Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Автор Тема: Баптизм  (Прочитано 52562 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Баптизм
« Прочитано #80 : 18 Березня 2012, 00:23:41 »

yaro my,
не роби наругу над почуттями віруючих
Записаний
When doctors differ who is to decide?

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Баптизм
« Прочитано #81 : 18 Березня 2012, 01:51:42 »

не роби наругу над почуттями віруючих

Ашотакоє?
Після слів Ісуса більшість учнів розбіглася: Хто не буде їсти плоті моєї, той не буде мати життя вічного.
Звичайно, щоб надати "благодатної пристойності" цим словам прийшлося вигадувати пояснення про хліб та вино (це вже інша "історія").
Питання: Правда, не можливо припустити, що Ісус мав на увазі саме те, що й говорив: "Їжте моє тіло"?

Тільки це стосується канібалізму ритуального. Ця штука реально працює. Ви ж цілуєте мощі святих?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Баптизм
« Прочитано #82 : 18 Березня 2012, 02:17:30 »

Питання: Правда, не можливо припустити, що Ісус мав на увазі саме те, що й говорив: "Їжте моє тіло"?
Тільки там було - не ЇЖТЕ (ще один приклад спотрвореного перекладу), а - "ВКУШАЙТЕ тіло моє". А "тіло" Ісуса - це в основному ДУХ. У Нього був такий величезний Дух, що тіло (в нашому примітивному розумінні) в порівянні з ним - мізер.
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Баптизм
« Прочитано #83 : 18 Березня 2012, 02:31:31 »

Тільки це стосується канібалізму ритуального.
На мою думку, такі поняття як містичне тіло Христа і "канібалізм" порівнювати не можна

Ви ж цілуєте мощі святих?
Прикладаюсь
Відповідь від: 18 Березня 2012, 02:29:35
проте, баптисти точно не цілують
вернімось до теми
Записаний
When doctors differ who is to decide?

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
Баптизм
« Прочитано #84 : 18 Березня 2012, 02:54:55 »

такі поняття як містичне тіло Христа і "канібалізм" порівнювати не можна
Правильно зауважили. Тільки слово "містичне" на мій погляд не є коректним. Бо його тіло і дух є реально існуючими.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Баптизм
« Прочитано #85 : 30 Січня 2013, 12:47:12 »

Випадково натрапив на дуже цікаву суперечку на офіційному форумі УГКЦ
http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=22&t=1865
Як я зрозумів суперечка була в основному між о. Олегом і Вовою (який або є баптистом, або принаймні має схожі релігійні погляди).

Хто осилить прочитати всю суперечку - будь ласка відпишіться про свої враження.

Мене ж прикро вразило завершення. Вові просто заборонили писати на той форум, хоча ані повного ані часткового пояснення причин і неправоти Вови я не побачив.

Не сприйміть за вихваляння, але пишаюся саме тим, що на нашому форумі адміністрація не дозволяє собі банити інкакомислячих, чи викидувати "неугодні для публічного обговорення" теми.

Неприємно і соромно.
Думаю така поведінка о.Олега аж ніяк не додає УГКЦ прихильників.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Баптизм
« Прочитано #86 : 30 Січня 2013, 12:58:30 »

Усьо,
Цитувати (вибране)
концерт окончен.
  :=)
Дивися Юрку бо дочитаються "отці"до твого форуму,анафему накладуть  :D
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Баптизм
« Прочитано #87 : 30 Січня 2013, 13:09:56 »

Щоб відкрилося треба скопіювати і вставити у адресний рядок. То така вада движка нашого форуму. Він неправильно переадресовує. Я на жаль не вмію того змінити.

Що ж до отців, то анафему накладають православні.
Греко-католики ж будуть так чи інакше вимушені щось робити, бо то не проблема у форумі.
То як шило з мішка десь вилізе.
Навіть якщо видалити взагалі цілу тему, все одно кеш Гугла то зберіг...

Написанное пером не вырубишь и топором!

Пройшов вже той час, коли проблема вирішувалася анафемами і заборонами.

Якщо керівництво якоїсь з церков того не зрозуміє вчасно - через років 50-100 може вже бути запізно і такої церкви просто не буде, бо у неї не буде вірян.
Відповідь від: 30 Січня 2013, 13:04:46
Важливе не існування якоїсь конкретної конфесії, а існування Церкви Христової.

Проблема у тому, що кожна конфесія говорить, що саме вона і є тією Церквою, і за межами неї спасіння неможливе.

Я особисто вважаю, що нашу тему "Чи потрібні посередники" варто було б перейменувати або принаймні паралельно обговорювати як  "Чи можливе спасіння за межами конкретної конфесії?".

То важливіше і вагоміше питання.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Баптизм
« Прочитано #88 : 30 Січня 2013, 18:33:07 »

"Чи можливе спасіння за межами конкретної конфесії?".
Чесно, боюсь, що то занадто провокуюча тема - може вилитися у вияснення чия конфесія правильніша. Бо кожен вважатиме свою церкву саме тою Єдиною, що дає спасіння.
Важливе не існування якоїсь конкретної конфесії, а існування Церкви Христової.
Так, Юрко, звичайно. На тому форумі Вова гарно написав:
Цитувати (вибране)
. Якщо також замітити що І.Х. звертається до 7 Церков, а не однієї, де є папа.
Матв.18:20 Бо де двоє чи троє в Ім'я Моє зібрані, там Я серед них. Бачите де є Христос? Отож, не приватизовуйте Христа і Церкву. Не ви є Головою Церкви, А Христос.
Ще ним подана цитата вказує, на те, що не у вірі-читанні проявляється наша духовність, а таки у справах. Чомусь я не вірю, що у церкві-споруді, "яка прогнила з безпосердньої голови" живе Боже благословіння і благодать. І напевно, у якій церкві продовжують правити Божі служби, але дії "голови"  направлені на потурання мамоні - у тій уже не живе Бог(не залежно від її приналежності до конфесії):
Цитувати (вибране)
Читали таке місце У Писанні :Як.2:19 Чи віруєш ти, що Бог один? Добре робиш! Та й демони вірують, і тремтять. 20 Чи хочеш ти знати, о марна людино, що віра без діл мертва?.
Мною також погано сприймаються такі  протиріччя у догмах минулого і сучасності церков, як наприклад
Цитувати (вибране)
З Ваших слів виходить, що є тільки одна церква, яка має різні конфесії. Але як таке може бути, що в одній церкві існують різні вчення? Як так в одній церкві Бог засуджує содомію і одночасно дозволяє одностатеві шлюби? Поясніть, бо мені це в голові не вкладається.
. Щодо папи - справді - про епископів і просвітерів були настанови, а щодо пап - не було
Цитувати (вибране)
І також підкреслив, що кожна Церква була сама по собі, мала свого пресвітера, і потім був над декілька ми Церквами єпископ і все, тоді не було ніяких пап. Та краще почитайте історію, крім католицької, бо думаю там не напишуть від коли почалося папство. Навіть візьміть такий простий історичний факт, хто офіційно був перший папа і у якому році?
і відповідь Олега
Цитувати (вибране)
Папа є назва всіх єпископів Риму, першим з яких є Апостол Петро
Певно папа - то в просторіччі - "батюшка", апостол?
Ось, наприклад, пояснення чому протестанти та православні не спасуться, на відміну від католиків:
Цитувати (вибране)
Основні ж різниці між вірою католиків, православних і протестантів, це те, що католики читають і вважають центральною біблійною цитатою уривок з Євангелії від Матея 16,17-19:
«І відповівши, Ісус сказав йому: Блаженний ти, Симоне, сину Йони, тому що не плоть і кров об'явили тобі, але Отець мій, який є на Небесах. І я кажу тобі: ти є Петро і на цій скелі (Петрі) я побудую Церкву мою, і ворота Пекла Її не переможуть, і я дам тобі ключі Царства Небес, і що зв'яжеш ти на землі, це буде зв'язане в Небесах, і що ти розв'яжеш на землі, буде розв'язане в Небесах»
Відповідно, цим самим, ми, католики, визнаємо, що ми від апостолів і верховного апостола Петра отримали в спадок нашу католицьку, тобто, соборну церкву західного і східного обряду.
Детальніше про Петрове служіння тут написане: http://www.christusimperat.org/uk/node/3556

Відповідно, протестанти і православні забувають або оминають це місце Святого Письма, або трактують його по-іншому.
Також цікве місце :):
Цитувати (вибране)
Під час хрещення до дитини приступає Святий Дух і ангел хоронитель, оберігаючи від диявола. Якщо протестанти не охрещуються одразу після народження, то вони не мають охорони від злих духів, аж поки не охрестяться.
А як же те, що хрещення має відбуватися свідомо? Людина має його Приймати всім Єством своїм, при цьому віруючи у Бога. Чому сам Ісус прийняв його лише у 33 роки? Охрещений - значить захищений від злих духів чи таки значно глибше значення цього таїнства? О, а далі на тому ж сайті і поснюється послідовність хрещення:
Цитувати (вибране)
Дiї.2:38 А Петро до них каже: Покайтеся, і нехай же охриститься кожен із вас ..... Хіба Петро не підкреслив послідовність?
Цитувати (вибране)
Дiї.8:36 І, як шляхом вони їхали, прибули до якоїсь води. І озвався скопець: Ось вода. Що мені заважає христитись?
37 А Пилип відказав: Якщо віруєш із повного серця свого, то можна. А той відповів і сказав: Я вірую, що Ісус Христос то Син Божий! Як ви думаєте дитина усвідомлює що робить? Може дати відповідь і сказати: "Я вірую!"?
Згадала обряд хрещення свого промінчика. Вона весь час промовчала, навіть коли занурювали у хрестоподібний басейн з водою і лише, коли священник заптав чи приймає вона Христа, Даринка крякнула :). Священник аж засміявся.
Цитувати (вибране)
Писання говорить:
Дiї.10:43 Усі пророки свідкують про Нього, що кожен, хто вірує в Нього, одержить прощення гріхів Його Йменням.

Різницю бачите? У вас сказано що прощення через - хрещення, а Писання говорить - через віру.

Звісно, після того як християнин увірував, він має покаятися, аж потім охреститися. Чому ви пропускаєте два попередніх пункти 1.Віру 2. Покаяння?
Може не про спасіння за межами конкретної конфесії краще питати, а про досягнення Царства Небесного за межами конфесій.
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Баптизм
« Прочитано #89 : 30 Січня 2013, 23:35:44 »

Ви не вказали наступне, і , властиво головне до того, що вас турбує:
А як же те, що хрещення має відбуватися свідомо? Людина має його Приймати всім Єством своїм, при цьому віруючи у Бога. Чому сам Ісус прийняв його лише у 33 роки? Охрещений - значить захищений від злих духів чи таки значно глибше значення цього таїнства?Дiї.2:38
А Петро до них каже: Покайтеся, і нехай же охриститься кожен із вас .....
Цитувати (вибране)
38 Петро ж до них: «Покайтесь», каже, «і нехай кожний з вас охриститься в ім'я Ісуса Христа на відпущення гріхів ваших, і ви приймете дар Святого Духа. 39 Для вас бо ця обітниця і для дітей ваших та й для всіх тих, що далеко, скільки б їх покликав Господь, наш Бог.»
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Баптизм
« Прочитано #90 : 31 Січня 2013, 09:48:50 »

Чесно кажучи особисто мені виглядає так (та в принципі і історія про то каже), що католицька і православна церкви в особі своїх монахів, теологів, і т.д. ґрунтовно порацювала  над поясненням всіх "заковик" Писання.
Проблема зараз виникає лише тоді, коли людина задавшись питанням не може отримати фахову відповідь від священника, але легко може від фахово підготовленого пресвітера, пастора, свідка.

Якщо людина думаюча то приймає ту інформацію, яку сприймає за більш правильну і логічну.
Якщо недумаюча - то приймає ту інформацію, яку отримала першою.
Ну і ще є один фактор. Підсвідомо приймаю правильним те, що мені більше підходить. При цьому логіка запихається підсвідомістю у темний далекий кут і не вилазить звідти доти, поки хтось не проллю туди яскраве світло нових (або і не нових але сильно поданих) аргументів.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Skelya

  • Користувач
  • **
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 60
  • Ісус Христос Божий Син Спаситель
  • Останні відвідини:
    18 Вересня 2013, 19:59:09

    Звідки: м. Тернопіль
Баптизм
« Прочитано #91 : 31 Січня 2013, 14:48:18 »

Якщо Вам не страшно
висловити свою думку (як на мене цікаві докази із Біблії Ви наводите), то
запрошую прийняти участь у анших релігійно-філософських темах.
Доброго дня!

Дякую за запрошення на ваш форум. Трошки перечитаю та й долучуся до вашої дискусії.  Тут зареєструвався під всевдов Skelya, на КФ форумі знаєте мене під псевдом Вова, бо мене звати Володимир. Почитав як правильно користуватися на форумах (одне із правил – використовувати однакові ніки на всіх форумах)  і хочу на тих форумах де я змінити  всі всевди. 

До речі запрошую всіх вас на незалежний християнський форум «Джерело» http://forum.jerelo.info (я там під ніком Протестант).



Як я зрозумів суперечка була в основному між о. Олегом і Вовою (який або є баптистом, або принаймні має схожі релігійні погляди).

Оскільки у всіх протестантів основні доктрини подібні і тому одразу не розберешся хто є хто, тому уточню, я не баптист, а п’ятидесятник (Християни Віри Євангельської ). 
Записаний
Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.

Skelya

  • Користувач
  • **
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 60
  • Ісус Христос Божий Син Спаситель
  • Останні відвідини:
    18 Вересня 2013, 19:59:09

    Звідки: м. Тернопіль
Баптизм
« Прочитано #92 : 31 Січня 2013, 20:16:13 »

Проблема зараз виникає лише тоді, коли людина задавшись питанням не може отримати фахову відповідь від священника, але легко може від фахово підготовленого пресвітера, пастора, свідка.
Ви праві. Але навіть простий протестантський християн може дати відповідь відносно своєї віри.  1Петр.3:15 А Господа Христа святіть у ваших серцях, і завжди готовими будьте на відповідь кожному, хто в вас запитає рахунку про надію, що в вас, із лагідністю та зо страхом.
організацією".
Тому ані баптисти, ані адвентисти, ані пятидесятники, ані свідки Єгови (ані інші дійсно протестантські церкви, а не всілякі тоталітарні секти) не ставлять під сумнів кількісний та якісний склад Біблії.

Замітив що ви два рази написали про це, тому зверну увагу сЄ не є протестантами, їх не визнає ні одна протестантська чи ортодоксальна Церква.
Записаний
Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Баптизм
« Прочитано #93 : 31 Січня 2013, 20:30:46 »

І не тільки тому,основна причина на мій погляд тому,що свідки не є християнами.Христос у них не Бог і Дух Святий всього лиш якась сила,не особа.
Записаний

Skelya

  • Користувач
  • **
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 60
  • Ісус Христос Божий Син Спаситель
  • Останні відвідини:
    18 Вересня 2013, 19:59:09

    Звідки: м. Тернопіль
Баптизм
« Прочитано #94 : 31 Січня 2013, 20:44:21 »

 
Але Мартин Лютер розколов церкву і дав в руки Біблію.
Лютер не збирався ділити Церкву, він хотів зробити реформу у середині Церкві, навернути до читання Біблії, особисто спілкування з Богом, до першоапостольського вчення .
Вище писалось, що хрещення є священнодія яка благодатью Божою очищає людину від первородного гріха.
Що таке первородний гріх?

А ще вичитав у Новому Завіті апостоли хрестили цілі сімї, всіх домашніх, що були в домі, і дітей в тому числі. Хрестились цілими сімями і домами.
НЕ все так просто даю вам силку відповідб на це питання http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?p=18226#p18226
До речі можете почитати про хрещення дітей там дуже багато написано на цю тему у дискусії протестантів іх ортодоксалами.

Відповідь від: 31 Січня 2013, 20:32:03
І не тільки тому,основна причина на мій погляд тому,що свідки не є християнами.Христос у них не Бог і Дух Святий всього лиш якась сила,не особа.
Воно то так, але колись вони говорили що не християнами, а тепер говорять що вони християни. Перше це вчення виникло у 300 роках, через це був зібраний вселенський  собор (325) де було прийнятий символ віри. По суті можна сказати що всі християни визнають ці доктрини які викладені у цьому символі і всіх можна вважати християнами хто визнає символ віри.
Відповідь від: 31 Січня 2013, 20:39:24
Щодо хрещення, то воно просто необхідне з народження. Тому що таким чином дитині задається прямий шлях до Христа. Дія магічна (як і багато інших християнських святодій) тому що тут йде передача інформації на хвильовому рівні.
Чому воно необхідне? Ісус говорив. Що Царс. Небесне. і так належить дітям
Матв.19:14 Ісус же сказав: Пустіть діток, і не бороніть їм приходити до Мене, бо Царство Небесне належить таким.
А якщо не встигли охрестити дитину то що тоді? Зауважте Ісус говорив про дітей які ходили.
Записаний
Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Баптизм
« Прочитано #95 : 31 Січня 2013, 21:13:06 »

Чому воно необхідне? Ісус говорив. Що Царс. Небесне. і так належить дітям
Матв.19:14 Ісус же сказав: Пустіть діток, і не бороніть їм приходити до Мене, бо Царство Небесне належить таким
Царство то належить таким як діти,а не дітям.Але дітки то тут, на землі де є багато зла і діє зла сила. А хрещення освячує і оберігає дитину благодаттю Ісуса Христа.
Що таке первородний гріх?
це дія чи поступок праотців Адама і Єви проти волі Бога, переступ Його заповіді, коли замість покаяння вони почали звинувачувати один одного, а то і Бога у їхньому поступку. Люди перейшли від світла до тьми, від влади Бога попали від вплив сатани.
Хрещення ж є воскресіння людини, перехід:"від тьми до світла, від володіння сатани до Бога" (Діян.26.18) Та це ще не значить, що хрестячись людина вже автоматом попадає Царсвто Боже, потрібно докласти багато зусилля. "Царство Боже береться силою"
Записаний

Skelya

  • Користувач
  • **
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 60
  • Ісус Христос Божий Син Спаситель
  • Останні відвідини:
    18 Вересня 2013, 19:59:09

    Звідки: м. Тернопіль
Баптизм
« Прочитано #96 : 31 Січня 2013, 21:25:38 »

Чому воно необхідне? Ісус говорив. Що Царс. Небесне. і так належить дітям
Матв.19:14 Ісус же сказав: Пустіть діток, і не бороніть їм приходити до Мене, бо Царство Небесне належить таким
Царство то належить таким як діти,а не дітям.Але дітки то тут, на землі де є багато зла і діє зла сила. А хрещення освячує і оберігає дитину благодаттю Ісуса Христа.
Хрещення - це обіцянка Богу служити у чистій совісті.

Щоб отримати Божа благословіння не потрібне хрещення. Павло вчить що діти освячуються/ отримують благодать через послух Богу батьків дитини 1Кор.7:14
Чоловік бо невіруючий освячується в дружині, а дружина невіруюча освячується в чоловікові. А інакше нечисті були б ваші діти, тепер же святі.

Що таке первородний гріх?
це дія чи поступок праотців Адама і Єви проти волі Бога, переступ Його заповіді, коли замість покаяння вони почали звинувачувати один одного, а то і Бога у їхньому поступку. Люди перейшли від світла до тьми, від влади Бога попали від вплив сатани.
Хрещення ж є воскресіння людини, перехід:"від тьми до світла, від володіння сатани до Бога" (Діян.26.18) Та це ще не значить, що хрестячись людина вже автоматом попадає Царсвто Боже, потрібно докласти багато зусилля. "Царство Боже береться силою"
1.Тоді де береться гріх у наступному поколінні, якщо у батьків які прийняли хрещення змили цей первородний гріх?
2. Чому тоді діти які виростають грішать? Навіть можуть не знати Бога.

ОТ мої слова на КФ
Вислів: "Через Хрещення ми звільняємося від гріха "
Подивився у Писання, написано так:
Iван.8:32 і пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить!
Iван.8:36 Коли Син отже зробить вас вільними, то справді ви будете вільні.
Рим.6:14 Бо хай гріх не панує над вами, ви бо не під Законом, а під благодаттю.
Рим.6:7 бо хто вмер, той звільнивсь від гріха!
Рим.6:18 А звільнившися від гріха, стали рабами праведности.
Рим.6:22 А тепер, звільнившися від гріха й ставши рабами Богові, маєте плід ваш на освячення, а кінець життя вічне.


Справді все таки ми звільняємося від гріха. Але як, через:
1. Через І.Х.
2. Через пізнання правди
3. Через благодать
4. Через те щ вмерли для гріха,  і стали рабами праведності і маємо плоди?
« Останнє редагування: 31 Січня 2013, 21:33:25 від Skelya »
Записаний
Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Баптизм
« Прочитано #97 : 31 Січня 2013, 21:46:40 »

Хто не буде їсти плоті моєї, той не буде мати життя вічного.
Звичайно, щоб надати "благодатної пристойності" цим словам прийшлося вигадувати пояснення про хліб та вино (це вже інша "історія").
Є ще таке пояснення:
Приховано: Показати
Иисус знал, что его уже предали и предавшие присутствуют на этой вечере. Поэтому он стал рассказывать своим ученикам, что им надлежит сделать без Него. Но видя, что те опечалились, в том числе и Мария Магдалина, что сидела по правую руку от Него, Иисус сказал: «О чём вы печалитесь, о теле Моём?» И разломив на куски хлеб в своей деревянной миске, Он стал раздавать его своим ученикам со словами: «Ешьте, ибо это есть то же, что и плоть Моя». А затем налил вина в свою деревянную чашу и вновь подал её своим ученикам со словами: «Пейте, ибо скоро в этой чаше будет кровь Моя». И потом произнёс: «Я же буду пребывать с вами, пока в вас живёт вера Моя». Кстати говоря, позже, в интерпретации Павловского учения эти слова излагаются уже совершенно по-иному, с другим подтекстом…»

А якась ніби-то наруга над почуттями віруючих - то не варта уваги фігня. "Какие мы нежные, ой-йо-йой" :dopovid
Записаний
Следи за контекстами!

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Баптизм
« Прочитано #98 : 31 Січня 2013, 21:47:33 »

Щоб отримати Божа благословіння не потрібне хрещення. Павло вчить що діти освячуються/ отримують благодать через послух Богу батьків дитини 1Кор.7:14
Ви скажіть мені чи апостол Павло вже будучи Павлом, а не Савлом повстав проти Христа. Чи щось вчив не так як Христо вчив? Певно що ні скажете. Тоді чого ж ап. Павло мав вчити що не потрібно хрестити а Боже благословіння і так сходить, як ви кажете, ставлячи під сумнів слова Христа: хто не народиться від води і Духа, не може ввійти в Царство Боже.
В тому ж вірші що ви навели йдеться не про те, що брак язичника і християнки автоматично робить з язичника християнина, а значить святого, як тоді казали, без хрещення. Як же він, язичник міг стати християнином без хрещення. Так само і діти.  А йдеться про те що християнська сторона подружжя приведе іншу - язичника до Бога, обовязково охрестивши і його і дітей.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Баптизм
« Прочитано #99 : 31 Січня 2013, 21:49:18 »

Цитувати (вибране)
Ще Карфагенський Собор 252 року обґрунтував необхідність хрещення малят тим, що хоча такі не згрішили індивідуальним чином, проте вже унаслідували від падшого Адама природне тління. «Не повинно забороняти хрещення малятку, яке, лише народившись, ні в чому не згрішило, а лише, походячи по плоті від Адама, прийняло заразу древньої смерті через само народження».

Згідно з християнською доктриною в результаті початкового, перворідного гріха прабатьків — Адама і Єви — жало гріха проникає в кожну людину без винятку. В результаті цього всяка людина з'являється на світ в єстві, вже зараженим тлінням, а воля її з ранньої молодості виявляє зручноприхильність до укоризненого гріха. Таким чином, для всіх нащадків прабатьків перворідний гріх видається на зовнішній погляд не як особистий гріх людини, але як спільна порочність, гріховність, як стан, що характеризується деформованою по відношенню до здорового стану прабатьків — Адама і Єви — духовно-тілесною сферою.

Псалмопівець Давид красномовно говорить про це в покаяльному псалмі: «Ось, я в беззаконні зачатий, і в грісі родила мене мати моя» (Пс. 50, 7). Цими словами Писання підтверджує, що, по суті, вже в момент зачаття людина стає «перворідногрішною».
Пропоную Вам Скеля відкрити тему "Пятидесятництво", бо відчуваю питання будуть.
У мене так точно.
Вірні вашої релігійної течії у моєму "списку неправильних"  :=) йдуть зразу за Сє.
Хоч як Ви правильно відмітили і я Вас у тому підтримую, вони взагалі не протестанти, тому в принципі вони взагалі "поза списком".

Не прийміть мої слова за якусь образу чи спробу зачепити почуття.
То я радше не для Вас написав, а для наших постійних дописувачів, що знають мене особисто.
В дискусії я часто пишу так, що ті хто читають мають повне враження, що я вже апологет тієї теми про яку дискутую  ;)
То ж щоб не бігли витягати мене "з секти" зразу поставив "маячок".
 :drink

Ну і вітаю з почином!
Цікаво хто запросив Вас до нас, якщо не секрет.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.