Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: "Діалоги з мером" - без мера :)  (Прочитано 155431 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #220 : 09 Лютого 2012, 11:35:12 »

Шановні форумці, в тому числі новачок Лета і ветеран ЯЯ, звертаюсь також особисто до Вас обох.

Досить перетворювати тему діалог з мером в монологи.
Я дуже чемно просила якось тримати себе в рамках теми.
Чемно бо з огляду на деяку дуальність не хотіла  щоб це сприймалось як утиски чиєїсь свободи слова.
Ця тема відкривалась для діалогу в широкому розумінні цього слова з громадою, зворотнього зв'язку з мером.
Прошу дотримуватись встановлених правил і мати повагу якщо не до Міського голови як публічної особи (то Ваша особиста справа), то як до форумця.
Як форумець, він має такі самі права на цій площадці як і кожен з нас.
Правила які діють на форумі, а саме дотримуватись формату теми і бути толерантним по відношенню до усіх користувачів форуму діють на цю тему так само як і на інші.

З огляду на скарги інших форумців, які висловлені в організаційній темі "Діалог з мером без мера" дуже прошу не писати тут блоги, монологи і просто ессе ...
Розумію що тема привертає багато уваги і кожному хочеться бути в її епіцентрі, але буду вдячна якщо Ви будете задавати питання за принципом паритетності.

Дякую за розуміння!

Наголошую ще раз на деяких правилах форуму:

  • Форумець є особою вільною у думках, переконаннях і висловлюваннях, але в жодному разі не повинен ображати іншого Форумця.
  • Форумець несе відповідальність за своє повідомлення. Якщо повідомлення Форумця носить образливий зміст, без змісту взагалі, або систематично не відповідає конкретній темі, то такий Форумець буде попереджений. Саме повідомлення може бути видалене або виправлене Модератором. При наступному ігноруванні зауважень Модераторів, Форумець може бути обмежений у своїх правах на певний час, або назавжди. 

« Останнє редагування: 09 Лютого 2012, 11:44:44 від Tandylight »
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #221 : 09 Лютого 2012, 12:10:35 »

Тенді, перепрошую, та ЯЯ, до прикладу - ВЗАГАЛІ ВІДМОВИЛАСЯ ВІД ПОДАЛЬШОЇ УЧАСТІ У ДАНІЙ ПІАР-АКЦІЇ - про таке можеш переситати мій пост у темі "Діалог мера - без мера". Залишивши за собою право розмістити тут пост у порядку, хіба що ВИКЛЮЧЕННЯ.
Щодо новачка - ЛЕТА - то ЯЯ тут не погоджуся, бо як цей форумець розмістив один пост із питаннями й один пост із коментарями до відповідей - про яку ще некоректність ти тут ведеш - особисто мені - НЕ ЗРОЗУМІЛО.

Зверни увагу, ЯЯ визнаю, що попередній "діалог" перетворила у перепалку - так - це справді так, проте, до чого тут зауваження до іншого форумця???

ЯЯ попрошу пояснень.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #222 : 09 Лютого 2012, 12:14:19 »

Думаю, Ти розумієш, що вся ця писанина буде видалена.
Тому я б все ж пропонував по процедурних питаннях спілкуватися у темі "Без мера".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #223 : 09 Лютого 2012, 12:16:36 »

Юрко, читаючи вищевикладений зміст - ЯЯ розуміжю, що тема "Без мера" - НЕ ЧИТАЛАСЯ, саме тому й написала сюди
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #224 : 09 Лютого 2012, 12:18:49 »

Мені головне, щоб Ти розуміла, що потім тут буде почищено і щоб не виникло питань чому.
То що доведеться підчищати, то вже переживу.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лета

  • Новачoк
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 13
  • Останні відвідини:
    16 Лютого 2012, 22:44:33

    Звідки: оттуда (с)
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #225 : 09 Лютого 2012, 12:26:04 »

Многоуважаемая Тенди! Отвечу Вам там, где Вы ко мне обратились.
Вы решили вести «нравоучительные» диалоги со мной и ЯЯ в теме «Диалог с мэром» потому что опасаетесь, что мэр в тему «диалоги без мэра» не заглядывает и может не увидеть Вашего прогиба?
Кстати,  не наблюдаю ни здесь , ни там многочисленных  «скарг інших форумів». Что до вас со Слиппи, то я не кровожадная особа, но буду совсем не против, если вы залижете мэра до смерти))
Предыдущий пост ЯЯ поддерживаю полностью! Вот только пояснений не не прошу: мне они не интересны и не нужны.
Записаний
В принципе, женщина может и промолчать, но дело в том, что у женщины нет такого принципа!!!!!

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #226 : 09 Лютого 2012, 12:56:15 »

Щановна Лета, не опускайтеся будь ласка до непрямих образ!

Маємо спільну потребу і можливість спілкуватися з мером. МУСИМО (в процесі того спілкування, бо не було ще у нас такого досвіду) виробити певні правила того спілкування, які б дали можливість проводити його коректно і зручно для всіх.


Відповідь від: 09 Лютого 2012, 12:37:01
До Тенді і до всіх.

Давайте введемо суто до цієї теми кілька доповнюючих (писаних) правил, що пропонувалися Горцем та іншими форумцями.
Пропишемо їх на початку теми і будемо всі ним слідувати.


Відповідь від: 09 Лютого 2012, 12:47:48
Пропоную такі правила.


1. У цій темі кожен форумець може написати конкретне запитання-прохання-звернення до голови міста.
 2  Форумець що задає питання, має можливість   висловити свої думки, враження, побажання та подяки у сусідній темі "Діалоги з мером-без мера".
 3   Заціквлений дописувач вчиняє відповідний контроль за виконанням (практичного вирішення) ним піднятого питання, яке голова,як реакцію на звернення, взявся проконтролювати хід його вирішення.
 4. Зацікавлений у позитивному вирішенні проблеми дописувач,  інформує час від часу форумців у сусідній темі "Діалоги з мером-без мера" про реальний результат по відповідній проблематиці, після отримання звернення-запитання-прохання головою міста.
 5. У відповідності до позитивного чи негативного вирішення питання у карму голови ставиться відповідна  відзнака з поясненням.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #227 : 09 Лютого 2012, 12:56:55 »


 Підтримую  :) а то якось воно виглядає на сімейну чи сусідську сварку :=) :ganba І взагалі думаю,що деякі "ніки" належать одній і тій самій особі ;)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #228 : 09 Лютого 2012, 12:58:18 »

ДЯкую. Підтримую і видаляю до організаційної теми, а потім вставимо в перший пост.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #229 : 09 Лютого 2012, 13:04:45 »

От бачиш, Ти бідна тепер мусиш то все відділяти, переносити, оформляти як нову тему. А як подяку лиш ярлик меролиза приклеють і все... :(


От така наша сувора дійсність  :=)

Жарт звичайно, але доля правди в нім є  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #230 : 09 Лютого 2012, 13:31:38 »

Тенді, перепрошую, та ЯЯ, до прикладу - ВЗАГАЛІ ВІДМОВИЛАСЯ ВІД ПОДАЛЬШОЇ УЧАСТІ У ДАНІЙ ПІАР-АКЦІЇ - про таке можеш переситати мій пост у темі "Діалог мера - без мера".
ЦЕ твоє право приймати участь в будь-яких акціях чи не приймати. ЦЕ тема форуму куди запрошувались усі користувачі форуму. Я не впевнена що це був ПІар саме мера.

Щодо новачка - ЛЕТА - то ЯЯ тут не погоджуся, бо як цей форумець розмістив один пост із питаннями й один пост із коментарями до відповідей - про яку ще некоректність ти тут ведеш - особисто мені - НЕ ЗРОЗУМІЛО.
до чого тут зауваження до іншого форумця???
 Я дала зауваження щодо постів які не відповідають формату. На цей момент таких у темі було від двох форумців.
ЯЯ попрошу пояснень.
 Я перепрошую, а чому пояснення щодо зауважень Лєті я мушу давати тобі?

 
Вы решили вести «нравоучительные» диалоги со мной и ЯЯ в теме «Диалог с мэром» потому что опасаетесь, что мэр в тему «диалоги без мэра» не заглядывает и может не увидеть Вашего прогиба?

Лета как модератор форума, я имею право делать предупреждения, как это воспринимает пользователь форума это уже его дело "нравоучения" или "Прогиб меру". Что касается Вас, Вы не придерживаетесь формата темы. Что касается ЯЯ, дала объяснения ей лично. Ведь Вы два разных пользователя форума? Разве не так? По крайней мере об этом говорят ваши зарегистрированные ники. И даже если вы с первого класса вместе, отвечаете за себя каждая отдельно.
Свое предупреждение размещала в основной теме , поскольку оно касалось основной темы.

Кстати,  не наблюдаю ни здесь , ни там многочисленных  «скарг інших форумів».

Цитирую:

Щодо вчорашнього бардаку у темі "Діалоги з мером". Вважаю, що ЯЯ, попри всю мою повагу, м"яко кажучи, загналася, і потягнула "ковдру" на себе. Але і міський голова чи той, хто разом із ним відповідає, повівся на провокацію. Треба розробити чіткі правила спілкування і видаляти нещадно (особливо - під час самого спілкування) всі коментарі, повтори і  т.д.


ЯЯ. прошу поводитись коректно і не кричати в темі Діалог з мером.
Якщо Ви вважаєте, що Вас не чують, значить на те є інші причини, ніж розмір шрифту.

Абсолютно підтримую!
Треба також розуміти, що засипаючи мера повторами чи тлумаченням своїх питань Ти не даєш можливості іншим форумцям поставити свої питання чи отримати відповіді на вже поставлені.

Треба поважати інших користувачів і не думати, що тема створена виключно для спілкування мера з кимось одним.
Надя питання нормальні. Тільки уяви, що до тебе звертаються таким тоном. я не фанат мера. але якби мене так питали я б відбовідав би навіть різкіше. з іншого боку виглядає так ніби не важливе вирішення самої проблеми а головне конфлікт.



« Останнє редагування: 09 Лютого 2012, 13:39:19 від Tandylight »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #231 : 09 Лютого 2012, 14:24:22 »

Цитувати (вибране)
если вы залижете мэра до смерти))
мушу вас розчарувати . я не знаю мера особисто. і ніколи не мав з ним жодних справ.єдине що мене турбує справедливість і не упередженість.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #232 : 09 Лютого 2012, 14:31:43 »

Не виправдовуйся. Не допоможе  :=)
Лиш буде сприйматися як почуття провини.
 ;)
Як у тім анекдоті про доньку курву...  :-[
Відповідь від: 09 Лютого 2012, 14:27:51
Сам нині вже разів 3 поривався виправдовувальні промови писати...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #233 : 09 Лютого 2012, 14:32:40 »

А пам'ятаєте як я пропонував на початку щоби в темі були суто питання і відповіді і лиш щоби форумець міг поставити одне питання на день :P
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #234 : 09 Лютого 2012, 14:42:02 »

Ну так були ж заперечення, що в такому разі ми ущємляєм...
Але практика доводить, що таки доведеться ущемляти одного, щоб дати можливість десятьом.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #235 : 09 Лютого 2012, 16:22:13 »

І взагалі думаю,що деякі "ніки" належать одній і тій самій особі
дивно  :o в мене, мимохіть, також така думка пробігла коли перечитувала все  :=) ;)
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #236 : 09 Лютого 2012, 16:38:05 »



Цитата: KATRIN від Сьогодні в 12:56:55
І взагалі думаю,що деякі "ніки" належать одній і тій самій особі
дивно   в мене, мимохіть, також така думка пробігла коли перечитувала все

Мдяяя.... ідея з обмеженням в одне повідомленням на день від кожного форумця вмерла ще до стадії зародження  :=)


Відповідь від: 09 Лютого 2012, 16:37:03
В тому розумінні, що толку від неї мало
Відповідь від: 09 Лютого 2012, 16:37:41
Хіба, що по ІР адресі визначати
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #237 : 09 Лютого 2012, 17:00:18 »

взагалі думаю,що деякі "ніки" належать одній і тій самій особі
+1
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #238 : 09 Лютого 2012, 17:09:54 »

Ну стиль і манеру дуже важко змінити навіть якщо писати різними мовами.
Тому й мимохіть складається враження що людина одна, а форумця -  два :)

Записаний

Лета

  • Новачoк
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 13
  • Останні відвідини:
    16 Лютого 2012, 22:44:33

    Звідки: оттуда (с)
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #239 : 09 Лютого 2012, 18:00:40 »

Ну надо же.. Пинкертоны.. Таки раскусили... Осталось только определить кого: меня или ЯЯ?  :D
Записаний
В принципе, женщина может и промолчать, но дело в том, что у женщины нет такого принципа!!!!!