Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: "Діалоги з мером" - без мера :)  (Прочитано 155455 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #180 : 07 Лютого 2012, 22:34:59 »

мдя суть в тому що б досягти результату.в даному випадку покращення медицини в Калуші. та з діалогу я як стороння від процесу людина, бачу Тільки бажання підловити мера. мені не цікавить чи мер курить, на чому їздить з ким спить. найважливіше те що меру можна вказати на проблемні місця. думаю він сам зацікавлений в їх вирішенні.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #181 : 08 Лютого 2012, 07:59:48 »

мдя суть в тому що б досягти результату.в даному випадку покращення медицини в Калуші. та з діалогу я як стороння від процесу людина, бачу Тільки бажання підловити мера. мені не цікавить чи мер курить, на чому їздить з ким спить. найважливіше те що меру можна вказати на проблемні місця. думаю він сам зацікавлений в їх вирішенні.
Сліппі, от ти мені скажи - на підставі чого ти вважаєш, що мер зацікавлений в вирішенні проблеми хабарництва в медицині Калуша??? Лише тому, що тобі так хочеться думати??? Чи в тебе й справді є вагомі підстави для такого висновку???

Бо як в мене є аргументи на користь іншої думки:
1) ігнорування паном мером моїх питань щодо цієї проблеми;
2) попри всі зосереджені в його руках важелі впливу на дану проблему - повна бездіяльність;
3) відомо, що до пана мера зверталися ті, хто платив лікарям (зверталися особисто з приводу того, що оплатили грощі, а операція була невдалою й пацієнт померав, так просили тих лікарів повернути оплачені гроші, а ті - відмовлялися) - питання ДЕ РЕАГУВАННЯ МЕРА??? відповідно - до прокуратури, до ним же призначеного керівництва - ЩО РОБИВ МЕР У РЕЗУЛЬТАТІ??? А ЯЯ тобі відповім - публічно збирав лікарів й росказував, що брати хабарі - то погано.

Ну і - де ти тут бачиш хоч спробу вирішити лану проблему??? Бездіяльність - ТАК, ПІАР - ТАК, і більше нічогісінько!

І головне питання: ЧОМУ МЕР ДІЄ САМЕ ТАК???
Відповідь від: 08 Лютого 2012, 07:38:02
А ось цей "діалог" - то взагалі - ПЕРЛ гілки форуму
Відповідь від: 06 Лютого 2012, 22:03:01
Цитата: ЯЯ від 23 Січня 2012, 12:15:30
Цитата: Міський голова від 16 Січня 2012, 21:24:07
Ще раз і ще раз наголошую, все що стосується онкохворих, я роблю все можливе.

12а можна з цього місця - детальніше та конкретно, бо як мені відомо лише про факти ігнорування звернень батьків хворих дітей??? 
Наведіть, будь-ласка, факти (можете навіть через особисті повідомлення).
то може Ви скажете КОЛИ було відреаговано на заяви Радьо і Вавринюк??? Через ЯКИЙ термін часу???

По зверненню Радьо займалася в тому числі і моя дружина...але я ж не повинен про це афішувати на всіх стовпах...До речі, моя мама померла від онкології - я знаю, що це таке

ЯЯ запитувала про ТЕРМІНИ реагування на заяви!

Для того, щоб входити в дискусію, треба, щоб співрозмовник володів хоч якоюсь частиною інформації по питанню, якому задає. Ще раз повторюю - Ви мені більше не цікаві.

Це ж Ігор Степанович, котрий трохи раніше привселюдно заявив про понад 300 онкохворих дітей в Калуші (що як відомо є повною дурнею) - говорить до ЯЯ, котра особисто спілкувалася з батьками хворих дітей, що ЯЯ не володіє навіть частиною інформації. О як!
Приховано: Показати
:fool
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #182 : 08 Лютого 2012, 08:13:56 »

Бездіяльність - ТАК, ПІАР - ТАК, і більше нічогісінько!

Розуміли – це "піар".
Так цим словом іншомовним
Популярним нині й модним
Характеризують тих,
Хто щось хоче показати
І на публіку зіграти.
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #183 : 08 Лютого 2012, 08:30:33 »

найважливіше те що меру можна вказати на проблемні місця. думаю він сам зацікавлений в їх вирішенні.
Посуті одна ЯЯйка веде послідовно діалог з мером :dopovid,було пару спробна тему автостанціі,Rешта постів -"книга заявок ЖЕКу"- (протікаюча каналізація,зрізані дерева,дитячі майданчики,засніжені дороги) свідчить що міські служби чекають перше від шефа пі...лей,а вже потому працюють :duvno.Ще одна группа фантасти (коли? прийде супер інтернет,електрофікація Ж.дороги і трамваі на нашому Марсі. :).) реально невтему і засмічують іі.ЯЯ респект і уважуха. :frend
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #184 : 08 Лютого 2012, 08:42:37 »

люди дають запитання в міру виникнення у них проблем і проінформованості.
можна було б задавати гостріші питання на основі інформації з преси, але реально мало реальних журналістських розслідувань на тему. Одні Вікна інколи нас потішать.  :bouquet:
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #185 : 08 Лютого 2012, 10:20:23 »

істинна правда про Вікна :) а Діалог може бути цікавим, тільки коли форумці активні і - увага! - допитливі, поінформовані. бо бути просто спостерігачем, а потім критикувати - це не моя позиція. щодо комунальних питань - то вони людей дуже турбують. то чого не потурбувати і мера європейського міста з приводу їхнього вирішення?і мер, чула, інколи допомагає :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #186 : 08 Лютого 2012, 10:24:07 »

мер, чула, інколи допомагає
Ліпше ніж Упса  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #187 : 08 Лютого 2012, 10:31:35 »

Вирішення проблеми хабарництва навряд чи під силу подолати одному мерові. Тому грузити його з цього приводу - марна справа. Хіба стане народним месником і власноруч буде руки відрубувати хабарникам. Нашим людям навіть тюрма не страшна і підвищення зарплати їм не допоможе. Хабарництво в нашій країні ніколи не викоріниться, оскільки той самий хабарник не взмозі виховати дитину - повну собі протилежність, зі стійкими моральними  якостями та хоча б натяком на якусь совість.
Ваш міський голова ще не найгірший приклад "професійної деформації" людини, що потрапила до влади, повірте. А розгорнуто і публічно  відповісти на питання, що хвилюють громаду в ракурсі причин чому стається саме так, а не інакше було б шокуючою відвертістю лдя більшості.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #188 : 08 Лютого 2012, 10:37:40 »

Чесно кажучи теж до подібного висновку доходжу. Раз найбільші проблеми у місті то негаразди з комуналкою (ну принаймні так з питань форумців виглядає) то мабуть не все погано  ;)  :(, з мером. Гірше з самими калушанами.

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #189 : 08 Лютого 2012, 10:45:51 »

як на мене, запитання форумців не можна вважати квінтесенцією проблем громади. якоїсь частини - так. щодо того, що калушани - не ті. вони - ті. життя - не те.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #190 : 08 Лютого 2012, 10:57:42 »

Так результат може і не є повністю репрезентативним, але тенденції загальні підтверджує.
А ті чи не ті то взагалі питання майже філософське  ;) (типу проблеми первинності курки чи яйця...)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #191 : 08 Лютого 2012, 11:41:19 »

Раз найбільші проблеми у місті то негаразди з комуналкою (ну принаймні так з питань форумців виглядає) то мабуть не все погано

  Самонавіювання. ... А проблеми підприємців? А непрацюючий виконком, а "ручна" рада, яка перетворилася на "рукопідіймачів", а формальний підхід до громадських слухань, до публічних питань, до виконання своїх обовязків чиновниками.... Я знаю людей, які почитавши відвертості мера вирішили не давати йому ніяких питань, бо відповідей все одно не буде, то най собі чоловік і далі бавиться в "батька народів".... ЯЯ задає питання елементарні - не про продаж всього, що можна було продати і проїдання того, що мало залишитися нащадкам, не про те, що в місті так і не стартували ні фантастичні ні реальні економічні проекти, і були продані ті, що були, не про стосунки Нафтохіму і міста, не про екологічні афери... - але і на її питання - суцільна водичка.  От і залишається говорити з мером про труби і підвали. Тим більше, що виглядає так, що мешканців міста більше турбує протікаюча труба, аніж те, що за наступних каденцій наступних мерів місто уже не матиме за що їм ті труби ремонтувати і тому мешканці або ремонтуватимуть це самі, або будуть так і жити.  
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #192 : 08 Лютого 2012, 11:47:26 »

Что же из этого следует?≈ Следует жить,
шить сарафаны и легкие платья из ситца.
≈ Вы полагаете, все это будет носиться?
≈ Я полагаю,что все это следует шить.

Так задавайте запитання, не дасть відповіді то й не дасть. Кожен зробить свої висновки, щодо цього. Будь яка відповідь, чи навіть її уникненння є досить інформативні.  :unknow
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #193 : 08 Лютого 2012, 12:07:18 »

Обох - підтримую!
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #194 : 08 Лютого 2012, 12:26:27 »

 Люся + в карму за емоційний, але щирий, відвертий допис. :)
 
Самонавіювання.
Давайте спробуємо так:
 1. Є конкретне запитання-прохання-звернення до голови міста:
 2  Отримано конкретну відповідь від голови міста з описом  способу вирішення проблеми з обов'язково вказаними орієнтовними термінами виконання взятих на контроль питань в темі.
 3   Заціквлений дописувач вчиняє відповідний контроль за виконанням (практичного вирішення) ним піднятого питання, яке голова,як реакцію на звернення, взявся проконтролювати хід його вирішення.
 4. Зацікавлений у позитивному вирішенні проблеми дописувач,  інформує час від часу форумців про реальний результат по відповідній проблематиці, після отримання звернення-запитання-прохання головою міста.
 5. У відповідності до позитивного чи негативного вирішення питання у карму голови ставиться відзнака всіх дописувачів у темі.

 Думаю буде цікаво і досить живо та продуктивно. Надіюсь, що форумцем року має всі шанси стати голова міста по критерію участі у форумі та практичного вирішення взятих на контроль питань.(кількість відзнак у кармі про це буде красномовно свідчити)
 Але це правда буде вже не діалог з мером, (діалог ні до чого не зобов'язує) а відповідна співпраця форумчан та голови міста.  
Таким чином можна досягти в темі елементи громадянського суспільства - з однієї сторони представники влади не відірвані від громади через постійний діалог, а з другої сторони представники громади можуть, хоч на такому рівні, контролювати виконання своїх обов'язків  владою.
 Є доповнення, уточнення до правил - обговорюємо!
 
  
« Останнє редагування: 08 Лютого 2012, 14:17:58 від Gorec »
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #195 : 08 Лютого 2012, 12:29:22 »

так були ж запитання і про продаж і про екологію... і де відповіді?  :unknow  Вірніше вони є але наскільки інформативні.... то вже інше питання. І ясно, що інших не буде.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #196 : 08 Лютого 2012, 12:32:02 »

ак були ж запитання і про продаж і про екологію... і де відповіді?    Вірніше вони є але наскільки інформативні.... то вже інше питання. І ясно, що інших не буде.

 Тому я даю пропозицію для цієї теми,або новоствореної, щоб вона була конструктивною,встановити відповідні правила.  :frend

 Пропоную нову тему " Співпраця з мером"
« Останнє редагування: 08 Лютого 2012, 13:16:29 від Gorec »
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #197 : 08 Лютого 2012, 15:17:00 »

Цитувати (вибране)
Сліппі, от ти мені скажи - на підставі чого ти вважаєш, що мер зацікавлений в вирішенні проблеми хабарництва в медицині Калуша???
на підставі того що це вигідно для іміджу. але це всього лиш моє припущення.
З іншого боку ти вважаєш що у мера чи не мера є час зробити все і зразу? в мене особисто нема часу в хаті цвях забити. при тому що я не мер. веду до тог що ти ж не в курсі всіх справ які доводиться вирішувати меру .
Цитувати (вибране)
Rешта постів -"книга заявок ЖЕКу"- (протікаюча каналізація,зрізані дерева,дитячі майданчики,засніжені дороги) свідчить що міські служби чекають перше від шефа пі...лей,а вже потому працюють
головне результат. і так . в принципі мене цікавить в першу чергу комуналка.  це те що я бачу кожен день. вас це не цікавить не напрягайтесь. в чому проблем?
Цитувати (вибране)
Ще одна группа фантасти (коли? прийде супер інтернет,електрофікація Ж.дороги і трамваі на нашому Марсі.
ви забули про третіх. котрих впринципі нічого не цікавить . дай тільки підяяйкнути.  :duvno
Цитувати (вибране)
Вирішення проблеми хабарництва навряд чи під силу подолати одному мерові. Тому грузити його з цього приводу - марна справа. Хіба стане народним месником і власноруч буде руки відрубувати хабарникам. Нашим людям навіть тюрма не страшна і підвищення зарплати їм не допоможе.
залатиє слава!! :good
Цитувати (вибране)
Ваш міський голова ще не найгірший приклад "професійної деформації" людини, що потрапила до влади, повірте. А розгорнуто і публічно  відповісти на питання, що хвилюють громаду в ракурсі причин чому стається саме так, а не інакше було б шокуючою відвертістю лдя більшості.
ви мій кумир. думаю що антимерська позиція це щось з серії який би не був все одно хреновий.
Цитувати (вибране)
Гірше з самими калушанами.
з українцями. ;)
Цитувати (вибране)
Так задавайте запитання, не дасть відповіді то й не дасть. Кожен зробить свої висновки, щодо цього. Будь яка відповідь, чи навіть її уникненння є досить інформативні. 
отож ви не можете змінити ні людину. ні вирішити ту  чи іншу проблему. то чого паритись
Шановні колеги думаю тре все якось дісно систематизувати. бо уявіть як одній людині то все порішати зразу. просто поставте себе на місце мера.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #198 : 08 Лютого 2012, 16:34:40 »

просто поставте себе на місце мера.
 :good Так тре робити завжди, не лише у випадку з мером
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #199 : 08 Лютого 2012, 19:21:50 »

Цитувати (вибране)
Сліппі, от ти мені скажи - на підставі чого ти вважаєш, що мер зацікавлений в вирішенні проблеми хабарництва в медицині Калуша???
на підставі того що це вигідно для іміджу. але це всього лиш моє припущення.
З іншого боку ти вважаєш що у мера чи не мера є час зробити все і зразу? в мене особисто нема часу в хаті цвях забити. при тому що я не мер. веду до тог що ти ж не в курсі всіх справ які доводиться вирішувати меру . 

Сліппі, власне, що припущення.
І про які ВСЕ І ЗРАЗУ ти ведеш??? перепрошую, та мер в Калуші є мером з 2006 року - наразі 2012, по-друге - У Ігоря Степановича в активі більш ніж в двічи роздутий штат працівників апарату міської ради, яким він справно платить найбільші в регіоні зарплати з наших кишень. то може би , нарешті , скористався б послугами тих людей - котрим платню нараховує - чи ми й далі поміж себе будемо балакати про те, що у міській раді все що роблять - то лише кавують й пльотки розносять, а от мер все і зразу зробити не спроможний.
За останній рік пан Насалик задекларував прибутки що одержує лише в Калуші - відтак й висновок - займається він лише Калушем, тим паче, що очолювана ним партія ніяк не проявляє себе на політичному полі області чи то України. (Ті поодиноки вилазки на зібрання - навіть не збираюся сюди дораховувати, тому як то є лише емітація, проте - не дія)

спробуєш заперечити???  ;) ;)
Записаний