Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Правда про ОУН-УПА  (Прочитано 52510 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Правда про ОУН-УПА
« Прочитано #120 : 11 Лютого 2017, 07:45:49 »

Якраз я слухав. Вони розказували про поліцаїв, серед яких були німці і українці.
А про то, що бандерівці тлумили поляків і не лише - то загальновідомий факт. І той факт не відміняє того, що вони боролися на свободу своєї держави.
Точно так само, як те, що червоноармійці тлумили німецьких жінок - не відміняє того, що вони визволяли людство від нацистів.
Зараз навмисно стараються зосередитися лише на одному, щоб настроїти поляків проти українців, щоб з расєюшки санкції зняли, щоб пуцюшка міг спокійно далі вбивати людей
і ти один з тих, хто йому сприяє!   :ganba
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Правда про ОУН-УПА
« Прочитано #121 : 11 Лютого 2017, 08:56:37 »

ти один з тих, хто йому сприяє!
О , ади доживиссi  :o Мене аж шляк трафлiе , як мене хтось не вважiе  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Правда про ОУН-УПА
« Прочитано #122 : 12 Лютого 2017, 19:44:36 »


І таке було , якраз в 47 мою родину вивезли в Караганду  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Правда про ОУН-УПА
« Прочитано #123 : 12 Лютого 2017, 20:34:06 »

а тепер саме головне питання - якого хрєна це совкове лайно лізло в Україну і вбивало українців ради якогось кончєнного камудрізму ???  >:(

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Правда про ОУН-УПА
« Прочитано #124 : 16 Лютого 2017, 20:31:12 »

http://vikna.if.ua/news/category/kl/2017/02/16/67829/view#ad-image-5

У селі Завій згадали подвиг молодої дівчини, яка віддала за Україну своє життя
У селі Завій на Стрітення Господнє уже стало доброю традицією йти хресним до каплички на лівому березі річки Лукви, яка була споруджена за власні кошти учасника ОУН-УПА, мешканця с. Завій Олексія Савчука (нині уже покійного) у 1999 році. Капличка присвячена борцям ОУН-УПА, полеглих за волю України в 40-х роках ХХ ст.

 :good Дуже все файно і делікатно , без придурків з факелами і зігами . Таке треба помятати і розказувати дітям . Але іншим не треба навязувати , нам жеж не розказують яка була файна "Армія крайова" .
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Правда про ОУН-УПА
« Прочитано #125 : 06 Березня 2017, 22:36:07 »

СТАНИСЛАВІВЩИНА. ОКРУГА КАЛУШ. СИТУАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ЗА ЧАС ВІД 16-31.ХІІ.1944Р.
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/2903/
Попорпався в архівах і черговий раз підтвердив свою правоту- УПА боролась з більшовиками і поляками , а не як з росіянами  . Якщо хтось знайде в звітах УПА слова "маскаль" , "кацап " , "руський" і т.п. з мене велика чвертка  ;)

Русофоби ви наші щирі  :P
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Правда про ОУН-УПА
« Прочитано #126 : 07 Березня 2017, 02:02:56 »

Нагадаю , що за гітлєра воювало більше 150 тис кацапів , а працювало на нього більше мільона . І це при тому , що кацапстан був окупований лише на якусь там десяту частину . А ось те , що основна маса камудристичного лайна валила з кацапстану - то ти звичайно про це не знав .

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Правда про ОУН-УПА
« Прочитано #127 : 07 Березня 2017, 13:29:19 »

А ось те , що основна маса камудристичного лайна валила з кацапстану - то ти звичайно про це не знав .
До чого тото було сказано ?  :unknow хоча я вже нічому не дивуюсь
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Правда про ОУН-УПА
« Прочитано #128 : 28 Квітня 2017, 23:43:04 »

http://www.galka.if.ua/frankivski-natsionalisti-hodoyu-po-mistu-vshanuvali-richnitsyu-diviziyi-galichina-foto/
Франківські націоналісти ходою по місту вшанували річницю Дивізії “Галичина”






Україна це Європа  :prapor:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Правда про ОУН-УПА
« Прочитано #129 : 29 Квітня 2017, 02:16:20 »

Два моменти . Савок забезпечував гітлера в той час коли він воював проти Англії і Франції . А другий момент це кількість дивізій кацапів на службі гітлера .

Добровольческий полк СС «Варяг»
1-я русская национальная бригада СС «Дружина»
15-й казачий кавалерийский корпус СС
29-я гренадерская дивизия СС «РОНА» (1-я русская)
30-я гренадерская дивизия СС (2-я русская)
36-я гренадерская дивизия СС «Дирлевангер»
Легион СС «Идель-Урал»



А ще цікавіше - після того як сралін і гівно савка почало знищувати людей Західної України просто так , то просто дивно що взагалі всі українці не воювали проти гівносавка і сраліна .


Після закінчення Другої світової війни, протягом років лунали звинувачення у скоєнні воєнних злочинів вояками дивізії, зокрема проти поляків та євреїв. На вимогу Фонду Візенталя та деяких членів парламенту Канади у 1986 році була створена урядова комісія, відома під назвою Комісія Дешена, яка мала розслідувати факти переховування воєнних злочинців у Канаді, серед них також і колишніх вояків дивізії. Після вивчення архівних матеріалів та допиту свідків комісія у своєму офіційному рішенні від 1987 року визнала, що:

Не існувало доказів скоєння злочинів Дивізією Галичина
Членство у дивізії не могло бути підставою для судового переслідування в Канаді
Не існувало підстав для позбавлення громадянства чи переслідування ветеранів дивізії в Канаді.



А тепер ще один цікавий факт : ( Європа )


Попри те, основна частина дивізії опинилася в англійській окупаційній зоні в районі Тамсвега, а командування УНА і меншу частину 1-ї УД інтернували американці в Радштадті.

Англійці перемістили близько 12 тис. осіб зі складу дивізії «Галичина» в табір для інтернованих в м. Шпиталь, а звідти — до Італії, де вони перебували в таборах у Белларії, а з листопада 1945 по травень 1947 рр. — в Ріміні. У травні-червні 1947 р. всі українці, за винятком 1052 осіб, що виявили бажання повернутися до СРСР, і 176, що перейшли у 2-й польський корпус генерала Андерса, були перевезені до Англії. Там їх розмістили у таборах військовополонених, де залучили до сільськогосподарських робіт. Цілковите звільнення настало наприкінці 1948 р. Колишні вояки дивізії після звільнення роз'їхалися по всьому світу — у США, Канаду, Австралію, Аргентину.


в дупу савок і кацапів - і все буде добре .



А ось тут більш розширена стаття


Войска СС состоящие из Русских (Помимо власовцев)


Приховано: Показати
Скем наши диды войвали

 

 

В современной России при каждом удобном случае с экранов телевизоров: в новостях, исторических программах или каких-нибудь шоу, любят укорять соседей в том, что в годы Второй мировой войны, на их территории были сформированы части СС, полицейские подразделения или организации поддерживающие антибольшевистские, антисоветские настроения.

Прежде всего, достается литовцам, латышам, эстонцам, с их дивизиями СС, сформированными по одной, соответственно, в каждой из этих стран — Литве, Эстонии, Латвии. А также особо упоминается в этих программах или передачах дивизия СС «Галичина» сформированная на территории Украины. При этом цинично замалчивая собственные части СС сформированные из русских. Была бы воля нынешних борцов с «бандеровцами» и «лесными братьями», то они бы без сомнения постарались бы стереть из собственной истории и власовцев РОА.

 

Чтобы окончательно предстать во всей красе, единственных и неповторимых борцов за спасение мира вовремя Второй мировой войны.

Однако история не терпит сослагательного наклонения. И правду, какой бы горькой и неприятной она не была, и как бы сильно не хотелось ее скрыть, нынешнему поколению русских, невозможно избежать, замазать или приукрасить.

И, помимо, уже печально известной РОА — Русской Освободительной Армии, под руководством бывшего советского генерала Власова А.А., внесшего, между прочим, весомый вклад в победу советских войск под Москвой в 1941 г. и командовавшего до своего попадания в плен к немцам 2-й ударной армией, есть еще и другие малоизвестные дивизии и части СС, сформированные из русских. Малоизвестные прежде всего для самих русских борцов с коллаборантами. Да-да.

 

В отличие от латышей или эстонцев с украинцами, которых от силы насобиралось по одной дивизии, русских частей СС было даже не несколько.

Вот они:

а) Добровольческий полк СС "Варяг".

б) 1-я русская национальная бригада СС "Дружина".

 

в) 15-й казачий кавалерийский корпус СС.

г) 29-я гренадерская дивизия СС "РОНА" (1-я русская).

д) 30-я гренадерская дивизия СС (2-я русская).

е) 36-я гренадерская дивизия СС "Дирлевангер".

 

КОРПУСА ВОЙСК СС ГЛАВНОГО ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛЕНИЯ СС ФХА-СС

15-й Казачий русский корпус войск СС ФХА-СС- 3 дивизии,16 полков.

 

СС ФХА-СС (ВОЙСКА-СС)

29-я Русская ФХА-СС - 6 полков.

30-я Русская ФХА-СС, 1-го формирования 1944г. , - 5 полков.

 

БРИГАДЫ ГЛАВНОГО УПРАВЛЕНИЯ ИМПЕРСКОЙ БЕЗОПАСНОСТИ СС РСХА-СС

1-я Русская национальная бригада СС "Дружина" - 3 полка, 12 батальонов.

1-я Гвардейская бригада РОА "Зондеркоманда Љ113" СД - 1 батальон, 2 роты.

Бригада СС"Центра противобольшевистской борьбы" (ЦПББ) - 3 батальона.

Разведоватально-диверсионное соединение Главной Команды "Россия - Центр" зондерштаба "Цеппелин" РСХА- СС - 4 отряда спецназначения.

Ну и по мелочи

Вооруженные силы Конгресса Освобождения Народов России (КОНР) (1 армия, 4 корпуса, 8 дивизий, 8 бригад).

Русская Освободительная Армия Конгресса Освобождения Народов России (3 дивизии, 2 бригады).

 

"АРМИИ" ВЕРМАХТА

Русская Освободительная Армия Вермахта - 12 охранных корпусов, 13 дивизий, 30 бригад.

Русская Освободительная Народная Армия - 5 полков, 18 батальонов.

Русская Национальная Народная Армия - 3 полка, 12 батальонов.

Русская Национальная Армия - 2 полка, 12 батальонов.

 

КОРПУС АВИАЦИОННЫЙ

Военно-Воздушные Силы КОНР (Авиационный корпус КОНР) - 87 самолётов, 1авиагруппа,1 полк.

 

ОХРАННЫЕ КОРПУСА АРМЕЙСКИХ ТЫЛОВЫХ РАЙОНОВ ВЕРМАХТА

582-й охранный (русский) корпус Вермахта - 11 батальонов.

583-й охранный ( эстонско-русский) корпус Вермахта - 10 батальонов.

584-й охранный (русский) корпус Вермахта - 6 батальонов.

590-й охранный казачий (русский) корпус Вермахта - 1 полк, 4 батальона.

580-й охранный казачий (русский) корпус Вермахта - 1 полк , 9 батальонов.

532-й охранный (русский) корпус Вермахта - 13 батальонов.

559-й охранный ( русский) корпус Вермахта - 7 батальонов.

ВОСТОЧНЫЕ ЛЕГИОНЫ ВЕРМАХТА

Русский легион "Белый Крест" Вермахта - 4 батальона.

 

ДИВИЗИИ АБВЕРА

"Особая дивизия "Россия"" генерала Смысловского - 1 полк, 12 батальонов.

 

БРИГАДЫ АБВЕРА

Бригада "Граукопф" - "РННА" генерала Иванова - 1 полк, 5 батальонов.

 

ДИВИЗИИ ВЕРМАХТА ОСОБОГО НАЗНАЧЕНИЯ

442-я Особого назначения - 2 полка РОА.

136-я Особого назначения - 2 полка РОА.

210-я Особого назначения стационарная пехотная (береговой обороны) - 1 полк, 2 отдельных батальона РОА.

 

"ТУЗЕМНЫЕ" ОХРАННЫЕ КОРПУСА И САМООБОРОНА

Русский охранный корпус Вермахта в Сербии - 1 бригада, 5 полков.

Русская "Народная стража" генерального комиссариата "Москва" (Тылового района группы армий "Центр") - 13 батальонов, 1 кавалерийский дивизион.

 

(РУССКО-ХОРВАТСКИЕ)

15-й Горнострелковый корпус особого назначения 2-й танковой армии:

русских - 1 охранный корпус, 5 полков, хорватских - 2 дивизии, 6 полков.

69-й Корпус особого назначения 2-й танковой армии: русских - 1 дивизия , 8 полков, хорватских - 1 дивизия, 3 полка

10464143_607569132675187_5364249858156144115_n.jpg

Таким образом, большую часть, как в иностранных частях и дивизиях СС составляли русские, так и собственно в частях Вермахта, большую часть коллаборантов составляли все те же русские. Но сколько же всего, хотя бы примерно, русских, воевало на стороне Гитлера и Третьего рейха? Можно ли в принципе вообще подсчитать их общее количество? В принципе — да.

По разным подсчетам, разных исследователей, общее количество русских воевавших на стороне Третьего Рейха колеблется от нуля (собственно подсчеты нынешних пламенных русских патриотов, которые умудряются все русские части и дивизии СС записать в украинцев, беларусов и латышей с грузинами) и до двух миллионов. Но, скорее всего, истина, как всегда находится где-то посередине, между двумя этими цифрами.

Тем более, что сами немцы, по состоянию на 1943 год, общее количество русских воевавших на стороне Третьего Рейха определяют в 800 тыс. чел.

Так, к примеру, армия Власова сама по себе была не очень большой. Две его дивизии, которые были уже сформированы, представляли собой не больше 40 тысяч бойцов. Плюс была еще одна плохо вооруженная и не совсем еще сформированная третья дивизия. Это еще примерно 10-12 тысяч солдат.

К Власову примыкал еще казачий корпус генерала Гельмута фон Панивица, который вошел в состав РОА. Это 45 тысяч казаков, которые воевали в Югославии. К нему относился русский корпус, сформированный из эмигрантов, который воевал в Сербии: это около шести тысяч человек. Всего около 120 тысяч человек. Это то, что собственно и именовалось РОА.

Таким образом, одна только РОА дала примерно 120 тыс. русских, воевавших на стороне Гитлера.

Добавив к этим 120 тысячам, все остальные известные русские дивизии СС, охранные полки и части, соединения и отряды, мы, как раз и выйдем на цифру в 1 миллион русских!!! солдат на стороне Третьего Рейха. А вообще, если учесть, что солдаты гибли в боях и в воинские части постоянно направлялось пополнение, то к этим 800 тыс. — миллиону, можно смело добавить еще тысяч 200-300 русских.

Очень примечательно о действительном количестве русских воевавших на стороне Гитлера, говорит тот факт, что когда 1943 году, Гитлер потребовал убрать всех русских с Восточного фронта и перевести их на Западный, генералы схватились за голову: это было невозможно, потому что каждый пятый на Восточном фронте был тогда русским.

Вот и получается, что те, кто сегодня, так усиленно поносит за сотрудничество с фашистским режимом своих соседей, сам же и был наиболее массовым и верным сторонником Третьего Рейха и Гитлера в годы Второй мировой войны. Может быть, именно этим и объясняется непонятная тяга в современной России к неонацистской символике и идеологии.

Так может быть хватит уже корить других за соринку в глазу, когда у самих из каждого глаза торчит по бревну?

Хотя это уже из области даже и не научной фантастики. Потому что тогда придется признать прошлое таким, каким оно было на самом деле, а это и не лицеприятно и не героично и не так идеалистично, как это рисовалось на протяжении, более чем 70 лет. А как говорил один советский товарищ из верхов: «Кому нужна ваша правда, если она мешает жить».

Вот так скорее всего и будет жить и нынешнее и последующее поколение россиян, основывая свои познания в истории прежде всего на мифах, замалчивании, а кое-где и вовсе откровенной лжи.

 
« Останнє редагування: 29 Квітня 2017, 02:22:34 від ББА »
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 00:44:43

    Звідки: korotka
Правда про ОУН-УПА
« Прочитано #130 : 29 Квітня 2017, 06:27:17 »

ходою по місту вшанували річницю
І що з того?
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Правда про ОУН-УПА
« Прочитано #131 : 04 Червня 2017, 15:35:55 »

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Правда про ОУН-УПА
« Прочитано #132 : 14 Жовтня 2017, 13:12:37 »

Гортаючи альбом зі світлинами. Степан Петраш згадує молодість.
http://vikna.if.ua/news/category/kl/2017/10/14/76646/view
Калушанин Степан Петраш – голова Калуської організації Всеукраїнського об'єднання ветеранів. Чоловік і нині активний у суспільному житті міста. А за плечима 90-річного чоловіка ще й історія. Степан Петраш два роки воював в особливій спецбоївці – у групі розвідки та контррозвідки Служби Безпеки УПА.
«Якби знали, звідки я, – смерть. Ми робили чорну роботу і дуже їм шкодили. Наша СБ допити як проводила? Не буду приховувати, що іноді застосовували фізичну силу, але не мучили… То зразу видно зрадника. Було, що сільських хлопців ловили червоні й ті давали розписку про співпрацю, але приходили до наших і зізнавалися. А були такі, що ховалися – то найнебезпечніші».
Моцнi були хлопцi , накромсали народу  :facepalm: Але у мене таке питання - дали йому лишень 10 рокiв , хоча всiм моiм родичам дали по 25 . ;)

Після звільнення Степан Петраш лишився у Воркуті, бо не мав права на виїзд. Знову влаштувався на шахту, але вже не було так суворо. Вчився на курсах майстрів, потім у технікумі, зрештою – в гірничому інституті. Навіть допрацювався до начальника дільниці підземного транспорту. Наприкінці 1972 року разом з дружиною та синами остаточно повернувся в Україну.

Якi пiдступнi маскалi i вивчили i начальником зробили , а вiн iх все життя ненавидiв i дулi в кишенях тримав .  :P
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Правда про ОУН-УПА
« Прочитано #133 : 14 Жовтня 2017, 14:00:39 »

Якi пiдступнi маскалi i вивчили i начальником зробили , а вiн iх все життя ненавидiв i дулi в кишенях тримав


Тобто це ще раз показує , що москалі тупі як пробки в загальній масі . Здатні лише вбивати і знищувати добре . На жаль історію не можна повернути , але було би ідеально подивитись що  би зараз чєрпали своїми лаптями тупі кацапи   :=)   :=)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Правда про ОУН-УПА
« Прочитано #134 : 14 Жовтня 2017, 14:12:26 »

що москалі тупі
Та хто б з тобою спорив  ;) Але СБ просто нищила всiх хто хоч якось спiвпрацював з совiтами , а працiвник тоi служби вiвчився у совiтiв , ще й став начальником . Може вiн i в партiю вступив ? Неувязочка тут з щиристю  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Правда про ОУН-УПА
« Прочитано #135 : 14 Жовтня 2017, 15:12:35 »

ги ги . Тут недавно читав статтю про такого начальника штабу Шапошникова ( якого сралін дюжє любив ) . Так той пєрєц ваащє ще царю ПРИСЯГАВ , а потім забива на всіх і вся святава сямяйства зброд і работав на бєзбожніков як сивий заясь    :=)    :=)   А начальником можна стати навіть в зоні - адже це просто БІЛЬША ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ , а не якісь гроші чи тому подібне як це при капіталізмі   :=)    :=)    :=) 

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Правда про ОУН-УПА
« Прочитано #136 : 14 Жовтня 2017, 16:13:56 »

А начальником можна стати навіть в зоні
 :towall :towall :towall А ще на зонi можна стати секретарем комсомольськоi ячейки  :facepalm: Тоже вiдповiдальнiсть  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Правда про ОУН-УПА
« Прочитано #137 : 14 Жовтня 2017, 16:45:20 »

жєлєзна . ну прямо як в клясіках марксізма члєнінісма

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Правда про ОУН-УПА
« Прочитано #138 : 18 Жовтня 2017, 11:48:10 »

https://zbruc.eu/node/71851
14 жовтня офіційно відзначають 75 років від дня створення Української Повстанської Армії, вояки якої боролися за Українську державу одночасно з кількома супротивниками.
Вони більш відомі в історичній та популярній літературі як «легендовані групи», «переодягнені енкаведисти», «лжебоївки УПА».  Своїм зовнішнім виглядом АБГ нічим не відрізнялися від справжніх підрозділів УПА. Власне це й дозволяло чекістам вводити в оману та вступати в контакт зі «справжніми» упівцями. Завдяки таким групам їм удалося знищити та захопити в полон багатьох членів рядового та навіть керівного складу УПА.

Ну дуже цiкаво , асаблiво це - :facepalm:
Основу АГБ спочатку складали підрозділи радянських партизанів, а згодом до них почали активно залучати завербованих вояків УПА та членів ОУН. Але передусім до АГБ намагалися брати завербованих працівників СБ УПА, які досконало знали роботу повстанської служби безпеки й могли реалістично імітувати допит «есбістів». На жаргоні радянських спецслужб легендована Служба безпеки УПА» називалася «МСБ» – «мнимая СБ». Відповідні групи чисельністю 2-5 осіб зазвичай створювались із завербованих повстанців. Інколи їх очолювали оперативні працівники МГБ. Діяли зазвичай під виглядом представників СБ або зв’язкових вищих центрів ОУН/УПА.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Правда про ОУН-УПА
« Прочитано #139 : 18 Жовтня 2017, 14:00:06 »

А що тут дивного ? Жорстокість кацапів була відома уже давно . Поставлять твою маму і дітей перед кулеметом чи почнуть проводити над ними тортури - то розкажеш про царя соломона і за скільки продав хрест головного єврея . Савки за час свого царстваванія знищили до 100 млн народу - тіпічна рюцкє традіція