Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чому я на форумі розповсюджую тексти російською мовою?

Я не розповсюджую на форумі тексти російською мовою,за рідкісним виключенням (коли краще передати мовою оригіналу)
Тому,що я росіянин.
Тому,що я не українець.
Тому,що я рагуль.

Автор Тема: Чи будемо ми господарями в себе вдома? А чи не хворе у нас суспільство? Чи відчуваємо МИ себе УКРАЇНЦЯМИ?  (Прочитано 435181 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

ББА дивиться на цiноутворення так як нас вчили в МБА

Я ще вчився під "чуткім рукаводством" викладачів , які успішно працювали при камудристах і тому прекрасно знаю подібності і розбіжності камудристичної економіки і капіталістичної економіки ( різних типів ) . Ціноутворення в совку  - то була така задача , що скоріше зрозумієш що таке чорна матерія і чому всі хочуть "умєрєть за єто"   :=)   А якщо серйозно , то в принципі закони економіки ОДНАКОВІ ДЛЯ ВСЬОГО СВІТУ  і для будь яких суспільних ладів . Проблема лише в тій моделі , яка була взята за основу . В принципі та ж твоя любима "наглосаксонська" модель чомусь успішно працює в Японії чи в Китаї , хоча вони ніколи не були колоніями Англії . Але в чому з тобою погоджуюсь на всі 100% - так це в тому , що "реалii все дуже iндивiдуально  " . Наприклад Польша була деякий час під совками , а зараз розвивається такими темпами , що навіть не віриться, що вони були частиною совка . А ось Туркменистан теж був в совку і зараз є яскравим прикладом того , про що розказує Юрко : соціальна справедливість і соціальні ціни на основні товари споживання . Але чомусь ні я , ні Юрко і навіть ти Таде чомусь там не хочемо жити ( і ти не бажаєш там купити собі чергову хату   :=)     )


 Для Юрка . ГАЗ ПОВИНЕН БУТИ НЕ ДОРОГИМ , а продаватись по ринковій ціні . Не змішуй ці два поняття . І як би це не звучало дивно , але газ в принципі і не може бути дешевим по своїй суті ( также як і нафта ) 

 Відносно того , що українці тратять 90% заробітку на їжу - ну в принципі це досить таки погана тенденція . Між іншим - щоб тобі було цікаво , то поясни мені , чому в Норвегії добувають газ і там ДУЖЕ І ДУЖЕ ВИСОКІ ЦІНИ на всі продукти . Навіть ті ж німці чи англіки офігівають від норвежських цін .

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського



 Для Юрка . ГАЗ ПОВИНЕН БУТИ НЕ ДОРОГИМ , а продаватись по ринковій ціні .

Юрко якраз теж за то саме, якщо ти ще не зрозумів.
Проблема у тому, що якщо ти приходиш і кажеш постояльцю, що з нового місяця він платитиме за квартиру вдвічі дорожче - то це трохи інше ніж ринкова ціна.
Твій постоялець може піти на іншу квартиру, а газ у нас лиш від однієї кантори.

Все. Про газ більше не пишу, я вже обіцяв.
Ти постійно мені приписуєш те, чого я не говорив.
Норвегія.
При чому тут міліція, як козу грім убив.
Ми що свій газ експортуємо?
Норвежець що, може собі дозволити купити стільки ж свого газу і стільки ж дорогих норвежських продуктів, як українець своїх?

Подорожчання газу, а за ним  електроенергії що, не приведе до рості цін на продукти, які вже і так дорожчі за європейські?
 :facepalm:
« Останнє редагування: 05 Листопада 2018, 10:48:50 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Юрко якраз теж за то саме, якщо ти ще не зрозумів.

я просто хочу тобі пояснити , що ціна на продукти утворюється згідно різних факторів . Різні податки чи величина пдв чи військовий податок чи ще який податок на "васстанавлєніє гдр" ( це з Німеччини ) впливають на величину всіх товарів і послуг . А якщо ти питав про газ - то Україна на даний час його ОФІЦІЙНО купляє в ЄС , тому за базову ставку прийняли ціну на німецькому хабу. Якщо ти купляєш мільони тонн яблук в Польші і продаєш їх в Україні , то цілком логічно , що твої же яблука з твого же саду ти будеш продавати по тій же ціні , навіть якщо вони тобі обійшлися дешевші в вирощуванні . А ДЕРЖАВІ ЦЕ ВИГІДНО , так як ти будеш платити вищий податок з продажу . Якщо же ти не зможеш їх продати по бажаній ціні - то будеш ціну знижувати . А поняття  "справедлива ціна" може існувати на основі якихось договорів чи угод .

 А норвежець може на свою зарплату купити більше газу , але потім буде спати на вулиці і їсти відходи зі смітника .

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Будь ласка не треба мені пояснювати того, що сам не знаєш  :=)
Військовий податок рахується з ЗП працівників і на ціну практично не впливає.

Я вже не відписую про газ. всьо.

Про норвежця ти звісно загнув.
Він має можливість і за газ заплатити і дорогі продукти купити і не буде він ніде спати на дворі.

І подивися по всіх даних "індекс щастя", "екологічність проживання" і т.д.
То їх держава їх до такого довела.

А наша довела нас до такого, як ми маємо.
І ніхто не сидів, не сидить і очевидно не сяде.
І гроші з бюджету перетікали субсидіями в кишені олігарху і далі будуть.
І всіх їх такий стан речей влаштовує.
А кого не влаштовує - обіллють кислотою і йди здихай!

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


В Хозяйственный суд Киева подан иск Нафтогаза к Кабмину с требованием взыскать 6,63 млрд гривен. Об этом свидетельствуют материалы реестра судебных решений.

Нафтогаз обосновал свои требования так: правительство «своим бездействием, которое заключается в неопределении источников финансирования и порядка определения компенсации, предоставляемой субъектам рынка природного газа, нанесло компании ущерб на сумму 6 633 860 000 грн».

Иными словами, Нафтогаз обвиняет Кабмин в том, что он обязал поставлять газ населению по льготным тарифам, но не компенсировал связанные с этим расходы.

Ранее в Нафтогазе прогнозировали победу над Газпромом, если в Украине не будет «зрады». :good
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

 :good    Так і повинно бути . Цілком логічно що якщо держава хоче диктувати свої ціни то вона і повинна платити . Адже Нафтогаз платить податки в повному розмірі і тому або повинні бути якісь особливі умови для обліку цього "субсидійного" газу за рахунок Нафтогазу , або нехай держава відшкодовує збитки .

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=zB-s43hEroM" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=zB-s43hEroM</a>

Супер , в Европi всi так ходять  :fool
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Одні ходять і кричать що то їх нація і народ.
Другі ходять і кричать, що "Кієф руссскій ґорат".

Різниця лиш у тому, шо перші походили і розійшлися, а другі зібрали козачків і за сприяння своєї влади і мовчазної згоди населення - пішли і вбивають громадян чужої країни, на території чужої країни.

А в Європі бачать і дії одних і дії інших.

І останнім часом теж ходять дуже активно.

Але в люстерку то не  видко...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


шо перші походили  і за сприяння своєї влади і мовчазної згоди населення - пішли і вбивають громадян своєї країни, на території своєї країни.
 :good
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Які викопали з шахт танки і пускали ними мильні бульбашки для дітей...

Як ваші смагляві друзі помагали ФСБ будинки підривати то ви щось не надто гизділи про вбивання громадян власної країни?!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

ги ги . це таке саме якби ти зараз на якомусь з тисяч цвинтарів , де поховано українців в кацапії , зібрався з кількома українцями і розвернули банер "Підданий Австро-Угорщини С.Бандера ніколи не був на кацапії але кацапи обсираються від одної його згадки"    :=)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=QHeNDD9iLc4" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=QHeNDD9iLc4</a> :ganba
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Брєд порохоботів 


ще раз переконуюсь що ти таки став тіпічним кацапом - триндиш якусь фігню , навіть не поцікавившись про що йдеться мова і за кого буде голосувати автор   :=)    Невже там тебе уже снігом так замело ?       :o

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


Війни з корупцією. Як їх саджають у Румунії Ч.1




Дуже файну статтю виставив ББА . Мені дуже сподобалась .  :good В якийсь момент я подумав , як добре було б якби в Росії  так само створили б типу НАБУ і зайнялись зажертими чинушами . Було би фист , бо зашкалює .  >:(

Але в моїй голові , як завджи , виникло ото-то тупе питання " ЧОМУ ? "
Тільки не треба в мене зразу кидатись гівнами . Я не даю відповідь на це питання , а просто хочу аби ви самі собі задали це ж питання "ЧОМУ?"
Чому америкоси , маючи купу своїх домашніх проблем , так щиро допомагають румунському , грузинському , українському народові вести боротьбу з корупцією , я би сказав так , вони очолюють світову боротьбу з корупцією в інших країнах . Невже вони у себе з корупцією повністью розібрались ?
Я просто не можу повірити в те , що б наглосакси , без будь-якої вигоди , робили б комусь добре  :facepalm: Ну чудес не буває . Думаю їм глубоко насрати на те що відбувається з корупцією в інших країнах . Щось в Африці вони не дуже пропагюють тоту боротьбу .
Доречі Навальний також в основі своєї діяльності тримає -боротьбу з корупцією .
Чому наглосаксів так хвилює це питання ? В чому їхня вигода ? Чому саме корупція так важлива , а не , наприклад , екологія ?
Вже третій день розмірковую на цим питанням . Усе тото дуже складно . Приєднуйтесь , подумати буває дуже корисно  ;) ЧОМУ ?
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Бо набагато дешевше відстоювати свої інтереси у демократичних країнах. Не треба домовлятися з самодуром диктатором.
От маєш купу продукції і нема де діти.
Оп, і ще одна 20-50 мільйонна країна випала з обороту, бо там вирішили вставати з колін. І вже твоя продукція туди не йде і твої люди не мають роботи.

А так, прийшли до "негрів", повбивали місцевих князьків, і кажуть:
Шановний демократичний, легітимно обраний уряде, за що будете жити? Давайте ми дамо вам кредити і наші товари.

Питання лиш у тому, чи "негри" після того почуваються більш щасливі ніж при диктаторі?

Такі люди як ти, і не кидайся какашками, живуть приємними спогадами про минуле, коли досить було хліба і вареної ковбаси і мож було вдягнути рукавиці на гумці з трусів і піти ліпити бабу.
І такі люди скажуть, що їм і з диктатором було класно.

А інші люди хочуть, щоб диктатори не грабували їх і їх країну і щоб їх діти самі вибирали яку ковбасу їсти і які рукавиці носити.

Так що продовжуй думати. Маєш час, маєш надхнення - думай, що ще до роботи маєш... 
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.