Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ  (Прочитано 88154 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #100 : 06 Травня 2012, 11:40:31 »

Які ви молодці!!! :bouquet: :bouquet: :bouquet:
Як я розумію, лише 2 тиждні назад було таке прибирання. І за такий час ми знов аж настільки засмітили річку! Бачу там і покришки і бляху від капота - відпочивали явно з машинами. Невже було важко після себе вивезти своє "г"?!
А зараз при спусках до ріки у Добрівлянх не ставлять смітників? У Хотіні, знаю, такі були присутні...
Записаний

burum-burum

  • Новачoк
  • Карма +16/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 20
  • Останні відвідини:
    19 Серпня 2012, 18:57:36

    Звідки: Калуш-Франківськ
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #101 : 09 Травня 2012, 11:33:48 »

На щастя, це сміття не за 2 тижні - минулого разу не осилили всю територію, тому довелося повертатися. А прибрані місця виглядали досить пристойно (навіть після першотравневих свят!). Може таки є ще надія?  :)

Цього разу вивезено 108 мішків сміття.
Правда, напевне стільки ж ще залишилося по схилу біля дороги - там сміття викидають прямо з машин. Якби ще його зібрати - територія була б уже остаточно очищена.

Нажаль, наших сил не вистачає. Особливо якщо врахувати скільки ще місць на Лімниці потребують прибирання. А що найбільш сумно - ніхто особливо не спішить підтримувати цю справу. На словах - так, збиралися прийти не один десяток людей, а коли прийшлося до діла - аж смішно, у всіх одночасно з'явилися невідкладні справи. Винятком стали хлопці з "Power Net" (тепер "IT LUX"), за що їм ВЕЛИКЕ-ВЕЛИКЕ СПАСИБІ (думаю, не лише від "Вітрини Калуша", а й від усіх тих, хто відпочиватиме на тих місцях).

А шкода що так... Можна було б справді багато змінити. Тільки подумайте - якщо 7 людей можуть за 2 дні зібрати майже 200 мішків сміття, то що б змогли 50 людей!
Та, як завжди, хата кожного виявляється скраю...

Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3244
  • Останні відвідини:
    Вчора в 21:34:30

    Звідки: korotka
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Vitalij

  • Користувач
  • **
  • Карма +55/-55
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    10 Вересня 2013, 13:49:45

    Звідки: Калуш
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #103 : 10 Серпня 2013, 13:15:05 »

Сьогодні зранку поїхав на Лімницю поки нема жари покупатись.З 8 до 11 години три "бригади" рибаків з сітками попри мене ходили. ДЕ РИБНАДЗОР БЛ...???? :=)Одних зняв на телефон.Та не знаю як закинути на сайт відео. Чи обов'язково треба через Ю Туб?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #104 : 10 Серпня 2013, 15:05:37 »

Бажано. То і простіше буде.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #105 : 19 Липня 2015, 23:19:45 »

       Думаю нище вказане відноситься до даної теми. Сьогодні, відпочиваючи з друзями на р.Лімниця коло в районі моста "До Європи" стали свідками того, як якась скотина мила свою машину - Форд транзит Коннект білого кольору д.н. АТ 0119 ВО коло самої води. На зауваження чоловік огризався, провокував сварку. Того організма захищала його жінка - мати трьох неповнолітніх дітей, що були з ними і тесть. На прохання припинити забруднювати ріку, відїхати мити авто подалі від води виродок огризався - мовляв "А де пише, що тут неможна мити машину" і т.д. Не добившись припинення забруднення ріки ми викликали міліцію. Приїхав дільничний і ще один молоденький сержант. Ми написали заяву та дали пояснення, потім дільничний опитав того гандона та його сімю і поїхав. До нашої суперечки підключались небайдужі відпочиваючі, які осуджували дії того виродка. Від них стало відомо причину такої зухвалості. Виявляється це колишній працівник калуського кримінального розшуку, якого вигнали з міліції, а жінка його діючий працівник міліції, на даний час в декреті. В наявності фото тієї сімейки, та відео миття машини. Викладу завтра.
       Опускатись до обговорення моральних аспектів буття, життєдіяльності того виродка та його сімейки колишніх/діючих ментів небуду. Мати трьох дітей, діючий працівник ОВС, що складав присягу..... ай. Не тільки худоба в стайні де їсть там і гадить, є ще й деякі люди, хоча й людьми їх називати язик не повертається. А нижче за течією, купались інші дітки.....
       Непокоїть те, що місцевий дільничний повідомив, що він не може скласти за це протокол, а тільки приймає заяву та опитує свідків. Далі матеріали передає начальнику дільничних, а той передасть куди слід. Ось куди саме "куди слід" дільничний не уточнив. Особисто сам слідкуватиму за перебігом даної справи, і викладатиму все тут.
       Прохання до форумівців по кожному факту миття авто на ріці робити фото-відеозйомку, щоб було видно лице "мийника", та номер авто. викладайте також фото-відео в даній темі. При можливості викликайте міліцію. Це наше місто, і наша ріка, якщо не встанемо один за одного - гріш нам ціна..... :prapor:

OrK

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    18 Травня 2016, 14:16:06

    Звідки: Кепське
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #106 : 20 Липня 2015, 12:09:56 »

Це відео було знято уже після конфлікту... чоловічок мабуть хотів показати як він плює на всіх....
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=chPFQFJjpSM" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=chPFQFJjpSM</a>
« Останнє редагування: 20 Липня 2015, 17:23:26 від romashkin »
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #107 : 22 Липня 2015, 23:41:11 »

Ніяк не вийде вставити фото. Попитаю знайомих.
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #108 : 23 Липня 2015, 23:28:02 »

Я приїхав трохи пізніше і застав як урод вже домивав салон  
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #109 : 23 Липня 2015, 23:33:17 »

О, вийшло. Викликав дільничного-

Ось його жінка - "працівниця" правоохоронних структур, яка складала присягу.


А що країна має знати своїх "героїв"
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #110 : 23 Липня 2015, 23:55:19 »

А ось ".Андон дня" - колишній мент асабіста -



Ніяк не міг сфотографувати пику його чи жінки, майже не дивились в нашу сторону. А як дивилась жінка на мене то ніби я перед нею завинив. Дивно. Чим? Що викликав ментів? То я захищав свої і суспільні інтереси від її бикуватого чоловіка. Ніхто ж не буде терпіти як хтось приїде і буде міняти масло двигуна, зливаючи його коло людських городів, мовляв твій город далеко, до тебе не дійде.
Хочу додати - особистим його ворогом не вважаю. Він - яскравий приклад суміші двох складових - 1. Роблю те, що багато хто робить і нічого за те немає. 2. Я колишній мент, маю там знайомих і пішли ви всі на...   Типовий самовпевнений вилупок.
Проблемою вважаю людську байдужість. Коли почався конфлікт з зауваження кума, та прохання відїхати мити авто подалі - почали підходити люди, що відпочивали поруч і осуджувати дії .Андона. А якби кум не підійшов..... Всі слиділи б і вдавали що все нормально... Людей, що миють авто на ріці багато, давате з цим якось боротись.... Ну хоча б робити зауваження. В даному випадку попався самовпевнений ГАНДОН якому все по..., але ж є люди які припинять гадити коло ріки після зауваження...     
      Мити авто з шампунем для миття машин, змивати з коліс пилюку гальмівних колодок, висохлу хімію попередніх мийок, залишки масла, соляри і т.д. і все це в нашу Лімницю..... Ми пємо з неї воду, купаємось , ДІТИ НАШІ ТАМ КУПАЮТЬСЯ.....  Хіба важко помити авто вдома? Чи шкода пару гривень на найдешевшу мийку коло ЖБІКа?
Колись чув сумну статистику, що 50% пацієнтів обласного онкодиспансера - жителі Калуша і району, а ін. 50% місто Івано-Франківськ, що рівне по чисельності Калушу та району, та вся решта частина області. Я розумію, що хімія, Кроно - Осмолода, гексахлорбензол і т.д. То що можна дружно цьому допомагати?..... Нам же тут жити.....

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #111 : 24 Липня 2015, 07:51:06 »

Так, справді. Мусимо переважно самі підняти зад і щось зробити. Хоч би яка була влада чи органи, а без нашого суспільного запиту - нічого не поміняється.
А Гавайцю - респект!  :prapor:
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09

Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #112 : 24 Липня 2015, 09:01:16 »

Hawaets, Ви якось дуже агресивно налаштовані. Стільки поганих слів і негативу вилили на того дядька. Я бачу і розумію, що вчинок не з найкращих, я б теж злилася, але... Він опустився нижче плінтуса, а Ви, мабуть, хочете за ним. Якщо Ви ці всі слова казали і йому, то нічого доброго зроблено не було. Ви просто похизувались собою - "От я не промовчав - а всі решта мовчать". Тоді цей дядько теж про Вас такої думки, як і Ви про нього, а це означає, що наступного разу він знову буде мити автівку в Лімниці, начхавши на всіх, і тішитиметься, що йому не попався такий як Ви.
В тому і є проблема нашого суспільства, що одна половина мовчить, а інша агресивно налаштована. Я, зазвичай, теж не мовчу. Але останнім часом бачу, що мої зауваження всім чисто десь. І не треба казати, що якщо зауваження робити постійно і не мовчати, то щось з того буде. Не буде. Ніколи. Бо це менталітент нашого суспільства. Ми тільки будемо породжувати злість і агресію. Ми такі є. Ми не любимо, коли нам роблять зауваження, коли нам кажуть правду, ми не любимо посміхатися, ми не хочемо бути добрими.......
Все, як-то кажуть, чекаю тапки в свою сторону  ;)
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #113 : 24 Липня 2015, 09:17:35 »

Ну от перший тапок.
Я не зрозумів, який рецепт???
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #114 : 24 Липня 2015, 10:35:14 »

Я розумію, що
Ми не любимо, коли нам роблять зауваження, коли нам кажуть правду
але я не вірю, що

Ми такі є
і
Не буде. Ніколи.

Натомість я вірю в те, що як за собою не винисиш - рано чи пізно буде смердіти!

А ще я не те, що вірю, а знаю, що до XV ст. німці (а конкретніше шваби) жили так, як і ми зараз і певно теж думали, що  "не буде ніколи", але коли ОДНОМУ чоловікові при владі то набридло і він вирішив взятися - закінчилося самі знаєте як. А не знаєте - поїдьте подивіться!

Тут "баянна" стаття, але бачу, що таки треба викласти її ще раз і певно далеко не останній.


Чому для мене саме цей приклад показовий? Бо я не лише чув про німецьку чистоту, але і був свідком.

Якось, коли я жив у Швабії, я там трохи їм допомагав по господарці на фермі.
Там був ще поляк Бартломей (Бартек). Він мав досвід з тракторами і подібним, тому він більше їздив ними.
Одного разу зранку, він вивозив на поле (відразу за селом, коло лісу) сечівку. То трактор тягне таку добрячу цистерну, вроді аж 6 кубів. На ній є насос і ззаду  такий типу таріль під випускним фланцем.
Прямо з кабіни тягнеш за ручку і насос помпує в бочку повітря, а сечівка вилітає на той таріль і розбризкується позаду бочки на 3 метри в обидва боки. Трактор собі їздить по полю, мотає круги, поки все не витече, а тоді виключаєш насос і їдеш до стайні набирати нову порцію, якщо треба.

То біло зранку. А в обід прибігає до хати батько нашого ґазди, який щодня допомагав йому і як то старий аксакал, завжди мав свою думку і звісно молоді все роблять неправильно :=) 
Прибіг, став на порозі, бо ми якраз їмо і "включив Ляшка".
Розказує щось, руками махає, все так емоційно і майже криком. Ну ви знаєте, як Ляшко виступає  :=)

Ґазда сидить і навіть до нього не повертається.
А поляк не розумів по-німецьки  (лиш інтуїтивно) і тихо мене питає: "Що він каже?"

Кажу, що мовляв болото на дорозі, то страшний бардак і треба прибрати бо піднімуть хай.

Поляк каже: "Здається я знаю про що він. То я як виїздив з поля, а колеса були мокрі від сечівки, на них налипла глина і я певно ту глину полишав на дорозі..."

Старий вийшов після промови з ігнором, а ґазда до мене (бо я ліпше розумів):
- Поїсте, шіфлі, віник, трактор, причіп, дорога - замітати! Ясно?
- Ясно.

Щоб і вам було зрозуміло, то не була дорога до міста, чи дорога між селами ,чи навіть дорога у самому селі. то була асфальтована дорога, що веде з села у поля, де кожен ґазда має тут клаптик в гектар, там клаптик і два і т.д. На тій асфальтованій дорозі, на відстані з 50 см від краю асфальту, протяжністю десь 100-150 м було розкидане болото, що відпало з правого колеса бочки.

У нас ніхто не прибирає, навіть, якщо в центрі, на перехресті біля Бонаві конячі какашки порозсипає.
А там страшний хай, якщо на якійсь тупиковій дорозі в поле трохи глини вивалилося.

Ми з годину то пуцували. Перше шуфлями кидали в причіп, а потім віниками (такими щітками, як вдома чи в перукарні) пуцували той асфальт, поки дід не сказав що вже може бути.


Так. Вони мали 500 років на засвоєння і тепер у них то в крові. Ми ж натомість мали тих самих 500, а то і всі 800 років на протилежне. Але їх приклад показує, що якщо хотіти - можна жити інакше.
А якщо не хотіти - досить сказати "Ніколи не буде", повірити у то і поступати так далі.
Так. У такому разі дійсно не буде. Але раз народу набридло то колись таки і зверху знайдеться підтримка, а тоді, через поколінь 5 ніхто і не згадає, що було інакше.
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09

Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #115 : 24 Липня 2015, 16:58:03 »

Цитувати (вибране)
який рецепт???
Юра, рецепт простий - треба змінювати погляди і думки, перестати дбати лиш за свою д*пу.
Цитувати (вибране)
коли ОДНОМУ чоловікові при владі то набридло і він вирішив взятися
в тому то й справа, що при владі такі ж я і ми, з різницею лиш в тому, що в них є ця влада. Пропоную кожному задати собі питання "як я себе уявляю при владі?". Написати на аркуші паперу красиву розповідь ... А коли людина з числа тих, хто задавали собі це питання, опиниться при владі, то викине той аркуш з розповіддю в смітник, з думок і з серця. Це замкнуте коло буде допоки кожен з нас не усвідомить і не зміниться сам.
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #116 : 24 Липня 2015, 17:12:07 »

треба змінювати погляди і думки, перестати дбати лиш за свою д*пу
Ну тоді я чогось не розумію.
От Гаваєць, перестав думати лише про свою дупу, захотів довести до завершення справу по топму інциденту, щоб був прецедент. Щоб наступного разу, людина яка робитиме каку і їй на це тикнуть пальцем, не клала на всіх, а зі знанням того чим може закінчитися і розумінням того, що робить неправильно, тиха змотувала відерка і їхала додому. 
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #117 : 24 Липня 2015, 17:13:40 »

Проблема України в тому , що до цього часу всі ще строять камунизм( все вакруг калхозноє - все вакруг майо )  . У владі - ті самі камунисти . Я уже пару раз казав , що поки не перемруть ці камуняки то нічого не буде доброго . Ще треба потерпіти всього років з 40-50 , а там точно буде краще .

---------------------------------

Последняя запись Булата Окуджавы (Марбург, 7 мая 1997 года)

"...Вы знаете, когда произошёл XX Съезд у нас, я и многие мои друзья поняли, что всё будет иначе.
А через год мы поняли, что ошиблись. В принципе ничего не изменилось.
Потом началась перестройка, и мы поняли, что всё будет иначе.
Но эйфория была недолгой, и поняли мы, что многое, конечно, изменилось, но, в принципе, советская власть продолжается.
И наконец, после 93 года мы поняли, что всё изменится.
А спустя год мы поняли главное: что этот трудный, мучительный, трагический процесс - он столь труден не потому
что во главе какие-то там злодеи. А потому что всё наше общество к этому не готово.
Мы все - советские люди. С советской психологией. И наши руководители из той же школы, из какой мы...
... это сугубо моё мнение, я не навязываю его никому. В России никогда не знали, что такое свобода.
В России знают, что такое воля. Я спросил одного - ко мне плотник ходит на даче и любит о политике говорить.
Он говорит о свободе, и я его спросил: а ты знаешь, что такое свобода? А он говорит: конешно.
Это значит, делай, что хочешь. А я ему говорю: нет. Это делай, что хочешь, но так, чтобы не мешать другим.
Он обиделся и ушёл. В России никогда не знали, что такое демократия. В России никогда не уважали личность.
И никогда не уважали закон.
Вот когда все эти качества появятся в нас внутри, не в словах, не в лозунгах, а в душе нашей,
вот тогда мы и сможем совершать серьёзные преобразования..."

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09

Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #118 : 25 Липня 2015, 09:37:08 »

Цитувати (вибране)
Ну тоді я чогось не розумію.
хотіла сказати, що агресія породжує агресію. Велика ймовірність того, що цей вуйко буде мити свою автівку просто на зло, думаючи, чого це хтось йому має вказувати чи осуджувати? Людина автоматично захищається від нападу. Коли ви на когось кричите чи ображаєте, навіть якщо він не правий, то вмикається самозахист і спротив. Я вже мільйон разів переконалася, коли людині говориш спокійним впевненим тоном, тоді отримуєш бажаний результат.
ББА, запис який Ви виклали, дуже влучно ілюструє і наше сьогодення. Просто треба закреслити "Росія" і написати "Україна".

Цитувати (вибране)
потому что всё наше общество к этому не готово
це те що я писала про не буде і про ніколи. Просто занадто різко, мабуть. І тобі Юра зачепило душу. Згадуйте панове історію, вічно українці бідні і нещасні, і всі нас гноблять.
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Як врятувати Лімницю??? Прибирання ЛІМНИЦІ
« Прочитано #119 : 25 Липня 2015, 10:39:35 »

а я вважаю що Гаваєць поступив так як потрібно, бо такі "люди" як цей чоловік нормальної мови не розуміють, от коли його можливо штрафануть то він аж тоді задумається, та задумається явно не за здоров"я дітей та інших людей, а задумається що йому грошей шкода. Головне цю справу довести до кінця і прослідкувати чи не минуло це все йому.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.