Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чому я на форумі розповсюджую тексти російською мовою?

Я не розповсюджую на форумі тексти російською мовою,за рідкісним виключенням (коли краще передати мовою оригіналу)
Тому,що я росіянин.
Тому,що я не українець.
Тому,що я рагуль.

Автор Тема: Чи будемо ми господарями в себе вдома? А чи не хворе у нас суспільство? Чи відчуваємо МИ себе УКРАЇНЦЯМИ?  (Прочитано 435151 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ну так він писав про старе, але дивився на тодішнє.
А після того скільки ще різали і ріжуть...  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Хм .

«Платив два роки. Коли кущі почали плодоносити, жінка Блохіна сказала, щоб я забирався з ділянки і забирав з собою кущі. Стався конфлікт, вони захотіли отримувати більшу суму, тепер вони вказують, що хочуть 50% від вирощеної ягоди. Також у мене був конфлікт з сільською радою, оскільки я не погоджуюся з питаннями, які вирішуються в Оболонській сільраді», — розповів Руслан Фіголь.



yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Боже, гуманоїди, ви колись станте людьми???
Ви перестанете торгувати совістю за гроші?

Я не фанат Насалика чи будь кого іншого, але я би зі встиду обгадився, якби моє фото з такої "акції" попало в інтернет  :towall :towall :towall


Як на мене такі "заробітки" то більш встидно аніж просто сісти під церквою з шапкою!

Молоде, здорове, робити не хоче. Дотре хоч може що така "зайнятість" не дала в той час займатися розбоєм.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

згідний з тобою на всі 99% ( 1% все таки проти , так як я не розумію принцип сидіння під церквою і просити )

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


https://ua.tribuna.com/tribuna/blogs/boxing/2515109.html
– Я думаю, что проблема в головах у людей. Война – это все равно средство наживы. Даже если это священная война по религиозным мотивам, то все равно верхушка преследует свои материальные интересы. Это может быть власть, полезные ископаемые и все остальное. Не бывает войны просто так, когда просто решили повоевать. Может, когда-то и было, за женщин, еще за кого-то.

Но сегодня это все бизнес. Устроили войну компании, производящие технику, зарабатывают на военной технике. Никто же не воюет, просто потому, что кто-то кого-то оскорбил. Воюют потому, что там есть нефть, какие-то стратегические территории, интересы.

Когда-то Али сказал: «Почему я должен ехать воевать во Вьетнам? И стрелять в какого-то вьетнамца, которого ни я никогда в жизни не видел, ни он меня?» Людям навязывают какую-то идеологию, что превращает их в инструменты.

Вот почему-то мы с русскими стали врагами. Почему? Потому что, например, нашему президенту нужна была дымовая завеса, чтобы спокойно грабить нашу страну. Как вариант.

Я не знаю, какие там тонкости. Но это точно не то, что на нас русские напали, чтобы забрать территории. Я вас умоляю. Это сколько вам должно быть лет, чтобы в это верить? Что это потому, что одни говорят по-русски, другие – по-украински. Это же чушь. Может быть, я глупый. Но я в это не верю.

То же самое Крым. Почему в Крыму нет войны? Там ведь не сделали ни одного выстрела. Что, Крым не так важен, как Донецк или Луганск? Думаю, что как стратегический объект он важнее.

Я думаю, это все навязано людям, чтоб отвлекать их от основных проблем. Плюс война – это же прибыльное дело.
 ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Вот почему-то мы с русскими стали врагами. Почему? Потому что, например, нашему президенту нужна была дымовая завеса, чтобы спокойно грабить нашу страну. Как вариант.


Ось правильна фраза

Вот почему-то мы с украинцам стали врагами. Почему? Потому что, например, хйлу нужна была дымовая завеса, чтобы спокойно грабить нашу страну. Как вариант.


Тим більше , що то не українці полізли на срану кацапію , а різне ватне лайно з бурятії зажопії і запарєбріков почало лізти в Україну і вбивати українців . Якщо військо України залишило Крим і думало , що хйло подавиться Кримом , то коли побачили , що ватне лайно лізе дальше - то уже вирішили дати по зубам тупим ватним гівноїдам з кацапії .    :good

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

хм . Тут у мене якась думка проскочила . Такий вигляд , ніби більшість українців бажають все і зразу , але ніхто не хоче нічого робити і щоб як мінімум там заплатив щось і все "порішали" .  ну якраз як про це співають в пісні .

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=n_zWY-Y2xpQ" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=n_zWY-Y2xpQ</a>

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=Kp3zXO3qZh4" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=Kp3zXO3qZh4</a>

Все як я вам й казав  ;) Ось чому ББА тут зависае , з наглосаксами й не паабщаешся  :P
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

я работаю дальнабойщєком і нікто са мной нє разгаваріваєт і нікто нє спрашіваєт пачєму на кацапєє нє ходят мєдвєді . Вот єслі ві прієдєтє в Калуш і там будєтє работать дальнабойщєком то всє будут вас астанавлівать і спрашівать скока мєдвєдєй ходят па кацапєє каждій дєнь     :=)    :=)    :=)   

 а якщо  серйозно , то я ПРОЖИВ у трьох країнах ( у двох з знанням мови ) і більш ніж підтверджую , що работая дальнабойщєком він можливо ні в одній країні не дужє пабалакає . А якщо ти будеш щось інше робити то цілком можливо і більш ніж можливо тобі доведеться спілкуватись з мєстнімі  . Для цього треба вчити мову . І чим краще ти спілкуєшся , тим більше людей з тобою пабалакаєт а мєдвєдях в кацапстані  .

Щоб ти зрозумів , що я хочу сказати , то іди і поспілкуйся з якимось китайським туристом у франику ( чи в Калуші ) . Ну ось тоді і виясниш про наявність панд в правінції чуажгою і чому пу - тін це муж і жєна , а не 4 савершенно разніх чєловєка   :D

------------------------------
зі  - між іншим за прикладами далеко не треба ходити     :=)

http://forum.kalush.info/index.php/topic,898.msg223867.html#msg223867

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


то я ПРОЖИВ у трьох країнах
Украiна , Росiя i Льондон , а в льондонi спiлкувався тiльки з китайцями i iндусами , наглосакси з неграми не розмовляють  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Ось чим мені подобається Тад так це тим , що йому зі скрєпного сургута завжди все болєє лючше видно і краще сі знає . Одне правда я хочу поправити - я про Україну і Росію не думав ( коли писав свій попередній комент ) , а до англійської можеш добавити моє більш менш вільне ( в межах простої розмови ) володіння іспанською ( а тепер думай де я міг її вивчити і де міг нею спілкуватись ) .

 А поки ти писав свій комент , то я в цей час сидів на квартирі у чістава наглосакса ( та ще й у якого батьки були англійськими комуняками ) і йому не лише продав компютер ( пентіум корел 2 дуо ) але й ще вчив його користуватись вордом .  Але це все нічого не значить , так як я спілкуюсь кожен день з різними людьми без проблем ( не лише англіками )

зі . а ти між іншим по розмові навіть не відрізниш китайця від індуса    :=)   І буде з тобою по цєлєфону спілкуватись якийсь ахмед чи містер патель , а ти будеш думати , що ти базариш з лордом кентським     :=)   

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


мені подобається Тад
Я пальщьон, буду на льондонах , поможеш двері відкривати  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

та не думаю , адже згідно твоєї теорії я тут постійно параші мию , тому ніхто мене не відпустить тобі двері відкривати     :=)   Так що доведеться тобі або самому мучитись або візьми собі двох чеченських рабів          :D

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


ніхто мене не відпустить
Я думав ти бiзнесмен , сам собi газда , а ти в неграх ходиш  :facepalm:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

ну ти уже апрєдєлісь - або ти болєє лючшє відішь з сургутів , або все таки я бізнесмен і тобі доведеться заплатити за відкриття дверей як нафтошмірик бізнесмену     :=)     

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Валерій Прозапас с Valeriy Prozapas.
13 ч. ·
Важко почути більш бестолкову та міфіологізовану фразу ніж "все начинается с экономики", тим більше з вуст багатьох поважних людей.

Наведіть приклади - у кого "началось с экономики"?
У кого вжжжуух - і починалося з 30, або навіть с 5 тисяч євро ВВП?

У США?
Не з бостонського чаювання і не з війни з Британією?

У Швейцарії?
Не з протистояння зі всемогутніми Габсбургами за право мати свою церкву і державу?

У Нідерландів з їхнім і нашим Роттердамом?
Не з битв проти Іспанської корони за свободу?

У Росії з "пєнсіямі" і "вигодним для нас сотруднічєством?
Не зі збройного виходу з-під влади Орди і не з вічного "збирання земель"?

У Німеччини? Через єдине, що справді казав Бісмарк - "залізом та кров'ю"?

У Ізраіля?
З шестидесятирічною війною за право на існування?

У Франції?
Яка ще у 8 столітті відбивала себе від арабської навали, а трохи пізніше 100 років позбавлялася англійських окупантів?

У Китая? У Японії? У Польші? У Фінляндії?

З гідності все починається, з єдності у боротьбі за свою ідентифікацію.

І закінчується все з їхньою втратою, якою б Римською імперією, великим Хорезмом або Радянським Союзом ви не були.

Економісти одні блін, з антикорупціонерами.
А окупанти шо проходним двором століттями марширують, бо тут "какая разніца на каком язикє, главное економіка, ліш би не буржуї".

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

як для рюцкє міра - то норма , але для України це все таки дуже дивно