Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Чому я на форумі розповсюджую тексти російською мовою?

Я не розповсюджую на форумі тексти російською мовою,за рідкісним виключенням (коли краще передати мовою оригіналу)
Тому,що я росіянин.
Тому,що я не українець.
Тому,що я рагуль.

Автор Тема: Чи будемо ми господарями в себе вдома? А чи не хворе у нас суспільство? Чи відчуваємо МИ себе УКРАЇНЦЯМИ?  (Прочитано 435203 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль

Це точно)))Ви ж не читаете дал1,що я не конкретизую-москаль))))
Н1чого,пот1м про це це в анекдотах розпов1дати будем.Прийдеться мен1 +1 ставити Вам за пом'якшення)))Через годину))) :drink
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А мені сподобалася розповідь Світ про вуйка. Бажано гарно пригадати деталі і написати оповідання (статтю), а ми розмістимо на сайті. То справді стосується Калуша і його історії. Думаю краще від тебе і так ніхто не напише.

Ну це позитив, а негатив - мене коробить коли дивлюся у теле новинах, як у секторі Газа знов був рейд, результатом якого стали убиті мирні жителі. Звісно Ізраіль не заперечує, що то його робота, але це ж майже те саме, як би кримські татари убивали українців, мотивуючи це тим, що убиті мовляв були українськими націоналістами. Не гарно. :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

+1 Ромашкіну, за цю статтю
http://www.novasich.org.ua/index.php?go=News&in=view&id=3132

Досить правильний погляд на речі.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль

Про вуйка 1 цьоцю вже написано автором Оленою Васковською.На рос1йськ1й мов1 правда.Але то треба мен1 в1ддрукувати,щоб пом1стити.
  На рахунок Сектора Гази,то теж питання досить складне.! в нас мирн1 жител1 гинуть.А мо1 друз1 араби живуть там,в Палестин1,1 не можуть не ховати в себе терорист1в,бор 1накше вир1жуть всю с1м ю.сво1 ж араби.Так що не можна говорити,коли ти в цьому не живеш.Або коли не в тебе на очах солдатов1 в1дривае руку,коли в1н кинувся на терориста,не давши йому зайти в прим1щення,бо тод1 б сила вибуху була набагато б1льша.А я була там.! солдат цей спас життя десяткам людей.Так що давайте не будем говорити про те,що не знаем.Не дивлячись на все,що в1дбуваеться у нас,у мене не виникае ненавист1 по в1дношенню до вс1х араб1в за те,що деяк1 з них вбивають молящихся людей,без збро1 а лиш з Словом Божим в руках.
  А опов1дання то я напишу згодом в Проз1.Постараюсь скор1ше.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

ти себе не вважаєш, я згоден, але те, що ти вважаєш, що інші українці гірші - це можна зрозуміти, з того, що вони тобі більше зробили злого...
ти читати вмієш чи спеціально перекручуєш мої слова????? :ganba мені здається я чітко вказав свою національну приналежність.
я як українець не вважаю себе ні нижчим ні вищим за будь яку іншу націю.
якщо я написав українець то мабуть себе відношу до української нації. вибач але якщо твій сусід тобі накладе купу на порозі ти мабуть дякую йому скажеш????  :unknow

Хоча такі твої слова не викликають у мене довіри.
які саме слова в тебе не викликають довіри???? аргументуй!!!!

По-перше, якщо читати твої слова вище, то для тебе не має значення удмурт чи українець. А перед тим пишеш, що українці тобі зробили багато поганого. Ти їх спеціально питав національність? Для чого, як тобі пофіг?
 ти знов вириваєш фрази з контексту!!!!! поясню ще раз . якщо людина хренова мені байдуже якої вона націрнальності.
Цитата: npopok від Сьогодні в 13:01:52
, а каже, що люди є хороші і погані, не залежно від національної приналежності
раз хоче так казати, то нехай так і каже,  а не
ти бачиш тільки те що хочеш бачити. (скажу чесно хотів відповісти ще зранку, але вирішив почекати ще на коменти!!!!) :duvno

По-друге, українців у нас набагато більше ніж інших національностей, відповідно більше шансів, що ти стикнешся з українце ніж ким іншим.
нуууууууу то я маю не звертати увагу на них?????
Я ще раз повторюю свої слова написані вище, що які б не були представники інших національностей, нам треба починати з себе.
ну а я тобі про що говорив????
тикати на інших пальцем  і казати вони всі херові бо вони зробили щось мому народу в той час як представники твого народу гноблять тебе ще більше!!!!!  оце як раз комплекс меншовартості. звичайно казати що хтось щось винен просто. ніхто по шиї не дасть. але як ви такі розумні то як вам винні ідіть і відберіть!!!! а ви не можете навести порядок з собою. і шукаєте в цьому чиюсь вину.
Ми тут багато про кого пишемо і не завжди добре. Але як промайне слово жид чи москаль, то зразу, так звані "свої" намагаються принизити людину, яка це сказала.  
а ти не думаєш що кажучи так звані свої ти образив набагато більше народу ніж я(неподумай що ображаюсь я????) вибач але вкажи нарешті місце де я образив антіна. і доречі мені дивно що антін мовчить а ти розпинаєшся. вибач але ти не дав ще жодної чіткої відповіді на мої запитання!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

не буду повторювати все з початку. ми уже ідемо по другому колу. все що я хотів написати, я написав, якщо ти не розумієш того, що я намагаюсь пояснити тут четверту стрінку(я не відповідаю на твої питання, а пояснюю свою позицію), значить або не хочеш, або не можеш. :unknow
 :zakryto
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

вибач ромашкін але в мене склалось враження що в тебе нема чіткої позиції. вірніше ти як бик тобі показали червоне і все.....прав не прав...ні ти ні антін не дали жодної чіткої відповіді. моя образа так і залишилась якоюсь уявно-загадковою супер образою!!!! для чого тоді суперечка якщо ти неможеш чи не хочеш дати відповідь на запитання??? допустимо я так і не зрозумів твоєї позиції але хоч намагався дати відповіді і навести аргументи. ти ж не вважаєш за потрібне.одним словом одна вода!! і доречі антін коли на україні був голодомолр 33 вся європа знала що у нас робиться але всі мовчали бо так було вигідно. значить ми повинні ненавидіти всю європу. і на завершення. на мою думку зверхність і образа якою вона б не була і в чию сторону не була направлена - це негатив. тим більше якщо ця зверхність і образа нічим не підкріплена.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Хіба українці не прагнуть дати освіту своїм дітям?

Прагнуть, але не до кінця розуміють роль освіти, особливо молодь. Освіта є, а знань нема або дуже мало. На жаль, є розповсюджене явище - кумовство. Так українці допомагають українцям. А країна не отримує розвитку. Тоді нехай на посаді буде грамотний єврей або росіянин, а не кум-українець-підлабузник з купленим дипломом, який забуває, що він син України, зразу коли починають рахувати гроші.
Навіщо на когось нарікати?

Патріотизм не виховується в координатах "свій-чужий". Треба ставати кращими, кожен українець у своїй сфері діяльності має ставати кращим, прагнути досконалості. Тоді буде повага до нас, а якщо не буде, то будуть підстави її вимагати і ставити питання реба. Тільки тоді ми станемо господарями в себе вдома, коли станемо кращими кожен у своїй області знань, праці і відповідальності
Відповідь від: 10 Березня 2008, 20:48:44
Ось що мав на увазі Макс, говорячи про впевненість 
Як писати про євреїв?

Головне в цій статті для як на мене - "що без місії, без пророцтва, без бачення майбутнього народ неприборканий і приречений на зникнення". Будь-який народ. Кожен раз коли євреї не слухали своїх пророків (тобто Господа Бога), вони опинялись під загрозою знищення. І це відбувалось кожен раз через самовпевненість і пихатість, що притаманні були вузьконаціональній ідеології. Бог їх обрав першими не для того, щоб вони надимались над іншими, але як приклад, як прообраз народу Божого
Записаний
When doctors differ who is to decide?

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

оді нехай на посаді буде грамотний єврей або росіянин, а не кум-українець-підлабузник з купленим дипломом, який забуває, що він син України, зразу коли починають рахувати гроші.
воно то і так з одного боку.
але невже росіянин чи єврей чи німець дбатиме про розвиток держави Україна?
З цим не можна погодитись. єврей не забуде що він єврей.
навіщо далеко ходити, маємо приклад Лукор.
А крім грошей є ще питання культури, мови. Як з цим бути?

Все набагато складніше ніж можна уявити.
Цитувати (вибране)
кум-українець-підлабузник
кум-єврей-підлабузник ти хотів сказати? ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

ггг це вже анекдот! Хто всрався невістка! =)) мабуть тебе ніхто не розуміє!!! реторичне запитання а хто дав тим людям посади. І доречі твоя улюблениця представляє інтереси євреїв!  :pardon
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки


І доречі твоя улюблениця представляє інтереси євреїв! 
та невже, і як ти можеш бути проти "моєї улюблениці". ти що, проти євреїв?  :D :D :D
і які інтереси вона представляє цікаво? невже євреї можуть мати якісь інтереси? Вони ж білі і пухнасті, правду-матку ріжуть прямо у вічі.  :D :D :D
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Все набагато складніше ніж можна уявити.
Не так вже і складно. Треба окреслити вищу ціль, що згуртує нас. Повстануть нові лідери і виведуть український народ із пустелі невігластва і ремствування
Записаний
When doctors differ who is to decide?

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Все вірно, і що може бути такою ціллю.
Якщо не складно, то може розкажете нам?

На мою думку, поки не розділять все, що ще залишилось у державі, нічого не зміниться.
Це не тільки ми проходили.
А тоді, нові власники будуть самі зацікавлені у порядку і дотриманні законів.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Дивився щойно фільм про арабів, терористів і боротьбу з ним.
Згадав слова Світ, про то як араби мусять давати притулок терористам, і згадав часи активних дій ОУН. Тоді місцеве населення теж мусіло (бо не всі хотіли, але всі місіли) співробітничати з нашими партизанами.
Я б ні за які гроші не поїхав жити у Ізраіль, але з іншого боку, я би противився, якби мене виганяли з мого дому.
Так і з арабо-ізраільським конфліктом. Він ніколи не закінчиться. А ми завжди будемо жити гірше від інших країн Європи. Ніщо цього не змінить. Господарем може бути лише господар, а з українців господарі ніякі, поки їх не вивезеш у Канаду чи Австралію. Аж тоді у них ген господарки пробуджується.
А в себе вдома - ми ідеальні раби, бидло, яким легко і навіть приємно помикати.
То ж не треба марних ілюзій. Живімо як звикли. Ура. Хай живе світле майбутнє.
Відповідь від: 10 Березня 2008, 23:17:30
І ще. Українець гордиться тим, що він українець, лише коли перестав ним бути.
Дивно, правда?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Все вірно, і що може бути такою ціллю.
Якщо не складно, то може розкажете нам?

Духовне відродження всього суспільства. Через відродження духовності пробудиться громадська і національна свідомість. Процеси в суспільстві, тобто в у світі матеріальному, - це відображення процесів у світі духовному
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

А ми маємо приліплятися до Бога, ходити дорогами правди, милості, суду і віри
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Тема і так дуже чітко визначена у назві. Хто у себе вдома газда - той і у масштабі країни буде ОК.
\А не тут то було! Скільки я вже бачив прикладів, коли люди вибудовують хатку - ляльку і коло хатки все чікі, а на роботі харкають на підлогу, бо то не моє...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

То ж не треба марних ілюзій. Живімо як звикли. Ура. Хай живе світле майбутнє.
Чого так похмуро? Не бачиш виходу? А я бачу невидиме і не падаю духом
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А ми маємо приліплятися до Бога, ходити дорогами правди, милості, суду і віри
Та ніфіга не вийде, не сміши.
Знов почнеться, а я автокефальний, а ти уніат проклятий, а тоті суботники вони взагалі раз на рік світло виключають і їб :censore ь хто кого зловив...
А наша віра правильніша, а ви не так молитеся. А хоть Бог і один, ви все одно в прольоті, бо не так зрозуміли, що Він вам сказати хотів. і тому кирдик вам, нє отходя от каси.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.