Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

11 років 4 місяці 16 днів

Голосування

Чому я на форумі розповсюджую тексти російською мовою?

Я не розповсюджую на форумі тексти російською мовою,за рідкісним виключенням (коли краще передати мовою оригіналу)
Тому,що я росіянин.
Тому,що я не українець.
Тому,що я рагуль.

Автор Тема: Чи будемо ми господарями в себе вдома? А чи не хворе у нас суспільство? Чи відчуваємо МИ себе УКРАЇНЦЯМИ?  (Прочитано 165484 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ББА

• Ветеран
  • Карма +292/-11
  • Стать: Чоловіча
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 02:21:13

ББА дивиться на цiноутворення так як нас вчили в МБА

Я ще вчився під "чуткім рукаводством" викладачів , які успішно працювали при камудристах і тому прекрасно знаю подібності і розбіжності камудристичної економіки і капіталістичної економіки ( різних типів ) . Ціноутворення в совку  - то була така задача , що скоріше зрозумієш що таке чорна матерія і чому всі хочуть "умєрєть за єто"   :=)   А якщо серйозно , то в принципі закони економіки ОДНАКОВІ ДЛЯ ВСЬОГО СВІТУ  і для будь яких суспільних ладів . Проблема лише в тій моделі , яка була взята за основу . В принципі та ж твоя любима "наглосаксонська" модель чомусь успішно працює в Японії чи в Китаї , хоча вони ніколи не були колоніями Англії . Але в чому з тобою погоджуюсь на всі 100% - так це в тому , що "реалii все дуже iндивiдуально  " . Наприклад Польша була деякий час під совками , а зараз розвивається такими темпами , що навіть не віриться, що вони були частиною совка . А ось Туркменистан теж був в совку і зараз є яскравим прикладом того , про що розказує Юрко : соціальна справедливість і соціальні ціни на основні товари споживання . Але чомусь ні я , ні Юрко і навіть ти Таде чомусь там не хочемо жити ( і ти не бажаєш там купити собі чергову хату   :=)     )

Для Юрка . ГАЗ ПОВИНЕН БУТИ НЕ ДОРОГИМ , а продаватись по ринковій ціні . Не змішуй ці два поняття . І як би це не звучало дивно , але газ в принципі і не може бути дешевим по своїй суті ( также як і нафта ) 

Відносно того , що українці тратять 90% заробітку на їжу - ну в принципі це досить таки погана тенденція . Між іншим - щоб тобі було цікаво , то поясни мені , чому в Норвегії добувають газ і там ДУЖЕ І ДУЖЕ ВИСОКІ ЦІНИ на всі продукти . Навіть ті ж німці чи англіки офігівають від норвежських цін .

Tad

• Ветеран
  • Карма +40/-7
  • Останні відвідини:
    Вчора в 21:39:08

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1196/-13
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:57:00

Для Юрка . ГАЗ ПОВИНЕН БУТИ НЕ ДОРОГИМ , а продаватись по ринковій ціні .

Юрко якраз теж за то саме, якщо ти ще не зрозумів.
Проблема у тому, що якщо ти приходиш і кажеш постояльцю, що з нового місяця він платитиме за квартиру вдвічі дорожче - то це трохи інше ніж ринкова ціна.
Твій постоялець може піти на іншу квартиру, а газ у нас лиш від однієї кантори.

Все. Про газ більше не пишу, я вже обіцяв.
Ти постійно мені приписуєш те, чого я не говорив.
Норвегія.
При чому тут міліція, як козу грім убив.
Ми що свій газ експортуємо?
Норвежець що, може собі дозволити купити стільки ж свого газу і стільки ж дорогих норвежських продуктів, як українець своїх?

Подорожчання газу, а за ним  електроенергії що, не приведе до рості цін на продукти, які вже і так дорожчі за європейські?
 :facepalm:
« Останнє редагування: 05 Листопада 2018, 10:48:50 від yurko »
Записаний
Cпочатку приходить російська культура, російська мова, а вже за ними – російські війська!

ББА

• Ветеран
  • Карма +292/-11
  • Останні відвідини:

Юрко якраз теж за то саме, якщо ти ще не зрозумів.

я просто хочу тобі пояснити , що ціна на продукти утворюється згідно різних факторів . Різні податки чи величина пдв чи військовий податок чи ще який податок на "васстанавлєніє гдр" ( це з Німеччини ) впливають на величину всіх товарів і послуг . А якщо ти питав про газ - то Україна на даний час його ОФІЦІЙНО купляє в ЄС , тому за базову ставку прийняли ціну на німецькому хабу. Якщо ти купляєш мільони тонн яблук в Польші і продаєш їх в Україні , то цілком логічно , що твої же яблука з твого же саду ти будеш продавати по тій же ціні , навіть якщо вони тобі обійшлися дешевші в вирощуванні . А ДЕРЖАВІ ЦЕ ВИГІДНО , так як ти будеш платити вищий податок з продажу . Якщо же ти не зможеш їх продати по бажаній ціні - то будеш ціну знижувати . А поняття  "справедлива ціна" може існувати на основі якихось договорів чи угод .

А норвежець може на свою зарплату купити більше газу , але потім буде спати на вулиці і їсти відходи зі смітника .

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1196/-13
  • Останні відвідини:

Будь ласка не треба мені пояснювати того, що сам не знаєш  :=)
Військовий податок рахується з ЗП працівників і на ціну практично не впливає.

Я вже не відписую про газ. всьо.

Про норвежця ти звісно загнув.
Він має можливість і за газ заплатити і дорогі продукти купити і не буде він ніде спати на дворі.

І подивися по всіх даних "індекс щастя", "екологічність проживання" і т.д.
То їх держава їх до такого довела.

А наша довела нас до такого, як ми маємо.
І ніхто не сидів, не сидить і очевидно не сяде.
І гроші з бюджету перетікали субсидіями в кишені олігарху і далі будуть.
І всіх їх такий стан речей влаштовує.
А кого не влаштовує - обіллють кислотою і йди здихай!

Записаний
Cпочатку приходить російська культура, російська мова, а вже за ними – російські війська!

Tad

• Ветеран
  • Карма +40/-7
  • Останні відвідини:

В Хозяйственный суд Киева подан иск Нафтогаза к Кабмину с требованием взыскать 6,63 млрд гривен. Об этом свидетельствуют материалы реестра судебных решений.

Нафтогаз обосновал свои требования так: правительство «своим бездействием, которое заключается в неопределении источников финансирования и порядка определения компенсации, предоставляемой субъектам рынка природного газа, нанесло компании ущерб на сумму 6 633 860 000 грн».

Иными словами, Нафтогаз обвиняет Кабмин в том, что он обязал поставлять газ населению по льготным тарифам, но не компенсировал связанные с этим расходы.

Ранее в Нафтогазе прогнозировали победу над Газпромом, если в Украине не будет «зрады». :good
Записаний

ББА

• Ветеран
  • Карма +292/-11
  • Останні відвідини:

:good    Так і повинно бути . Цілком логічно що якщо держава хоче диктувати свої ціни то вона і повинна платити . Адже Нафтогаз платить податки в повному розмірі і тому або повинні бути якісь особливі умови для обліку цього "субсидійного" газу за рахунок Нафтогазу , або нехай держава відшкодовує збитки .

Tad

• Ветеран
  • Карма +40/-7
  • Останні відвідини:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=zB-s43hEroM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=zB-s43hEroM</a>

Супер , в Европi всi так ходять  :fool
Записаний

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1196/-13
  • Останні відвідини:

Одні ходять і кричать що то їх нація і народ.
Другі ходять і кричать, що "Кієф руссскій ґорат".

Різниця лиш у тому, шо перші походили і розійшлися, а другі зібрали козачків і за сприяння своєї влади і мовчазної згоди населення - пішли і вбивають громадян чужої країни, на території чужої країни.

А в Європі бачать і дії одних і дії інших.

І останнім часом теж ходять дуже активно.

Але в люстерку то не  видко...
Записаний

Tad

• Ветеран
  • Карма +40/-7
  • Останні відвідини:

шо перші походили  і за сприяння своєї влади і мовчазної згоди населення - пішли і вбивають громадян своєї країни, на території своєї країни.
 :good
Записаний

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1196/-13
  • Останні відвідини:

Які викопали з шахт танки і пускали ними мильні бульбашки для дітей...

Як ваші смагляві друзі помагали ФСБ будинки підривати то ви щось не надто гизділи про вбивання громадян власної країни?!
Записаний

Tad

• Ветеран
  • Карма +40/-7
  • Останні відвідини:

Записаний

ББА

• Ветеран
  • Карма +292/-11
  • Останні відвідини:

ги ги . це таке саме якби ти зараз на якомусь з тисяч цвинтарів , де поховано українців в кацапії , зібрався з кількома українцями і розвернули банер "Підданий Австро-Угорщини С.Бандера ніколи не був на кацапії але кацапи обсираються від одної його згадки"    :=)

Tad

• Ветеран
  • Карма +40/-7
  • Останні відвідини:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=QHeNDD9iLc4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=QHeNDD9iLc4</a> :ganba
Записаний

ББА

• Ветеран
  • Карма +292/-11
  • Останні відвідини:

Tad

• Ветеран
  • Карма +40/-7
  • Останні відвідини:

Записаний

ББА

• Ветеран
  • Карма +292/-11
  • Останні відвідини:

Брєд порохоботів 

ще раз переконуюсь що ти таки став тіпічним кацапом - триндиш якусь фігню , навіть не поцікавившись про що йдеться мова і за кого буде голосувати автор   :=)    Невже там тебе уже снігом так замело ?       :o

Tad

• Ветеран
  • Карма +40/-7
  • Останні відвідини:

Записаний