Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Чому я на форумі розповсюджую тексти російською мовою?

Я не розповсюджую на форумі тексти російською мовою,за рідкісним виключенням (коли краще передати мовою оригіналу)
Тому,що я росіянин.
Тому,що я не українець.
Тому,що я рагуль.

Автор Тема: Чи будемо ми господарями в себе вдома? А чи не хворе у нас суспільство? Чи відчуваємо МИ себе УКРАЇНЦЯМИ?  (Прочитано 435311 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Питання до Ігора. якщо американські гроші забезпечені повністю. чому уряд сша так боїться піднімати планку боргових зобов'язань. аж до сварки сенату з презом?
Брати багато в борг завжди стрьомно. І мені, і Уряду США ))
Тут питання стояло швидше психологічне - адже борг федерального уряду (здається, вперше в історіїї Штатів) перевищив 100% ВВП. Одні вважали, що варто зупинитись, інші - що можна збільшувати. Питання дискусійне. Але до забезпеченості долара це має дещо похідне значення.

а як же тема про наше ґаздування?
Як казав Кобзар, ..."Учітеся, брати мої, думайте, читайте! І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь!.."  :)
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська

Цитувати (вибране)
Питання до Ігора. якщо американські гроші забезпечені повністю. чому уряд сша так боїться піднімати планку боргових зобов'язань. аж до сварки сенату з презом?
Згідний що долар не забезпечений, тому що багато з тих доларів що надруковані поза межами США і якщо б  всі країни вирішили б відмовитись від долара, крах йому був би, впав би напевно на відсотків 500%
Відповідь від: 29 Серпня 2012, 19:32:32
але то всьо дуже закручено на кредитах і т.д.)) так що все дуже запутано, короче треба подивитись зейтгейст)))
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Згідний що долар не забезпечений, тому що багато з тих доларів що надруковані поза межами США і якщо б  всі країни вирішили б відмовитись від долара
Типова помилка. Кількість грошової готівкової маси долара (та й більшості валют світу) складає 5%-8% від загальної грошової маси. Навіть якщо хтось (Іран, Лівія, Чечня, дядя Коля в гаражі) й надрукує ще 20% до цієї готівки, що малоімовірно при таких об'ємах - долару це буде як мамонту рогатка.
Щодо "якби всі відмовились"... Дайте відповідь на запитання - яка основна валюта на Івано-Франківському автобазарі при розрахунку за авто? А по Україні?
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська

Цитувати (вибране)
Щодо "якби всі відмовились"... Дайте відповідь на запитання - яка основна валюта на Івано-Франківському автобазарі при розрахунку за авто? А по Україні?
всі знають яка і в кого скільки в панчохах стоять))) чи в банках на Кіпрі. Але якщоб наприклад тільки Китай перевів свої валютні запаси з долара наприклад на євро, то долару був би крах, а ле звісно що він цього не зробить тому що йому це не вигідно. А інші країни просто не можуть відмовитись, бо мають віддавати кредити в МВФ, в які успішно надрукувало долари ФРС...
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


всі знають яка і в кого скільки в панчохах стоять))) чи в банках на Кіпрі.
Я вище писав Сліппі, що реальний ВВП США навіть вище за офіційні цифри. От і пояснення, чому. Тому що мільярди людей в світі проводять свої операції з продажу-купівлі товарів і послуг  у валюті США. Тому що не лише автобазар у Франківську, а і весь авторинок України, велика частина первинного і майже весь вторинний ринок нерухомості України, а також деякі інші галузі економіки України, ообливо тіньовий сектор - використовують долар як інструмент обміну, тим свмим забезпечуючи його ліквідність. І таких україн у світі - десятки. Тому говорити про незабезпеченість долара тоді, коли він забезпечений не лише хот-догом на Брайтоні, а Мерсом у Франківську чи фазендою в Хриплині - нісенітниці!

Але якщоб наприклад тільки Китай перевів свої валютні запаси з долара наприклад на євро, то долару був би крах,
Нічого би не сталось. Доречі, звідки Вам відомо, у чому Китай тримає свої запаси? Китайців більше мільярда і лише одиниці з них це знають. Ваші кєнти?  ;)
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська

Цитувати (вибране)
Нічого би не сталось. Доречі, звідки Вам відомо, у чому Китай тримає свої запаси? Китайців більше мільярда і лише одиниці з них це знають. Ваші кєнти?
Як це б не сталося. Ви певно світовий економіст що знаєте що нічого б не сталось якщо продати декілька сотень мільярдів доларів на світовому ринку. та ні, треба уважніше читати, я написав про золотовалютні запаси, про які відомо з преси
http://com-ua.com/%D0%B7%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8E%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%B8-%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%8E-%D0%B4%D0%BE%D1%81%D1%8F%D0%B3%D0%BB%D0%B8-%D0%BD/
Цитувати (вибране)
Тому що мільярди людей в світі проводять свої операції з продажу-купівлі товарів і послуг  у валюті США. Тому що не лише автобазар у Франківську, а і весь авторинок України, велика частина первинного і майже весь вторинний ринок нерухомості України, а також деякі інші галузі економіки України,
Та не треба про це писати, про це всі знають. Я ж уже писав, що якби наприклад наші люди довіряли національній валюті, і відмовились би від долара...
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Як це б не сталося. Ви певно світовий економіст що знаєте що нічого б не сталось якщо продати декілька сотень мільярдів доларів на світовому ринку. та ні, треба уважніше читати, я написав про золотовалютні запаси, про які відомо з преси
Та ні, звичайно, не світовий  :) Але, сподіваюсь, і не найгірший (у своєму під'їзді  :) )
От Ви пишете "якщо продати декілька сотень мільярдів доларів на світовому ринку".. От що це означає? От що означає, коли у Вас в кишені є $1000 "запасу"? Це означає, що у Вас "в кишені-запасі" є 100кг. ковбаси або 2000 кг. кавунів або 12 пар мештів або 2 ноутбука або 1.5 айфона або 200 раз постригтись або 250 раз помити машину або і.т.д. і.т.п...
Бо ті зелені папірці або кольорові гривні чи ойро чи рублі чи йєни - це, насправді, номінальні показники ЧОГОСЬ, ЩО МАЄ ЦІННІСТЬ! На радянських грошах колись писало "казначейский билет банка". Гроші, це по суті ВЕКСЕЛЬ, БОРГОВА РОЗПИСКА. Чоловік працював вантажником на продуктовій базі тиждень, шеф йому не заплатив грошима, а дав розписку на 200кг. муки і 10 кг. масла. Чоловік прийшов за місяць і отримав це все по тому папірцю. Все. Папірець виконав функцію грошей.
Так от, якщо Китай чи Нігерія чи Танзанія чи я з Вами раптом захочемо "продати" свої "запаси", обміняти свої "боргові розписки" на товари, послуги чи "боргові розписки інших країн" - НІЧОГО НЕ СТАНЕТЬСЯ, бо просто відбудеться те, для чого ці розписки і призначені! Мільярди людей на Землі щосекунди "продають" свої долари в обсягах значно більших, ніж запас Китаю і Армагеддон до долара не приходить.

та ні, треба уважніше читати, я написав про золотовалютні запаси, про які відомо з преси
А, з преси... Так я і думав. Ну в пресі ж дурниць не напишуть  :)
Ок. А звідки відомо, що цей запас тримається саме в доларах? Ні, те, що порахували в доларах - це зрозуміло. А чи саме в доларах він фізично реалізований? Будь-який толковий фінменеджер ніколи так не зробить. Даю гарантію 100%, що "золото-валютні" запаси Китаю розміщені в фізичному золоті, банківських металах, цінних паперах урядів інших країн (не лише США), цінних паперах приватних компаній, банківських рахунках в різних країнах (не лише США) і інших інструментах. А не тупо лежать на доларовому рахунку. А рахують іх в доларі, бо так зручніше. Можна порахувати і в ковбасі.
Відповідь від: 30 Серпня 2012, 09:09:16
Я ж уже писав, що якби наприклад наші люди довіряли національній валюті, і відмовились би від долара...
Ось це - абсолютно вірно! Розрахунки в національній валюті підвищують її ліквідність, працюють на Державу. Розраховуємось доларом - підтримуєм США, гривню - Україну.
І якщо вже ми говоримо про крах долара, то він можливий лише тоді, коли його перестануть використовувати як платіжний засіб. А цього не станеться в найближчі 100 років. Все решта (кредитна надутість, незабезпеченість, Китай продасть і т.д.) - лякалки. Поки люди його використовують для обміну шила на мило - долар житиме.
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська

Впринципі ти правий, але як я і писав з чого починалось, що долар не підкріплений економікою США, а підкріплений економіками інших держав
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Прочитай статтю в The Economist яку я наводив вище. Там є порівняння окремих штатів з цілими країнами за "величиною економіки". Україна, наприклад, в цьому сенсі, дорівнює штату Юта (доволі забитому селу) або одному місту Сакраменто. Так що давай не перейматися "не підкріпленою і доздихуючою" штатівською економікою. Нам би про свою подумати.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

І придумати, як маємо стати господарями...
продовжуємо у руслі теми.  :drink
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

Ваша черга аргументувати.
Ось, для початку:

Доларова кабала: "бери, я себе еще нарисую"

Цитата: yaro my від 29 Серпня 2012, 02:43:47
Один "шановний" форумець дуже захоплено пише молитви і оди за здравіє Імперії Добра.
ви про кого?
Боже, бережи Америку!
вони одужають Посмішка і цивілізований світ ім поможе Посмішка
Людство має бути вдячним цій великій і прекрасній країні, її чудовому народу!
Але я пропустив ще одну найважливішу функцію Америки.
Вона забезпечує безпеку існування західної цивілізації. Саме тому її так ненавидять вороги свободи і процвітання людства.
Боже, храни Америку :)
O say, can you see, by the dawn’s early light,
What so proudly we hailed at the twilight’s last gleaming?
Whose broad stripes and bright stars, through the perilous fight,
O’er the ramparts we watched, were so gallantly streaming?
And the rocket’s red glare, the bombs bursting in air,
Gave proof through the night that our flag was still there.
O say does that star spangled banner yet wave
O’er the land of the free, and the home of the brave?
Боже, бережи Америку!
Записаний
Следи за контекстами!

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

клас :) шо мене вже цитують ;) а ти такий **** yaro my, шо незнаєш шо таке оди і молитви ;)
завязуй бухати :punish
« Останнє редагування: 01 Вересня 2012, 13:33:41 від romashkin »
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки

.<a href="https://www.youtube.com/watch?v=CKfjzEyUdmM" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=CKfjzEyUdmM</a>
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія

Кажете за жидів але чому не за жидо-масонів? До речі, не лише вони але їх символіка, знаки та ознаки переповнюють Франківськ, Львів, навіть Калуш. Роздивіться навколо, погляньте на фасади старих і не дуже старих будинків. Масони давно тут керують - СТОЛІТТЯМИ ! Чим далі, тим більше...
« Останнє редагування: 01 Вересня 2012, 23:47:54 від ДДК »
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Роздивіться навколо, погляньте на фасади старих і не дуже старих будинків. Масони давно тут керують
 :=)
і далеко йти не треба :) знайшов осередок масонів :) і масонські ознаки
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія

Файно! Я ціную гумор, але це лише гумор на жаль...
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

MmMaklaut

  • Початківець
  • *
  • Карма +1/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 29
  • Останні відвідини:
    08 Квітня 2014, 00:06:06

    Звідки: Калуш

Американцы хотят стать союзниками русских в борьбе с масонами  =))
http://blogs.ruvr.ru/users/f_antaz/post195212260/

для кінця МАСОНСТВА є тільки ФІНАНСОВИЙ АПОКАЛІПСИС  :butcher
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

можливо. та за вашою логікою, тре плювати в небо, бо і так нічого не зміниш. ?!
А те що писав DVania ось тут вам не підходить?
Записаний
Следи за контекстами!