Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: "Діалоги з мером" - без мера :)  (Прочитано 155445 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #80 : 27 Січня 2012, 10:55:11 »

Щось ніхто не ділиться враженнями від перебування в квартирі-офісі Ігоря Степановича  :unknow З фото я так розумію самі представниці жіночої статі зацікавились запрошенням  ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #81 : 27 Січня 2012, 11:02:30 »

Ага :)

http://kalush.info/page/igor-nasalik-pokazav-zhurnalistam-svoju-tuteshnju-domivku-foto

А мені сподобалось оце
http://kalush.info/page/za-kozhen-znajdenij-miskoju-vartoju-ljuk-igor-nasalik-bude-doplachuvati-z-vlasnoyi-kisheni

Є результат нашого спілкування з мером!
Може і з люками стане краще.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #82 : 27 Січня 2012, 12:13:38 »


 Смачна кава була,і торт теж :) навіть лишився чималий кусочок,який я безсоромно попросила забрати для колективу ;) Загалом все було гарно і по-справжньому.Ну принаймі мені так здалося :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #83 : 27 Січня 2012, 12:28:59 »

Ти просто позитивна людина, Катрін :) Думаю будуть і ті, кому нічого не припало до вподоби  :=)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #84 : 27 Січня 2012, 12:51:44 »

Так. Кавалки торта і мене вразили  :=)  :good
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #85 : 27 Січня 2012, 13:24:58 »


 Будемо бачити ,що напишуть акули пера :) Сьогодні сюжет буде в ефірі КМТ.Мені найбільше сподобалася ялиночка.І ніхто ,окрім мене ;) :-[ не помітив на верхівці зірочку,яка дуууууже нагадала мені радянське дитинство :) Я запитала,що вона символізує,адже на різдвяну не схожа,на єврейську теж.Схоже міський голова і сам побачив ту зірку вперше,на що зізнався,що її приніс звідкись Ігор Володимирович Матвійчук.Ще голова трохи скаржився,що колега іноді йому заважає спати,адже ночами готуєтья до іспитів чи семінарів.Він ще навчається у Академії управління персоналом. Я встигла зазирнути у кожен куточок помешкання,і можу сказати,що це типічне "холостяцьке" житло. :) Парфуми у нього "Ланком",антиперспірант "Рексона",мило звичайне,зубна паста теж :)Каву п"є "Якобз".Чаю не побачила :) Все по чесному,як каже мій чоловік.Не завадило б трохи вологого прибирання,хоча мер зізнався що цього тижня прибирає Матвійчук,і що до  приходу журналюг,ніхто квартиру не готував.А загалом чисто,пусто,і думаю комфортно, так як для них.
  Помітне трохи було і хвилювання мера.Чи то через жіночу половину журналістів,чи то через такі незвичні гості.Та при закуреній сигареті "Мальборо" трохи хвилювання зникло.Я курила теж ,але свій "Честер" :frend На запитання журналіста Тані,чи не збирається мер кинути палити,Ігор Степанович відповів,що у міського голови повинен бути хоч ОДИН НЕДОЛІК =)) На що я тричі "поплювала" до стелі,аби не вректи господаря хати. :)
 Загалом все.Як ще щось згадаю-напишу. :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #86 : 27 Січня 2012, 13:41:36 »

То у нас вийшов гарний анонс сьогоднішнього випуску новин ;)

Модно! :bouquet:
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #87 : 27 Січня 2012, 14:08:20 »

 А ще мер висловив бажання,щоб на форумі задавали йому побільше запитань.Наш форум він не збирається покидати.Цікаво було,коли він запитав :" А ви читаєте форум ?" :) І звісно я не витримала,відповіла,що дехто там навіть і зареєстрований.Щоправда,серед присутніх журналістів,не знаю чи є форумчани.На жаль не вияснила :(
 Від себе хочу додати,що перед тим як ставити запитання,потрібно принаймі дізнатися,чи мерія має до того відношення.Ну такі, як соцвиплати,які встановлюються на державному рівні.Прошу без образ :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #88 : 27 Січня 2012, 14:12:59 »

Насалик показав своє житло. ФОТО

http://vikna.if.ua/news/category/kl/2012/01/27/7617/view

У газеті - є більше :)
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #89 : 27 Січня 2012, 19:26:52 »

Насалик показав своє “холостяцьке” житло. НОВІ ФОТО
http://vikna.if.ua/news/category/kl/2012/01/27/7620/view

Як каже мій товариш Неспляк, "сміху мало":) але....
« Останнє редагування: 27 Січня 2012, 19:34:38 від Sunny »
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #90 : 27 Січня 2012, 20:01:13 »

Мені наприклад все одно ,де він живе як він живе,з ким він живе.Мені головне щоби в цьому місті можна було нормально жити всім ,а не тільки обраним.І щоби приїзджі не сміялися над фразами типу Калуш європейське місто,а щоби воно таким і було.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #91 : 27 Січня 2012, 20:41:02 »

А мене це все дратує. Якось воно все по-дитячому. По-пацанськи він все робить. Так наче весь час хоче комусь сподобатися, як той пацан, що його мучать розбурхані гормони. Я маю на увазі не тільки оцю демонстрацію житла. Як знущання якесь. Якщо він заявляв, що Калуш для нього рідний і дорогий, то невже за стільки років не можна було купити нормальну квартиру і перевезти сюди сім"ю. Сам же казав, що наша гімназія не гірша за ту, в якій у Києві вчиться його син.Чи він брехав нам, коли запевняв, що Калуш для нього - це не стартова площадка знову на Київ? Якщо він такий альтруїст, і так йому болить Калуш (як Україна Литвинові  :=) :=) ) ) то чому не перейшов сюди жити?. А що це за демонстрація пацанячого гонору - доплачувати патрулям за знайдені люки? Це вирішення проблеми дорослим чоловіком при серйозній посаді? Дитя знає де і хто приймає ті люки і як можна легко вирішити цю проблему. Але ж якщо її вирішити по-дорослому, то місцевій пресі не буде про що писати... Тоді не буде приводу познущатися зі збідованих калушан зайвою дамонстрацією своєї переваги ( Он який я крутий - навіть мєнтам плачу щоб вони вас добре охороняли... За все тут я плачу - за пиво вам, за морозиво, за каву... ) зі своїх статків (чесно зароблених). А небажання носити костюми? Це звичайний дитячий комплекс боязні бути занадто солідним... Якщо людина себе такою не відчуває, то що?
« Останнє редагування: 27 Січня 2012, 20:52:53 від Люся »
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Лета

  • Новачoк
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 13
  • Останні відвідини:
    16 Лютого 2012, 22:44:33

    Звідки: оттуда (с)
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #92 : 27 Січня 2012, 21:11:31 »

2 Люся:

Браво.... Что не слово, то в око. Что не вывод, то в зеницу.  :frend
Записаний
В принципе, женщина может и промолчать, но дело в том, что у женщины нет такого принципа!!!!!

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #93 : 27 Січня 2012, 21:12:25 »

Умная Вы женщина Люся вот Вам и надо было на встречу с мером идти.Мабуть мер був би задоволений гострими питаннями.А так какие острые вопросы могут быть в гостях,да еще с тааакими большими кусками торта.Все это называется шоу.Это та же путинская схема то он с тиграми,то дзюдо то еще какая то фигня,ну прям шоубизнс.Да все понимают что живет он не здесь и зачем это кино.Да я тоже согласен,мне все равно какая у него квартира .
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #94 : 27 Січня 2012, 21:28:21 »

то невже за стільки років не можна було купити нормальну квартиру
Маю великі сумніви стосовно того, що Насалик зупиняється в тій квартирі, яку демонстрував журналістам :)
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #95 : 27 Січня 2012, 21:31:48 »

Раз всім так байдуже, то чому стільки розмов.  ;)

Попередні мери жили в Калуші з сім"ями, та не надто переймалися проблемами Калуша.

Записаний

Speranza

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +60/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 183
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2016, 19:21:33

    Звідки: Винниченка
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #96 : 27 Січня 2012, 21:38:59 »

Важливо щоб людина була щирою.
Не хоче мер носити костюми, хай не носить. Мені всеодно.
Хоче сподобатись калушанам - теж не погано. Хай вже краще має бажання сподобатись, ніж ігнорувати власних виборців.
Демонструє власне житло- це звичайний прояв демократичності та відкритості, ...але в Європі чи США. Ми, мабудь, ще до цього не привикли.
А те що варяг (пришлий), теж правда. Не розумію навіщо Насалик це приховує. Сім"ю не перевезе, син в калуську гімназію не піде, в Калуші жити назавжди не лишиться. То треба так прямо й казати. Це не означає, що поганий мер. Ми його наймаєм на роботу на 4 роки, а не збираємось одружитися на все життя.
Сушко був калушанин, а опинився в Києві. Різник був і залишається в місті. Але хіба вони були кращими мерами?
А щодо морозива, пива чи люків - то справді великий прокол. Мало того, що мер розписався у своїй професійній непридатності викорастати можливості надані йому законами і міських бюджетом, але повівся не етично, бо добре діло має бути анонімним.
Але мер буде таким, яким йому дозволить бути громада. Хтось то морозиво їв...І скільки мітингів, одиночних протестів, страйкуючих було перед міською Радою минулого року? Не памятаю жодного...То невже нас все задовільняє...
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #97 : 27 Січня 2012, 22:48:53 »

то невже за стільки років не можна було купити нормальну квартиру
Маю великі сумніви стосовно того, що Насалик зупиняється в тій квартирі, яку демонстрував журналістам :)
Нечего сомневаться.Это правда.Подтверждаю.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #98 : 27 Січня 2012, 22:58:13 »

Мені найбільше сподобалася ялиночка.І ніхто ,окрім мене ;) :-[ не помітив на верхівці зірочку,яка дуууууже нагадала мені радянське дитинство :) Я запитала,що вона символізує,адже на різдвяну не схожа,на єврейську теж.Схоже міський голова і сам побачив ту зірку вперше,на що зізнався,що її приніс звідкись Ігор Володимирович Матвійчук.

Катю, то й справді - як в їх дитинстві, певне тому й якась інша вершечка ялинки їм не попріколу.
Десь так само як і для нас багатьох цукерка "кугутик" - нічого особливого про всьому нинішньому виборі ласощів але... то є смак дитинства.

от що мене вразило, то ... протікаюча крівля даху. Ну вже як в тій хаті дах тече то... піпець Калушу. 
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
"Діалоги з мером" - без мера :)
« Прочитано #99 : 27 Січня 2012, 22:59:52 »

хотіли журналісти побувати в холостяцькій квартирі - мер їх запросив. квартира мера  - це один з елементів піару мера тих часів, коли тролейбуси по Калуші курсували.  :=)
нема тепер чому обурюватись чи дивуватись.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)