Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ  (Прочитано 87208 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ALANA

  • Користувач
  • **
  • Карма +22/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 56
  • Хочу снігу!!! І до снігу.............
  • Останні відвідини:
    28 Грудня 2011, 12:35:09

    Звідки: Калуш вул.Січових Стрільців

Шановні форумчани! Поспішайте відпочити  на "найчистішій річці Європи", адже там скоро не буде чистого місця! Хто повинен за цим слідкувати в нашомі місті і як заставити людей прибирати за собою? Чи робити суботники, цікаво, чи знайдуться небайдужі? А можливо проблема не існує, просто надумана мною. Поділіться своїми думками!
Записаний
Ты поймёшь, что рядом с тобой тот самый идеальный во всём мире, когда ты перестанешь замечать других. Когда точно будешь знать, ощущать телом, что больше никогда не сможешь лечь в постель с кем-то другим. Ты поймёшь, что ты встретила своего мужчину тогда, когда почувствуешь значение слова "ВЕРНОСТЬ"

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #1 : 22 Липня 2007, 19:36:39 »

 На Лімниці, якщо чесно не був уже 2 роки :-[, але знаючи наш народ, впевнений, що з того часу змінилося все далео не в кращу сторону...
 Як заставити? Як казала моя мама: "дурний повинен боятися". Потрібно створити патрулі, які б штафували за забруднення навколишнього середовища, розвісити витяги з адміністративного кодексу про заборнону та міру відповідальності за скоєння останнього...Ну чи принаймі щось в цьому роді... Хоча дуже сумніваюсь, що у нас хтось колись цим буде займатись.
 Взагалі можна було б створити платні пляжі, на яких за цим всім слідкував би обслуговуючий персонал. В цілому річку це не врятує, але принаймі хоч частково...
Записаний

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #2 : 23 Липня 2007, 06:56:57 »

Так,д1йсно.Якби були орган1зован1 пляж1,то 1 догляд був би.Хоча б частково,як каже IxIXIxI ,яле це все кошти.На це треба  ф1нансування.От я От я була на пляж1 на мор1 в четвер.П1д к1нець дня,хлопц1,молод1,школяр1,як1 вл1тку хочуть п1дробити,ходять з м1шком для см1ття,в рукавичках,з щипцями для мусора 1 збирають все.На ранок пляж знову чистенький.Але 1 см1тники через 3-5 метр1в наставлен1.Це все робота м1сько1 адм1н1страц11.А якщо говорити про всю р1чку,то,якщо б служба по охорон1 природи працювала,то вони б повинн1 1 сл1дкувати за цим в кожн1й област1,район1....Чистити забруднен1 м1сця.витягувати завален1 дерева 1т.д.Знову ж таки,це питання державне....
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #3 : 23 Липня 2007, 10:16:57 »

Ага я вчора була на річці і якась старша тьтка, каже своєму чоловіку, о дивись кинь сюди бутилку, тут вже є купка >:(, та мій чоловік мало її не прибив, а треба було прибити. Та купка стояли близько біля нашого килимка і всі не мудрі люди думали що то смітник. Ну хіба так важко забрати своє ж сміття за собою? а потім наступного разу повернутись на чистий берег, а не шукати чистого місця і казати хто так насмітив?
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

ALANA

  • Користувач
  • **
  • Карма +22/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 56
  • Хочу снігу!!! І до снігу.............
  • Останні відвідини:
    28 Грудня 2011, 12:35:09

    Звідки: Калуш вул.Січових Стрільців
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #4 : 23 Липня 2007, 17:14:45 »

Знаєте, я якось підняла це питання серед знайомих, то одна дуже скипіла через те, що я запропонувала щоб школи сюди підключили. Тобто до прибирання. Дослівно:"Чому це моя дитина повинна прибирати за кимось іншим?" Але коли твоя дитина виросте, то вона ніколи не лишить після себе купу непотрібу. Ще один перл:"Весною річка все забере за собою". Сумно слухати таке. Адже скоро і килимка не буде де постелити. Того року святкували день народження чоловіка в колгоспному саду(перед автопарком) Я пробила собі ногу уламком фляшки від горілки. Зверніть увагу, скільки битого скла на берегах і в самій воді!!!
Записаний
Ты поймёшь, что рядом с тобой тот самый идеальный во всём мире, когда ты перестанешь замечать других. Когда точно будешь знать, ощущать телом, что больше никогда не сможешь лечь в постель с кем-то другим. Ты поймёшь, что ты встретила своего мужчину тогда, когда почувствуешь значение слова "ВЕРНОСТЬ"

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #5 : 23 Липня 2007, 17:36:39 »

Ще один перл:"Весною річка все забере за собою". Сумно слухати таке. Адже скоро і килимка не буде де постелити. Того року святкували день народження чоловіка в колгоспному саду(перед автопарком) Я пробила собі ногу уламком фляшки від горілки. Зверніть увагу, скільки битого скла на берегах і в самій воді!!!

 Та да, це дійсно сумно  :(

Знаєте, я якось підняла це питання серед знайомих, то одна дуже скипіла через те, що я запропонувала щоб школи сюди підключили. Тобто до прибирання. Дослівно:"Чому це моя дитина повинна прибирати за кимось іншим?" Але коли твоя дитина виросте, то вона ніколи не лишить після себе купу непотрібу.

Особисто я згідний з знайомою... Я б теж цього не хотів для своїх дітей. Хоча, якщо добровільно то чому б і ні, можливо у когось на цю тему зовсім інша думка. Але я вважаю, що прибирати повинні люди яким за це платять гроші, а не використовувати дітей, як безплатну робочу силу... На рахунок останнього: можливо, хоча знову ж таки не факт... Все залежить від виховання.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #6 : 23 Липня 2007, 19:21:19 »

А я думаю, що бажано було б хоч раз примусово. Зворотної реакції не викличе, а в пам'яті залишиться. Може виросте і дійсно не смітитиме.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #7 : 24 Липня 2007, 12:08:39 »

Раз поприбирають і більше смітити не захочуть і людям які будуть смітити робитимуть зауваження. ;)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #8 : 24 Липня 2007, 15:25:20 »

А я вважаю, що потрібно німця з нагайкою.
Або величезні штрафи накладати.
Будуть нести сміття у смітники, аж бігом.
Записаний

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #9 : 24 Липня 2007, 18:39:05 »

Знаєте, я якось підняла це питання серед знайомих, то одна дуже скипіла через те, що я запропонувала щоб школи сюди підключили. Тобто до прибирання. Дослівно:"Чому це моя дитина повинна прибирати за кимось іншим?" Але коли твоя дитина виросте, то вона ніколи не лишить після себе купу непотрібу.
Правильно,якби ось так поприбирали,то пот1м би сам1 не кидали.Але знову ж таки,погодьтесь,що це питання м1сько1 ради :(,для того,щоб привернути увагу влади треба докласти багато зусиль.А якщо над1ятись на себе,то х1ба що з1братись вс1м форумчанам 1 поприбирати...а може якийсь заклик зробити,через газети,з фото засм1чено1 Л1мниц1.А може пляж зробити?Може можна одну частину обгородити?Чому н1?Хто хоче в чистот1 в1дпочивати-символ1чна ц1на... ;)
Відповідь від: 24 Липня 2007, 18:36:15
Цитата:  link=topic=68.msg1103#msg1103 date=1185279920
А я вважаю, що потрібно німця з нагайкою.
Ну,ARNI,ти перегнув.Це ж НАША ДЕРЖАВА,а не н1мецька.... :)
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #10 : 24 Липня 2007, 23:23:53 »

А я вважаю, що потрібно німця з нагайкою.
Ну,ARNI,ти перегнув.Це ж НАША ДЕРЖАВА,а не н1мецька.... :)
[/quote]

Ти мене може неправильно зрозуміла, порядок необхідно наводити любими доступними методами.
Так як у фільмі "Крутые легавые". :killer:
Записаний

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #11 : 25 Липня 2007, 01:57:08 »

Ти мене може неправильно зрозуміла, порядок необхідно наводити любими доступними методами.
Так як у фільмі "Крутые легавые". :killer:

Упс! :help Починають проявлятись маніакальні нахили...  =O :-)
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #12 : 25 Липня 2007, 14:43:15 »

Признаюсь чесно, колись я міг дозволити собі залишити мусор на березі річки. :-[ Але останніми роками моя свідомість виросла до такоро рівня, що я навіть сміття природнього походження (про скло і пластик навіть не кажу) не залишу на ріці!!!
Недавно, на моїх очах, гурт пяних дядьок залишив на березі Лімниці купу сміття. Спершу я хотів зробити їм зауваження, але добре подумавши, вирішив, що я не самогубець. :(
Думаю, дієвим способом збереження чистоти нашої річки, були б неодноразові звернення до відпочиваючих з місцевого радіо і телебачення. А ще варто організовувати виїзди на ріку представників правоохоронних органів з метою накладення складання протоколів про адмінправопорушення на злісних забруднювачів річки і її берегів!!!
Щодо прибирання берегів річки учнями шкіл, то і таке допустиме. Пригадую в свій час ми прибирали територію міського парку і нічо - руки нам не повідпадали.
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #13 : 25 Липня 2007, 17:47:06 »

Упс! :help Починають проявлятись маніакальні нахили...  =O :-)

Ну чому одразу маніакальні нахили???  :(
Просто наш народ не розуміє до того часу, поки на них не гаркнеш.
Адже культурне спілкування в наших людей - означає "слабкість", а хамське ставлення - означає "силу".  :duvno
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #14 : 25 Липня 2007, 22:07:00 »

Правильно треба тих хто залишає сміття на річці штрафувати і то сильно, а потім ще їх треба на вулицю вигнати дороги підмітати, щоб більше ніколи не викидали сміття. :kulturno
« Останнє редагування: 05 Серпня 2007, 08:21:23 від yurko »
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

ALANA

  • Користувач
  • **
  • Карма +22/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 56
  • Хочу снігу!!! І до снігу.............
  • Останні відвідини:
    28 Грудня 2011, 12:35:09

    Звідки: Калуш вул.Січових Стрільців
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #15 : 25 Липня 2007, 23:18:22 »

А я вважаю, що потрібно німця з нагайкою.
Або величезні штрафи накладати.
Будуть нести сміття у смітники, аж бігом.
Спочатку треба організувати ті смітники, бажано цивілізовані. А не оті ями, які викопані біля Добрівлян.Тобто щоб там сміття сортувалось.І люди повинні стати свідомі. А в нас того не буде. Скільки на річці можна назбирати вторинних відходів!!!!! ПЕТ-пляшки, скло, поліетиленові кульки. Колись у Калуші хотіли будувати завод по переробці сміття. Шкода, що далі слів діло не пішло, але то так є завжди.
Відповідь від: 25 Липня 2007, 23:11:19
Правельно треба тих хто залишає сміття на річці штрафувати і то сильно, а потім ще їх треба на вулицю вигнати дороги підмітати, щоб більше ніколи не викидали сміття. :kulturno
Придумано просто чудово!!! +1
Так цікаво читати Ваші думки. Головне, що всі схиляються до того, що так не повинно бути. Значить, з часом, Лівниця стане чистенькою, ніяка дитина не поранить ніжку об скло.
Але я точно до того часу не доживу)))))))))))))
Записаний
Ты поймёшь, что рядом с тобой тот самый идеальный во всём мире, когда ты перестанешь замечать других. Когда точно будешь знать, ощущать телом, что больше никогда не сможешь лечь в постель с кем-то другим. Ты поймёшь, что ты встретила своего мужчину тогда, когда почувствуешь значение слова "ВЕРНОСТЬ"

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #16 : 26 Липня 2007, 18:05:21 »

Тобто щоб там сміття сортувалось.І люди повинні стати свідомі. А в нас того не буде. Скільки на річці можна назбирати вторинних відходів!!!!! ПЕТ-пляшки, скло, поліетиленові кульки. Колись у Калуші хотіли будувати завод по переробці сміття. Шкода, що далі слів діло не пішло, але то так є завжди.
ой,в Австр11 з цим дуже добре наладжено.Там нав1ть в горах,де три хати,все см1ття сортують,ми в перш1 дн1 не знали,просто в пакет викинули,а дядечко сам сортував.Нам так соромно стало. :-[Б1льше так не робили....Просто не знали
Записаний

Сурок

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 10
  • Останні відвідини:
    27 Липня 2007, 07:12:03

Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #17 : 27 Липня 2007, 06:37:29 »

Svit Ви і відповіли на поставлене питання. Потрібно почати з себе і не навчати словами когось.Моральні повчання завжди натикаються на спроти,а наші поступки,добрі чи погані,майже завжди заставляють оточуючих дати їм оцінку.Хтось посміється, хтось пройде з осудженням,а хтось і візьме за  приклад.
« Останнє редагування: 27 Липня 2007, 06:40:24 від Сурок »
Записаний

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #18 : 27 Липня 2007, 12:26:29 »

Svit Ви і відповіли на поставлене питання. Потрібно почати з себе і не навчати словами когось.Моральні повчання завжди натикаються на спроти,а наші поступки,добрі чи погані,майже завжди заставляють оточуючих дати їм оцінку.Хтось посміється, хтось пройде з осудженням,а хтось і візьме за  приклад.

 Нажаль, не всі люди настільки свідомі, щоб дійти до всього самим, про що і говорить, в даному випадку, екологічний стан річки. Безумовно, починати потрібно з себе, але якщо не вживати ніяких заходів, то завжди знайдуться люди, яким просто "по-барабану" куди викинути пляшку з-під пива, чи упаковку від морозива.......

 Повністю погоджуюсь на рахунок смітників, з їх появою к-сть сміття значно б поменшала... Та їх і у місті бракує... (хоча можливо вже щось змінилось, давно не був..)
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #19 : 27 Липня 2007, 13:16:00 »

Смітників побільша в Калуші, і попри дорогу поставили нові баки для сміття, а в дворах поставили контейнери для пластику та скла. Ну незнаю чи всіх дворах у моєму є.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.