Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чому я на форумі розповсюджую тексти російською мовою?

Я не розповсюджую на форумі тексти російською мовою,за рідкісним виключенням (коли краще передати мовою оригіналу)
Тому,що я росіянин.
Тому,що я не українець.
Тому,що я рагуль.

Автор Тема: Чи будемо ми господарями в себе вдома? А чи не хворе у нас суспільство? Чи відчуваємо МИ себе УКРАЇНЦЯМИ?  (Прочитано 435145 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Ну тад - у тебе є можливість заробити кучу бабла . відкривай фірму і набирай робочих для переїзду в Україну . Обіццяй їм золоті гори і можливість пити кров младєнцєв , гвалтувати рюцкаязічніх бєрємєнніх бабушєк і на хавчік самих упітаних сінічєк   :=)    :=)   

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


Средняя зарплата украинцев выросла на 237 гривен - Госстат
https://strana.ua/news/101358-v-sentjabre-srednjaja-zarplata-ukraintsev-vyrosla-na-237-hriven.html
В сентябре средняя заработная плата увеличилась по сравнению с августом на 3,3%, или на 237 гривен до 7 351 гривны в месяц.

Об этом сообщил сайт Государственной службы статистики.

В августе средняя заработная плата уменьшилась по сравнению с июнем на 3,1%, или на 225 гривен до 7 114 гривен в месяц.

Самый высокий уровень зарплат зарегистрирован в Киеве, где средняя зарплата составила 11 423 гривен/месяц.

Самый низкий уровень зафиксирован в Черновицкой области, где средняя зарплата составила 5 731 гривну/месяц.

Если брать в разрезе отраслей, то в сентябре самая высокая средняя зарплата оказалась в авиационной отрасли - 38 183 грн., самая низкая -в почтовой и курьерской деятельности: 4 293 грн.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Cаме цікавіше , що кацапи собі рвуть дупу на двохголову курку доказуючи , що ніякої України ніколи не було , і потім чомусь добавляють "цитату  Бісмарка" , який жив якраз тоді , коли згідно кацапам ніякої України ваащє дажє блізка не було      :=)    :facepalm:   :towall 

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


ніякої України ваащє дажє блізка не було
Який ти ще недолугий , а ще була країна Буковина , країна Галичина і країна Слобожанщина  :=)
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=3F_W3RTbgrc" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=3F_W3RTbgrc</a>
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ось, які в нашій державі зарплати.
 
І це треба розуміти, що це фірма вважає високою зарплатнею (принаймні достойною), раз не встидається рекламки друкувати.

Я все розумію, що то ринок диктує і т.д.  але тупо переведіть то в євро і врахуйте, що окрім сплати за комуналку і телефон-інтернет ми 95% платимо виключно за їду, а їда у нас дорожча ніж в тій же Польщі чи Німеччині навіть якщо рахувати перераховуючи по курсу.
 :facepalm:
« Останнє редагування: 01 Листопада 2017, 12:21:04 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Це просто значить , що компанія може знайти працівника за цю зарплату . Якби не могла знайти - то підняла би зарплату . А виплати чи витрати на їжу чи комуналку - їх не цікавить ( так само як це у всьому світі ) . У мене є знайомий , який збирає палети чи зрізані дрова у Лондоні і топить ними хату протягом зими ( не показник але зате не скаржиться на комуналку )

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Це просто значить
Я все розумію, що то ринок диктує і т.д.  але

ББА, ти як завжди неуважно читаєш. Я в курсі. Але ми вибираємо депутатів і ті формують уряд. Всі вони постійно розказують, як ми краще живемо і ми навіть часом маємо можливість побачити, що вони справді щороку живуть все краще.
А самі ми лише бачимо, що плавлений сирок у магазині коштує вже не 5, через місяць вже не 6, ... вже не 10 гривень.
І нічо, урядовці довольні, президент довольний, олігархи довольні.

Це ненормально і це постійна революційна ситуація.
правда, якщо всі працездатні повиїздять закордон - то бунтувати буде нікому.
До того і ведуть очевидно.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

та ні - я читаю досить таки уважно . Я просто хочу сказати , що якщо всі виїдуть за кордон , то компанії доведеться підняти зарплату , щоб знайти працівника . А відносно цін на товари - то що повинні робити урядовці ? заборонити ріст цін чи підняти мінімалку ? ти ж сам знаєш , що підняття мінімалки дасть той самий ріст цін , а заборонити піднімати ціни на товари змусить продаванів шукати для своїх полиць такі товари , що поняття "якість" буде абстрактна . 

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

що якщо всі виїдуть за кордон , то компанії доведеться підняти зарплату
Абсолютно ні. Формально ти правий, у тому, що на ринку праці зменшиться пропозиція, але то не товар, то робоча сила і вона може цінитися високо лише тоді, коли приносить прибуток, тому зарплата навпаки ще зменшиться.
Просто вже зараз у продуктових гіпермаркетах не такі величезні прибутки, як раніше були, а чим менше молоді - тим менше їх буде. Бабці і зараз купляють все на базарі і в соціальних магазинах.
Тому тут не простий прямий зв'язок.
А я писав про інше.
Про те, що не можна тупо брати і підіймати мінімалку вдвоє, бо так захотілося.
Чому в Московії долар вже навіть не 60 (а по ідеї мав вже бути під 100), а у нас вже 27?

Тому що наш прем'єр робить те, що обіцяв. Обіцяв показати - і показує!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Менше прибутку в гіпермаркетах - більше прибутку на базарах . Продавці будуть на базарах і ті самі гіпермаркети будуть відкривати лотки на базарах . Все правильно я кажу . Тут така же ситуація . І навіть величезні і сторічні фірми закриваються , тому що не можуть конкурувати з "базаром" ( чи інтернетом чи більш гнучкими фірмами )  . І на вулицю викидають тисячами по всій Англії . І банки сторічні банкрутують в тому числі ( один з останніх таких гігантів був Northern Rock , який існував з 1850 року  - черги були похлєщє савкових )

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Все правильно я кажу
Нічого не правильно.
Пояснюю на пальцях.
Сім'я з двох молодих людей і дитини - тратить на місяць на їду близько 8000 грн.
3 окремі пісьонерки - 3,5-4 тисячі.
Тепер розумієш які будуть виторги і на базарі і всюди решта???

Приїдеш - побачиш то на власні очі і зрозумієш, що був неправий.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

І не в банках справа, бо навіть в багатій Англії прем'єр не отримує мільярдних відкатів за то, що вводить систему виводу грошей з бюджету в кишеню олігарха.
А в той самий час пенсіонер має 2000 пенсії і отримує від держави 1000 грн субсидії на газ.
Зимою треба спалити йому як мінімум 200 кубів газу. То вийде, що 500 грн він таки заплатить за газ, ще 200 за світло і 100 за воду. А тепер рахуй, що у нього залишиться на їду - 1200 грн.
І от тепер уяви, що в тебе на їду на місяць 30 фунтів і все. Ніякого одягу, ніяких кіно чи чого будь іншого.
Ціни - повторюю - такі самі, або вищі.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


Я все розумію, що то ринок диктує і т.д.  але тупо переведіть то в євро і врахуйте, що окрім сплати за комуналку і телефон-інтернет ми 95% платимо виключно за їду, а їда у нас дорожча ніж в тій же Польщі чи Німеччині навіть якщо рахувати перераховуючи по курсу.
Я не пойняв , а в чому кіпіш ? Все що вимагав Святий Майдан виконано !!! Євроінтеграцію підписали , безвіз дали , європейські ціни на комуналку дали , памятники Леніну всі знесли  , реформи валять швидкими темпами, остаточно порвали з російським Мордором  , що вам ще треба ? А європейську зарплатню ніхто не обіців. Доречі "весь світ" радується вашим надбанням і підтримує курс ваших лідерів , а я як радуюсь , більше ніж весь світ  :facepalm: І хіба гроші головне в вашому житті ? Прапор , гімн , рука на серці , вішіванка і оселедець , а діти най шибу лижуть у фабрики Рошен, кажуть вони солодкі  ;)
А якщо серйозно , то кредити МВФ ще ні одну країну не підкігнули , у всіх після МВФ зуби холічуться .  :(
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А що, кредити МВФ після майдану почали брати???
Ти змішав все в кучу.
Як завжди.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


НУ і ?
С 2000 года Россия ни разу не обращалась за кредитами МВФ, а ее общая задолженность перед Фондом сократилась к 2004 году до 5,1 миллиардов долларов. В январе 2005 года в соответствии с положениями Устава МВФ о досрочном погашении кредитов членами Фонда, которые существенно улучшили сальдо своего платежного баланса и увеличили размер валютных резервов, Россия выплатила МВФ весь объем накопленной задолженности (около 3,3 миллиардов долларов), полностью погасив тем самым свои обязательства перед этой организацией.

РИА Новости https://ria.ru/spravka/20140224/996722123.html  :D
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Так чого ж ти ржеш?
Сам же написав, що жодній країні не помагало, і сам же підтверджуєш шо вам помогло  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


Коли брали кредити , у маскалів повна срака була , не до сміху було  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь