Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чому я на форумі розповсюджую тексти російською мовою?

Я не розповсюджую на форумі тексти російською мовою,за рідкісним виключенням (коли краще передати мовою оригіналу)
Тому,що я росіянин.
Тому,що я не українець.
Тому,що я рагуль.

Автор Тема: Чи будемо ми господарями в себе вдома? А чи не хворе у нас суспільство? Чи відчуваємо МИ себе УКРАЇНЦЯМИ?  (Прочитано 435156 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав

На рах. євреїв це давній стереотип, що вони хитрі і підлі, але ж не всі такі!
100% тих яких я зустрічав такі
нє все таки знаю аж одного не такого :)
тому 99% такі
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Хтось задавав собі питання: чому євреї такі впевнені у собі?
Записаний
When doctors differ who is to decide?

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

 :D а я знаю, що ти маєш на увазі, але не скажу. Це не стосується теми. Релігія тут ні до чого.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Крім того, знання. Євреї (навіть бідні євреї) у будь-якій країні прагнуть насамперед дати добру освіту своїм дітям. У цієї нації культ інтелекту з давніх часів. Це традиція. Не дивно, що євреї часто стають успішними людьми і займають високі посади. Я прагну бути новим євреєм  :-D
Записаний
When doctors differ who is to decide?

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Хіба українці не прагнуть дати освіту своїм дітям?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав

доречі 90% нобелівських лауреатів - жиди
Відповідь від: 10 Березня 2008, 13:31:15
Хіба українці не прагнуть дати освіту своїм дітям?

в нас не такий сильний культ освіти
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

навіть якщо у нас і не сильний культ освіти. У нас же не 50 на 50 співвідношення українців і євреїв.
тому навіть, якщо кожен єврей матиме вищу освіту, їх кількість не перевищить кількість українців з вищою освітою. Є багато інших якостей, крім освіти. Хватка, організаторські здібності. Цього точно українцям не завадило б.

Євреї розумний народ, цього не віднімеш. Але нам треба дбати про себе, переживати за жида не варто. Він сам себе відстоїть і часто  нашими ж руками. Маємо приклади і у нас.

Ось що мав на увазі Макс, говорячи про впевненість  ;)
Як писати про євреїв?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Ще трохи цікавого про "розум" і "інтелект", раз зачепили таку тему.
http://observer.sd.org.ua/news.php?id=9835
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль

Ого,що тут в1дбуваеться.Я не буду цитувати,бо не знаю як з стор1нки на стор1нку переносити.Але хочу сказати,що bornslippy молодець 1 +1 йому.doktor-maks +1,за жагу до знання.Пророк +1,дуже сподобалось *за меншоварт1сть*)))
  Як я можу належати до двох нац1й?Бо в мен1 тече кров двух нац1й.! я буду захищати еврея,буду захищати укра1нця.Я виросла на укра1нських п1снях,в церкв1 з вишитими рушниками,1 я завжди любувалась евреями,1 плакала,коли еврейський народ плакав.! коли моя бабуся розпов1дала,як поляки розтрощили голову молодому укра1нцю,а його мама ходила 1 в запаску збирала його мозги,то я ридаю до сих п1р,при ц1й згадц1.
  Ти кажеш,romashkin,що 1 1нш1 нац11 загинули.Ти правий...! я читала про Освенц1ум 1 комсомолку Тамару,яка вижила там,бо в1рила в свою парт1ю,в свою арм1ю,1 я плакала,бо вона була голодна,а руки вона в1д безсилля не могла п1дняти.Але жлодну нац1ю не губили так,як губили евре1в.! нав1ть не говори,що е щось под1бне.Е ще армянський народ,де теж був геноцид.Але про це взагал1 н1хто не говорить.! вперше про це я почула не в школ1,чи ун1верситет1 на уроц1 1стор11.А в Ерусалим1.Де евре1,на 1врит1 написали про армянський геноцид.
  ! я н1коли не погоджусь,що ненависть до 1нших,це патр1отизм.Ненависть породжуе зло,це не в1дноситься нав1ть до в1ри,а до психолог11.А любов породжуе добро.В ваших записах, romashkin 1 Antin ,я бачу капл1 ненавист1.Ви вже перевели тему,полили воду,перекрутили,шукаете в словах як1сь п1двохи.Хоча це правильно,бо 1накше тема б не розвивалась.Але...Ви не патр1оти...Ви не любите  людей,як1 кращ1 за вас.А це,мен1 здаеться,саме паскудне для укра1нця.Це називаеться заздр1стю.Заздр1сть нам,укра1нцям,присутня.! починати,д1йсно,треба з себе.Ми вже говорили про це.1 д1тей треба вчити любити св1й народ 1 поважати 1нший,бо як в своему дом1 е см1ття,то 1 в 1ншому воно збираеться.
  Я дуже вибачаюсь,якщо висловлююсь трохи неправильно,або вживаю не т1 слова,м1й лексикон набагато б1дн1ший за ваш сучасний.Прошу вибачення.
Суботня зн1мка.Просто гарно.Евре1 рел1г1йн1,любляч1 Бога 1 не рел1г1йн1,але т1 ж евре1...
« Останнє редагування: 10 Березня 2008, 15:47:33 від Svit »
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Ви не любите  людей,як1 кращ1 за вас
Ось де зарита собака, і це можна почути від кожного єврея!
Не вважайте себе кращими, а когось гіршими, так ви ніколи не заслужите повагу.
а решта все просто емоції....
Відповідь від: 10 Березня 2008, 15:41:18
bornslippy молодець 1 +1 йому
особливо за те, що українці роблять йому зле.Це ж шедевр.  :D
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль

-1 romashkin.Ц1ею фразою я зверталась до вас обох особисто,а не до нац11.А до укра1нц1в,яким присутня заздр1сть,належу 1 я.1 мен1 соромно,що вона в нас е.Тому я буду сп1вати укра1нськ1 п1сн1,любити фольклор,любити пшеницю,1 буду захищати в1д нападок тих,хто не може зробити це сам.
  А собаку зарили Ви,шановний,я це говорю не в образу.Тому вона 1 смердить,коли 11 копати.Н1коли не вважала себе кращою за 1нших.Так що це Ви не можете мен1 вм1нити ;)
  М1й вуйко отримав нагороду-Праведник св1ту.Коли н1мц1 забрали вс1х евре1в з Бучацького району.То одну молоду юнку,як1й було 17 сховала с1м я мое1 бабус1 в себе дома.За це могли вбити 1 всю 1х с1м ю.А в них було 5 д1тей.А вони спасали душу.Тому що вони укра1нц1,як1 любили 1нший народ,а не завдавали йому зла.Переховували б1льше року здаеться.А пот1м м1й вуйко з нею втекли,1 дойшли до Калуша,переховуючись.Вони поженились.! в них два сина,уже внуки 1 правнуки.Вуйко вже помер.А цьоця живе.Дай 1й Бог здоров я.Я це розпов1даю,шановному панству для того,щоб Ви не в1дносились до людей так,як не хочете,щоб в1дносились до Вас.
 
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

-1 romashkin
я уже не один мінус отримав від захисників євреєв і Антін теж. Це як зрозуміти? наказуєте за переконання.

Ц1ею фразою я зверталась до вас обох особисто,а не до нац11
А це теж тільки про нас? добре, я б хотів, щоб усіх українців євреї вважали добрими, а нас з Антіном поганими. Але...
А це,мен1 здаеться,саме паскудне для укра1нця.
З цих слів я розуміющо ви вважаєте, що українцям присутня ця погана риса. А євреї і інші нації звичайно усі хороші.

Пару повідомлень назад мені розказували, що усі національності одинакові і не буває поганих націй є погані люди. А ось тут Світ каже що є погані українці, які усім заздрять. навіть себе туди ж зарахувала. Чи це не комплекс меншовартості?  :unknow


Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав

я читала про Освенц1ум 1 комсомолку Тамару,яка вижила там,бо в1рила в свою парт1ю,в свою арм1ю,1 я плакала,бо вона була голодна,а руки вона в1д безсилля не могла п1дняти.
а до чого тут жиди?
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль

Ну що за дурниц1?М1нус не за переконання.А за образу 1нших,за негатив1зм.Я колись говорила,що просто так м1нус не ставлю,а тод1 коли явно буду бачити образу.
Конкретн1ше...-1 за
Цитувати (вибране)
Не вважайте себе кращими, а когось гіршими, так ви ніколи не заслужите повагу.
В кожному народ1 е свое,не перекручуйте слова.Мова йде про евре1в 1 укра1нц1в.Евре1,якщо вони роблять щось погане,то говорять про це 1 визнають.А укра1нець вб' е сам,а скаже,що москаль...Це я не конкретно,що москаль...Я не сказала,що вс1 евре1 хорош1,але 1 не сказала,що вс1 укра1нц1 заздр1сн1 чи поган1.
  Наголошую,що не люблю сварок 1 образ.
Відповідь від: 10 Березня 2008, 16:21:10
я читала про Освенц1ум 1 комсомолку Тамару,яка вижила там,бо в1рила в свою парт1ю,в свою арм1ю,1 я плакала,бо вона була голодна,а руки вона в1д безсилля не могла п1дняти.
а до чого тут жиди?
Народ,ви що? :unknow.Не вм1ете зв'язувати посл1довн1сть написаного?
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

ну і тема розкрутилась, а почалось все з дурниці.
Пишу свою думку, я люблю людей, які люблять добро і самі є добрими.
Ну і що що він єврей, поляк, росіянин, німець, англієць, головне щоб це була добра людина. Якщо мені чи моїм близьким людям зробить щось погане українець, то я перестану поважати та любити ту людину, яка зробила погане, а не цілу націю.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав

Svit ти так говориш ніби ми не любим жидів, а вони нас люблять :duvno
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль

Я вас люблю))) ;) :bouquet:
Відповідь від: 10 Березня 2008, 16:26:12
Укра1нц1 вбили мого чолов1ка,мен1 1х ненавид1ти?
Записаний

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав

Але жлодну нац1ю не губили так,як губили евре1в.!
Українців за 1 і 2 Св війни вбили 30 млн тобто десь 60-70% від того шо було перед війною не рахуючи тих хто народились і загинули в ті роки
а скільки вбили жидів?це вони просто  так роздути вміють.
Відповідь від: 10 Березня 2008, 16:30:14
Евре1,якщо вони роблять щось погане,то говорять про це 1 визнають.
можливо то в тебе так
а в нас я такого ніколи не чув :unknow
Відповідь від: 10 Березня 2008, 16:32:52
Укра1нц1 вбили мого чолов1ка,мен1 1х ненавид1ти?
якшо він був українцем то це вже внутрішнє питання
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Ну що за дурниц1?М1нус не за переконання.А за образу 1нших,за негатив1зм
кого я особисто ображав?

відносно негативізму
Евре1,якщо вони роблять щось погане,то говорять про це 1 визнають.А укра1нець вб' е сам,а скаже,що москаль...
дякуйте Богу, що не скаже, що жид.  :D
ось такі перли вносять позитивізм і коструктив у нашу розмову?  :D :D
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)