Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чому я на форумі розповсюджую тексти російською мовою?

Я не розповсюджую на форумі тексти російською мовою,за рідкісним виключенням (коли краще передати мовою оригіналу)
Тому,що я росіянин.
Тому,що я не українець.
Тому,що я рагуль.

Автор Тема: Чи будемо ми господарями в себе вдома? А чи не хворе у нас суспільство? Чи відчуваємо МИ себе УКРАЇНЦЯМИ?  (Прочитано 435172 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки


Можливо я когось і образив, але хіба я десь сказав неправду?
у тебе правда така як ти розумієш, але твоя точка зору не є істиною в останній інстанції.
якщо навіть ти вважаєш, що  слово жид образливе і вважаєш що це невірно, то виходом виходить є обізвати свого співрозмовника?

думаю, що не знайдеться жодного єврея чи росіянина, який називатиме свого земляка жидом чи кацапом за те. що той скаже на нас з тобою хохол чи бидло.
а от у нас таке можливо, нажаль.

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

питання стояло що тобі особисто зробили євреї а не франку. Твоя зневага до євреїв дуже яскравий приклад твого ставлення до інших націй!
Відповідь від: 09 Березня 2008, 00:44:37
яка різниця співітчизник чи ні?! Вбивцю ти не будеш називати вбивцею через те що він співітчизник?!. Чи брехун не є брехуном через те що він співітчизник?! Як на мене то це подвійні стандарти - цим можна а цим не можна??? Зрештою не розумію що образливого я сказав???
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

до чого тут вбивці?
твоє порівняння нагадує мені баклажани у сусідній темі :)

от бачиш, ти вважаєш, що ти нічого поганого не сказав, я теж вважаю, що я і Антін нічого поганого не сказали. І що нам робити?
На мою думку, нам найперше треба вчтись поважати думку інших, адже істини в такій справі не можна дійти. Але найперше ми повинні підтримувати один одного, а не накидатись через якесь слово, що не подобається.
Ще раз кажу - слово жиди у нас було завжди і наші бабусі і дідусі завжди називали їх жидами.



Відповідь від: 09 Березня 2008, 08:15:45
Твоя зневага до євреїв дуже яскравий приклад твого ставлення до інших націй!
знову ти за своє, якщо я маю певні причини не поважати свого сусіда зліва(чисто умовно), то це не значить, що я не поважаю всіх інших сусідів і мабуть на то є певні причини. Адже повагу потрібно заслужити.
Я. наприклад, не маю негативних емоцій до євреїв, але якщо будуть ображати українця за те, що він не любить єврея, я мовчати не можу.
Адже люди чомусь себе позиціонують за нацональною приналежністю.  Ми. українці повинні бути сімєю. А сімя для мне важливіше будь-якого сусіда. Може для тебе і ні  :unknow
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

ще раз запитаю чим я образив антіна ???? напиши!!!!
Ти вважажаєш себе українцем тому, що можеш ображати іншого українця?
про вбивцю це наприклад (як ти сказав умовно). ще раз повторю для мене є хренові люди і є нормальні. і я не поділяю їх за расою, віросповіданням чи секс вподобаннями. люди себе позиціонують за нац приналежністю не для того щоб ображати інших!!!! я особисто терпіти не можу поляків(хоч в мене тече і польська кров) але я чомусь не притикаю це на кожному кроці і не наголошую на цьому. якби антін раз чи два зачепив євреїв я б не звернув увагу. думаю що ніхто би не звернув. а тут як не євреї то росіяни то ще хтось нам щось винен. шановний працювати над собою треба ане шукати постійно винних. на обіжених воду возять. і якщо ти такий патріот то зверни увагу що наші наших якраз ї :censore ть найбільше. ні одна митниця так не нагібає своїх як українці. ні одна влада так не втоптує в дєрьмо свій народ. такщо спочатку тре дивитись собі під ніс. ми  херові і тре шукати вади в собі і їх виправляти!!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


   Бачу полеміка так загрузла, що я по декілька раз перечитую чужі пости і не можу до кінця врубатись в суть конфлікту.
   Щодо мене, то почну мабуть з того, що я розумію під словом "ЖИД".
   Я його цілком і повністю не ототожнюю з єврейською нацією. Дійсно вживаючи слово "жид", я вкладаю в нього дещо негативний відтінок. Тобто коли я казатиму про жителів Ізраілю, то я буду вживати поняття "євреї" та "ізраільтяни".
   Так вже склалося, що представники єврейської нації були свого часу розпорошені по цілому світу, а для того щоб зберегти свою самобутність і не асимілюватись цілком з іншими націями вони змушені були правдами і неправдами боротись за своє виживання. Найдієвішим способом було пробивання представніків євреєв до владних ешелонів та створення міцного економічного підгрунття. Звичайно це багто в чому не подобалось (і тепер неподобається) представникам корінних (титульних) націй тих держав де євреї проживали (проживають). Мабуть тому під поняттям "жид" розумілась людина, яка наперекір титульній нації старається перекроїти все на свій лад задля того аби самому не зникнути з лиця землі.

   Особисто щодо мене, то саме такого негативного значення "наглої людини" слово "жид" набуло за часів навчання у Ченівцях. Колись там проживало багато євреїв, з часом вони повиїжджали в Ізраіль, дійсних євреїв там залишилось не багато. Проте є багато наглюків, які зверхньо ставляться до всіх і до вся. Ось їх я і називаю жидами. :evil

   Я був в добрих дружніх стосунках зі своїм старостою. Він робив те, що вигідно саме йому і всюди пробивася своєю наглістю. За це я його називав жидом, а він у відповідь казав на мене бандерівець, за мої націоналістично-патраотині погляди. :pardon
Записаний

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав

питання стояло що тобі особисто зробили євреї а не франку.
а чого вони мають зробити шось особисто мені, для мене українська нація дорожча ніж я сам, а жиди шкодили нашій нації і приклади подаються в творі І.Франка ''Борислав сміється''
якшо для того щоб ти когось незлюбив він має зашкодити БЕЗПОСЕРЕДНЬО тобі ти напевно егоїст(це припущення і не образа)
Твоя зневага до євреїв дуже яскравий приклад твого ставлення до інших націй
так але це не нациський прояв

Відповідь від: 09 Березня 2008, 20:01:08
про вбивцю це наприклад (як ти сказав умовно). ще раз повторю для мене є хренові люди і є нормальні. і я не поділяю їх за расою, віросповіданням чи секс вподобаннями. люди себе позиціонують за нац приналежністю не для того щоб ображати інших!!!! я особисто терпіти не можу поляків(хоч в мене тече і польська кров) але я чомусь не притикаю це на кожному кроці і не наголошую на цьому. якби антін раз чи два зачепив євреїв я б не звернув увагу. думаю що ніхто би не звернув. а тут як не євреї то росіяни то ще хтось нам щось винен. шановний працювати над собою треба ане шукати постійно винних. на обіжених воду возять. і якщо ти такий патріот то зверни увагу що наші наших якраз ї :censore ть найбільше. ні одна митниця так не нагібає своїх як українці. ні одна влада так не втоптує в дєрьмо свій народ. такщо спочатку тре дивитись собі під ніс. ми  херові і тре шукати вади в собі і їх виправляти!!!!!
але я не кажу що українці не винні, я кажу що жиди і москалі нам шкодять
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

вибач але як ти можеш оцінити величину шкоди? Скажем так наразі українці мені зробили більше шкоди ніж наприклад євреї!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ну, живуть стереотипи, що сформувалися за століття. Деякі обгрунтовано, а деякі ні, але вони живуть і зараз.
Скажімо цигани мені теж менше зла зробили ніж українці, але коли я бачу циганку у себе на подвір'ї, то чомусь мені це на думку не спадає...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Але я згідний також і з твердженням. що свій народ треба любити і любити більше за інші. Так є у всіх країнах світу і це правильно.
З самої любові не народжується ненависть. А от коли вже ненависть є, то дійсно буває через невміння і не хотіння щось робити. Легше все звалити на когось...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Скажем так наразі українці мені зробили більше шкоди ніж наприклад євреї!

 як можуть зробити тобі шкоду євреї? ти ж в Україні живеш  ;), а євреї в Ізраілі.

ГГ, от вам яскравий приклад стереотипів. Що вам злого зробили українці?

у вас  упереджене ставлення до свого ж, українця. то що чекатиме пересічний українець від вас же, якщо ви свого ж вважаєте гіршим від чужого?  :duvno
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав

у вас  упереджене ставлення до свого ж, українця. то що чекатиме пересічний українець від вас же, якщо ви свого ж вважаєте гіршим від чужого?  :duvno
а якшо два такі зіткнуться  то взагалі чорт-зна що вийде
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Скажем так наразі українці мені зробили більше шкоди ніж наприклад євреї!

 як можуть зробити тобі шкоду євреї? ти ж в Україні живеш  ;), а євреї в Ізраілі.

ГГ, от вам яскравий приклад стереотипів. Що вам злого зробили українці?

у вас  упереджене ставлення до свого ж, українця. то що чекатиме пересічний українець від вас же, якщо ви свого ж вважаєте гіршим від чужого?  :duvno
romashkin вибач але я тебе вже не розумію!!!!! :unknow антін каже зробили шкоду ти кажеш що не зробили. ви якось оприділіться. чи ти хочеш почути приклади того як мені особисто зробили шкоду українці????? взагалі суть теми уловлюєте???
Відповідь від: 10 Березня 2008, 09:49:07
Але я згідний також і з твердженням. що свій народ треба любити і любити більше за інші. Так є у всіх країнах світу і це правильно.
так згідний. не всі ж козли і контрацептиви. але людину яка гнобить і принижує свій народ я не бу любити!!!!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Де Антін казав, що йому шкодили україці.
А навіть якщо б він таке казав, то яке це відношення має до мене? у нього своя голова на плечах, у мене своя.

Взагалі, твої останнє повідомлення це так, щоб написати хоть щось, бо нема що написати по суті?

Як ми можемо бачити, у вас яскраво розвинутий комплекс меншовартості тому, що вважаєте свого українця гіршим він чужинця.  :fool
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City


Де Антін казав, що йому шкодили україці.
а де я казав що антіну шкодили українці????? вони нашкодили МЕНІ!! ОСОБИСТО!!!!! і думаю що кожному знас!!!!!

А навіть якщо б він таке казав, то яке це відношення має до мене? у нього своя голова на плечах, у мене своя.
однозначно але до чого ти це пишеш не доганяю????? :unknow


Взагалі, твої останнє повідомлення це так, щоб написати хоть щось, бо нема що написати по суті?
аналогічно подумав і я про твої!!!!!! :help


Як ми можемо бачити, у вас яскраво розвинутий комплекс меншовартості, тому що вважаєте свого українця гіршим він чужинця.
ти або спеціально перекручуєш мої слова або просто не чуєш мене. :duvno
почну зпочатку спор почався через євреїв. мене особисто обурює і ображає коли представник однієї нації ображає нізащо представника/представників іншої нації. для мене це не нормально. тикати на інших пальцем  і казати вони всі херові бо вони зробили щось мому народу в той час як представники твого народу гноблять тебе ще більше!!!!!  оце як раз комплекс меншовартості. звичайно казати що хтось щось винен просто. ніхто по шиї не дасть. але як ви такі розумні то як вам винні ідіть і відберіть!!!! а ви не можете навести порядок з собою. і шукаєте в цьому чиюсь вину. я як українець не вважаю себе ні нижчим ні вищим за будь яку іншу націю. і я люблю свій народ. але ящо людина погана то мені похєр чи це українець, чи удмурт чи американець.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки


однозначно але до чого ти це пишеш не доганяю?????
це відповідь на твоє

антін каже зробили шкоду ти кажеш що не зробили. ви якось оприділіться.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City


Цитата: bornslippy від Сьогодні в 10:53:24
антін каже зробили шкоду ти кажеш що не зробили. ви якось оприділіться.
блььооооо це про євреїв було сказано
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

я як українець не вважаю себе ні нижчим ні вищим за будь яку іншу націю.
ти себе не вважаєш, я згоден, але те, що ти вважаєш, що інші українці гірші - це можна зрозуміти, з того, що вони тобі більше зробили злого...
Хоча такі твої слова не викликають у мене довіри.
По-перше, якщо читати твої слова вище, то для тебе не має значення удмурт чи українець. А перед тим пишеш, що українці тобі зробили багато поганого. Ти їх спеціально питав національність? Для чого, як тобі пофіг?

По-друге, українців у нас набагато більше ніж інших національностей, відповідно більше шансів, що ти стикнешся з українце ніж ким іншим.

Я ще раз повторюю свої слова написані вище, що які б не були представники інших національностей, нам треба починати з себе. Але це не означає, що треба топити один одного. Навіть словами. Ми тут багато про кого пишемо і не завжди добре. Але як промайне слово жид чи москаль, то зразу, так звані "свої" намагаються принизити людину, яка це сказала.  :duvno
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!


Цитата: bornslippy від Сьогодні в 11:14:37
я як українець не вважаю себе ні нижчим ні вищим за будь яку іншу націю.
ти себе не вважаєш, я згоден, але те, що ти вважаєш, що інші українці гірші - це можна зрозуміти, з того, що вони тобі більше зробили злого...
Борнсліпі не хоче сказати, що українці гірші, а каже, що люди є хороші і погані, не залежно від національної приналежності. На рах. євреїв це давній стереотип, що вони хитрі і підлі, але ж не всі такі!
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

, а каже, що люди є хороші і погані, не залежно від національної приналежності
раз хоче так казати, то нехай так і каже,  а не

Скажем так наразі українці мені зробили більше шкоди ніж наприклад євреї!

Хіба ці слова можна вважати за аргумент, який можна використовувати у доказах своєї правоти?


« Останнє редагування: 10 Березня 2008, 12:14:53 від romashkin »
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)