Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Автор Тема: Літня резина для наших авто.  (Прочитано 33242 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Літня резина для наших авто.
« : 27 Лютого 2008, 13:15:03 »

Ось на дворі конкретно потепліло. Відповідно мене цікавитиь питання чи багато автомобілістів перейшло на літню гуму?

Особисто я передні колеса вже змінив - поставив старі всесезонки, але то тимчасово, бо збираюсь купити пару літніх нових коліс. Тоді ті старі кину на зад, а всі 4 зимові колеса поставлю на консервацію. :)

Правда ще є побоювання, що в березні можуть втиснути морози і може випасти сніг. :(
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Літня резина для наших авто.
« Прочитано #1 : 27 Лютого 2008, 14:33:26 »

Я лично ещё не менял, хотя погодка уже поджимает! Учитывая то что с утра довольно прохладно и земля ещё холодная зимняя пускай ещё поездит так как машина в основном движется рано утром и вечером как раз когда уже прохладно! Но бабло нужно уже доставать из носка и покумать летню резину! Жаба давит 300 у.е. выбросить!  :( А что делать! Прошлая резина уже совсем лысая хотя друг с удовольствием её забрал сказал что ещё тисяч 50 смело откатает! Я не враг машине и себе нужна новая!
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Літня резина для наших авто.
« Прочитано #2 : 27 Лютого 2008, 21:36:17 »

Жаба давит 300 у.е. выбросить!
Не дешево. До моєї тачили щоб купити 4 колеса, то мабуть треба не більше 800-900 грн. Все таки вигідно мати дики 13"/ :)
За таку ціну мій батя до свого Пижика купить хіба що 4 беушні резини :(, адже в нього диски 15".
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Літня резина для наших авто.
« Прочитано #3 : 28 Лютого 2008, 10:51:31 »

Володь а что делать? хочется купитьнормальную что бы ещё типа как она тамназывается антидождь, со всеми наворотами так как медленно ездить не получается! И тормозить нужно хорошеньно на мокром асфальте! Резина 14-я, ГудЕр так ваще по 95 у.е. и меньше не подходи, а Россаве как то я не доверяю!  :pardon Нужно что то подешевле будет брать да и на авто рынке знакомый есть он мне подгоняет резину оменную по себе стоимости! Только чего в пустую то ехать нужно хоть с каким то лавандосом ехать! В общим всем отделом усердно ждём премии  :D
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Літня резина для наших авто.
« Прочитано #4 : 28 Лютого 2008, 12:59:19 »

   Сьогодні витягнув із заначки пару сотень гриваків і таки наважився поїхати на шиномонтаж по пару літніх коліс. :)
   Спершу думав купити нові Матадори, але знайомий на станції порадив взяти хороші беушні, які в них були в наявності. Вибір стояв між GoodYear за 240 грн. і Fulda за 210 грн. Взяв всетаки Fulda 175/70R13 82T TL DIADEM LINERO в хорошому стані. Заплатив всього 430 грн., бо робота ввійшла в ціну шин, додатково заплатив 10 грн. лиш за нові сосочки. Там лишилась ще пара таких шин, як би нашкріб ще 420 грн., то взяв би собі і на зад такі колеса.
   Як не помиляюсь то ціна такого нового колеса десь 300 грн. :unknow То думаю, що я не прогадав з такою покупкою. Тим більше, що протектор там дійсно солідний, тай одразу відчув, що шуму ці колеса видають менше. 8)

Fulda DIADEM LINERO

   Diadem Linero - cтандартная летняя шина, гарантирующая надежную управляемость. Направленный рисунок протектора придает этой летней шине привлекательный вид. Широкие закругленные канавки протектора и радиальные кромки обеспечивают отличную защиту от аквапланирования. Благодаря оптимальному пятну касания данная автопокрышка имеет высокую ходимость. Динамичный четырехреберный протектор шины снижает уровень шума. Жесткие блоки в плечевой зоне и состав резины гарантируют равномерный износ. Благодаря многоугольным боковым канавкам, стабилизирующим центральные блоки, значительно снижается уровень шума.

Про торгову марку Fulda
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Літня резина для наших авто.
« Прочитано #5 : 02 Березня 2008, 18:06:16 »

я іжджу ще на зимовій, бо навіть сьогодні падав сніг. Думаю що до кінця березня ще поїжджу. А літні в мене є, правда якогось невідомого китайського виробника, але такі йшли в комплекті. Хоча протектор в них супер і канавки чіткі. І головне добре себе поводять на мокрій дорозі. Короче купувати нові не буду. Потім виставлю фотки.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Літня резина для наших авто.
« Прочитано #6 : 31 Березня 2008, 15:00:14 »

Потім виставлю фотки.
Де фотки? :)

  Після того як я купив і поставив в кінці лютого два літні колеса, за пару днів зняв їх і знову поставив зимові, бо погода обіцяла сюрпризи. І я не прогадав, бо було пару таких ранків, що місцями стояла невеличка ожиледиця.
  Тільки на цих вихідних таки кинув на перед куплені недавно беушки, а на зад старенькі БЦ-20.
  Відчув, що машину почало тягнути в ліво. Розвал-сходження мені недавно поправляли. Знайомі радять перекинути колеса місцями, та це не так просто, оскільки вони мають направлений протектор. :(
  Задумався може б то купити все таки ще пару нових коліс і кинути їх на перед для надійності. Порився по сайтах і нарив ось такі підходящі по ціні пропозиції. Тепер ще треба пошукати де їх у нас можна купити подешевше. ;)
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Літня резина для наших авто.
« Прочитано #7 : 18 Квітня 2008, 15:53:15 »

ну вот и я уже переобулся на вот такую резину
1520 грн. четыре колеса :'-(, а что делать  :pardon
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Літня резина для наших авто.
« Прочитано #8 : 21 Квітня 2008, 14:52:17 »

Відчув, що машину почало тягнути в ліво. Розвал-сходження мені недавно поправляли. Знайомі радять перекинути колеса місцями, та це не так просто, оскільки вони мають направлений протектор.
Перекинув я колеса місцями і то ніц не дало. :( Вже навіть не знаю шо робити щоб машину не тягнуло в ліво. :'-(
Записаний

Bob

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    31 Серпня 2011, 17:33:34

    Звідки: Київ
Літня резина для наших авто.
« Прочитано #9 : 21 Квітня 2008, 15:00:38 »

Поміняв пару неділь назад - думаю вже не буде таких заморозків, щоб їздити на зимовій... тим більше вона в таку погоду дуже нищиться...
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Літня резина для наших авто.
« Прочитано #10 : 21 Квітня 2008, 16:45:19 »

Поміняв пару неділь назад - думаю вже не буде таких заморозків, щоб їздити на зимовій... тим більше вона в таку погоду дуже нищиться...
Та ясєнь-пєнь шо вже давно було варто поміняти. Ти краще похвались яку саме резину поставив і чому вибір впав на неї? ;)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Літня резина для наших авто.
« Прочитано #11 : 31 Березня 2009, 09:36:54 »

настав момент зміни гуми !!! але ціни на нову мене просто шокують!! зараз що б купити нормальну гуму R14 тре відвалити від 2000 грн. може хто знає де продають нормальну бушку я б купив 4 однакових колеса можна з дизками!!!????
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Літня резина для наших авто.
« Прочитано #12 : 31 Березня 2009, 15:09:59 »

bornslippy, на обїздній біля Хотінської церкви не дивився?
Особисто там ніколи не зупинявся, але мій батя взяв там раніше чотири зимові колеса, то жалю немає. :)

Я цього літа буду кататись на старих колесах. На зад вже кинув всесезонку Россава, яка відкатала 4-5 сезонів. Спереді ще зимові, бо хочу наявну пару нормальних літніх перед заміною збалансувати. :)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Літня резина для наших авто.
« Прочитано #13 : 31 Березня 2009, 19:57:23 »

був там сьогодні. є там два комплекти(я хочу іменно чотири однакових!!) R14 але одні низькопрофільні а інші широченні 205ки. данлоп і фулда відповідно вагаюсь бо низькопрофільних не хочу в силу стану доріг а 205 ки наврядчи будуть гарно виглядати на сАМУЛЄТІ!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Літня резина для наших авто.
« Прочитано #14 : 31 Березня 2009, 20:05:17 »

205 ки наврядчи будуть гарно виглядати на сАМУЛЄТІ
А в підкрильники не впруться в поворотах?
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Літня резина для наших авто.
« Прочитано #15 : 31 Березня 2009, 20:23:20 »

я теж так думаю але головне що виглядати буде як дешевий кіч . але стан в них афігєнний!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Літня резина для наших авто.
« Прочитано #16 : 01 Квітня 2009, 18:34:29 »

Зважаючи на теперішній стан наших доріг, треба ставити максимально можливу високу та широку гуму.
В мене зараз 195/65 R14 - ніби непогано.
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

Bob

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    31 Серпня 2011, 17:33:34

    Звідки: Київ
Літня резина для наших авто.
« Прочитано #17 : 02 Квітня 2009, 14:22:17 »

Зважаючи на теперішній стан наших доріг, треба ставити максимально можливу високу та широку гуму.
В мене зараз 195/65 R14 - ніби непогано.
Не завжди... залежно яка машина)))
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Літня резина для наших авто.
« Прочитано #18 : 02 Квітня 2009, 20:43:40 »

я хочу 185*70 приблизно :-[ і профіль високий і ширина достатня
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Літня резина для наших авто.
« Прочитано #19 : 02 Квітня 2009, 21:07:22 »

Треба усвідомлювати, що виробник невипадково ставлять на свої дітища саме такі, а не інші шини. Поставивши неправильну гуму, особливо на ведучі колеса, можна нашкодити машині.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.