Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 24 дні

Голосування

Шановні калушани, яка ваша думка відносно впровадження гендерної політики і ювенальної юстиції в Україні і в Калуші в тому числі?

Підтримую, готовий допомагати
- 1 (5.6%)
Не підтримую, за сімейні цінності, готовий подати свій голос до президента
- 13 (72.2%)
Мені байдуже
- 0 (0%)
Не знаю що це і цікавитись не буду
- 3 (16.7%)
Свій варіант(описати в темі)
- 1 (5.6%)

Всього голосів: 18

Голосування закінчилося: 02 Липня 2012, 08:11:13


Автор Тема: Гендерна політика і ювенальна юстиція в Україні  (Прочитано 59857 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Гендерна політика і ювенальна юстиція в Україні
« Прочитано #120 : 07 Травня 2012, 18:09:39 »

Нароооод а тема то о чем?будьте добрее и воздастся вам

Це суміжна тема з виборюванням права виховувати своїх дітей краще, ніж це планує робити (і вже робить) держава. Її підстави мені зрозумілі і цілі відомі.
Я хочу, щоб люди стояли на такій основі, яку не зможе похитнути не те щоб якийсь законопроект, а взагалі будь-яка система.
Тому, як тільки можу, обережно вибиваю з під ніг (всіх, хто попадається  :)) той ґрунт, який офіційно вважається системою правильним, хоча таким насправді далеко не є.
Факт: люди звикли до тої "підпорки", дуже давня вона є. Але держава сама її руйнує. Люди продовжують за неї хапатися (пишуть запити, листи ...).
Але варто лиш усвідомити, що те, що хоч раз похитнулося вже ніколи не буде стояти міцно (я маю на увазі суспільство).
Треба знайти справжню опору. Це процес не простий. Хтось буде й надалі обманювати себе (це головне), що "так би мало бути, бо завжди так було".
А хтось ризикне і буде мати спокій навіть тоді, коли весь світ почне падати.
Хто схоче, звичайно.

Оце я розумію.

Приховано: Показати
Що одному можна бан ставити майже нізащо

читав я, що ти писала. Юра ще м’яко ...

Цитувати (вибране)
За нібито образу адміна.

та, ніби, ні[/cut]

Цитувати (вибране)
що ви за гомосексуалістів розмови ведете?га хлопці?

Гоміки є і серед дівчат )))
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:59:00

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Гендерна політика і ювенальна юстиція в Україні
« Прочитано #121 : 07 Травня 2012, 18:12:35 »

Почистив, не втримався. Вибачайте, я теж людина

А якщо серйозно, то будь ласка, ближче до теми і не переходьте на особистості по можливості.  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Гендерна політика і ювенальна юстиція в Україні
« Прочитано #122 : 07 Травня 2012, 20:12:35 »

Борні, кінчай тупити )) Ти "просиш рибу", а тобі пропонують не вудку, не сітку, навіть, не динаміт, а атомну бомбу...
добре ти кажеш що це стереотипи нав'язані нам кимось. також можна сказати що толерантне відношення до  збоченців це також стереотип насаджений нам західною культурою зокрема штатами.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Гендерна політика і ювенальна юстиція в Україні
« Прочитано #123 : 07 Травня 2012, 20:40:54 »

добре ти кажеш що це стереотипи нав'язані нам кимось. також можна сказати що толерантне відношення до  збоченців це також стереотип насаджений нам західною культурою зокрема штатами.

знов не туди.
Скажу так: Колись я "по молодості" брав участь у дуже запеклому "ломанні списів" (руйнуванні клавіатур) навколо впровадження у школах РФ "Основ православной этики" (здається так). При тому, що я заклятий прибічник відділення церковних інститутів від держави, там я був на боці "за".
І ось чому. "Звільнення" від "опіуму для народу" сприймається "передовими москалями", як якесь дуже цінне досягнення. Типу, жити без ідеології, насаджуваної конгломератом держави-церкви, це — супер. Але ніхто чомусь не казав, що на вільне місце вже давно "зайшли" інші "цінності": монетарні, вільного кохання та подібні — "свято місце ж вільне не буває". Але мовчать. Вважається, що з цими "перекосами" вони якось самі впораються. Ну, якщо "мамону" та "асмодея" здатні подалати, то чого так Христа бояться? Щось в цьому є. Не бачать "продвинуті" у церковниках посланників Христових, хоч ти їм що роби. І, головне, не просто з ними сперечатися, бо всі знають яка ситуація у конфесіях.
Так, що ж робити?
Що такого сказати дітям, щоб вони вірили нам, а не "промивальникам" мізків?

Пацани... я ніхто. І тільки це мені дозволяє сказати, що реальна підтримка лиш в Христа. До нього йдіть.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Гендерна політика і ювенальна юстиція в Україні
« Прочитано #124 : 07 Травня 2012, 21:03:17 »

то в чому проблем?! я висловлюю свою думку . я проти пєдіків і всяких збоченців . хіба я винен що моя думка зпівпадає з суспільною?! я не бажаю що б мої діти бачили це.. я вважаю що це не правильно і наводжу аргументи. що в моїй позиції не так. америкосам потрібні геї хай забирають усіх собі.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Гендерна політика і ювенальна юстиція в Україні
« Прочитано #125 : 07 Травня 2012, 21:11:14 »

О то є відповідь мужчини.ставлю +.Жінок треба любити,бо вони матері і можут дітей народжувати.То є природньо і правильно.
Записаний

Mariana.tsyganyn

  • Початківець
  • *
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 25
  • Останні відвідини:
    25 Листопада 2013, 21:13:15

    Звідки: Калуш
Гендерна політика і ювенальна юстиція в Україні
« Прочитано #126 : 11 Травня 2012, 23:16:21 »

в Івано-Франківську своє прагненння провести гей-парад заявили представники офіційної ГО "Волошковий альянс" та деякі інші, які десь щойно зареєструвалися.

Покищо їм не дозволили і вони заявили, що ітак тусують на Набережній

http://www.report.if.ua/portal/novyny/v-ivano-frankivsku-proyde-gey-parad
або
http://paralleli.if.ua/news/1250.html
або
http://franuk.com/news/druge/1620------i



Що Ви про це думаєте? Коротко і лаконічно, пліз...  :)


Щодо слів про те, що навіть хороші закони в Україні не впроваджуються додам, що це повинні робити самі люди, а от погані закони добре фінансуються.
Записаний

Lana

  • Користувач
  • **
  • Карма +30/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2016, 22:26:57

    Звідки: Б.Хмельницького
Гендерна політика і ювенальна юстиція в Україні
« Прочитано #127 : 11 Травня 2012, 23:28:03 »

Хіба поняття "гендерна політика " це тільки гомосексуалісти? Чому вся тема тут побудована на цих хворих людях? це трохи  перекос не в ту сторону. Мабуть свідомо, щоб всіх залякати... зробили якесь пугало з самого поняття рівності...і ювенальна юстиція вже стало "ругательним " словом. Але є такі сімї, де дітям справді страшно жити і небезпечно...
Записаний

Mariana.tsyganyn

  • Початківець
  • *
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 25
  • Останні відвідини:
    25 Листопада 2013, 21:13:15

    Звідки: Калуш
Гендерна політика і ювенальна юстиція в Україні
« Прочитано #128 : 18 Травня 2012, 18:50:55 »

Хіба поняття "гендерна політика " це тільки гомосексуалісти? Чому вся тема тут побудована на цих хворих людях? це трохи  перекос не в ту сторону. Мабуть свідомо, щоб всіх залякати... зробили якесь пугало з самого поняття рівності...і ювенальна юстиція вже стало "ругательним " словом. Але є такі сімї, де дітям справді страшно жити і небезпечно...

Цілком з Вами погоджуюсь, саме тому мене і хвилюють перекоси не в ту сторону в останніх законодавчих актах (я сама проти виховання рабинь-домогосподарок, які повністю залежні від чоловіків, але те що зараз під словом "гендер"....). І мабуть варто зараз налякатись і щось зробити, аніж потім навіть лякатись не дозволять.


http://assembly.coe.int/Mainf.asp?link=/Documents/AdoptedText/ta10/ERES1728.htm
Резолюція 1728 (2010) 1
Discrimination on the basis of sexual orientation and gender identity
1. The Parliamentary Assembly recalls that sexual orientation, which includes heterosexuality, bisexuality and homosexuality, is a profound part of the identity of each and every human being. The Assembly also recalls that homosexuality has been decriminalised in all member states of the Council of Europe. Gender identity refers to each person’s deeply felt internal and individual experience of gender. A transgender person is someone whose gender identity does not correspond to the gender he or she was assigned at birth.


це з офіційного сайту, зайдіть почитайте, перекладіть, якщо англійської не знаєте.....
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Гендерна політика і ювенальна юстиція в У
« Прочитано #129 : 28 Травня 2012, 07:19:48 »

http://agaroza.com/comment_1268909778.html
в наших сусідів
Цитувати (вибране)
Например, в Ростовской области, где обкатывается данная система, уже можно изъять ребенка из семьи за следующее:


 1) непосещение детской молочной кухни

 2) своевременно не сделаны все прививки, необходимые с точки зрения государства (читай с точки зрения гигантов фармацевтического бизнеса)

 3) жилье в аварийном состоянии, квартира требует ремонта или ремонтируется

 4) наличие в доме домашних животных

 5) аморальное поведение

 6) несвоевременное прохождение врачей в детской поликлинике

 7) на полу разбросаны игрушки и мусор, отсутствие игрушек в достаточном количестве

 8 ) ребенок играет с посторонними предметами вместо игрушек

 9) ребенок выполняет домашнюю работу, как: моет посуду, подметает и моет полы, стирает и т.д.

 10) ребенок находится на кухне вместе с матерью в процессе приготовления пищи

 11) ребенок часто и громко кричит и плачет

 12) в холодильнике присутствует не весь ассортимент необходимых ребенку продуктов или продукты просрочены

 13) жалобы соседей (или домочадцев) на жестокое обращение с ребенком, в т.ч. анонимные
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Гендерна політика і ювенальна юстиція в Україні
« Прочитано #130 : 28 Травня 2012, 16:48:02 »

Що Ви про це думаєте? Коротко і лаконічно, пліз... 

В мене костюм не готовий )))
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Mariana.tsyganyn

  • Початківець
  • *
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 25
  • Останні відвідини:
    25 Листопада 2013, 21:13:15

    Звідки: Калуш
Гендерна політика і ювенальна юстиція в Україні
« Прочитано #131 : 01 Червня 2012, 21:59:36 »

http://beriozka-rus.livejournal.com/33635.html

концерти толерантності
Записаний

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
Гендерна політика і ювенальна юстиція в У
« Прочитано #132 : 06 Червня 2012, 00:49:24 »

В німецьких ШКОЛАХ уже навчають нетрадиційному коханню
Методика "90 хвилин про сексуальне різноманіття" розроблена Союзом сексуальних меншин Берліна і Бранденбурга і підтримана берлінським сенатом.

Приховано: Показати
У берлінських школах стартував проект "90 хвилин про сексуальне різноманіття". Його мета - познайомити підлітків з нетрадиційними формами любові, а аудиторією стануть класи, в яких переважають учні з міграційним корінням. Методика "90 хвилин про сексуальне різноманіття" розроблена Союзом сексуальних меншин Берліна і Бранденбурга і підтримана берлінським сенатом. Останній так само надав фінансову допомогу у підготовці навчальних посібників для проведення таких занять у школах на уроках етики. DW-World відзначає, що бургомістр Берліна Клаус Воверайт на всю країну оголосив про свою нетрадиційну орієнтацію. Як розповідає викладач етики Крістін Теске, розмова з дітьми на ці теми їй цілком вдається. Багато в чому - завдяки змістовній брошурі. У ній, наприклад, можна знайти діалог між підлітками Кайем і Муратом, під час якого з'ясовується, що їх спільний знайомий - гей. Мурат йому симпатизує і сам намагається зізнатися у своїй нетрадиційній орієнтації. "Текст у формі діалогу, який читається вголос, дає учням можливість, що називається, побувати в ролі цих хлопців. У діалозі чимало фраз і думок, які виводять на конструктивну розмову", - ділиться своїми спостереженнями педагог. Після прочитання тексту в класі починається обговорення: учні без шуму та гаму висловлюють свою думку і з інтересом вислуховують судження однокласників. На уроці вчителька демонструє ілюстрації на трьох плакатах, на яких зображено поцілунок підлітків: дівчина з хлопцем, хлопець з хлопцем, і дівчина з дівчиною. "У когось поцілунки між дівчатами чи хлопцями викликають подив, але не більше того, - каже вчителька, - в цілому реакція цілком адекватна". Школа, в якій Крістін Теске викладає етику, оголосила себе "зоною, вільною від дискримінації". Стати нею може будь-який навчальний заклад за умови, якщо 70% учнів добровільно підпишуть документ, що проголошує відмову від будь-яких форм дискримінації: за національною, статевою чи сексуального ознакою. Крім того, школа бере участь у проекті, підготованому організацією сексуальних меншин "Проти гомофобії". При вході в гімназію висить емблема, яка свідчить про те, що вона - одна з 40 організацій берлінського району Шенеберг, в яких може знайти захист будь-хто, кого переслідують через його гомосексуальну орієнтацію.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/tsikavinki/v-nimeckih-shkolah-ditey-oznayomlyuyut-z-netradiciynimi-formami-kohannya.html

Приховано: Показати
Як мені хочеться, щоб підери замість парадів і засилля гадостей серед школярів для більшої гостроти і нетрадиційності УСІ стали готами чи  як там зветься секта, де вище благо - самогубство
« Останнє редагування: 06 Червня 2012, 00:57:58 від Забута мелодія »
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Гендерна політика і ювенальна юстиція в Україні
« Прочитано #133 : 06 Червня 2012, 15:58:41 »

Як мені хочеться, щоб підери замість парадів і засилля гадостей серед школярів для більшої гостроти і нетрадиційності УСІ стали готами чи  як там зветься секта, де вище благо - самогубство

Каке чєловєколюбство!
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
Гендерна політика і ювенальна юстиція в Україні
« Прочитано #134 : 06 Червня 2012, 23:03:48 »

От-от - чоловіколюбство :), а не дуполюбство :=). В ім"я людини могли б запхатися і в готи. Чим для них погано - і не традиційно і в дупі буде лоскотати від почуттів?
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Гендерна політика і ювенальна юстиція в Україні
« Прочитано #135 : 07 Червня 2012, 12:18:54 »

проект "90 хвилин про сексуальне різноманіття"
На уроці вчителька демонструє ілюстрації на трьох плакатах, на яких зображено поцілунок підлітків
Все це дуже нагадує пророцтва з антиутопії Олдоса Хакслі "О дивный новый мир":
Цитувати (вибране)
Навстречу  вошедшим встала воспитательница и  застыла  навытяжку  перед
Директором.
     -- Какой проводите урок? -- спросил он.
     -- Первые сорок минут были уделены началам секса,
Приховано: Показати
В траве на лужайке среди древовидного вереска двое детей -- мальчик лет
семи  и  девочка примерно  годом старше  -- очень  сосредоточенно,  со  всей
серьезностью ученых,  углубившихся  в  научный поиск,  играли в  примитивную
сексуальную игру.
     -- Очаровательно, очаровательно! -- повторил сентиментально Директор.
     -- Очаровательно, -- вежливо  поддакнули  юнцы. Но в улыбке их сквозило
снисходительное презрение. Сами лишь недавно оставив позади подобные детские
забавы,  они   не  могли  теперь  смотреть   на   это  иначе,  как  свысока.
Очаровательно?   Да  просто   малыши   балуются,  и  больше  ничего.   Возня
младенческая.
     -- Я всегда вспоминаю, -- продолжал Директор тем же слащавым тоном,  но
тут послышался громкий плач.
     Из соседних  кустов вышла няня,  ведя за  руку  плачу  щего мальчугана.
Следом семенила встревоженная девочка.
     -- Что случилось? -- спросил Директор
     Няня пожала плечами.
     -- Ничего  особенного,  --  ответила  она.  -- Просто  этот мальчик  не
слишком  охотно  участвует  в  обычной  эротической  игре.  Я  уже  и раньше
замечала. А сегодня опять. Расплакался вот...
     --  Ей-форду, --  встрепенулась девочка, -- я ничего  такого нехорошего
ему не делала. Ей-форду.
     --  Ну конечно  же,  милая,  -- успокоила  ее  няня.  --  И теперь,  --
продолжала  она, обращаясь к Директору,  --  веду  его к помощнику  старшего
психолога, чтобы проверить, нет ли каких ненормальностей.
     -- Правильно, ведите, -- одобрил Директор, и няня направилась дальше со
своим по-прежнему  ревущим питомцем. -- А  ты останься  в саду, деточка. Как
тебя зовут?
     -- Полли Троцкая.
     --  Превосходнейшее имя, -- похвалил Директор.  --  Беги-ка поищи  себе
другого напарничка.
     Девочка вприпрыжку побежала прочь и скрылась в кустарнике.
     --  Прелестная  малютка, --  молвил  Директор, глядя ей  вслед,  затем,
повернувшись к  студентам, сказал: -- То, что я вам сообщу сейчас, возможно,
прозвучит как небылица. Но для непривычного уха факты исторического прошлого
в большинстве звучат как небылица.
     И  он сообщил  им поразительную вещь.  В течение долгих столетий до эры
Форда и даже потом еще на протяжении нескольких  поколений эротические  игры
детей считались чем-то  ненормальным (взрыв смеха) и,  мало того, аморальным
("Да что вы!") и были поэтому под строгим запретом.
     Студенты слушали изумленно  и недоверчиво.  Неужели  бедным  малышам не
позволяли забавляться? Да как же так?
     -- Даже подросткам не позволяли, -- продолжал Директор, -- даже юношам,
как вы...
     -- Быть того не может!
     -- И они, за исключением гомосексуализма и самоуслаждения, практикуемых
украдкой и урывками, не имели ровно ничего.
     -- Ни-че-го?
     -- Да, в большинстве случаев ничего -- до двадцатилетнего возраста.
     -- Двадцатилетнего? -- хором ахнули студенты, не веря своим ушам.
     -- Двадцатилетнего, а то и дольше. Я ведь говорил вам, что историческая
правда прозвучит как небылица.
     -- И к чему же это вело? -- спросили студенты.  -- Что  же получалось в
результате?
     -- Результаты были ужасающие...
Олдос Хаксли. "О дивный новый мир"

Записаний
Следи за контекстами!

Lana

  • Користувач
  • **
  • Карма +30/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2016, 22:26:57

    Звідки: Б.Хмельницького
Гендерна політика і ювенальна юстиція в Україні
« Прочитано #136 : 10 Червня 2012, 23:15:26 »

Просто пісня сподобалась...Светлана Копылова - Ювенальная юстиция http://www.youtube.com/watch?v=NrSoDZG6kjI&feature=related
Записаний

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
Гендерна політика і ювенальна юстиція в Україні
« Прочитано #137 : 10 Червня 2012, 23:48:45 »

У неї ще є пісні на цю тему
http://www.youtube.com/watch?v=aBIkelOSPPQ&feature=related
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Гендерна політика і ювенальна юстиція в Україні
« Прочитано #138 : 22 Березня 2013, 16:44:01 »

Молча слушал... и ох%евал...

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=utVLescQI8s" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=utVLescQI8s</a>
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Гендерна політика і ювенальна юстиція в Україні
« Прочитано #139 : 22 Березня 2013, 20:55:19 »

Жах  :(
Записаний