Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Голосування

Чому я на форумі розповсюджую тексти російською мовою?

Я не розповсюджую на форумі тексти російською мовою,за рідкісним виключенням (коли краще передати мовою оригіналу)
Тому,що я росіянин.
Тому,що я не українець.
Тому,що я рагуль.

Автор Тема: Чи будемо ми господарями в себе вдома? А чи не хворе у нас суспільство? Чи відчуваємо МИ себе УКРАЇНЦЯМИ?  (Прочитано 438504 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:10:26


просто економіка - без шоколадних зайців , вОни , газу чи інших речей
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=jTHYsOKAWnQ" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=jTHYsOKAWnQ</a>  :P
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

Исповедь игромана, вора и мошенника Шария:

"Я занимался всевозможными незаконными махинациями с 16-ти лет. Но потом стал выходить на более серьезный уровень. Зарабатывал на махинациях и привлекался несколько раз. Вообщем арестовывали раз одиннадцать. Все РОВД меня знали.Ну в общем я мог убить за эти деньги "

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=vGDdVhLBjeY" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=vGDdVhLBjeY</a>


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:10:26

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

так навіщо ти його постиш якщо знаєш що то баян ? шаріков заради грошей не такі баяни мутить - лише аби дурні ватнікі бабло йому скидували  :=)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:10:26


Бо правду каже , в тобi оченята рiже  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

ну те що він за гроші убити готовий - то таки дійсно правда . Добре що ти це усвідомлюєш . Але навіщо його брєд тут постиш ? Ти дійсно думаєш що хтось бажає слухати убивцю і злочинця ?    :o   

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Не знаю хто як, але я не дивлюся шаріка і монтян, при чому навіть якби в заголовку відео писало, що вони там Євангеліє проголошують
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ще одна цікава інформація для ББА про наші ціни.
Молоко Laciate. Це польське молоко в коробках.
Воно прощається і у наших магазинах. Ціна приблизно 26-28 грн. Тобто долар за літр. Ну і наше молоко теж так приблизно коштує. Правда у нас його пакуюиь в пачки по 900 або 850 грам щоб ціна виглядала нижчою.

Тепер питання до ББА.
Скільки то молоко коштуж у Польщі?
Скільки коштуж молоко в Лондоні?

Чому у нас молоко дорожче?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

ось тобі сайт найбільшого ( і в принципі недорогого ) супермаркета Англії - можеш сам подивитись на ціни .

https://www.tesco.com

Захочеш подивитись на інші магазини - то варто звернути увагу на

https://www.waitrose.com
https://www.sainsburys.co.uk
https://www.asda.com
https://groceries.morrisons.com/webshop/startWebshop.do



Так ось - молоко в Україні теж має ринкову ціну . Адже воно НЕ РЕГУЛЮЄТЬСЯ ДЕРЖАВОЮ в вигляді спущених зверху цін чи прейскурантів . Якщо ти його купляєш - значить тобі ціна підходить . В іншому випадку ти або перестанеш купляти взагалі або будеш шукати дешевшого постачальника ( у вигляді бабки з села )

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Чому у нас молоко дорожче?

при тому, що як я вже написав вище, у нас дешевші енергоносії і робоча сила і на відміну від Англії є можливість купити у бабки в селі.

Давай, ринковий наш, напиши причину,  а не описуй всім очевидні речі. (ти ж щось там про вивчення економіки писав).

Я навіть перефразую питання:
чому (через які причини) ринкова ціна молока в Україні - вдвічі вища ринкової ціни у Польщі, при тому, що відомо, що собівартість українського молока нижча від собівартості польського, а купівельна спроможність українців значно нижча (і українці не є самою молочною нацією і в Україні на відміну від Польщі можна купляти молоко з рук)?

Підозрюю, що доведеться ще раз розписувати питання, але я за потреби ще раз розпишу. Аби лиш помогло.
« Останнє редагування: 04 Листопада 2018, 18:23:51 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

при тому, що як я вже написав вище, у нас дешевші енергоносії і робоча сила і на відміну від Англії є можливість купити у бабки в селі.


якщо ти дуже далекий від економіки , то значно краще коли ти хоча би прочитаєш пару якихось економічних підручників .


 А відносно молока : англійські виробники молока купляють його не лише в місцевих фермерів ( і ти теж можеш його купити особисто - варіант бабки з села ) , але й у бразилійських чи аргентинських фермерів , де молоко взагалі коштує копійки . Місцеві фермери використовують багато техніки і не тратять робочу силу ( яка є дорогою ) , тому молоко тут теж недороге . Чим більші обєми - тим нижчі видатки . Чим більше ти купляєш молочного порошку у бразильців - тим він дешевший . А розбавити порошок водою - то елементарно .

 Проблема капіталізму - ЦЕ ЗБУТ !  А в Україні люди мають мало грошей тому виробники намагаються витягнути з тебе якомога більше і тому тримають ціни високо . Поки ти купляєш - все так і буде . В Англії молоко купляють в основному щоб добавити в чай чи каву

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

кщо ти дуже далекий від економіки , то значно краще коли ти хоча би прочитаєш пару якихось економічних підручників
Бачиш? Замість відповіді ти просто тупо пишеш, що я дурний.
Але я не просив оцінити мої економічні знання, я просив відповісти на питання.

З твоєї відповіді я зрозумів, що очевидно в Україні молоко дорожче бо у нас або собівартість вища
Цитувати (вибране)
багато техніки і не тратять робочу силу
, але це не відповідає дійсності, бо наші монополісти роблять молоко зі своїх великих ферм і з молока приватників, купленого за копійки, тому цей аргумент не проходить.
Або у нас недовиробництво молока, і тому ціна висока. Але і це не так.

А ця перлина
в Україні люди мають мало грошей тому виробники намагаються витягнути з тебе якомога більше


То як, ринкова ціна чи намагаються витягнути?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ладно. Ти аже пішов на танці, тому не буду вибивати правильну відповідь.
Ось одна стаття, яку я щойно нагуглив.


тебе звісно не переконаєш і десятком статей, але може хоч прочитаєш.
Це приклад простий і яскравий. Він гарно показує, як можна з планової економіки зробити олігархічну, а для лохів розказувати про ринкові ціни.
Точно так само як і з пальним, з тією різницею, що молоко дійсно можна ще собі у бабки купити. Буде може і з лайняком, але трохи дешевше. А з бензином вже гірша справа. Там з нижчою ціною ти купиш хіба якусь бодагу.
І найгірша справа з газом. Тут вже взагалі не кілька монополістів, а лише один - держава (в заробляють лише кілька найближчих до тіла).

Цитувати (вибране)
Олігополістична конкуренція, або олігополія ( від грецьк.: oligo — небагато) — це тип конкуренції, за якого декілька, як правило, великих фірм продають ідентичні або схожі товари. Поява нових конкурентів ускладнена необхідністю великих інвестицій, складністю технології виробництва, доступом до сировини, а також перешкодами з боку конкурентів -"ветеранів". Фірми заінтересовані у змовах проти конкурентів, у синхронному підвищенні цін. Цінові методи конкуренції малоефективні, бо конкуренти теж наслідують їх.

Іншими словами є кілька олігархів у молочній галузі, які завдяки лобіюванню потрібного для них законодавства мають змогу тримати високу ціну і не пускати на ринок нікого іншого.
Як діє в таких обставинах держава?
Замість створювати рівні умови, за яких була б можливість сворення великих вермерських господарств і державних молокозаводів для переробки того молока принаймні на перших порах, поки фермери самі не в змозі закупити обладнання для переробки молока, держава виплачує селянам якісь пару тисяч на корову, аби вони її не різали і далі продовжували здавати олігархам молоко по 4 грн за літр, а ті продовжували продавати його за 26 без конкуренції.

Монополія - це теж вид моделі ринкових відносин.
Але не треба розказувати про "справедливу ринкову ціну", якщо вона сформована за умов повної чи часткової монополії, до виникнення якої прямо причетна держава.
« Останнє редагування: 04 Листопада 2018, 19:03:06 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:10:26


ти дуже далекий від економіки
Бакалавр  ;)
хоча би прочитаєш пару якихось економічних підручників
А то вже магiстр  ;)
Чому у нас молоко дорожче?
Елементарний сговiр монополiстiв виробникiв  :ganba
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

я бачу що ти просто не розумієш поняття "ринкова ціна" . Тому я і порадив тобі прочитати якийсь підручник ( без обзивання чи обсирання - я сам теж довго і нудно читав і вчився ) . Слово "ринкова" означає просто що ДЕРЖАВА НЕ ДИКТУЄ ВИРОБНИКУ ЦІНУ , тобто виробник ставить ту ціну яка йому вигідна і по якій в принципі люди можуть купити товар . Собівартість видобування алмазів в принципі невисока , але ціна на них ( РИНКОВА ) дуже і дуже висока ( сам прочитай чому ) .

 ОЛІГАРХІЯ ЧИ МОНОПОЛІЯ - це є чисто капіталістичні поняття і цілком реально можуть диктувати ринку ціни . І ТЕЖ В ЦЬОМУ ВИПАДКУ ЦІНА БУДЕ РИНКОВА .

 Відносно створення умов для того щоб ти і прості люди могли спокійно відкрити свою справу і без проблем заробляти гроші - ОСЬ ЦЕ І Є ЗНАЧНО ВАЖЛИВІША ПРОБЛЕМА , ніж трата часу на визначення "справедливої ціни" , так як головний принцип капіталізму чи ринкової економіки - це отримання прибутку . Будь яка фірма створюється щоб отримати прибуток і немає нічого дивного що монополісти хочуть отримати свої прибутки .

Ще раз повторюю - ти до цього часу дивишся на ринкову економіку з точки зору комунізму чи "всєобщєй справєдлівості" , а її НЕМАЄ І НІКОЛИ НЕ БУЛО НІ В ЯКОМУ ЛАДІ ! 



Елементарний сговiр монополiстiв виробникiв  :ganba

[/quote]


Все так і є .

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ще раз повторюю - ти до цього часу дивишся на ринкову економіку з точки зору комунізму чи "всєобщєй справєдлівості"
 :o

Я на державу дивлюся, а не на ринкову економіку.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

ОСЬ ЦЕ І Є ЗНАЧНО ВАЖЛИВІША ПРОБЛЕМА , ніж трата часу на визначення "справедливої ціни"
А це якимось чином забороняє аналізувати величину цін і причини їх певної величини?

Я ставив питання про справедливість ціни на молоко, чи ставив питання про причини того, що у нас молоко вдвічі дорожче ніж в Європі?
А яку відповідь отримав?
Бо на то Божа воля.
Тому я і кажу, що ти відповідаєш як віруючий.  :P
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:10:26


Якось , ще 13 рокiв тому , менi прийшлось вiвчитись три роки  в Стокгольмськiй школi МБА . Так от який висновок я для себе зробив , наглосакська система бiзнесу дуже добра для iх бувших колонiй , з iхнiми законами i правилами . Для iнших територiй тотi правила не працюють , або працюють через сраку . Так от ББА дивиться на цiноутворення так як нас вчили в МБА , а в реалii все дуже iндивiдуально i не пiдлягае правилам iхньоi економiки .
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Не в бізнесі справа, а в державному устрої.
Звісно нема і не буде ідеальної держави, але коли тобі чиновники щуть в очі і кажуть шо то божа роса, а ББА збоку каже, що то дійсно так і має бути...
що аби злочинці не крали газ - треба його зробити дорогим  :o
А нахрен така держава, яка замість виконання своєї функції по захисту людей вирішує, що якщо не буде людей то і проблеми не буде...

Коли прем'єр на початку каденції кричить, що всім покаже, як треба керувати і що ціна на газ не повинна рости, а під кінець показує слона і вже торочить цілком інше.
І той, що був перед ним - точнісінько так само казав, спочатку так, а тоді інак.

Ну не розуміє ББА, з Лондона, що не в газі одному справа і не в самому молоці. Коли 85% витрат йде на їду то просто мимоволі виникає питання, як так, у державі де за даними живе в основному бідне населення - ціни на товари першої необхідності вищі за ціни у сусідніх багатших державах.
І не тому ціна така, що ми купляємо, а не купляли би то би була менша. Бо їсти мусиш і йдеш і купляєш!
І якби ББА був тут, а не там, то побачивши скільки  тут магазинів "товари з Європи" мабуть теж не просто писав би, що то ринок, а замислився б, але чому?

А ми знаємо чому, але замислюємося - ДОКИ?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:10:26


Не в бізнесі справа, а в державному устрої.
Отожбо i я про те  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь