Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: "Діалоги з мером" - без мера :)  (Прочитано 155433 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 00:44:43

    Звідки: korotka
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #200 : 08 Лютого 2012, 19:31:58 »

Хабарництво в нашій країні ніколи не викоріниться,
Ви незнаєте які корумповані були поліцейські і митники в Польщі,Венгріі,Руминіі,Словакіі ще 10 років тому,попробуйте зараз заікнутись щось  про рішення проблеми неофіційно ,непреємностей необберетесь.Все можна зробити.
Пропоную нову тему " Співпраця з мером"
А воно меру потрібно?Я за навіть запропоную один пункт-автостанція на Пушкіна.
в принципі мене цікавить в першу чергу комуналка.  це те що я бачу кожен день. вас це не цікавить не напрягайтесь. в чому проблем?
То що робить нач.жеку, інженер,майстер,сантехніки які відповідають за дім (пост ромашкіна здається) якого пса ім гроші платять? коли цілий мер мусить за каналізацію дбати.У твоєму випадку дорожній відділ -там що незнає ніхто що на Загіріі також люди живуть і також платять податки? і треба вулиці від снігу чистити??Складається враження що меру вигідні трутні і нероби,на іх фоні виглядає виграшно,нагримав зремонтували трубу,подзвонив-почистили вулиці,спитав-засипали яму.......,за малими проблемами невидно великих -продажа землі міста під очисними ,оренду ВІЧНО місто могло касувати.
дай тільки підяяйкнути.
Краще з мудрим загубити, ніж з дурним знайти.

Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

prostouser

  • Користувач
  • **
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    09 Квітня 2015, 22:39:34

    Звідки: Ніяка
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #201 : 08 Лютого 2012, 19:36:53 »

Чесно кажучи теж до подібного висновку доходжу. Раз найбільші проблеми у місті то негаразди з комуналкою (ну принаймні так з питань форумців виглядає) то мабуть не все погано  ;)  :(, з мером. Гірше з самими калушанами.



не забувайте що на форум заходять не всі калушани а малий відсоток.

Записаний

оглядач

  • Новачoк
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    23 Грудня 2014, 00:25:49

    Звідки: пр.Лесі Українки
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #202 : 08 Лютого 2012, 20:07:16 »

Сліппі, власне, що припущення.
І про які ВСЕ І ЗРАЗУ ти ведеш??? перепрошую, та мер в Калуші є мером з 2006 року - наразі 2012, по-друге - У Ігоря Степановича в активі більш ніж в двічи роздутий штат працівників апарату міської ради, яким він справно платить найбільші в регіоні зарплати з наших кишень. то може би , нарешті , скористався б послугами тих людей - котрим платню нараховує - чи ми й далі поміж себе будемо балакати про те, що у міській раді все що роблять - то лише кавують й пльотки розносять, а от мер все і зразу зробити не спроможний.
Я працюю загалом уже 17 років у міській раді -райдержадміністрації-міській раді (на даний час очолюю відділ організаційно-правової роботи ради). Якщо відверто - боляче читати ці рядки, бо вважаю, що завжди працювала чесно і ефективно. Тому, щиро запрошую Вас, ЯЯ (тай й, зрештою, усіх бажаючих), прийти хоча б на один повний робочий день до нас у відділ -поспосерігати за роботою працівників цього структурного підрозділу і визначити ККД. Маєте на це повне право. Я впевнена, що після цього у Вас відпаде бажання всіх з міської ради міряти кількістю випитих горняток кави.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #203 : 08 Лютого 2012, 20:47:46 »

Цитувати (вибране)
спробуєш заперечити???
а сенс ? хто хоче бачити погане ніколи не побачить добре. Надя згадай калуш до Насалика?! діра дірою. тепер мої друзі з обласного центру завидують. Звичайно є мінуси та в кого їх нема?! я не заперечую того що мене цікавлять тільки ті проблеми які стосуються саме мене. та я не кажу що мер має негайно їх вирішувати. і мені не цікаво що роблять і з ким у міській раді. це нічого для мене не міняє.
Цитувати (вибране)
Ви незнаєте які корумповані були поліцейські і митники в Польщі,Венгріі,Руминіі,Словакіі ще 10 років тому,попробуйте зараз заікнутись щось  про рішення проблеми неофіційно ,непреємностей необберетесь.Все можна зробити.
на мою думку проблема не в тих хто бере а в тих хто дає.
Цитувати (вибране)
То що робить нач.жеку, інженер,майстер,сантехніки які відповідають за дім (пост ромашкіна здається) якого пса ім гроші платять? коли цілий мер мусить за каналізацію дбати.У твоєму випадку дорожній відділ -там що незнає ніхто що на Загіріі також люди живуть і також платять податки? і треба вулиці від снігу чистити??
чого ви мене питаєте? я ж не мер? і на форумі спілкується з нами не жек і не дорожній відділ а мер його і питаю. він більш компетентний ніж я в цьому питанні. якщо вас цікавить то вважаю що жеки як такі тре ліквідувати натомість організувати більш дієву структуру з мешканців будинків чи мікрорайону.
Цитувати (вибране)
Складається враження що меру вигідні трутні і нероби,на іх фоні виглядає виграшно,нагримав зремонтували трубу,подзвонив-почистили вулиці,спитав-засипали яму.......
мейбі. можливо ви і праві. та якщо так на даний момент вирішується проблема то так тому і бути.
Цитувати (вибране)
за малими проблемами невидно великих -продажа землі міста під очисними ,оренду ВІЧНО місто могло касувати.
не можу ні заперечити ні підтримати. я нє в курсє рєбята. на даний процес я не впливаю то ж і не парюсь. коли прийде час тоді і вирішимо.
та я в курсі. та я не маю впливу ні на відділ ні на жек. натомість
Цитувати (вибране)
Краще з мудрим загубити, ніж з дурним знайти.
ви стаєте передбачуваним як я в темах де фігурує тимошенко)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #204 : 08 Лютого 2012, 21:15:42 »

Цитувати (вибране)
спробуєш заперечити???
а сенс ? хто хоче бачити погане ніколи не побачить добре. Надя згадай калуш до Насалика?! діра дірою. тепер мої друзі з обласного центру завидують. Звичайно є мінуси та в кого їх нема?! я не заперечую того що мене цікавлять тільки ті проблеми які стосуються саме мене. та я не кажу що мер має негайно їх вирішувати. і мені не цікаво що роблять і з ким у міській раді. це нічого для мене не міняє.

Гаразд, візьмемо фігурально. В тебе є і дружина і син, тому наведу такий приклад.
Ось ти працюєш на роботі, заробляєш копійчину - додому її несеш, дружині вітдаєш.
Дружина "сидить" дома - дитя мале, за ним догляд потрібен.
Так дружина й доглядає - проте істи не дає, ні коли потрібно, ні коли син просить - бо ж неможе вона все й відразу й прати й прибирати, ще й сина годувати. Ти як прийдеш додому так бачиш, що дитина голодна, проте десь прибрано, а щось може й попрано - то ЯК ти ставитемешся до своєї дружини??? Чи станеш ти її виправдовувати, що ж неможе вона все й одразу, й байдуже, що ти навіть платитимеш домогосподарці, котра повинна би й прибирати й прати, а також платитимеш няні дитини, котра повинна й виховувати й годувати - проте  ні дружині, ні няні дитини, ні домогосподарці ти претензій не висловиш, що твій син голодний - бо ж неможуть вони ВСЕ Й ОДРАЗУ.

Просто спробуй приміряти ситуацію на себе - став би ти таким задоволений???
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #205 : 08 Лютого 2012, 21:22:48 »

є таке поняття як пріорітети. мабуть у мера є більш пріорітетні питання. так само в мене в роботі буває що не встигаю все зробити. я вибираю важливіше і роблю те що важливіше. чи наприклад робота і сімя. якщо прийдеться вибирати то не тре довго гадати над вибором.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #206 : 08 Лютого 2012, 21:24:16 »

є таке поняття як пріорітети. мабуть у мера є більш пріорітетні питання. так само в мене в роботі буває що не встигаю все зробити. я вибираю важливіше і роблю те що важливіше. чи наприклад робота і сімя. якщо прийдеться вибирати то не тре довго гадати над вибором.
гаразд - ЯКІ???

і ще одне, Цікаво, чи дозволив би ти за власні кровні зароблені, кого годуєш на ті самі власні, кровні... - визначати за тебе пріорітети???

ЯЯ в такому - щиро сумніваюся.  :) :)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #207 : 08 Лютого 2012, 21:51:07 »

Надя я не знаю всіх тонкощів роботи мерії. і не можу судити про пріорітети мерії. якщо тебе цікавить моя сімя. то в моєї дружини пріорітетом є дитина, як і в мене. далі йдуть особисті потреби.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #208 : 08 Лютого 2012, 22:11:06 »

Надя я не знаю всіх тонкощів роботи мерії. і не можу судити про пріорітети мерії. якщо тебе цікавить моя сімя. то в моєї дружини пріорітетом є дитина, як і в мене. далі йдуть особисті потреби.
А не можеш судити про ПРІОРІТЕТИ мерії тому, що вони тобі НЕ ВІДОМІ - от уяви собі, що ти працівників на роботу найняв, а їх пріорітети - тобі не відомі. Тобі таке не видається абсурдним???
ЯЯ не про твою с"імю. Та ось не вірю, щоб ти спокійно спостерігав, коли пріорітетами дружини, домогосподарки та няні дитя були б - перш за все - особисті потреби, і лише потім - їх обов"язки та твоя дитина.
Відповідь від: 08 Лютого 2012, 22:10:42
Сліппі, власне, що припущення.
І про які ВСЕ І ЗРАЗУ ти ведеш??? перепрошую, та мер в Калуші є мером з 2006 року - наразі 2012, по-друге - У Ігоря Степановича в активі більш ніж в двічи роздутий штат працівників апарату міської ради, яким він справно платить найбільші в регіоні зарплати з наших кишень. то може би , нарешті , скористався б послугами тих людей - котрим платню нараховує - чи ми й далі поміж себе будемо балакати про те, що у міській раді все що роблять - то лише кавують й пльотки розносять, а от мер все і зразу зробити не спроможний.
Я працюю загалом уже 17 років у міській раді -райдержадміністрації-міській раді (на даний час очолюю відділ організаційно-правової роботи ради). Якщо відверто - боляче читати ці рядки, бо вважаю, що завжди працювала чесно і ефективно. Тому, щиро запрошую Вас, ЯЯ (тай й, зрештою, усіх бажаючих), прийти хоча б на один повний робочий день до нас у відділ -поспосерігати за роботою працівників цього структурного підрозділу і визначити ККД. Маєте на це повне право. Я впевнена, що після цього у Вас відпаде бажання всіх з міської ради міряти кількістю випитих горняток кави.

поцікавтеся прізвищем ЯЯ - гадаю, Вам пригадається 2008 рік. Мене не потрібно запрошувати, ЯЯ вже зверталася до міської ради, бувала там. Наслухалася було (і там, і поза межами, в наслідок власних звернень) ТАКОГО , що ... не хочу зараз тут про це писати, як забажаєте - напишу Вам в приват.
« Останнє редагування: 08 Лютого 2012, 22:21:11 від ЯЯ »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #209 : 08 Лютого 2012, 22:47:17 »

ми говоримо різними мовами .  впевнений з нас практично ніхто не знає реальної роботи мерії. тому і судити важко. тим більше визначати пріорітети.  завдання мера забезпечити комфортне проживання жителів. усіх жителів . тому особисті бажання сліппі чи ЯЯ можуть не бути пріорітетними якщо це заважатиме загальному добробуту.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #210 : 08 Лютого 2012, 23:00:28 »

Сліппі, ну погодься, що задля комфортного проживання калушан НЕ потрібен мер з приймальнею скарг на роботу ЖЕО чи інших служб міста в інтернеті. Потрібна забезпечена мером система роботи тих служб - чого , власне - НЕМАЄ.
То про що ти тут ведеш???
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #211 : 08 Лютого 2012, 23:09:20 »

А не можеш судити про ПРІОРІТЕТИ мерії
Чому не відомі? При прийнятті відповідного б'юджету в сесійній залі  лунають певні заяви - це рік - рік медицини, інший рік був, як приклад роком, освіти іт.д.
 На мою думку вибір приорітетів на свій розсуд та під свою відповідальність повинна вчиняти посадова особа наділена відповідними повноваженнями. Це її право, в якійсь мірі обов'язок та беззаперечно відповідальність за прввильний  окреслений вибір та кінцевий результат та ціну його реалізації. Переважно такий публічний вибір приорітетів підкріплюються рішеннями відповідних рад, для солідарної відповідальності, або навпаки -безвідповідальності. :frend
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #212 : 08 Лютого 2012, 23:10:59 »

Сліппі, ну погодься, що задля комфортного проживання калушан НЕ потрібен мер з приймальнею скарг на роботу ЖЕО чи інших служб міста в інтернеті.
Що ви мусолите ЖЕО, не вирішив би мер, казали б не може й таке вирішити.

Мушу відмітити, мала багато мороки з ЖЕО (перший поверх, самі розумієте  :=)), то писали до попереднього мера колективну заяву від під"їзду, писали в санстанцію, та всюди писали де можна.  Довго результу чекали, дуже.
Тепер, якщо подзвониш в ЖЕО, є результат, майстри приходять. Відчутно, що їх контролюють. Це звичайно лише ЖЕО, є багато інших галузей і проблем в місті. Але ми зараз говоримо за цю частинку, і вона в більшості функціонує. То навіщо записувати навіть те добре, хоч і частково,що є, в мінуси.
Міг би мер написати,- " Звертайтесь в ЖЕО, не для мене такі питання". Або, "А, що ви зробили для цього?"  ;)
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 00:44:43

    Звідки: korotka
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #213 : 08 Лютого 2012, 23:38:39 »

казали б не може й таке вирішити.
Може  все може :) ,надругий тиждень буде сніг шуфлювати на Загіріі для bornslippy  :) :=)
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #214 : 09 Лютого 2012, 00:18:41 »

Лалія, тут щойно в мене сусідка була - з 2-го поверху. Мала з ЖЕО 2 роки тому, й тепер на днях... лише от каналізаційні труби по її стояку позамерзали до 4-го поверху, пан Бурінець (з 3-го) дзвонив у міську раду з цього приводу - тільки тоді ЖЕО заворушилося.

Так ось - Працівники ЖЕО - труби розморозили, сьогодні , і ... залишили без жодного утеплення (бо як частина тієї труби проходить через кладовку сусідки, а неї вони й були утеплені) пані Марія Іванівна рекомендувала - пряма мова: "ЗАБИТИ ФАНЕРКОЮ"
Це при тому, що до того та труба була щільно замотана старими куфайками й утеплювачами.
от і результат... відсутності роботи системи.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #215 : 09 Лютого 2012, 00:21:31 »

Ну то най пише меру, раз такі питання вирішуються.  ;)
 Ліпше так, ніж ніяк.  :frend
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #216 : 09 Лютого 2012, 00:23:51 »

Лалія, усі мають робити свою справу!!!
Мер - не приймальня ЖЕО.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #217 : 09 Лютого 2012, 00:25:12 »

Лалія, усі мають робити свою справу!!!
Мер - не приймальня ЖЕО.

ЯЯ ну, може меру пообається таким займатись.  :happy:

Мер робить, що може, що вміє, як розуміє він свою посаду. А нам на вибори йти.  :)

Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #218 : 09 Лютого 2012, 00:27:46 »

власне, що подобається - бо так він "вздрчв" ЖЕКівців - і зразу герой в очах громади  :prapor: :prapor:
і ніхто не скаже йому, що ВІН ВИНЕН в неробстві тих же ЖЕО.
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #219 : 09 Лютого 2012, 00:37:45 »

А нам на вибори йти.
 Це вже ми вміємо, а ще трішечки і дивись,  наші слова та прагнення і між виборами будуть почуті. Заживем... :drink
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»