Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Чому я на форумі розповсюджую тексти російською мовою?

Я не розповсюджую на форумі тексти російською мовою,за рідкісним виключенням (коли краще передати мовою оригіналу)
Тому,що я росіянин.
Тому,що я не українець.
Тому,що я рагуль.

Автор Тема: Чи будемо ми господарями в себе вдома? А чи не хворе у нас суспільство? Чи відчуваємо МИ себе УКРАЇНЦЯМИ?  (Прочитано 435324 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


ДЕРЖАВА ОТРИМУЄ ЗБИТОК ВІД ЛІКАРНЯНИХ І ТД .
Ну , а вiд кого лiкарi мають отримати прибуток ? Вiд людей чи вiд держави ? З бiзнесом i державою зрозумiло .  В чому буде прибуток лiкарiв i вчителiв ? Хто мае розвивати освiту ? ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

Дядя - я говорю про державу . А прибуток лікаря - його зарплата

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=3TSYD9nw_Pc" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=3TSYD9nw_Pc</a>
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

Иностранцы выкупают в Польше недвижимость. Больше всего – украинцы


МВД Польши за 2016 год выдало иностранцам 356 разрешений на приобретение земли, частных домов или коммерческих зданий.


Министерство внутренних дел Польши в 2016 году выдало 356 разрешений на покупку иностранцами земельных участков или жилых домов. Больше всего разрешений получили граждане Украины, которые в основном покупали недвижимость в Нижней Силезии и Мазовецком воеводстве.

В четверг Сейм принял отчет министра внутренних дел и администрации об осуществлении Закона от 24 марта 1920 года о приобретении недвижимости иностранцами без голосования. Раньше все клубы приветствовали этот документ. Парламентский комитет по вопросам администрации и внутренних дел также положительно оценил доклад.
Так, согласно документу, в 2016 году Министерство внутренних дел и администрации получило в общей сложности 486 запросов на получение разрешения на покупку иностранцами частных домов, земельных участков и акции компаний в Польше.
Сообщается, что ведомство выдало в общей сложности 781 административное решение (часть из которых – за предыдущий год), в том числе 356 положительных решений, из которых 252 связаны с приобретением земельных участков, 96 – на покупку жилых и коммерческих помещений и 8 – на приобретение акций в компаниях. Лишь в 35 случаях иностранцы получили отказ.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


https://les.media/articles/691632-rusofobiya-zaodno-s-antisemitizmom
Русофобия появилась
заодно с антисемитизмом

Русофобия появилась заодно с
антисемитизмом.
Но существует разница.
Антисемитизм существует в низах.
В элите он не принят.
Русофобия – наоборот. :good
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

Русофобия

Одного не розумію . Яке відношення русофобія має до кацапії з її збродом різних удмуртів , бурятів , парєбріков , чувашій , чудєй і решту хрєн знає кого ?

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


Русофобия

Одного не розумію . Яке відношення русофобія має до кацапії з її збродом різних удмуртів , бурятів , парєбріков , чувашій , чудєй і решту хрєн знає кого ?
От i я не знаю , вiд чого тебе так плющить ? :=)Невже наглосакська дуба так смердить  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

Якщо перед тобою якась дупа - то уже твої проблеми . Я же хочу вияснити чому це слово "русафобія" присобачили до кацапії , і чому твоя піяністка не бажає отримати громадянство кацапії і відмовитись від бездуховного мериканськава гражданцтва ?

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


відмовитись від бездуховного мериканськава гражданцтва ?
Не знаю  :unknow В америцi клавiшi на пiанiнi iнакшi :-[
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Я же хочу вияснити чому це слово "русафобія" присобачили до кацапії

Воно давно присобачене. Навіть значно давніше ніж тут
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=mI-6p-BQW8Q" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=mI-6p-BQW8Q</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


http://www.politnavigator.net/v-evrokomissii-nazvali-ukrainu-odnojj-iz-khudshikh-stran-v-mire.html
В Еврокомиссии назвали Украину одной из худших стран в мире
«В Брюсселе недовольны борьбой с коррупцией. Мы смотрим на последние цифры, которые нам показал Международный экономический форум про то, как чувствует себя бизнес в плане защиты своей собственности. Есть мало стран в мире, где ситуация еще хуже, чем на Украине. Инвесторы всегда будут ставить этот вопрос: нужно ли нам входить на рынок этой страны, будет ли защищена наша собственность», — сказал Вагнер.

В 2017 году Украина заняла первое место по уровню коррупции среди 41 страны. Об этом сказано в исследовании аудиторской компании Ernst & Young о рисках мошенничества в этих регионах. :-[
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

В Еврокомиссии назвали Украину одной из худших стран в мире

Було би значно краще , якби та Єврокомісія контролювала ПОСТІЙНО виконання вимог і стежила за використанням коштів з ЄС . Все таки для цього є причини

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


Ганна Сінькова
6 ч ·
КУДИ ДІВАЄТЬСЯ ПАТРІОТИЗМ
От маленька дитина дуже любить маму. Але одного дня мама приходить з роботи з рогами. Наступного з іклами. Далі її руки перетворюються на щупальця. А ноги - на копита. Дитинка думає - хєр з ним. Може так нада. Чи може мама захворіла. Продовжує щиро любити маму і турбуватись про це немічне щось. Але болячка прогресує. Додому мама приходить гола з баночкою тарганів, яку вона методично розсипає по кімнаті свого маляти. А маля переселяє жити в шафу. Вона перестає готувати дитині їжу, оголошує, шо відтепер треба затягувати пояси, обмальовує дитині підручники хуями і віддає телевізор бомжам. А сусід який зайобував 10 років свердлінням стін тепер живе у них в квартирі і хєрячить перфоратором у все шо можна - вчора он бачок унітазу просвердлив і вікна перебив. Казати йому шось безсенсово - він глухий і з привітом.
З дитини рже півкласу, а інша половина вважає її жалюгідною.
Потім мама їде на курорт в якійсь бомжатні і привозе звідти нового тата. Тато це дохлий білоруській лось по якому повзають опариші.
Дитина питає шо це за хуйня. За це їй дають по морді і здають в інтернат.
Після цих пригод не всі діти зненавидять маму. Але ті шо адекватні - зненавидять однозначно. І звалять від неї подалі.
Якщо враховувати реалії 35% населення хоче звалити з України і більше не повертатись :(
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

маму. Але одного дня мама приходить з роботи з рогами. Наступного з іклами. Далі її руки перетворюються на щупальця. А ноги - на копита. Дитинка думає - хєр з ним. Може так нада. Чи може мама захворіла. Продовжує щиро любити маму і турбуватись про це немічне щось. Але болячка прогресує. Додому мама приходить гола з баночкою тарганів,


Це ж якраз ідеальний опис кацапії  !

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27



Армен Джигарханян,актер-
,,Надо обоим искать выход. Все можно сделать, но при одном важном условии – надо иметь желание. Нет желания – можно любые отговорки найти: мол, у нее задница большая, а у него голова маленькая. Обосрать друг друга можно в одну минуту. Только зачем?
Мы все разные. К примеру, завтра мы с тобой пойдем в армянский ресторан. Я буду угощать тебя армянским блюдом хаш. Если не захочешь, предложу: "Давай галушки кушать". Надо каждому давать право выбора. Это страшно, если россияне и украинцы станут врагами на уровне генетической памяти.
Людям очень трудно жить вместе: один любит кашу, другой – томат. Но мы все равно соседи, хоть ловкие злые люди и раздувают из этого страшные дела. Подобные истории мы знаем со времен Иисуса Христа.
Я недавно приезжал на съемки в Киев. Обожаю ваш город, очень люблю вашу страну. Для нашего театра гастроли по Украине были праздником! Честно говорю, ни к кому не хочу подлизываться. Давайте искать любовь, а не ненависть. Мы все нуждаемся в любви. И не думай, что где-то там убивают, а ты ни при чем. Это может задеть даже твоих родителей, сестер, братьев. Рано или поздно придется всем договариваться. Обязательно надо договариваться.,, :good
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


Генеральна прокуратура 12 жовтня повідомила про підозру колишньому першому заступнику генерального прокурора Ренату Кузьміну.
Сарган також опублікувала фотографію золотої лопати, знайденої під час обшуку будинку батька Кузьміна.
Про це zaxid.net повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.
  :facepalm:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь