Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Автор Тема: "Діалоги з мером" - без мера :)  (Прочитано 156317 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #160 : 07 Лютого 2012, 10:46:43 »

Треба поважати інших користувачів і не думати, що тема створена виключно для спілкування мера з кимось одним. Було б непогано в останньому пості перед наступним "діалогом" з мером показати усі запитання, що надійшли за тиждень (щоб мер не затрачав час, якого і так обмаль, на їх пошук), а також трошки їх фільтрувати на предмет повторюваності, наприклад, якщо запитань дуже багато (особливо від одних і тих же осіб) то зібрати в останньому пості по одному хоча б від кожного користувача, що "прагне спілкування".
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #161 : 07 Лютого 2012, 11:27:31 »

погоджуюся: третій пункт - то для більшої значущості двох попередніх:) знімаю!
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #162 : 07 Лютого 2012, 13:08:15 »

у цьому закладі я палю з довзолу адмністрації і лише тому що має усі технічні умови для того.  щоб там комфортно почувались у курці ті що не палять. Ніколи не дозволяв собі зневажливо ставитись до інших і з Вашої цитати також не побачив, що цих людей навмисне образив.
Тобто -"порушую і порушуватиму закон, бо мені можна ( а хто ж мені відмовить, чи дасть зауваження?) А ваші при цьому проблеми - це ваші проблеми... "
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #163 : 07 Лютого 2012, 13:47:42 »

у цьому закладі я палю з довзолу адмністрації і лише тому що має усі технічні умови для того.  щоб там комфортно почувались у курці ті що не палять. Ніколи не дозволяв собі зневажливо ставитись до інших і з Вашої цитати також не побачив, що цих людей навмисне образив.
Тобто -"порушую і порушуватиму закон, бо мені можна ( а хто ж мені відмовить, чи дасть зауваження?) А ваші при цьому проблеми - це ваші проблеми... "
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #164 : 07 Лютого 2012, 14:08:19 »

Ой - шановні - якщо Вас задовільняє позиція мера невтручання у проблему оплати послуг в медустановах - і ви всі вважаєте мої питання щодо такої проблеми - безпідставними - то гаразд. Тільки можливо ви й всі пости з теми "Медицина в Калуші" такого ж гатунку видалятимете, чи там - на вашу думку - нехай собі будуть. Бо там мер їх - котрий призначає керівників медустанов, котрі в свою чергу приймають, звільняють, нагороджують, догани виписують персоналу й кожному працівнику зокрема - не читає.

ЯЯ. прошу поводитись коректно і не кричати в темі Діалог з мером.
Якщо Ви вважаєте, що Вас не чують, значить на те є інші причини, ніж розмір шрифту.
а в нього зір поганий, то ж і не виключено що й не бачить  :P :P
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #165 : 07 Лютого 2012, 16:17:49 »

Надя питання нормальні. Тільки уяви, що до тебе звертаються таким тоном. я не фанат мера. але якби мене так питали я б відбовідав би навіть різкіше. з іншого боку виглядає так ніби не важливе вирішення самої проблеми а головне конфлікт.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #166 : 07 Лютого 2012, 17:35:54 »

з іншого боку виглядає так ніби ДЛЯ ТЕБЕ не важливе вирішення самої проблеми а головне конфлікт.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #167 : 07 Лютого 2012, 19:27:49 »

Сліппі, Юрко - а ви бачили хочаб намагання мера почути моє питання??? Особисто ЯЯ - нажаль, повторюю НАЖАЛЬ - НІ.
Тому й довелося ВКРИКУВАТИ свої запитання - а ви маєте інші варіанти??? Запропонуйте, ЯЯ радо дослухаюся.
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #168 : 07 Лютого 2012, 19:31:50 »

Не без того, що ЯЯ любить бути у центрі уваги. але також правда, що вона вболіває за вирішення важливих питань - і не тільки власних. але - яким чином! ЯЯ, без образ: виглядає таке "спілкування" як побутова сварка. став питання чітко і по суті. не відповів Насалик - наступного тижня став те саме запитання з аргументацією і чіткими фактами. крім того, інформація на кшталт "кума сказала" чи ще щось - ну, не проходить. попри всю мою повагу до тебе, ЯЯ, і вболівання за нехабарну і чесну медицину. поки КОЖЕН не почне боротися з цією Системою, поки КОЖЕН не почне відстоювати свої права (я вірю, що ти б себе відстояла за аналогічних, озвучених тобою ситуацій у медицині - ще як! :) ну не зрушиться нічого...
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #169 : 07 Лютого 2012, 19:35:11 »

Щодо вчорашнього бардаку у темі "Діалоги з мером". Вважаю, що ЯЯ, попри всю мою повагу, м"яко кажучи, загналася, і потягнула "ковдру" на себе. Але і міський голова чи той, хто разом із ним відповідає, повівся на провокацію. Треба розробити чіткі правила спілкування і видаляти нещадно (особливо - під час самого спілкування) всі коментарі, повтори і  т.д.
1. Відповіді на запитання міський голова має надавати у міру їхнього надходження (а не коли хтось під час самого спілкування, як ЯЯ і я:), користується он-лайн-спілкуванням). Чимлао людей, які чемно написали свої запитання і чекали на них відповіді - не дочекалися.
2. Якщо під час спілкування з"являються коментарі чи уточнюючі запитання - негайно їх видаляти - навіть, якщо це робить сам міський голова. Якщо форумчанин не отримав вичерпної відповіді, то може скористатися правом поставити своє додаткове запитання - але у НАСТУПНОМУ діалозі.
3. За засмічення під час он-лайн-спілкування теми забороняти вхід цього користувача у тему на місяць.
А ЯЯ й сама хочу полишиту дану тему - немає жодного сенсу щось там доводити, тим паче, що мер "прохлопав" як йому "шах" зробили - тож покищо залишається відкритим питання ХТО зробить "мат".

деякі думки "в голос" - ніколи не вважала Ігоря Степановичя гравцем - бо як гравці грають за певними правилами, а для мера таких не існує. Проте, діяти так само безпринципно як мер - особисто мені совістно - тому й мозок напружую, як за "правилами" (моралі сумління) - обіграти, й саме обіграти (!!!), шулера.
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #170 : 07 Лютого 2012, 19:36:48 »

ЯЯ, ти - дуже сильна. але дай гідний бій, за правилами, без зайвої суєтності і крику. ти вмієш :)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #171 : 07 Лютого 2012, 19:38:46 »

 інформація на кшталт "кума сказала" чи ще щось - ну, не проходить.

Ну то може ЯЯ тебе на могилку до її дитя відведу й ти повіриш у те, що "кума сказала"
Відповідь від: 07 Лютого 2012, 19:37:06
ЯЯ, ти - дуже сильна. але дай гідний бій, за правилами, без зайвої суєтності і крику. ти вмієш :)

поки що ЯЯ це не коментуватиму
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #172 : 07 Лютого 2012, 19:39:08 »

Надя, я дуже емоційна людина і співчуваю. але... треба щось робити! плакати - мало
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #173 : 07 Лютого 2012, 19:40:58 »

Власне - ЯЯ НЕ ПЛАЧУ - а зверталася до мера міста, який згідно із статутом мед закладів міста - призначає їх керівників.
Котрі в свою чаргу, приймають на роботу лікарів. і т.д.
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #174 : 07 Лютого 2012, 19:47:32 »

востаннє напишу: ідеться не про те, за що ти вболіваєш - я чудово розумію, про що ти. а - про правила гри. бо хочеш бути почутою - скажи (нехай 5-10 разів), не хочеш - кричи (я інколи так роблю :).
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #175 : 07 Лютого 2012, 21:10:53 »

востаннє напишу: ідеться не про те, за що ти вболіваєш - я чудово розумію, про що ти. а - про правила гри. бо хочеш бути почутою - скажи (нехай 5-10 разів), не хочеш - кричи (я інколи так роблю :).
Ну і ЯК тебе розуміти, Санні???
ти мені радиш казати по кілька разів, а як те не дає результату - кричати?
Так ЯЯ так і робила.
переглянь тему "Діалог з мером" 3 сторінка , мій пост 14 Листопада 2011, 21:24:51 - перший пост на цю тему.
І , до речі, ЦЕ ПЕРШЕ моє питання щодо хабарництва в медичних закладах - мером було проігнороване.
Щодо безкоштовної медицини. Перше, що мене цікавить - то Ваше ставлення до повідомлень про вимоги лікарів оплати свої послуг. Адже як ЯЯ зрозуміла з відповіді у ЧАТ-КОНФЕРЕНЦІЇ пані Табачук - вона таке взагалі НЕ ВИЗНАЄ. Попри те, що особисто відвозить своїх знайомих до ЦРЛ й робить це так, щоб її там побачили всі - навіть продавчиня газетного кіоску. Мене цікавить - чи взагалі має сенс надавати Вам таку інформацію?

Друге - то цікаво ЯКІ СТРАХОВІ СТАНДАРТИ Ви маєте на увазі в той час, як закони про страхову медицину нині не прийняті навіть у першому читанні??? Відповідно до чого (де визначені) Ви зорієнтовуєте своє бачення таких стандартів???
Луцька міська лікарня,для прикладу.має підписані договори з 25 страховими компаніями,а ми тільки розпочинаємо цей шлях.
І так "говорилося балакалося" з разу в раз від приходу до приходу мера на форум. На деякі з моїх постів мер взагалі не реагував - то ЩО ЯЯ МАЛА РОБИТИ??? Як донести те до мера???

Як є пропозиції - викладайте.
« Останнє редагування: 07 Лютого 2012, 21:17:39 від ЯЯ »
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #176 : 07 Лютого 2012, 21:42:53 »

ну от не послухав мене Ромашкін - зробити тебе модератором теми "Діалоги з мером" :) цікаво, скільки б мер протримався? :)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:30:50

    Звідки: пр. Л.Українки
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #177 : 07 Лютого 2012, 22:05:31 »

) тобто? я не хочу вияснити скільки може протриматись мер.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #178 : 07 Лютого 2012, 22:22:34 »

ЯЯ важка артиллерія... проте НЕ від Санні - а сама в себе
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #179 : 07 Лютого 2012, 22:33:40 »

Щось пробував написати, але нічого не вийшло...  :(

Дай Бог здоров'я і сил маленькій Віці.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.