Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Доброчинний ярмарок "Подай дитині руку"  (Прочитано 12360 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

На вулиці майже мороз, тому омріяні ярмарки з запуском ліхтариків чи кульок наразі зробити не вдасться але....

Ми можемо допомогти діткам у ще один спосіб...

Деколи нам не вдається пожертвувати гроші.. і в кожного на це можуть бути свої причини ...але ми завжди маємо щось...що може бути корисним іншому, комусь, хто може ці речі придбати за символічну чи звичайну ціну ;)

Ви можете на ярмарок викладати не лише речі, але й послуги що можете надати і кошти переказувати діткам.

Наприклад: майстер клас з Танго ;) , чи манікюр, чи можливо консультація або масаж чи...будь що :)


Може подарунковий сертифікат на стоматолога  :=) а що?


У нас безмежна фантазія і необмежені можливості  :frend


ОТЖЕ
                                                                         
Крок номер 1: Викладаєте свій лот, ставите йому номер для зручності, викладаєте його фотографію якщо це річ, основні характеристики, технічні чи припустимо, розміри або назву послуги ;)  Встановлюєте свою ціну
Крок номер 2:Знаходиться покупець з яким Ви домовляєтесь у "Приваті" шляхом особистих поівдомлень :) (щоб не вести переговори в темі) про усі організаційні питання в тому числі доставку.
Крок номер 3: Гроші йдуть дитині, якій ми збираємо на даний момент, чи будь-кому кому Ви б хотіли допомогти.

Крок номер 4: Ви оголошуєте, що лот знято в звязку з продажем і повідомляєте скільки і кому переказано коштів.

Я хочу підкреслити,  що Форум виступає в даному випадку лише майданчиком для такої  справи. Усі домовленості Ви проводите між собою..Як то обмін телефонами, домовленням про зустріч та обмін, чи інші схеми та домовленності і лише для заохочення інших та статистики повідомляєте, що лот знято, а гроші пішли на лікування діток  :bouquet:






 
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Доброчинний ярмарок "Подай дитині руку"
« Прочитано #1 : 24 Листопада 2011, 00:16:23 »

Гроші йдуть дитині, якій ми збираємо на даний момент, чи будь-кому кому Ви б хотіли допомогти
То буде якийсь спільний веб-рахунок?
Думаю, замість брати на руки оплату - можна відразу подавати рахунок у банку чи в інтернеті для оплати. Чи як планується?
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Доброчинний ярмарок "Подай дитині руку"
« Прочитано #2 : 24 Листопада 2011, 00:36:02 »

Рахунок дитини якій необхідна допомога і ті хто купує переказуватиме кошти їй на картку.
У нього в руках квитанція і придбаний лот, у дитини - гроші на картці.
На форумі повідомлення скільки кому.

 
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Доброчинний ярмарок "Подай дитині руку"
« Прочитано #3 : 24 Листопада 2011, 13:42:34 »

Думаю було б гарно, якби справді був накопичувальний рахунок і регулярний звіт про те скільки вже зібрано коштів, а також це була б гарантія, що кошти за лот вже поступили і вони б зберігались на рахунку  до тих пір поки товар не буде віддано в руки чи послугу не надано :)

Які у кого будуть ідеї? Щодо рахунку в першу чергу. Я думала може відкрити картку на когось з форумців хто б погодився і кому ми довіряємо. 
Чекаю на ваші пропозиції.
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Доброчинний ярмарок "Подай дитині руку"
« Прочитано #4 : 24 Листопада 2011, 14:31:53 »

Думаю, ідея з карткою правильна. Лот віддадуть при предявленні квитанції про поповнення карти. Можна відкривати рахунок окремо кожному, хто потребує допомогу, а можна-зробити "загальну" форумівську" :) картку (але: вона повинна все ж комусь належати, з неї треба буде постійно знімати, щоб передати кому потрібно, і, як на мене, перший варіант зручніший)
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Доброчинний ярмарок "Подай дитині руку"
« Прочитано #5 : 24 Листопада 2011, 15:38:28 »

батьки кожної дитини у потребі мають відкриті рахунки. ідея з квитанцією - підходить. справді - показав оплату на рахунок - отримуй лот
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Доброчинний ярмарок "Подай дитині руку"
« Прочитано #6 : 26 Листопада 2011, 22:07:54 »

 Як завжди, Тенді і Санні затівають добрі справи. Ідея цікава, але як на мене реалізація її буде трішки проблематична. Замінити просту форму благодійного  аукціону сторінкою з форуму трішки, як на мене, буде важкувато. Можливо спершу потрібно запустити пілотний лот і він покаже + та -  реалізації ідеї. Врахувавши недоліки можна все відкорегувати. Лот викласти не проблема, а от знайти та змотивувати та щей з дописувачів форуму покупця-благодійника... Хоча під вибори,якими вже і на форумі починає пахнути, можливо і благодійники знайдуться.  Як приклад, викладаю щотижневик на 2012р. Фотографію додам. Хотілось, щоб благодійник-покупець дав за нього як найбільше (задумка то для благодійних цілей. Вища ціна,більше дістанеться дітям) Як продавець заявляю ціну 100- 250 грн (при ціні на ринку 50 грн) Очікуємо ... :unknow   Взагалі то, повторююсь, щоб з мінімума отримати максимум потрібно відповідно організований аукціон. :frend
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Доброчинний ярмарок "Подай дитині руку"
« Прочитано #7 : 27 Листопада 2011, 13:55:40 »

заради справедливості маю сказати: ідея ярмарку повністю належить Тенді. допоможу, чим зможу:)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Доброчинний ярмарок "Подай дитині руку"
« Прочитано #8 : 27 Листопада 2011, 22:03:46 »

Володя, справді спочатку коли відкривали підрозділ задумувався аукціон, але як Ви справедливо помітили його потрібно належним чином проводити..Це для нас трохи складно, тому тема називається ярмарок де я пропоную викладати по звичайним цінам не за правилами аукціону (без кроку аукціону). Думаю Вас збило слово "Лот" і назва підрозділу :)
Тобтопропоную наприклад: "щоденник на 2012 рік, ціна 50 грн. (фото додається) кошти прошу переказати в допомогу ВІкі Вавринюк "
Людина переказує кошти на картку дитини і бере квитанцію. Вам її сканує чи віддає при зустрічі і Ви направляєте щоденник доброчиннику, чи віддаєте наручно :)
Складнувато?
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Доброчинний ярмарок "Подай дитині руку"
« Прочитано #9 : 05 Грудня 2011, 12:24:47 »

ЛОТ: Рекламна площа на форумі "Вільний форум міста Калуш"
Ціна одного лоту: 50 грн./місяць
Технічні вимоги: Ви можете надати вже готовий банер, або інформацію і рекламний банер виготовимо ми.
Банер міститиме основну інформацію про послугу чи будь-яку рекламу вашого підприємства, якщо Ви маєте свою сторінку в мережі, банер відсилатиме саме на неї.
Ваша реклама працюватиме на Вас а Ваші кошти підуть на допомогу хворим діткам :)
« Останнє редагування: 05 Грудня 2011, 14:03:40 від Tandylight »
Записаний

hacjka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +118/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 539
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 06:58:16

    Звідки: Kalush, Україна
Доброчинний ярмарок "Подай дитині руку"
« Прочитано #10 : 17 Лютого 2012, 17:00:42 »

пропоную винести *ЛОТи* ще й  в розділ *куплю продам*,так як більшість такіх як я ,тількі туда і заглядаю,думаю таких як я є багато.
Записаний