Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Чому я на форумі розповсюджую тексти російською мовою?

Я не розповсюджую на форумі тексти російською мовою,за рідкісним виключенням (коли краще передати мовою оригіналу)
Тому,що я росіянин.
Тому,що я не українець.
Тому,що я рагуль.

Автор Тема: Чи будемо ми господарями в себе вдома? А чи не хворе у нас суспільство? Чи відчуваємо МИ себе УКРАЇНЦЯМИ?  (Прочитано 435304 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

 :facepalm: :facepalm:

"Бандерам не продаємо" — у Маріуполі не продали хліб україномовному
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


ну з бидлотною продавщицею зрозуміло ,у людини три кляси освіти , вчора чоловік не захтів її пообертати , от по недолугості й ляпнула, таке сі виховує . А от з таким свідомим українськомовним лікарем , з вищою освітою , навіть не знаю що робити  :fool , вся біда в тому , що межи лікарями , як і між ментами , прокурорами і суддями - ворон воронові око не виклює.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

vadone

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    01 Листопада 2016, 21:42:56

    Звідки: Калуш

 :ganba
як би там не було, але треба зрозуміти що на Сході ще довго будуть такі люди з інакшим мисленням, сумно але нажаль ми на цю ситуацію ніяк не можемо вливати.
Записаний
Твердопаливні котли www.newbest.org.ua
Гідність - це найкраще, що є у людині

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Може комусь цікаво, чим закінчилося з тим рагулем-лікарем?

Очікувано - нічим!

Цитувати (вибране)
педіатр написав заяву на звільнення з посади завідувача поліклініки

головний лікар дитячої лікарні Радислав Котурбаш
Цитувати (вибране)
Що ж до педіатра, його вчинок дискредитує заклад, та у мене немає юридичних підстав його звільняти. Він усвідомив, що повівся неетично
Останнє людською мовою звучить так:

Що ж до педіатра, його вчинок дискредитує заклад, (але так, як все одно ж нема ніякої альтернативи нашому закладу, то нам глибоко побоку його репутація), та у мене немає юридичних підстав його звільняти (ну я чесно сказати, мені якось по :censore ваші проблеми. Нині я його звільню, а завтра мене хтось... Ні. Хай собі далі бикує!)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


Нині я його звільню, а завтра мене хтось... Ні. Хай собі далі бикує!
так було завжди , й срали вони тотого Гипократа
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Було завжди, але колись могли партійці вкачати, а тепер хіба бандитів наймати  :-[
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська

У Раді суддів вважають, що до спроби самогубства суддю-стрілка довели НАБУ та Нацполіція
Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/society/1304346-u-radi-suddiv-vvajayut-scho-do-sprobi-samogubstva-suddyu-strilka-doveli-nabu-ta-natspolitsiya.html

 :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:  :censore :censore :censore :censore
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Жодного дня без "сенсації"  :=)
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=MluqPPv4_pw" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=MluqPPv4_pw</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=YQCUigy-RXI" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=YQCUigy-RXI</a>

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А що там новіше від того, що я викладав?  :duvno
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Россия не откажется от влияния на Украину ни сейчас, ни после Путина – Кравчук

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Я закрив, бо виявилося що я видав трохи зайвої інформації  :-[
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


заінтригував і закрив , відредагуєш - виставляй
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Викладу тут  ;)

Отак живеш собі, слухаєш новини, сам щось бачиш і мимоволі виникають оті риторичні питання, непотрібні відповіді на які нас не надто втішають. Одним з таких питань, є питання "А чого ж то ми так хріново живемо?". І життя нам щодня підкидує приклади, підказує причини. Так виглядає, що ми українці, як нація, в цілому зовсім не дурні, і руки у нас ростуть так, як потрібно, ібіля хатинки (ну звісно лише в межах високого паркану) у нас завжди чисто і охайно. Але завжди на оті 100, 1000 чи навіть 10000 нормальних, знайдеться один два "іздєлія №2" (клікабельне), які зводять нанівець всі старання нормальних, жити по-людськи і з якими оті решта нормальних ніяк собі не можуть дати раду.

Я завжди люблю наводити приклади. Ну бо просто розказувати про якісь незрозумілі чи "віддалені від життя" речі, воно якось не надто сприймається.

Ото ж. Відколи надворі потепліло, взяв собі за звичку ходити по джерельну воду, до кринички "на Бані". Там тихо, спокійно, пташки співають, вода смачна та й крім всього іншого пройти пішки 4 км як не як діло корисне. Криничку ту доглядають місцеві жителі. Зробили гарний металевий дашок з дверцятами, аби листя чи цвіт не падали у воду, поствили гарне міцне відро (бо звичайне доводилося міняти що кілька місяців), час від часу міняють ланцюг, щоб іржа воду не забруднювала. Ну і для того, щоб можна було всім охочим допомогти в тому фінансово - причепили на криничці металеву скриньку.



Минулого тижня я вкидав у ту скриньку кілька гривень. Довелося попихати кредиткою, бо явно вже було накидано до самого верху. Звісно люди швидше за все кидають купюри невисокого номіналу, але...

Але сьогодні, коли я відкрив дверцята, щоб дістати відро, вони чомусь не відкрилися до кінця, як було завжди, а на щось сперлися. Я придивився і побачив, що впираються вони об частину скриньки, яка чогось звисає.

Я ДУЖЕ сумніваюся, що той, хто виймає зі скриньки гроші, залишив її відкритою і без замка. Швидше за все і замок і вміст скриньки перекочували до кишені одного з тих ""іздєлій №2"



[hide post=10 login=1 karma=15]
Інший, не менш промовистий випадок, стався нещодавно біля одного з фотомагазинів, де його власник минулого року посадив деревце сакури. Дерево росло собі до зими, поки одного дня якийсь (ну ви самі вже здогадуєтеся хто) то дерево не викопав. За збігом обставин, цей вчинок помітили працівники сусідніх магазинів і чоловіка вдалося догнати та відібрати сакуру. Деревце посадили у відерко і навесні знов перенесли на "старе місце". Але цієї суботи люди знов побачили замість сакури ямку в землі. Чоловіка знов вдалося вистежити. На базарі. Уже без сакури...[/hide]


То ж яка мораль?

Як на мене, у нас є 3 варіанти розвитку подій. Або ми далі живемо, як жили досі і вже не дивуємося нічому, або застосовуємо вже перевірений досвідом варіант диктатури (поліцай машінґевером і собакою), або мусимо пересилювати себе і вчитися робити зауваження, ловити на гарячому, доповідати (так-так саме доповідати куди слід) на сусіда, який зливає нечистоти чи викидає у ліс сміття, а потім добиватися, щоб оті "куди треба" не ховали справу в шухляду, а вживали заходів, діяли, проводили роботу.

Як не крути, а останній варіант, він найскладніший, бо вимагає участі кожного з нас. Але ж це саме той варіант, який діє у Європі. А чи не кажемо ми всюди і завжди, що хочемо саме туди?


Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ото шо я закрив (не для всіх) то, як виявилося ще для самого власника секрет  :=) Може ще до завтра щось посадят  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


Як не крути, а останній варіант, він найскладніший, бо вимагає участі кожного з нас. Але ж це саме той варіант, який діє у Європі. А чи не кажемо ми всюди і завжди, що хочемо саме туди?
повністю тебе підтримую , це вплив нашого соціалістичного минулого , як не як 50 років , не одне покоління вважало , що за моїм парканом то (державне )  ні чиє . Над цим питанням повинні працювати усі частини суспільства , починаючи з сім"ї , садочка , школи і т.д. Треба міняти у людей світогляд , але для того треба багато часу , не одне покоління , не всі хочуть щось у собі змінювати .
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь