Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чому я на форумі розповсюджую тексти російською мовою?

Я не розповсюджую на форумі тексти російською мовою,за рідкісним виключенням (коли краще передати мовою оригіналу)
Тому,що я росіянин.
Тому,що я не українець.
Тому,що я рагуль.

Автор Тема: Чи будемо ми господарями в себе вдома? А чи не хворе у нас суспільство? Чи відчуваємо МИ себе УКРАЇНЦЯМИ?  (Прочитано 435184 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

До Антіна.
А де та нація?
Пораxуй сам. Ти і Ромашкін. Решта інтернаціоналісти, що не хочуть признаватися до українців
То не нація, то нацменшина !  ;)
Відповідь від: 11 Березня 2008, 20:03:03
Тепер всі мої зусилля направлені на те, щоб заробити і купити свою Україну
Дивно звучить :хочу купити у СЕБЕ кусочок СВОЄЇ землі для СЕБЕ  :duvno
А ще "купити свою Україну", для чого, щоб потім вигідно продати?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

"купити свою Україну", для чого, щоб потім вигідно продати?

В повідомленні від Juli говориться про землю:
Чи будемо ми господарями на нашій землі? Щоб бути господарями на землі, нею потрібно володіти. Хто купив, той і пан.

Отже, я розумію, що Juli закликає нас поквапитись купляти землю, щоб її не купили іноземці. Щоб наші діти не були рабами на своїй землі.

Така молода жінка Juli, а така вже мудра!  :)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав

До Антіна.
А де та нація?
Пораxуй сам. Ти і Ромашкін. Решта інтернаціоналісти, що не хочуть признаватися до українців
То не нація, то нацменшина !  ;)
Я ше не зовсім зрозумів про що ти говориш, але точно не про націю.
Скажи що ти розумієш під словом "нація"
ти напевно говориш про націлнальну свідомість?
Відповідь від: 11 Березня 2008, 23:05:59
Отже, я розумію, що Juli закликає нас поквапитись купляти землю, щоб її не купили іноземці. Щоб наші діти не були рабами на своїй землі.
Така молода жінка Juli, а така вже мудра!  :)
абсолютно згідний
земля ценайдорожче що є в нації
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

 :-D
Однаково ми не будемо господарями на українській землі,
бо господаркою буде Juli :D :D :D
Відповідь від: 11 Березня 2008, 23:08:05
А нація Антіне, згідно Вікпедії - це:

1. Політична спільнота громадян певної держави — політична нація. Часто вживається як синонім терміну держава, коли мається на увазі її населення, наприклад для посилання на «національні» університети, банки та інші установи.
2. Етнічна спільноста (етнос) з єдиною мовою і самосвідомістю (як особистим відчуттям «національної ідентичності» так і колективним усвідомленням своєї єдності і відмінності від інших). У цьому значенні фактично є синонімом терміну народ.

От того другого і НЕМА!
Нема, і ніколи не буде, бо такі як ти у меншості, їх цькують і зневажають, обзивають фашистами і всіляко змішують не висовуватися і бути "як усі". Ти чиряк на їхній задниці, вони сплять і бачуть як тебе вичавлюють.
І після усвідомлення всього цього ти все одно будеш казати, що любиш Україну і українців?



Якщо так, то у України є майбутнє, бо вона все ще має на кого надіятися! :drink[
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав

А нація Антіне, згідно Вікпедії - це:

1. Політична спільнота громадян певної держави — політична нація. Часто вживається як синонім терміну держава, коли мається на увазі її населення, наприклад для посилання на «національні» університети, банки та інші установи.
2. Етнічна спільноста (етнос) з єдиною мовою і самосвідомістю (як особистим відчуттям «національної ідентичності» так і колективним усвідомленням своєї єдності і відмінності від інших). У цьому значенні фактично є синонімом терміну народ.

От того другого і НЕМА!
Нема, і ніколи не буде, бо такі як ти у меншості, їх цькують і зневажають, обзивають фашистами і всіляко змішують не висовуватися і бути "як усі". Ти чиряк на їхній задниці, вони сплять і бачуть як тебе вичавлюють.
І після усвідомлення всього цього ти все одно будеш казати, що любиш Україну і українців?



Якщо так, то у України є майбутнє, бо вона все ще має на кого надіятися! :drink
Відповідь від: 11 Березня 2008, 23:16:10[/size
тепер зрозумів тебе, я просто розумію під цим словом дещо інше(а більш схильний до примордіалістського підходу, а не до модерністського, він мені не подрбається)
Україна жила, жиє і жити буде, принаймі у наших серцях!
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ


Дивно звучить :хочу купити у СЕБЕ кусочок СВОЄЇ землі для СЕБЕ 
А ще "купити свою Україну", для чого, щоб потім вигідно продати?

Твоєю земля буде тоді, коли ти будеш мати папірчик, на якому це буде оформлено юридично. А поки папірчика нема, то говорити, що вся земля наша, бо ми українці і цим пишаємося, смішно. Так увесь час українці перетворювалися на рабів.
Я, звичайно, українка, але не розраховую, що держава щось виділить мені, хоча я маю на це право, та відповідь в державних установах одна - землі немає! А продавати сотнями гектарів під час дії мараторію - є! :duvno
Не варто покладати надію на державу. Якщо людина сама не візьме відповідальність за своє життя і життя майбутніх поколінь, то держава за неї цього точно не зробить.
Тому сьогодні, ведучи розмову про любов до України, перш за все, варто зрозуміти в чому ця любов має проявлятися: в пустих балачках, що ми українці - я таких націоналістів бачила в "ПРОСВІТІ" у Франківську і в очі їм дивилася - там ненависть до себе, до людей, до України і до життя загалом, а любов`ю там і не пахне;    чи в конкретних усвідомлених діях, що спрямовані на підвищення духовного, соціального та матеріального  рівня людей.
А продавати я не хочу. Хочу володіти! А якщо й продавати, то своїм, близьким по вірі - українцям.  :)
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


   Я так розумію, пані Juli пропонує нам всім заробити купу бабла і зкупити всю землю в межах українських кордонів і таким чином ми станемо господарями на своїй - Богом даній землі. :)
   Шось в цьому є, та гадаю цей план нездійсненний. Мову треба вести про те щоб поважати самих себе в цій державі, щоб сама дежавна влада була нам підконтрольна, шоб вона (влада) до нас (людей) зверталась з проханням не міняти її, а не ми йшли до неї за милостинею, щоб ніхто ззовні не диктував нам свої умови. А всю Україну нам не купити - тай нема у цьому потреби. ;)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

ггг а хто ж вибирає ту владу???
Відповідь від: 17 Березня 2008, 00:59:08
кожен народ має таку владу яку заслуговує!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Так, проблема у пому, що у владу лізуть самі пройдисвіти, а нормальні люди лінуються йти у владу. З цього приводу варто подивитися фільм "12" Нікіти Міхалкова.
інфо є тут http://forum.kalush.info/index.php/topic,49.new.html#top
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

ну то про що мова?? Під лежачий камінь вода не тече! А потім ми кажем що нам хтось щось винен!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ


Здійсненний, ще й який здійсненний!!! Треба спершу дуже сильно цим перейнятися, захотіти і почати діяти!!!
"Все опчинається в житті з малого:
з зернинки - хліб,
з промінчика зоря...."
8)
Відповідь від: 17 Березня 2008, 10:06:03
Я так розумію, пані Juli пропонує нам всім заробити купу бабла і зкупити всю землю в межах українських кордонів і таким чином ми станемо господарями на своїй - Богом даній землі.
   Шось в цьому є, та гадаю цей план нездійсненний.

Відповідь від: 17 Березня 2008, 10:09:31
щоб сама дежавна влада була нам підконтрольна

Щоб влада була підконрольна? Навіщо тоді вонапотрібна? Влада не має бути підконтрольною, але прідзвітною. Для цього вона має вести чесний богобоязний спосіб життя. Щоб мати таку владу, потрібно голосувати за віруючих!
Відповідь від: 17 Березня 2008, 10:14:48
а нормальні люди лінуються йти у владу

Я знаю партію, де тільки віруючі, голова партії єпископ протистантських церков Балюк. Всі ці люди пішли у владу, щоб стати альтернативою. Не пам`ятаю як точно вона називається, здається Християнський блок, щось таке. У цьому блоці об`єдналися різні конфесії, такого ще не було! Вихід завжди є, та чи ми його шукаємо?
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

зі всім згідний крім того що б церковні діячі були привладі. а ще сподобалась фраза
Щоб мати таку владу, потрібно голосувати за віруючих!
нажаль в паспорті не пише віруючий ти чи ні!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

У чому проблема? Стань віруючим і будеш їх відчувати! нутром!!! :-D
А ще є такі друзі як я, Док, Світ, Бьюті - які можуть щось знати про життя в християнському світі. Я от уже одну партію написала. Може ще хтось щось напише.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

А ще є такі друзі як я, Док, Світ, Бьюті - які можуть щось знати про життя в християнському світі. Я от уже одну партію написала.
Партію очолити має чоловік. Бо маємо вже одну партію, де Юля керує
Записаний
When doctors differ who is to decide?

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City


У чому проблема? Стань віруючим і будеш їх відчувати! нутром!!!
ти в це справді віриш???? :) подруге я теж віруючий але не в тому форматі як це уявляєш собі ти. ггг і зрештою льоня космос теж віруючий!!! :=)
Відповідь від: 17 Березня 2008, 16:58:02
Партію очолити має чоловік. Бо маємо вже одну партію, де Юля керує
ти хочеш сказати що тимошенко віруюча?????? :)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Партію очолити має чоловік. Бо маємо вже одну партію, де Юля керує
ти хочеш сказати що тимошенко віруюча?????? :)
Ні, звичайно. Але в неї є духовний наставник Турчинов  ;)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Щоб влада була підконрольна? Навіщо тоді вонапотрібна? Влада не має бути підконтрольною, але прідзвітною.
Ну прозвітує Тобі влада про свої негарні дії і шо Тобі стане легше від того, що Ти просто це знатимеш, але не зможеш вплинути на ситуацію. :unknow Ні, влада повинна мати певний страх перед всім народом. :evil

Для цього вона має вести чесний богобоязний спосіб життя. Щоб мати таку владу, потрібно голосувати за віруючих!
Наша держава є світською і нівякому випадку не повинна перетворитись на клерикальну. :!! Не кажу, що люди при владі повинні бути безбожниками, але це не повинні бути віруючі фанатики.
Записаний

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав

23 березня стартує глобальна українська супертолока — мережева гра «Вишня Борія»
 

15:32 21.03.2008

Свою нову цивілізацію українці творитимуть граючись

Приховано: Показати
Парадний шеврон Арійської Стрілецької Асоціації
 
Найкраще виходять ті справи, які робляться з радістю і любов’ю. Ця істина здавна відома українцям. Згідно зі Звичаєм, українці все намагалися робити весело — і обробляти землю, і плекати дітей, і толокою будувати хати, і воювати. «Що вони роблять?!» — запитували здивовані чужинці. «Співають і танцюють!» — так характеризували мандрівники і прадавніх гіперборіїв, і їхніх прямих нащадків — народ козаків.

Стан радості — це індикатор того, що людина займається своєю справою і діє згідно з природними законами Творця Всесвіту. Цю тему гарно висвітлив Григорій Сковорода у своєму славетному трактаті «Розмова, названа алфавіт, або буквар миру» (1775).

Коли людина весело і невимушено досягає гарних результатів, то кажуть, що вона діє «граючись». Гра — це ідеальний варіант роботи, це свята праця. Вона не виснажує людину, а розвиває її, робить сильнішою й досконалішою.

До гри не можна примусити, інакше це не гра. Люди добровільно погоджуються дотримуватися чітких правил і слідкують за їх виконанням.

Гра — це змагальність на межі можливостей, однак без конфронтації, з доброзичливістю і повагою до всіх учасників гри.

Гра — це ясна погоджена мета (напр., забити найбільше голів) та чіткі кількісні індикатори наближення до неї (бали, очки, метри, кілограми тощо).

Якщо підсумувати, то ГОЛОВНИМИ СКЛАДОВИМИ ГРИ є:

1. Місія (сенс гри), мета, критерії виконання місії та наближення до мети.

2. Правила гри.

3. Добровільність учасників, що свідомо дотримуються правил гри.

4. Святковий настрій, стан радісного збудження.

5. Доброзичливе ставлення учасників один до одного.

6. Здорова змагальність, прагнення стати кращим і здобути славу, отримати суспільне визнання, стати добрим прикладом для інших людей.

7. Популяризація гри, поступове розширення кола її учасників — активних гравців «на полі», вболівальників, прихильників, організаторів, тренерів, аналітиків, меценатів, музикантів, модельєрів, художників, фотографів, поетів тощо.

Найкращі результати в будь-якій сфері діяльності досягаються саме у формі гри — це аксіома. Тому коли треба вирішити якусь складну технічну, екологічну, гуманітарну чи іншу проблему, то зазвичай оголошують конкурси, а це не що інше, як гра.

В умовах глобальної кризи українці поставлені перед необхідністю творення принципово нової цивілізації, яка забезпечить їм виживання і подальший розвиток. Це надзвичайно складна колективна діяльність, яка потребує інтелектуальних і організаційних надзусиль, емоційно-вольової концентрації, абсолютно нестандартних рішень. Яка форма діяльності є найкращою для такої енергійної творчості? Звісно яка — гра!

Тому з початком звичаєвого 7516 року від сотворення арійського світу стартує мережева гра-стратегія «Вишня Борія».

Місія, або сенс гри — максимальна індивідуальна і національна самореалізація українців, критерієм якої є внутрішнє щастя і зовнішня ефективність та конкурентоспроможність.

Метою гри є творення нового українського світу — цивілізації «Вишня Борія», яка є продовженням двох попередніх українських цивілізацій: кроманьйонської Борії (25 тис. до н. е., Мізинська археологічна культура) і арійської Гіперборії (55 ст. до н. е., Трипільська археологічна культура). Ці цивілізації були українськими, тому що вони народжені землею України. Так само українцями були арії, галли-кімерійці, скіфи-сколоти, сармати, анти, руси, козаки. Суцільна генетична і культурна лінія українського геосоціального організму налічує щонайменше 27 тисячоліть.

СТРАТЕГІЧНА ГРА «ВИШНЯ БОРІЯ» МАЄ ТРИ РІВНІ:

Перший рівень називається «Арійська Стрілецька Асоціація —АРСА». Мета: формування світогляду вільної людини, оздоровлення, енергійна самореалізація, формування якісного соціального оточення у формі мережі українських громад — української етномережі.

Другий рівень гри називається «Гродери Аріана». Мета: перетворення громад на самодостатні гродери, своєрідні «громади-держави» з власним інформаційним простором і самоврядуванням.

Третій рівень називається «Третій Гетьманат». Мета: об’єднання українських гродерів усього світу в глобальну українську державу-громаду (державу-корпорацію). Зовнішня назва держави — Аріан, внутрішня — Оріяна. Подвійна назва символізує гармонійне поєднання чоловічого і жіночого начала, атаки і оборони, зовнішньої та внутрішньої активності.

— Що зробити, щоб долучитися до першого рівня гри? Як стати членом Арійської Стрілецької Асоціації?

Правила дуже прості.

ПО-ПЕРШЕ, треба усвідомити й прийняти Арійський вольовий імператив, подарований людству на зорі Арійської раси — 7,5 тисячоліть тому в «Законах Ману» («Законах Боголюдини»):

Все, що робиться з чужої волі — зло.
Все, що робиться з власної волі — добро.
Треба знати це коротке визначення добра і зла.

Це вихідна точка мислення вільної людини, що усвідомлює себе творцем своєї долі, паном-господарем, відповідальним за всі свої вчинки.

ПО-ДРУГЕ, учасник гри має твердий намір дотримуватися «Трьох золотих правил арія»:

1) Оздоровлюйся! Розвивайся духовно, психічно і фізично, вдосконалюйся, пізнавай себе);

2) Роби те, що любиш! Займайся тим, що відповідає твоїй природі, будь самим собою).

3) Тримайся за своїх! Підтримуй інших аріїв, налагоджуй з ними контакти, збільшуй кількість подібних до тебе, просвічуй їх знанням, виховуй дітей).

Нарешті, ПО-ТРЕТЄ, учасник гри здійснює «хрещення водою» — ритуальне занурення у воду з наміром злиття з Всесвітом та його Творцем. Це прадавній ритуал налагодження гармонійної взаємодії з навколишнім світом, входження під його захист. «Хрещення водою» можна здійснити в морі, річці, озері і навіть у власній ванні з холодною водою, тобто водою природної температури. Найкраще це зробити на початку арійського Нового року, тобто в районі весняного рівнодення 22-23 березня — бо як почнеш рік, так він і пройде.

Отже, з неділі 23 березня 2008 (7516) року офіційно оголошується старт першого рівня стратегічної гри «Вишня Борія». Свою нову державу українці творитимуть граючись. Така собі глобальна українська супертолока. Додаткова інформація на інтернет-сайті «Народний Оглядач» sd.org.ua

Відомо, що характер процесу визначає результат. Для того, щоб у Третьому Гетьманаті українцям жилося весело, нам його треба будувати весело, в любові та радості.

Хай Буде!
« Останнє редагування: 25 Березня 2008, 10:58:57 від tywkanchuk »
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Христина))

  • Новачoк
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 8
  • Останні відвідини:
    22 Січня 2010, 15:46:23

    Звідки: Калуш
Записаний
Щоб дійти до мети,треба перш за все йти

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

Кожний народ заслуговує на ту владу,яку обирає. Кожна влада є дзеркальне відображення свого народу.
 Пропоную цікаву думку-теорію-погляд на так звану СІРУ ПІРАМІДУ. Можливо якась схожість є і з нашим суспільством? Може почнемо з нас аналізувати, з витоку всіх наших негараздів?

Сіра Піраміда - ієрархічна система самоорганізації малокомпетентної більшості, причиною і наслідком виникнення якої є соціальна деградація. Вона обмежує доступ до влади професіоналів, майстрів та інтелектуалів, гальмує розвиток та поширення знань в суспільстві, репресує та знищує дисидентів та людей з активною громадською позицією.

Приховано: Показати
Сіра Піраміда виникає в умовах інтелектофобії і дуже важко демонтується. Сіра Піраміда існувала в так звані Темні Віки, протягом всіх п'яти Руїн в Україні, в часи гітлерівського та сталінського правління, під час маккартизму в США.

Починається все завжди драматично - на тлі політичної кризи та економічного занепаду інтелектуали опиняються у стані дезорієнтації та стають не цікаві владі і громадськості, а інколи й самим собі.

Відтак біля "керма" опиняються малокомпетентні і неінтелектуальні люди, досить вольові та безпринципні, щоб утримати владу. На вершині в такий час опиняється владолюбний Малокомпетентний Інтелектофоб.

Коли суспільство починає виходити з політичної кризи та економічного занепаду, малокомпетентні владоможці відчувають серйозну конкуренцію з боку компетентних людей. Їх соціальна інтуїція змушує швидко вибудувати так званий Бар'єр Компетентності у владі та режим інтелектофобії в суспільстві.

Інтелектофобія та владний Бар'єр Компетентності починають перетворюватися на замкнене коло - сірість приваблює сірість і, інтуїтивно відчуваючи ворожість до компетентних людей, призводить до зростання кількості дилетантів біля влади.

Коли концентрація дилетантизму у владі досягає певної межі, на верхній щабель приходить головний Дилетант, войовничий охлократ, що здатен в будь-який момент перетворитися на Великого Інквізитора. Головний Дилетант змінює біля влади Малокомпетентного Інтелектофоба. І парадокс ситуації полягає в тому, що саме цей Малокомпетентний Інтелектофоб створює умови для приходу Головного Дилетанта.

Так завершується створення Сірої Піраміди, що підпорядковує собі всі сфери суспільного життя: політику, економіку, засоби масової інформації і так далі.

Будь які проблеми в умовах Сірої Піраміди загострюються - кризи перетворюються на руїни, конфлікти - на війни, втрата елементів соціальних структур - на повну втрату таких структур. Наука, освіта, мистецтво та культура зазнають деградації  та маргіналізуються.

Доступ до влади інтелектуалів та професіоналів суттєво обмежуються. У владу беруть лише тих, хто лояльний до неї, здатен до соціальної мімікрії в середовищі обивателів, готовий до внутрішніх моральних компромісів.

Професіонали різко стають непотрібні, вчорашні малопрофесійні обивателі заполонюють основні позиції як у владі, так і бізнесі. Зростає зовнішня і внутрішня еміграція професіоналів, інтелектуалів, просто компетентних людей у якійсь сфері. Водночас Сіра Піраміда має невидимий характер для тих, хто всередині неї.

Сіра Піраміда дуже стійка - і чим довше вона існує, тим важче її здолати. Особливо небезпечними є Сірі Піраміди, що виникають в умовах панування споживацьких цінностей. Коли реклама, фільми та серіали, ток-шоу та інтерв'ю так званих "успішних людей" нав'язують винятково утилітарні мотивації, іншим мотиваціям немає звідки взятися.

Інтелектуали, професіонали, майстри та просто компетентні люди виглядають як бомжі, невдахи, лохи, і відповідно так до них і ставляться - як дорослі, так і діти. Коли звитяга наукових досягнень, захват мистецьких злетів, шанування професійних здобутків не є посланнями жодного засобу масової комунікації, їм нема звідки взятися.

Дитина, юнак чи дівчина, а потім і молода людина протягом навчання у школі, ліцеї, коледжі, університеті не може сформувати найголовнішу основу знань та вмінь - систему мотивацій, що спрямована на духовні цінності. Самі по собі засвоєні знання чи вміння без духовних мотивацій не дають позитивної перспективи жодній людині.

Навіть засвоєні не дуже великі знання чи вміння всередині споживацьких мотивацій швидко забуваються через їх невикористання. Головною цінністю стає найвищий рівень споживання - Гламур, головним процесом будь-якої інтелектуальної діяльності стає запозичення чужих теорій, ідей, технологій, тощо.

Сіра Піраміда є смертельною для талановитих дітей. Саме в умовах Сірої Піраміди талановиті діти та молоді люди ще з дитинства зазнають знущань та поневірянь. Їх вчать найстрашнішому - вмінню вгамовувати, обмежувати та не розвивати свій талант.

Подачки від держави та спонсорів окремим талантам не можуть змінити ситуацію, більше того, вони ще більше породжують заздрість та ненависть оточуючих до цих талантів. Талановиті діти та молоді люди перетворюються на парій або на емігрантів, бо суспільству, в якому вони народилися та зростали, вони потрібні не, як талановиті люди, а як елементи Сірої Піраміди.

Так проявляється головна функція Сірої Піраміди - нищення таланту з дитинства, нищення сильних мотивацій професіоналів, майстрів та інтелектуалів, нищення соціальної енергетики компетентних людей.

Сіра Піраміда не має залежності від типу влади - вона однаково добре створюється за умов будь-якої форми правління - монархії чи республіки; за будь-якого політичного режиму - демократії, тоталітаризму, авторитаризму, олігархії чи анархії.

Водночас за різних політичних режимів спосіб існування Сірої Піраміди супроводжується різними системами комунікації: політична цензура за умов тоталітаризму, змістовна цензура за умов ліберальної демократії, форматна цензура в режимі олігархії, ігнорування складного змісту в режимі анархії. Існують також змішані форми цензур.

Нульова Комунікація

Головною особою Сірою Піраміди є обиватель як більшість і дилетант як його представник при владі. Дилетант - це соціальна якість обивателя з позиції влади. Обиватель - хто він? Перш за все, це людина, яка живе у вічному теперішньому. Його час циклічний: зима, літо, осінь, весна; з роботи - додому; будні - вихідні - свята.

У обивателя немає уявлення про майбутнє. Його найбільше уявлення про майбутнє - це прогноз погоди чи прогноз економічної ситуації, що стосується його безпосередньо. Будь-яке ставлення до творення майбутнього у нього відсутнє.

Обиватель не знає і не хоче знати ні нових ідей, ні інновацій, ні теорій. Його цікавить тільки комфорт - його особистий та кола своїх. Виразником позиції обивателя є Войовничі Обивателі - грізні гонителі професійності, майстерності, інтелектуалізму та новацій.

Обивательське спілкування перетворюється на взаємне інформування про життя та обговорення процесу споживання і споживацьких якостей товарів та послуг. Обивательське спілкування призводить до знищення змістовної комунікації.

Комунікація, як взаємодія різних моделей змісту, перетворюється в середовищі обивателів на Нульову Комунікацію, тобто взаємодію тільки формально різних моделей змісту. Нульова Комунікація - це настільки спрощена комунікація, що фактично є беззмістовною.

Ні нові ідеї, ні критика Сірої Піраміди не можуть виникнути в умовах Нульової Комунікації. Нульова Комунікація відбувається майже винятково через обивателів, спрямована на обивателів і значно обмежує комунікативні права інтелектуала чи професіонала.

Теми Нульової Комунікації встановлюють представники Сірої Піраміди. Інтелектуал чи професіонал є порушниками правил Нульової Комунікації як люди, які говорять не по темі.

Реакцією обивателя на складний зміст в Нульовій Комунікації стає бажання якомога дошкульніше уразити інтелектуала чи професіонала як учасників комунікації, виказавши свою ненависть через експресивні негативні оцінки, неаргументовані генералізації, приниження значення незрозумілого для обивателя змісту.

Все, що не зрозуміло обивателю, - маячня. В основі цього лежить страх обивателя перед незрозумілим, заздрість до знаючих та бажання помсти за своє невміння, незнання та відсутність звички до інтелектуальних зусиль.

Суть Нульової Комунікації для влади в режимі політичного конфлікту в свій час геніально сформулював Ленін в роботі Партійна організація та партійна література": "Партійність означає за всякої оцінки подій прямо і відкрито ставати на точку зору певної суспільної групи.

Тобто зміст має вторинне значення, первинне значення має чисто формальне розмежування партійних позицій. Чим більше партії належать до однієї і тієї ж ідеології, чим більше вони борються за владу і розподіл власності, тим більше формальною є їх різниця, і тим більшою мірою вони породжують Нульову Комунікацію.

Нульова Комунікація жорстко пов'язана зі змістовною або форматною цензурою. В режимі змістовної цензури вже не потрібно обмежувати якісь ідеї, бо обивателі їх просто не розуміють, а будь-які публічні виступи проти влади можна ігнорувати, допоки вони не переходять в активну форму, в якій вони жорстко придушуються.

В режимі форматної цензури засоби масової інформації просто здійснюють фільтрацію тем та учасників комунікації, управляють правом на час участі в комунікації в залежності від їх статусу.

В режимі форматної маніпуляції активний виступ проти влади Сірої Піраміди вже неможливий.

Нульова Комунікація швидко поширюється за межі засобів масової інформації - в інституційну комунікацію, в комунікацію середовищ, в родову та сімейну комунікацію. Нульова Комунікація швидко захоплює Інтернет, бо там знову ж таки панує обиватель.

Створюється так званий Нульовий Бар'єр - коли будь-який складний зміст в комунікації не потребує цензури, бо просто не розуміється обивателем. Коли Нульова Комунікація стає тотальною, проявляється її головна функція - нищення не просто нових ідей, а руйнування самих умов їх виникнення.

Отже Сіра Піраміда потребує режиму Нульової Комунікації. А Нульова Комунікація підтримує існування Сірої Піраміди як інституціолізованого оформлення соціального дилетантизму.

Сіра Піраміда разом з Нульовою Комунікацією перетворюються на Чорну Діру, а соціальний час - на Темні Роки. Чорна Діра, спрощуючи світ навколо себе, змушує зовнішній світ тримати дистанцію від неї. Коли ж світ не в змозі витримати дистанцію, він сам провалюється в Чорну Діру.

Примусова ротація

Чорна Діра робить розвиток неможливим, суспільство завмирає і животіє у безпросипній імлі. Як вижити інтелектуалу в Чорній Дірі? Як зруйнувати Сіру Піраміду та Нульову Комунікацію? Перший спосіб це звичайно Еміграція. Але еміграція пов'язана з втратою можливості зруйнувати Чорну Діру, бо все це потребує особистої присутності.

Надзвичайно рідко і дуже слабко емігранти можуть впливати на те, що відбувається на Батьківщині. Окрім того, коли Чорна Діра поширюється на весь світ, еміграція не має сенсу.

Другий спосіб це Конформізм - відкрита соціальна мімікрія та скрита і дуже неякісна інтелектуальна комунікація в дуже вузькому колі однодумців. Конформізм це непогана особиста стратегія (кухонна стратегія), але вона не має соціальної перспективи.

В ситуації Чорної Діри існують декілька традиційних і не дуже ефективних способів боротьби - Тихий Саботаж, Дисидентство та так званий Громадський Рух.

Тихий Саботаж вписаний в саму суть Сірої Піраміди, і долається дуже швидко і досить жорстко. Дисидентство - це спосіб Нонконформізму, який є апеляцією до залишків інтелектуалів, професіоналів та майстрів. Але в ситуації Сірої Піраміди та Нульової Комунікації Дисидентство не може ані подолати Бар'єр Компетентності, ані зруйнувати Нульовий Бар'єр.

Дуже часто також доводиться зустрічатися з вкрай невірними уявленнями про можливість якогось громадського спротиву чи підготовки якоїсь революції в умовах Сірої Піраміди та Нульової Комунікації. Чорна Діра змінює якість суспільства - його обиватель не спроможний ані на спротив, ані на революцію, а інтелектуали та професіонали дезорієнтовані, депресовані, репресовані, розпорошені.

Третій спосіб - поступова руйнація Сірої Піраміди шляхом Нової Освіти і знищення Нульової Комунікації діями Інтелектуальної Опозиції. Саме Нова Освіта має шанс поступово розмити Бар'єр Компетентності і замістити стару еліту новою. Саме Інтелектуальна Опозиція здатна до фрагментарного подолання Нульового Бар'єру і поступового створення нових форматів змістовної та стратегічної комунікації.

Цей процес важкої, довгої і кропіткої роботи по знищенню Нульового Бар'єру та підготовці нової еліти з новими компетенціями, яка долає Бар'єр Компетенції, ми називаємо "Примусова Ротація".

Підходи Нової Освіти були запропоновані автором разом з Володимиром Нікітіним в статті "Зміни через освіту".

Суть полягає в формуванні молодих людей з новими компетенціями. Деякі з них - здатність аналізувати майбутнє через складні соціальні моделі, вміння проектувати, програмувати і стратегувати, здатність опиратися рекламі та телебаченню, вміння маніпулювати та блокувати чужі маніпуляції, здатність опиратися соціальним системам, що намагаються поглинути людину, вміння працювати з дилетантами без інтелектуальних компромісів, тощо.

Інтелектуальна Опозиція передбачає такі способи дії - творити інновації, безвідносно до вираженої суспільної потреби в них, поширювати нові ідеї, безвідносно до їх сприйняття більшістю, не погоджуватися на беззмістовні теми у Нульовій Комунікації, не відповідати публічно на беззмістовні питання, протистояти форматній цензурі і ламати такі формати комунікації, не підлаштовуватися у комунікації під обивателя, не співробітничати з представниками Сірої Піраміди, захищати талант, майстра та професіонала.

Жодних інтелектуальних компромісів з представниками Сірої Піраміди та обивателями.

Світ вже провалюється в Чорну Діру. Кожна Чорна Діра - це знищення великих частин людства і відкат в розвитку на сотні років. Примусова Ротація - це втрата комфорту. Це втрата видимої перспективи. Це втрата знайомих і друзів, які провалюються в Чорну Діру.

Ви можете пробувати їх спасати лише до певної межі, а потім можете лише обірвати з ними стосунки. Примусова Ротація - це жорстоке протистояння, часто не просто за межами ввічливості і доброзичливості, а навіть за межами добра і зла. Але якщо цього не зробити, людських жертв буде набагато більше.

Сергій Дацюк,
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»