Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 23 дні

Голосування

Чому я на форумі розповсюджую тексти російською мовою?

Я не розповсюджую на форумі тексти російською мовою,за рідкісним виключенням (коли краще передати мовою оригіналу)
Тому,що я росіянин.
Тому,що я не українець.
Тому,що я рагуль.

Автор Тема: Чи будемо ми господарями в себе вдома? А чи не хворе у нас суспільство? Чи відчуваємо МИ себе УКРАЇНЦЯМИ?  (Прочитано 439339 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2024, 22:41:49


Наша позиция в отношении транзита российского газа в Европу

Я верю, что не смотря на все сложности этот тест Европа пройдёт достойно. При всех своих проблемах Европа остаётся примером того, как правильные ценности, правовое государство, взаимное доверие и стремление к справедливости приводит к эффективной экономике и процветанию.

І що , що далі ? Тарифи зменшать ? Зарплати збільшать ? Та ні , просто вкрадуть більше  ;)
По-моему, для россии абсолютно нормально руководствоваться словами из анекдота:" А как же ваши принципы? А это нам по}{ую!" Чисто так само як і америкосам з англосаксами  :D
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

Зарплати збільшать ?

ги ги  .   :D   :D   :D 

тут недавно сказали , що мінімальну зарплату в два рази підвищать - які какашки літали у всі сторони - аж страшно було !   ти уже не памятаєш ?  :=)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:25:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Справжні какашки почнуть літати лиш під кінець січня, коли народ протверезіє і побачить, що тих відвищених зарплат вже ні на що не вистачає.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

а тепер уяви що би було якби на радість таду взагалі не піднімали мінімалку

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2024, 22:41:49


а тепер уяви що би було якби на радість таду взагалі не піднімали мінімалку
:fool який ти ще далекий
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:25:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А нащо уявляти? То вже наша дійсність.
Просто зрозумій одну просту річ.
Є родина. Тато робить стільці, мама пече пиріжки. Продають і з того живуть. Також з того живуть їх діти і батьки пенсіонери.
І от вийшло так, що останнім часом тато з мамою почали менше робити крісел і пиріжків. Та і купляти їх стали менше.
І нарешті їм старим батькам стало прикро, що мало мають грошей і вони почали спонукати тата, щось робити. І тато замість того щоб придумати, як почати виробляти інакші крісла, чи щось інше ніж крісла, просто почав зичити гроші.

А у випадку з державою ми не лише постійно позичаємо останнім часом, а ще й без розрахунків вирішили надрукувати фантіків.

Не робиться отак з бухти барах ти і на тобі - вдвічі. Бо хтось собі прикинув, що і так у всіх ЗП більше 3200. Але прикол, шо не у всіх. І прикол шо у тих що і було скажімо 5 і всі 5 офіційно - то так 5 і залишиться, бо об'єктивно нема звідки брати більше, принаймні не отак гоп і зразу.
А ті, що мали 5 по чторному, тобто 1,5 + 3,5 в конверті - тепер матимуть 3200 офіційно і ще 1200 в конверті. Доганяєте??? Тобто з 5000 стало 4400 бо решту шеф забере на податки, що зросли.

Але і то ще не страшно.
А де страшно запитаєте?
У нас купа людей на держслужбі, освіті, медицині і трохи ще в культурі.
І от як цій масі людей отак односчасово дадуть замість 3200  -  5200 (бо геній-міністр казав шо вчитель першої категорії матиме 5200 мінімум), так поставте себе на їх місце, що б ви зробили?
Перше - купити баксів, поки ще є за що і курс ще не виріс.
Друге - щось купити у магазині. Звісно поїсти. Бо на щось промислове того підвищення не стане.
І от скажіть, не підніме продавець ціну - побачивши ажіотаж?
Ну він би може не підняв, але у нього ж є влаштовані працівники, яким тепер більше платити треба, то ж як кажуть - як тут не підняти.
Результат - гривня паде, ціни ростуть. А зарплату вже підняли. і як мали 150 баксів до підняття - то тепер ледве 100 буде.

Але доживемо до лютого - побачимо. Може я так, як і з біговою доріжкою на стадіоні - помилюся і з цим.  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2024, 22:41:49


Може я так, як і з біговою доріжкою на стадіоні - помилюся і з цим.
Буде саме так , не інакше , ми всі добре помятаемо купони  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2024, 22:41:49


http://www.pravda.com.ua/rus/articles/2005/07/6/4389911/
Порошенко - Ющенку: Слухай, ну чого ти прив’язався до цієї дури?!
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2024, 22:41:49


Андрій Любецький
21 ч ·
Мені цікаво скільки з Вас, люблячих Україну закордоном, мене доблокує. Тож я скажу те, що я хочу.

Більша частина з Вас живе закордоном, там в далекій Європі Ви любите Україну. Хтось згадує її в печалі, хтось в радості. Але єдине, що Вас об'єднує - це те, що ніхто з Вас не може назвати конкретної дати коли Ви повернетесь до України і будете тут жити, а не гостювати, як, зазвичай, Ви це робите.

Так, це життя, в кожного були свої причини виїхати. Хтось не мав роботи, комусь потрібно було вчити дітей, інші обставини, але найголовнішою обставиною є Ваше відображення у дзеркалі.

Ви ходите у вишиванці в Італії так, ніби хтось забороняв це робити в Україні, або, не дай Бог, забороняє зараз.

Ви ладні писати доноси. Налітати всім разом на одного. Мабуть, десь в генах сидить ця НКВД-ська ДНК. Адже не секрет, що одні з найбільш патріотичних патріотів зараз це колишня партійна номенклатура, яка просто вміє вчасно змінювати взуття. Прізвища називати? Тільки натякну на деяких представників "свободи" та "бют", але ж ні, вони там знищували систему зсередини. Так так. Так само як Ви розбудовуєте Україну в Італії.

Думаєте, повернетесь і що? Хіба тут буде робота? Хіба заробітки будуть такі як в Італії і, найголовніше, чи буде на все вистачати. Тут корупція, а ще ця війна, відсутня медицина. Так, чесно, особисто мені краще хворіти, аніж піти до лікаря, стояти в тих довбаних чергах, з якими, до слова, Ви так боролись.

Я з трепетом дивлюся на всі акції, які проводить діаспора закордоном. Пам'ятаєте Ющенка? Ви стільки всього зробили для України. А Савченко? Ви перші зрадили її. До моменту, поки її не оголосили агентом Кремля. Хто ходив з пікетами за Савченко? Ні, не Ви. Точно не Ви. І в мене ще летять звинування що я не маю своєї думки? Я не стояв з плакатами #FreeSavchenko коли це було модно. І не проклинаю її коли змінилась мода.

Ви пересилаєте до України гроші. Висилайте більше. Тут грошей не вистачає - на біноклі, на "бєрци", на автомати, на кулі, на машини, а тим часом хворих дітей і людей не стає менше.

Ви дуже прекрасно розбираєтесь в політиці - знаєте хто патріот, а хто ні. Дуже просто і швидко визначаєте - по вишиванці і ненависті до Росії. А що мені Росія?

Ви створили ідеальні умови за яких українці ненавидять українців - Ви ненавидите мене. В мене український паспорт, я чудово володію українською мовою, у мене дві освіти, за яких я особисто сплачував кошти. Ви розумієте, що Ви загрались в свою довбану війну? Ви вже не відрізняєте хто ворог, а хто друг.

Подивіться на свої міста - вони пустіють. Кожен другий українець мріє виїхати. Ніколи не задумувались чому? А своєї вини не бачили ніколи?

Я сплачую податки з заробітньої плати до бюджету України, а Ви сплачуєте до бюджету Європи. Різницю відчуваєте? Ви утримуєте своїх рідних і все. Ми ж, ті, хто тут живе, утримуємо крім своїх рідних і інших. Своїми податками. Те, що Ви одягнули вишиванку в Італії тут нічого не означає. З Ваших заробітніх плат в Європі тут не виплачують пенсії пенсіонерам, а з моїх виплачують. Втім, Ви і за людей не рахуєте пенсіонерів, які живуть в Донецьку. Бач, хотіли іншої влади. А чим прості люди винні? Але Ви їх ненавидите.

Ви безмежно любите державу Україну, а ніколи не думали за що? Просто Ви ніколи, мабуть, в житті не мали проблем в цій країні.

І про діаспору. Влітку в Тайланді вбили двох тернополян. Не від кращого життя вони туди поїхали, таке життя. Вони не розпалювали вогонь війни. Сумували за Україною, але не робили це так, як робите це Ви, так демонстративно якось і штучно. Коли це сталось це було велике горе для родичів, знайомих, друзів. Рідні пробували достукатись в посольство України, до посла, але всюди були відмови і ніхто не хотів допомагати. Потрібно було зібрати кошти для транспортування урн і всі збирали - друзі, знайомі, але державі було наплювати. Я особисто дзвонив в Міністерство закордонних справ і мені в телефон відповіли:

- Чого дзвониш? Буде інформація - повідомимо.

І знаєте, "скидались" люди, які навіть не знали її. Коли я написав повідомлення відгукнулась лише одна жіночка з діаспори з Європи, з якою я теж не знаходив спільної думки. Дякую і їй за це.

І знаєте від чого аж мурашки по шкірі пішли? Коли почали писали люди з Донецька, Луганська, в мене вони тут є, Ви їх "ватою" звете, сєпарами, Ви, навіть, з ними воюєте. І боляче було читати це:

- Я хочу допомогти, але як я перешлю гроші якщо я "там"? Ніяк.

Ви не приймаєте іншої точки зору. Нуль. Вам вистачає псевдо-патріотів, які кожного дня розповідають Вам про ворогів серед своїх і витягують з Вас гроші. Я Вам кажу, що ця війна - горе для нашого народу, а Ви ще більше підкидаєте дров.

Болить. Сильно. Але не чуєте. І не хочете.

 :good :good :good
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

Корейский майдан победил

В Южной Корее после нескольких недель массовых протестов парламент объявил импичмент президенту страны Пак Кын Хе.

Президент, в свою очередь, заявила, что подчиняется решению парламента и воле корейского народа.

"Я решительно принимаю голос парламента и народа страны, и искренне желаю прекращения нынешнего хаоса", — сказала Пак Кын Хе.



Вот так заканчиваются массовые уличные протесты в нормальных, цивилизованных странах. В теории конечно президент Кореи могла бы сказать, что на улице собрался не народ, а вооруженные боевики, наркоманы и радикалы, поэтому она срать хотела на мнение улицы и жестоко разгонит собравшихся силами полиции. А потом парламент страны мог бы принять диктаторские законы простым поднятием рук в нарушение Конституции. А потом начались бы беспорядки и уличные бои с массовыми жертвами. И Пак Кын Хе все время твердила бы, что во всем виновата Америка, а все участники протеста получают за это деньги и печеньки от Госдепа.

Но к счастью, у власти в Южной Корее адекватные политики, у которых есть свои недостатки, но также есть и понимание, что есть черта, которую нельзя переходить. Поэтому они не будут забивать своих оппонентов в кровавый фарш, чтобы продержаться у власти еще полгода, а цивилизованно проведут внеочередные выборы президента.

Именно так и должен был закончиться Майдан в Украине, если бы страной управлял не урка-дегенерат, а нормальный человек с минимальными аналитическими способностями.

Это на заметку нашим кровавым ублюдкам-регионалам, которые до сих пор что-то блеют про "государственный переворот".



Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2024, 22:41:49


которые до сих пор что-то блеют про "государственный переворот".
щось не видко  в Кореi диму вiд шин , коктейлiв i радикалiв , i бабуiни не скачуть  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:25:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2024, 22:41:49


Студентiв не встигли побити , бо ще Нуланд з Маккейном не приiхали  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:25:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Брехня! Вони мають приїхати не перед, а після.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2024, 22:41:49


Брехня! Вони мають приїхати не перед, а після.
Думаеш то принципово ? Процедура iмпечменту прописана законом , вони (корейцi) дiяли по-закону , Майдан дiяв по закону джунглiв  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

Процедура iмпечменту прописана законом


В теории конечно президент Кореи могла бы сказать, что на улице собрался не народ, а вооруженные боевики, наркоманы и радикалы, поэтому она срать хотела на мнение улицы и жестоко разгонит собравшихся силами полиции. А потом парламент страны мог бы принять диктаторские законы простым поднятием рук в нарушение Конституции. А потом начались бы беспорядки и уличные бои с массовыми жертвами.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2024, 22:41:49


Андрій Любецький
21 ч ·
Мені цікаво скільки з Вас, люблячих Україну закордоном

https://www.youtube.com/watch?v=16wuEqhV_ZQ :prapor:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

Исповедь игромана, вора и мошенника Шария:
"Я занимался всевозможными незаконными махинациями с 16-ти лет. Но потом стал выходить на более серьезный уровень. Зарабатывал на махинациях и привлекался несколько раз. Вообщем арестовывали раз одиннадцать. Все РОВД меня знали."

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=vGDdVhLBjeY" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=vGDdVhLBjeY</a>



Мені цікаво скільки з Вас, люблячих Україну закордоном

Мене більше цікавить якого біса кончєні кацапи так ненавидять Україну і українців , а також : американців , європейців , євреїв , негрів , латиноамериканців , китайців , турків , чеченців , чукчів , молдаван ,  грузин , армян , азербайджанців , таджиків , афганців , узбеків , дагестанців , литовців , поляків , естонців , японців і тд і тп .

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2024, 22:41:49


Исповедь игромана, вора и мошенника Шария:
Сповiдатись то добре , бо ми всi в дитинствi в портки срали , а тепер  подивись чого досягнув ти i чого Шарiй , в люстерко подивись , а статья про тебе  ;)тому тебе так злостить
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

статья про тебе

Є два моменти - я не можу заради грошей убивати чи закидувати лайном все і вся , а також не можу це робити без грошей . Це і є головна різниця між твоїм любимим шаріком і мною . А другий момент - навіть не бажаю тратити і 30 секунд щоб слухати брєд ідіота , який за пару копійок може не лише все на світі обгадити , але й убити . А якщо він  твій кумир - то є дуже добре . Я завжди знав що таке савок і його "герої"