всі з калуських депутатів можуть так гучно про це заявити. Тому висловлю свою думку, що пропорційна система виборів на місцях не доцільна.  Раніше ми обирали кокретних людей і вони час від часу появлялись на очі своїх виборців, а зараз ми справді обирали "котів в мішку".

Можна спорити багато. Це окрема велика тема.

Звучить не переконливо. А може п. Сушко був просто добрішою людиною тай ділився з усіма депутатами, а не лише зі своїми однопартійцями.

Не ділився, а купував депутатів. Мажоритарника купити просто. Або залякати. У Верховній Раді так робилося постійно. Зараз дуже важко це зробити бо партія контролює. Міська ж рада не гірше Верховної.

Та це ми все товчемо воду в ступі. Краще давай пане Deputat викладіть шлях виходу з кризової ситуації, а то депутатська більшість і мер пхають один одному палки в колеса, а в місті від цього жити краще не стає.

В чому конкретно криза для тебе? І прошу взагалі конкретно казати - яка палка і в яке колесо?
Записаний
Справедливість є, за неї варто боротися! Ю.Тимошенко.

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #17 : 21 Лютого 2008, 13:49:39 »

Під Мінералом була лише частина громади. Були також роботяги сурового вигляду які стояли в сторонці. Їх тимчасово зняли з робіт на басейні 3-ї школи. Були хокеїсти Дороша. А ще був Ігор Хемич, підказував бабулям кому з депутатів кричати ганьба.
Іншої відповіді я і не чекав.

Зараз дуже важко це зробити бо партія контролює.
Ну я думаю що в це мало хто повірить. В верховній раді багато місць куплені, в тому числі і від БЮТу.Стверджувати це можу тому що знаю депутатів від БЮТ які КУПИЛИ за два млн.$ прохідне місце
в парламенті,не кажу вже про ПР і НСНУ (в останніх місця були теж по 2млн , а ПР заспівала аж 5млн $).Так що "білих та пухнастих не буває". Не спорю , існує деякий псевдоконтроль для окозамилення і підвищення рейтингу, але українець "ныньче умный пошел" і нас вже так просто не надуриш. І пересічний калушанин мало вірить в те що любий депутат-підприємець калуської міської ради прийшов туди ж щоб перейматися проблемами середньго і малого класу.
Наприклад пані Сікора. Власний процвітаючий бізнес,ніяких тобі фінансових проблем.Питання чому лізти в політику? Напевне в житті мало пригод. Екстриму не хватає? Це стосується не тільки п.Сікори , а всіх депутатів!
Зрозумійте одне ! Такі депутати ніколи не зрозуміють бажання електорату , тому що вони не знають що таке жити на кошти які в декілька раз! нижче тієї суми ,яку отримують ліниві безробітні в розвинених країнах світу. Ситий голодного не зрозуміє.
 Депутати місцевих рад мають обиратись МАЖОРИТАРНО серед вчителів,лікарів,слєсарів і ассенізаторів! Такі депутати мають повне право критикувати мера , тому що є не матеріально зацікавленими.
 Дискутувати можна довго , але поки ми не поміняємо свою ментальність , будем жити гірше і гірше.Інколи риба гниє одинаково як з голови так із хвоста.
 Чекаємо на відповіді , які я поставив у попередньому пості.
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

Deputat

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    09 Лютого 2009, 14:46:51

    Звідки: Kalush
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #18 : 22 Лютого 2008, 08:22:14 »

Іншої відповіді я і не чекав.

Так кажуть, коли не вистачає аргументів.

Ну я думаю що в це мало хто повірить. В верховній раді багато місць куплені, в тому числі і від БЮТу.Стверджувати це можу тому що знаю депутатів від БЮТ які КУПИЛИ за два млн.$ прохідне місце
в парламенті,не кажу вже про ПР і НСНУ (в останніх місця були теж по 2млн , а ПР заспівала аж 5млн $).Так що "білих та пухнастих не буває".

А раніше купували право йти по мажоритарці під розкрученим брендом. У 2002 році від нашої області до ВР пройшли всі хто йшов від Нашої України. Кажуть що справжній аукціон був за то право. Насалик тоді до речі якраз від НУ пройшов. А в 2006-му у нього промашечка вийшла. Спочатку кинувся до Юлі. Вона спонсорську допомогу у нього і його кількох соратників взяла. Насалик це і не приховує взагалі-то. Але Юля поставила його, якщо пам’ятаєте, керівником обласного штабу. А це означало що він мав ще забезпечити всі видатки по кампанії в області. Тоді він чи псіханув, чи грошей не стало, ніхто точно не знає. Але він побіг з кількома донецькими і Димінським бігом робити ЕКО25. Так що бувають і білі й пухнасті, а бувають і чорні й колючі, але при бабках :))

Не спорю , існує деякий псевдоконтроль для окозамилення і підвищення рейтингу, але українець "ныньче умный пошел" і нас вже так просто не надуриш. І пересічний калушанин мало вірить в те що любий депутат-підприємець калуської міської ради прийшов туди ж щоб перейматися проблемами середньго і малого класу.

Згоден, не любий. Але більшість якраз і переймається. Ваше право вірити, чи ні. Судити треба по фактах. А їх ти не наводиш. Хочеться нарешті почути хто конкретно з депутатів міськради так просто надурив умного українця, тобто тебе? Звідки у тебе стільки жовчі?

Наприклад пані Сікора. Власний процвітаючий бізнес,ніяких тобі фінансових проблем.Питання чому лізти в політику? Напевне в житті мало пригод. Екстриму не хватає? Це стосується не тільки п.Сікори , а всіх депутатів!

Поміняй прізвище Сікора на прізвище Насалик і задай це питання собі ще раз. Знайдеш відповідь – повідом нас усіх, будь-ласка.

Зрозумійте одне ! Такі депутати ніколи не зрозуміють бажання електорату , тому що вони не знають що таке жити на кошти які в декілька раз! нижче тієї суми ,яку отримують ліниві безробітні в розвинених країнах світу. Ситий голодного не зрозуміє.

Підприємці не завжди були підприємцями, а депутати депутатами. Чому ти вважаєш що вчитель Люба Вовк, чи робітник Віталій Джуган тебе не зрозуміють? Ти впевнений, що у них доходи більші за твої? Ми не приїхали з Києва і не звалились з Марса. Багато хто з депутатів тут живе все життя. Вчора ми з тобою пили пиво за сусідніми столиками в кафе, чи сиділи на стадіоні, а сьогодні ти мене майже ненавидиш бо я став депутатом. Ще раз питаю, за що? Конкретно!

Депутати місцевих рад мають обиратись МАЖОРИТАРНО серед вчителів,лікарів,слєсарів і ассенізаторів! Такі депутати мають повне право критикувати мера , тому що є не матеріально зацікавленими.

При Різнику як я знаю було 4 депутати-підриємці з 50-ти. Пару директорів заводів. Решта вчителі-лікарі-слєсарі. Ти був тоді щасливий за Калуш? Може ти когось пам’ятаєш з тодішніх депутатів? Чи назвеш мені конкретного депутата і що він зробив для міста? У четвертому скликанні, при Сушку, ітееровець з хімії Андрій Ц***н поміняв бігом партію і став рухівцем, бо його жінка отримала посаду вчителя в школі. Хлопець зекономив 300 доларів хабаря, і до кінця каденції його не було чути в залі. Лікар Богдан К****ць вибив у Сушка трохи більше, йому зашутрували дорогу до його хати на Височанці, вулиця Підлісна. І він теж став лояльним до мера Сушка. Про депутатів-освітян-директорів шкіл взагалі не варто говорити, їх Сушко перевів на контракт. На контракті зарплата значно вища ніж без нього і директор школи крім зарплати має ще „бізнес”. А хто ж буде спорити з мером, який той контракт підписує? А крутий депутат-лікар Михайло Г******шин раптом зробив кар’єру і став з простого дільничого терапевта головним лікарем поліклініки. Він був мудріший за інших, бо взяв ще план під хату і місце під будівництво десятка гаражів біля Троянди. Гаражі побудувались і продались. За ті гроші звів хату. Хіба він депутат-підприємець? Ні, він гуманітарій. Таких депутатів тобі треба, бо „такі депутати мають повне право критикувати мера , тому що є не матеріально зацікавленими.” Тільки щось не чути було критики від них. Чому? І задай собі питання, за скільки грошей Насалик може купити депутатів Романишина, Барну або Іваницького. І чи зможе. Референдум провести дешевше?  :=)

Чекаємо на відповіді , які я поставив у попередньому пості.

Відповім, не спіши. Часу мало. Вдень зайнятий, а ввечері громадська депутатська робота. Вчора був день прийому депутатами, просиділи як ті придурки три години ввечері в ЖЕКУ. Дві бабулі прийшли. А ви кажете що депутатів своїх не бачите. А хочете? Я міг сидіти вечір вдома біля жінки, але я вас поважаю, бо ви голосували за нас. Чому ви не поважаєте мене і мій час?
« Останнє редагування: 22 Лютого 2008, 08:27:53 від Deputat »
Записаний
Справедливість є, за неї варто боротися! Ю.Тимошенко.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #19 : 22 Лютого 2008, 09:51:04 »

Так кажуть, коли не вистачає аргументів.
Даруй, але хочеш аргементованих повідомлень, то спілкуйся з пані Beautiful, ми ж прості пересічні жителі Калуша глобоко в ту багнюку під назвою політика свого носа не пхаємо. Просто є відчуття, що щось не так і хочеться щоб було краще. :(

В чому конкретно криза для тебе? І прошу взагалі конкретно казати - яка палка і в яке колесо?
Не мав би чим зайнятись, то більше б уваги приділяв стосункам міських депутатів з мером. А так з того що чув і бачив, то знаю, що мер мав бажання закласти в бюджеті більші видатки на розвиток (може б тоді і справді появився в нас сучасний реанімобіль), а депутати вирішили більше віддати на соціально захищені статті. Ось вам і приклад палок в колеса, хоча більше смахує на те, що це два кінця однієї палки, бо куди не крутни, а всоди плюси з мінусами. Тай навіть у тому варанті що затвердила міска рада, якщо не помиляюсь, реальних прибутків стане лиш на 9 місяців зарплати, а там всерівно прийдеться простити дотацій у Києва. :(  :unknow

А шо там з тими зборам, що мали пройти в "Юності" минулої неділі? Хтось прийшов, щось вирішили?
Записаний