Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 25 днів

Голосування

Чому я на форумі розповсюджую тексти російською мовою?

Я не розповсюджую на форумі тексти російською мовою,за рідкісним виключенням (коли краще передати мовою оригіналу)
Тому,що я росіянин.
Тому,що я не українець.
Тому,що я рагуль.

Автор Тема: Чи будемо ми господарями в себе вдома? А чи не хворе у нас суспільство? Чи відчуваємо МИ себе УКРАЇНЦЯМИ?  (Прочитано 439660 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    Вчора в 22:55:42


НЕБЕСА НИКОГДА НЕ ПОМОГАЮТ ТЕМ ЛЮДЯМ, КОТОРЫЕ НИЧЕГО НЕ ПРЕДПРИНИМАЮТ

СОФОКЛ
 V век до Р.Х.
А тобі як , помогло ?  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

Ну ось і розкажи нам , як такий поцрєот кацапії як ти купив хату в ГЕЙРОПІ !    :ganba

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    Вчора в 22:55:42


Ну ось і розкажи нам , як такий поцрєот кацапії як ти купив хату в ГЕЙРОПІ !    :ganba
За кацапські гроші  ;) і ти знаєш , ніхто не був проти , ні кацапи , ні гейропейці  :P
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

За кацапські гроші
Ага. Я взяв і повірив, що вони прийняли оплату в кацапських грошах  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    Вчора в 22:55:42


За кацапські гроші
Ага. Я взяв і повірив, що вони прийняли оплату в кацапських грошах  :=)
Ну не знаю , я платив у мацкальському банку , а як вони там домовлялись , то не моя справа  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

я платив у мацкальському банку , а як вони там домовлялись , то не моя справа

а чому в гейропі . В ГЕЙРОПІ ЧОМУ а не в скрєпнай підарашці . Такий фанат рюцкава міра прямо повинен був своїм прикладом купити супєр хату десь в дупі валгаграда - назло жідабендєравцам і соросу з його гейропою

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    Вчора в 22:55:42


купити супєр хату десь в дупі валгаграда
Уже , але там тілько пси жиють  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

 
купити супєр хату десь в дупі валгаграда
Уже , але там тілько пси жиють  ;)


як некрасіва абзівать ватку кацапії . ніякої поваги до мішєбратьяв

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    Вчора в 22:55:42


як некрасіва абзівать ватку кацапії . ніякої поваги до мішєбратьяв
А шо дєлать , і звуть їх Рекс і Юкасл , адин красівий , втарой умний  :P
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

А шо дєлать , і звуть їх Рекс і Юкасл , адин красівий , втарой умний

ну так їдь і ДРЕСИРУЙ ЇХ ТАМ аби всім було добре !

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    Вчора в 22:55:42


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yoNT_1EHlxk" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=yoNT_1EHlxk</a>
вже надрисирували  :prapor: ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Що не подобається?
Що не з триколорами?
Чи що без свастик
:=)

Типу, шо москалю можна - то українцю зась!?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    Вчора в 22:55:42


Ти десь видiв у маскалiв триколор в головах  ;)
« Останнє редагування: 20 Березня 2017, 19:28:09 від Tad »
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    Вчора в 22:55:42


Що не подобається?
Виступ дівчат дуже сподобався , молодці. :good Але тоті прапорці , то вже занадто .   
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    Вчора в 22:55:42


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=Nk2gYu3iV70" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=Nk2gYu3iV70</a>
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    Вчора в 22:55:42


http://report.if.ua/lyudy/tym-komu-za-90-shcho-pro-ivano-frankivsk-dumayut-starozhyly-mista/
Тим, кому за 90. Що про Івано-Франківськ думають старожили міста


Я пам’ятаю міжвоєнні часи. Життя при Польщі було важким. Наша молодь і люди середнього віку не мали державної праці. Зате розвивалися кооперативні підприємства. Якось люди давали собі раду, щоб вижити у тих важких обставинах. Різниця між українцем і поляком відчувалась у атмосфері.

Поляки мали державну перевагу. Вони намагалися нас якомога більше утискати та принижувати і не давали можливості розвиватися. Від самого початку, як прийшла польська влада, були арешти, обмеження у правах, знущання, приниження. Згодом, це відношення врівноважувалося, люди знаходили розуміння. Потім знову… 30-ті роки: фальсифікації, заборона “Пласту”, заборона наших товариств, переслідування мови на кожному кроці, заборони дозволу на наші заходи».
Завжди вірю, що попри всі негаразди, майбутнє нашого народу має бути врешті-решт світлим та мирним. Я вже напевно того не побачу, але я в це вірю. Теперішня молодь не знає того страху жити у Радянському Союзі, коли людина боялася подивитися на когось, потрібно було завжди керувати своєю мімікою. Велике щастя, що ми визволилися від невільного становища, це найбільше досягнення. Покоління, яке народилося у вільній Україні, незважаючи на те, що вона не така і вільна зараз, проте вони не мають того страху.
Хочу сказати, що це колосальна різниця. Коли я тільки починав, все було безкоштовно. Якщо поступив хворий, то все було за рахунок держави. На превеликий жаль, зараз медицина не вартісна. На роботу влаштовуються за гроші, не дивлячись на те, чи є відповідна кваліфікація лікаря. Зараз здійснюють багато реформ, але позитивних результатів я не бачу. У нас дуже багато мудрих людей, але на відповідальні посади обирають не тих.
Мене обурює ситуація із нахабним обкраданням держави. Не вкладається в голові скільки ж можна красти. Хіба ті кишені бездонні? Ситуацію може змінити Президент та Верховна рада, але я не кажу про конкретних людей, кажу про посаду та повноваження! Ситуація у Івано-Франківську далеко не втекла. Щодня доводиться читати, як наші депутати крадуть з бюджету великі суми. Це дуже сумна ситуація. Шкода, що ті хлопці на війні вмирають через це

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    Вчора в 22:55:42


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=79Fya0IFSP8" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=79Fya0IFSP8</a>
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

Соревнование, кто больше советский реконструктор, выиграл Пресман. До Саутёнкова немцы не доехали.

К то не в курсе, напомню
В 1941 окружили Одессу и оккупировали Одессу не "немецко-фашистские захватчики", а солдаты королевства Румыния ( воевали обороняющиеся в основном с 4-й румынской армией, немцев с той стороны фронта было мало - всего одна 72-я немецкая пехотная дивизия). По замыслу румынов, Одесса должна была стать их, румынской, жемчужиной у моря - центом новой провинции Транснистрия (заднестровье).
Потом, к концу 43 года отношения между румынами и немцами начали портиться.
Это привело к тому, что с начала 44 года (документально это было закреплено 24 марта 44 года) немцы вытеснили румынов из Одессы и в апреле 1944 года Красная армия выбивала из Одессы уже не румынов, а немецких нацистов.
Дальнейшее ухудшение отношения Румынии и Рейха закончилось тем, что в августе 44 году румыны арестовали своего кондукторула Антонеску и король Михай приказал своим войскам (и той же 4-й армии в том числе) начать воевать на стороне СССР против Рейха. За что Сталин и наградил короля Румынии Михая (того самого, чьи войска в 41 году оккупировали Одессу) высшим орденом для полководцев - орденом Победы
(кстати, на сегодня бывший король Румынии Михай - единственный живой кавалер ордена Победы + В.Путин 2 раза - в 2004 и 2010 годах приглашал его на парад Победы в Москву и наградил юбилейной медалью "65 лет победы в ВОВ, так что его, живущего в Швейцарии, как советского орденоносца, тоже можно поздравлять и с освобождением Одессы и с днем Победы) .

В последние дни и недели нацистской оккупации в Одессе и окрестностях творилось разное. Конкретно в холодной Балке, - такое:

Трое калмыков-мародеров заехали в Холодную Балку поживиться. На них напали «лжепартизаны» из отряда Степана Кищенко, которые убили двоих (третий убежал), и бросили трупы возле дороги. Будучи председателем сельсовета, С. Кищенко, вероятно, был оставлен для руководства партизанским отрядом, забазированным в местных катакомбах. Но во время оккупации он распустил отряд, а сам прятался от румынской жандармерии в селе. И только перед приходом наших войск он организовал вооруженный отряд, в основном, из односельчан. Но этот отряд боевых действий против оккупантов до этого не предпринимал.
Вскоре калмыки, кинувшиеся искать своих, обнаружили трупы и решили отыграться на местных жителях. Село было окружено карателями, и начались облавы.....

Особенно свирепствовали каратели из калмыцкого кавалерийского корпуса (около 4 тыс. человек). В его состав входило четыре дивизиона по пять эскадронов в каждом. Отдельные подразделения калмыков были разбросаны по всей 6-й армии Вермахта, и они выполняли не столько охранные, сколько полицейские функции.
Сначала массовым казням 7-8 апреля подверглись жители пригородов: в селе Холодная Балка замучено 306 человек, в селах Нерубайское и Усатово убито еще 204. А 8-9 апреля волна погромов захлестнула окраины города. Калмыки принялись грабить, избивать, насиловать и убивать жителей района Шкодовой горы (совхоз им. Кирова, крекинг-завод, 3-я — 5-я станции Малого Куяльника, артель «Красный кирпичник»)....

Арестованных жителей, в основном женщин, детей и стариков, сгоняли в карьер возле артели «Красный кирпичник», где расстреливали....
Зверства калмыков вынудили немецкое командование направить их вокруг города по объездной дороге на Татарку....


Само собою, что сегодня, когда русские калмыки , такие же буряты и прочий сброд ихтамнетов воюют за свой славянский мир против Украины, любителям Русскаго Мира сильноправославному Пресману (другу и куму вора в законе Антимоса) и такому же экс. регионалу Саутёнкову, вспоминать о калмыках было не с руки.
Поэтому они решили "реконструировать" немцев. Но как и положено паукам в банке не поделили кто круче - кто сколько вложил и сколько вынет.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    Вчора в 22:55:42


Андрей Портнов
11 ч ·
Учитывая, что терять уже нечего, все равно заняли первое место в рейтинге коррумпированных стран, а деньги в страну надо как-то привлекать, не вижу другого выхода, кроме как начать за деньги официально продавать должности чиновников и депутатов, а также уголовные дела, уведомления о подозрении, обвинительные акты, постановления о розыске, обращения в Интерпол, приговоры, паспорта, гражданство, права на встречи с чиновниками, очередь на возмещение НДС, пустые бланки лицензий и свидетельств, акты конкурсных комиссий, решения о люстрациях и переаттестациях.
Чтобы никто с этого не крал и не занимался коррупцией с коррупции, нужно ввести цивилизованный механизм определения справедливой цены на бирже, где можно котировать опционы на все вышеперечисленное.
Выгоды абсолютно очевидны - уменьшение доходов чиновников, пополнение бюджета, развитие торговли и конкуренции, углубление демократии, возникновение биржевого рынка. :prapor:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь